ویدیویی real time از CryENGINE 3 شما را مبهوت می کند

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
images
آنچه که هماهنگی موتور CryENGINE 3 می تواند نشان دهد بسیار فرا تر از انتظار است زمانی که با استفاده از فن آوری های 3D real time همه چیز به زیبایی نشان داده میشود که برای پروژه های شهری و صنعتی این چیز بی نظیر است شما با یک نگاهی به realtime بودن این تریلر شاهد نسخه ی نمایشی قبل از Enodo هستید . با استفاده از فناوری این موتور شاهد ایجاد تعاملی همه جانبه، برای محیط 3D برای طراحی صنعتی.هستید
نقل قول از ویدیو برای کسانی که نمیتوانند ویدیوی بازی را ببینند:

شاهد یک موزیک زیبا با محیط جنگل گسترده هستیم دوربین به سمت جلو حرکت می کند و دیدن محیط جنگل حیرت آور است محیط سبزو بسیار طبیعی . نور خورشید به زیبایی سبز بودن جنگل اضافه می کند . انعکاس نور خورشید بر گلی می افتد و ما میتوانیم رنگ های متفاوت گل را ببینیم شاهد حیوانات هستیم که از طبیعت جنگل استفاد میکنند و لذت میبرند..
به داخل شهر میرویم ساختمانی زیبا مشاهده میکنیم مردی روی صندلی کنار ویلای خود سیگار میکشد و به منظره ی زیبای کنار دریا خیره شده است. به داخل شهر میرویم ساختمان های بلند و زیبا را میبینیم و ماشینهایی که از کنارساختمان ها رد می شوند و مردمی که در حال انجام کارهای مختلف خود هستند مترو شهری کار مردم را راحت کرده وارد محیط شب بازی میشویم و نور ساختمان ها و ماشین ها شهر را روشن کرده(اولین باری بود که شب رو تو بازی انقدر قشنگ میدیدم)
این بود جزییات ویدیوی بازی امیدوارم سازندگان نسل بعد بتوانند به بهترین نحو از این موتور استفاده کنند
شما میتوانید ویدیو را در قسمت پایین مشاهده کنید
منبع
[video=youtube;PpBiExHoaz8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PpBiExHoaz8[/video]

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
والا مبهوت نشدیم هیچ کلی هم خندیدیم. به قول بچه ها حیف اون همه وقتی که گذاشتم 1080 دانلود کنم. هیچ چیز خاصی نداشت و خیلی مصنوعی و unreal بود. watch dogs تو محیط های شهری خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر از اینه. اون صحنه شب هم که دوستان از انعکاسش حال کردن بهتره به سر به تک دموی UE3 یا همون Samaritan بزنن.

فردین فکر کنم تو داری یه فیلم سینمایی رو با این مقایسه میکنی که میخندی به نظر من این با CG هیچ فرقی نداشت ولی WD داشت!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
این ویدئو بنظر من که مربوط به یک شرکت طراحی و پرزنتیشن طرح هاشون توسط CE3.0 هستش.
یعنی از این انجین به جای باقی موتورهای رندر ریل تایم مثل Lumion و TM و غیره استفاده کردن که در صورت شخصی سازی انجین ایده بسیار خوبی هم هستش.
آدرس سایت این شرکت:
Real Time 3D, Virtual Reality, Interactive Virtual Models | ENODO

سلام! حالتون خوبه؟!
این دموی گیم نیست و ضمنا توسط کرایتک هم ساخته نشده.
توی یک صحنه واحد میشه رندر دو انجین رو مقایسه کرد نه یک رندر انیمیشن برای پرزنتیشن...
10 سال دیگه هم گذشت و هنوز همون وضعه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر