ویدیویی real time از CryENGINE 3 شما را مبهوت می کند

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
images
آنچه که هماهنگی موتور CryENGINE 3 می تواند نشان دهد بسیار فرا تر از انتظار است زمانی که با استفاده از فن آوری های 3D real time همه چیز به زیبایی نشان داده میشود که برای پروژه های شهری و صنعتی این چیز بی نظیر است شما با یک نگاهی به realtime بودن این تریلر شاهد نسخه ی نمایشی قبل از Enodo هستید . با استفاده از فناوری این موتور شاهد ایجاد تعاملی همه جانبه، برای محیط 3D برای طراحی صنعتی.هستید
نقل قول از ویدیو برای کسانی که نمیتوانند ویدیوی بازی را ببینند:

شاهد یک موزیک زیبا با محیط جنگل گسترده هستیم دوربین به سمت جلو حرکت می کند و دیدن محیط جنگل حیرت آور است محیط سبزو بسیار طبیعی . نور خورشید به زیبایی سبز بودن جنگل اضافه می کند . انعکاس نور خورشید بر گلی می افتد و ما میتوانیم رنگ های متفاوت گل را ببینیم شاهد حیوانات هستیم که از طبیعت جنگل استفاد میکنند و لذت میبرند..
به داخل شهر میرویم ساختمانی زیبا مشاهده میکنیم مردی روی صندلی کنار ویلای خود سیگار میکشد و به منظره ی زیبای کنار دریا خیره شده است. به داخل شهر میرویم ساختمان های بلند و زیبا را میبینیم و ماشینهایی که از کنارساختمان ها رد می شوند و مردمی که در حال انجام کارهای مختلف خود هستند مترو شهری کار مردم را راحت کرده وارد محیط شب بازی میشویم و نور ساختمان ها و ماشین ها شهر را روشن کرده(اولین باری بود که شب رو تو بازی انقدر قشنگ میدیدم)
این بود جزییات ویدیوی بازی امیدوارم سازندگان نسل بعد بتوانند به بهترین نحو از این موتور استفاده کنند
شما میتوانید ویدیو را در قسمت پایین مشاهده کنید
منبع
[video=youtube;PpBiExHoaz8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PpBiExHoaz8[/video]

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,611
نام
حسین
کاری با موتور ندارم دمو افتضاح بود افتضاح اونایی هم که ادعا میکونن اینطور نیست 4 تا شات بزارن ببینم چی دیدن که ما ندیدیم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
3UE4 که رقمی نیست CryENGINE 3 خداست

زمینه کاریشون فرق میکنه . چرا فکرمیکنی UE 4 ضعیفه . من قدرت تخیلی EN3 رو تو بازی GEOW JUDGMENT دیدم . اونم رو کنسول 7 سال پیش . میتونی حالا فکر کنی UE 4 چه غولی میشه .

---------- نوشته در 07:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

کسی نگفت بده مشکلش اینه که جز درخت چیزه دیگه ای نمیشه باهاش ساخت!;)

دیگه در این حد هم نیست . شبیه سازیهاش فوق العاده هست . شبیه سازی ذرات ، شبیه سازی فیزیک ، هوش مصنوعی ، شبیه سازی نور داینامیک و .... ایناچیزایی هست که UE به شدت توش ضعف داره . مخصوصا شبیه سازی هوش مصنوعی .

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
دیگه در این حد هم نیست . شبیه سازیهاش فوق العاده هست . شبیه سازی ذرات ، شبیه سازی فیزیک ، هوش مصنوعی ، شبیه سازی نور داینامیک و .... ایناچیزایی هست که UE به شدت توش ضعف داره . مخصوصا شبیه سازی هوش مصنوعی .

اون که شوخی بود ! تا حالا جز اکو سیستم جنگل چیزی ازش ندیدم البت عالی بوده ولی تو محیط بسته و تاریک چیزه خاصی رو ارائه نکرده !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اون که شوخی بود ! تا حالا جز اکو سیستم جنگل چیزی ازش ندیدم البت عالی بوده ولی تو محیط بسته و تاریک چیزه خاصی رو ارائه نکرده !

منم دارم میگم CryENGINE 3 مخصوص محیط بازه دیگه . UE بیشتر بدرد محیط های محدود میخوره تا محیط های باز .

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

:-o=)):))
داش حسین از شما انتظار نمی رفت باو!!!با بقیه قسمت ها کاری ندارم ولی همین هوش مصنوعی که میگی به نظرم بزرگترین دلیل ضعف 2 شماره اخیر کرایسیس هست.تو نقدا ها هم بهش اشاره شده.هوش مصنوعی کرایسیس 2 و 3 به معنای واقعی کلمه مضحک بود.در حالی که بازی هایی که با انریل انجین ساخته میشن هوش مصنوعی خیلی خوبی دارن.مثل همین bioshock infinite که هوش مصنوعی بی نقصی داشت.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
:-o=)):))
داش حسین از شما انتظار نمی رفت باو!!!با بقیه قسمت ها کاری ندارم ولی همین هوش مصنوعی که میگی به نظرم بزرگترین دلیل ضعف 2 شماره اخیر کرایسیس هست.تو نقدا ها هم بهش اشاره شده.هوش مصنوعی کرایسیس 2 و 3 به معنای واقعی کلمه مضحک بود.در حالی که بازی هایی که با انریل انجین ساخته میشن هوش مصنوعی خیلی خوبی دارن.مثل همین bioshock infinite که هوش مصنوعی بی نقصی داشت.

کاملا حرفت و قبول دارم . اما یه تفاوتی بین این 2 مدل هوش مصنوعی وجودداره که شاید دقت نکرده باشی :

هوش مصنوعی CryENGINE 3 بیشتر REAL TIME و حالت اکوسیستمیک هست . اما هوش مصنوعی UE بیشتر اسکریپت شده هست . مشکلات هوش مصنوعی CryENGINE 3 هم ناشی از همین اکوسیستمیک بودنشه . تو CryENGINE 3 هوش مصنعوی خیلی نوسان داره . اگه کرایسیس رو با دقت بازی کرده باشی ، میتونی رفتارهای انعطاف پذیر دشمنا رو ببینی . یا حرکاتشون یا اینکه میرن دوستاشونو صدا میکن . اما گاهی اوعات هم مثل نفهما وای میستن تا تو بکشیشون :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
احتمال میدم این موتور تو نسل بعد در مقابل UE4 کم بیاره . موتور CryENGINE 3 اصلا بدرد محیط های بسته نمیخوره . فقط و فقط بدرد محیط های باز و جنگلی میخوره تا قدرت بی نظیر خودش و به رخ حریفاش بکشه . اما بر عکس uE 4 ، مخصوص محیط های بسته هست . البته نباید از IDE TECH 5 هم گذشت که غولیه واسه خودش .
میشه بدونم رو چه حسابی به این نتیجه رسیدید که CE3 بدرت محیط های بسته نمی خوره؟
رو حساب مقایسه کرایسیس 1 و 2 و 3
از اون کامنت انتظار همچین جوابی رو هم باید داشت !

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من که چیز مبهوت کننده ای ندیدم .

به دوستانی که کارت گرافیک خوب دارن پیشنهاد میکنم یک بار این رو تست کنن Valley Benchmark 1.0 بعد تفاوت محیط های ویدیو رو با این benchmark مقایسه کنند که 100% به صورت Real-time میتونن در محیط رفت امد کنن حتی میتونن وضعیت آب و هوا رو تغییر بدن که برای خود من واقعا مبهوت کننده هستش .

حالا اینکه بنچمارک هستش از یک بازی که قرار هستش برای نسل بعد بیاد من یک نفر انتظار خیلی بیشتر از این رو دارم که مثل این ویدیو باشه میخوام بیشتر به این بنچمارک نزدیک باشه .

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
بابا بیخیال باهم دوست باشید النا خانم و مالک جان البته همین چیزاست که این سایتو قشنگ کرده ولی مالک جان ایشون تنها خانم فعال بخش ما هستن کمی مودبانه تر....مالک حق داره ce3 اگه نسل بعد اینارو بخاد تحویل بده خودش میر زیرسوال اما محیط جنگل بی نظیر و بی وصف بود

دوستان برای من یه سوالی پیش اومده! اگر استارتر خانم هستند پس چرا آی دیشون MR هستش؟!
1650.gif

Battle Realms

کاربر سایت
Apr 8, 2013
83
نام
وحید
زمینه کاریشون فرق میکنه . چرا فکرمیکنی UE 4 ضعیفه . من قدرت تخیلی EN3 رو تو بازی GEOW JUDGMENT دیدم . اونم رو کنسول 7 سال پیش . میتونی حالا فکر کنی UE 4 چه غولی میشه .
خوب شما چون بهترین گرافیکو رو کنسول 7 سال پیش تماشا میکنی این مشکلات براتون طبیعیه

در هر صورت موتور گرافیکی CryENGINE 3 شوخی نداره با دو سه تا دمو هم چیزی عوض نمیشه ما با کارت گرافیک سه میلیونی تست کردیم crysis3 دیدم لذتشم بردیم.
اینم که میگن فقط بدرد دارو درخت محیطهای بسته میخوره یه fun کوچیکه برا خنده.

قبلا گفتم میتونید گیر بدید به اینکه بازی کرسیس 3 داستان نداره و ازین دست سخنان .. اما دیگه با قدرت گرافیکی CryENGINE 3 کرایتک نمیشه شوخی کرد .

مقایسه موتورهای گرافیکی هم با سیستم های high end صورت میگیره نه با سیستمهای زیقی
بهینگی هم بحثس جدای از گرافیک هست
موفق باشید

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یعنی به جون خودم کرایتک این تک دمو را نشون نمیداد سنگین تر بود :D هیچ چیزه خاصی توش ندیدم که بگم WOW ! بعضی جاها مثل محیطهای شهری هم که کاملا مسخره کافیه با همین GTA مقایسه کنید یا همین Watch Dogs . حوصله عکس گذاشتن هم ندارم ولی در کل بعید میدونم که این ویدئو به طور رسمی از طرف خود کرایتک نمایش داده بشه ! چون واقعا ضعیفترین تک دمویی بود که از کرای انجین دیدم .
ولی من واقعا با دیدن این ویدیو تحت تاثیر قرار گرفتم.قبول دارم فضای شهریش چنگی به دل نمیزد.(کم جزءیات بود).ولی در کل عالی بود.
قصد مقایسه ندارم ولی انریل انجین 4 بیاد یک همچین فضایی خلق کنه بعد مقایسه کنیم ببینیم کدوم بهتره.فعلا که این خیلی فوق العاده بود.
ولی بقول fratos تا در خود بازی ازش استفاده نکنن نمیشه بهش افتخار کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر