ویدیویی real time از CryENGINE 3 شما را مبهوت می کند

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
images
آنچه که هماهنگی موتور CryENGINE 3 می تواند نشان دهد بسیار فرا تر از انتظار است زمانی که با استفاده از فن آوری های 3D real time همه چیز به زیبایی نشان داده میشود که برای پروژه های شهری و صنعتی این چیز بی نظیر است شما با یک نگاهی به realtime بودن این تریلر شاهد نسخه ی نمایشی قبل از Enodo هستید . با استفاده از فناوری این موتور شاهد ایجاد تعاملی همه جانبه، برای محیط 3D برای طراحی صنعتی.هستید
نقل قول از ویدیو برای کسانی که نمیتوانند ویدیوی بازی را ببینند:

شاهد یک موزیک زیبا با محیط جنگل گسترده هستیم دوربین به سمت جلو حرکت می کند و دیدن محیط جنگل حیرت آور است محیط سبزو بسیار طبیعی . نور خورشید به زیبایی سبز بودن جنگل اضافه می کند . انعکاس نور خورشید بر گلی می افتد و ما میتوانیم رنگ های متفاوت گل را ببینیم شاهد حیوانات هستیم که از طبیعت جنگل استفاد میکنند و لذت میبرند..
به داخل شهر میرویم ساختمانی زیبا مشاهده میکنیم مردی روی صندلی کنار ویلای خود سیگار میکشد و به منظره ی زیبای کنار دریا خیره شده است. به داخل شهر میرویم ساختمان های بلند و زیبا را میبینیم و ماشینهایی که از کنارساختمان ها رد می شوند و مردمی که در حال انجام کارهای مختلف خود هستند مترو شهری کار مردم را راحت کرده وارد محیط شب بازی میشویم و نور ساختمان ها و ماشین ها شهر را روشن کرده(اولین باری بود که شب رو تو بازی انقدر قشنگ میدیدم)
این بود جزییات ویدیوی بازی امیدوارم سازندگان نسل بعد بتوانند به بهترین نحو از این موتور استفاده کنند
شما میتوانید ویدیو را در قسمت پایین مشاهده کنید
منبع
[video=youtube;PpBiExHoaz8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PpBiExHoaz8[/video]

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
لینک مستقیم 90 مگ 1080
http://dl.0share.com/files/CryEngine_3_-_Enodo_Real-Time_Demo-%5BYT-f37%5D%5BPpBiExHoaz8%5D.mp4

توصیه مهم:اگه حجم مفت ندارین دانلودش نکنید که ضد حال میخورین

میشه لحنتونو یه مقدار درست کنین اینجا یه فرومه که کاربرای زیادی رویت میکنن اینجارو دومن نظر شخصیتون هیچ ربطی به بقیه نداره سلایق کاملا نتفاوته

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
این تک دمو توسط یه ماد ساز ساخته شده مثل هزاران ماد ساز دیگه ای که از این موتور استفاده میکنن و هیچ ربط و دخلی هم به کرایتک نداره
توی منبع خبر هم اسم سازنده ذکر شده ولی این دوستمون موقع ترجمه خبر رو کامل نگذاشته
500 برابر این هم باشه تا وقتی در گیم بکار نره ارزش نداره.

بعد این موقع ترول این بدبختا یکم از خودت خلاقیت نشون بده ! خیلی دیگه تکراری شدی:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
میشه لحنتونو یه مقدار درست کنین اینجا یه فرومه که کاربرای زیادی رویت میکنن اینجارو دومن نظر شخصیتون هیچ ربطی به بقیه نداره سلایق کاملا نتفاوته
اول برو دستور نگارشت رو درست کن بعد بیا افاضه ادب بکن.در ضم اگه تا حالا نمیدونستی از این به بعد بدون که فروم بازی جاش همین چیزاست.دوما,این کامنتی رو که شما گذاشتی نظر شخصیتونه یا اینکه نظر اهالی محلتونه؟:|

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بعد این موقع ترول این بدبختا یکم از خودت خلاقیت نشون بده ! خیلی دیگه تکراری شدی:d
تکراری شده ولی خب عادت میکنی :D.

بنظر من Realistic بودن دلیل برتری و خوب بودن نمیشه. مهم نیست چقدر میتونه قوی باشه یا همه چیز رو موبمو شبیه سازی کنه. "لذت بازی" در گرافیک اونم از نوع Realisticـیش نیست.
تمام بازیهای که منو جذب کردن گرافیکشون چند تا کهکشان با photorealistic (معجزه CE3) فاصله داره مثل Crash Bandicoot ها یا Viewtiful Joe ویا Crackdown و خیلی چیزهای دیگه.

پ.ن. برید تک دموی Infiltrator رو ببینید. به این میگن Right Direction. من میخوام گیم بازی کنم نه Real-Life Simulation و نه Interactive movie.

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
اول برو دستور نگارشت رو درست کن بعد بیا افاضه ادب بکن.در ضم اگه تا حالا نمیدونستی از این به بعد بدون که فروم بازی جاش همین چیزاست.دوما,این کامنتی رو که شما گذاشتی نظر شخصیتونه یا اینکه نظر اهالی محلتونه؟:|

متاستفم همین

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
بابا بیخیال باهم دوست باشید النا خانم و مالک جان البته همین چیزاست که این سایتو قشنگ کرده ولی مالک جان ایشون تنها خانم فعال بخش ما هستن کمی مودبانه تر....مالک حق داره ce3 اگه نسل بعد اینارو بخاد تحویل بده خودش میر زیرسوال اما محیط جنگل بی نظیر و بی وصف بود

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
متاستفم همین
متاسف نباش یکم منطقی باش فروم جایی هستش که افراد میان نظر شخصیشون رو میگن و با هم بحث میکنن.اگه قرار بود نظر شخصیمون رو نگیم که bazicenter میشد خبرگزاری.
حالا یه سوال نکنه این کامنت من رو "خجالتم خوب چیزیه,داره آشغالای نسل قبل رو بهمون نشون میده میگه نسل بعد اینطوریه حیف اون 90 مگ که صرف دانلودش کردم" که به CryENGINE 3 گفتم رو به خودت نصبت دادی؟

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
این ویدئو بنظر من که مربوط به یک شرکت طراحی و پرزنتیشن طرح هاشون توسط CE3.0 هستش.
یعنی از این انجین به جای باقی موتورهای رندر ریل تایم مثل Lumion و TM و غیره استفاده کردن که در صورت شخصی سازی انجین ایده بسیار خوبی هم هستش.
آدرس سایت این شرکت:
Real Time 3D, Virtual Reality, Interactive Virtual Models | ENODO

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
احتمال میدم این موتور تو نسل بعد در مقابل UE4 کم بیاره . موتور CryENGINE 3 اصلا بدرد محیط های بسته نمیخوره . فقط و فقط بدرد محیط های باز و جنگلی میخوره تا قدرت بی نظیر خودش و به رخ حریفاش بکشه . اما بر عکس uE 4 ، مخصوص محیط های بسته هست . البته نباید از IDE TECH 5 هم گذشت که غولیه واسه خودش .

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
من که چیز خاصی ازش ندیدم درختاش که در حد بازی 3 سال پیش Red Dead Redemption بود اون انعکاس ها که روی ماشین بود اگر Forza Motorsport بازی کرده باشید درحد همین کیفیت بودن فقط انعکاس نور روی اسفالت خیس خوب بود که این هم امسال وقتی GTA V منتشر بشه با همین کیفیت خواهید دید در کل دمئو هیچی چیز نبود

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
کرایتک مبهوت تکنولوژیه. به جا این که گرافیکو واسه بازی بسازه بازیو واسه گرافیک میسازه.
یعنی بجا اینکه گرافیک در خدمت بازی باشه بازی در خدمت گرافیکه.
این روش کرایتکه.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کرایتک مبهوت تکنولوژیه. به جا این که گرافیکو واسه بازی بسازه بازیو واسه گرافیک میسازه.
یعنی بجا اینکه گرافیک در خدمت بازی باشه بازی در خدمت گرافیکه.
این روش کرایتکه.

گل گفتی.منم حرفم همینه.;)
واقعا باید این جمله رو با اب طلا نوشت تقدیم جناب یرلی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر