وسایل جانبی برای Psp

fari66

کاربر سایت
Nov 20, 2006
16
اسپیکر هر دستگاهی مخصوص همون دستگاه هست (مقاومت و وات ویژه همون دستگاه) شما اگه میخوای صداش بیشتر شه یدونه امپلی فایر واکمنی براش بخر 4500 تومن هست توپخونه پاساژ فتوت طبقه 3 دارن

ممنونم از راهنمایی تون، جناب jack sparrows ، در مورد اون TV tuner چیزی نگفتی ، اصلا" توو ایران میشه پیداش کرد یانه ؟ در ضمن اون امپلی فایری که گفتی ، مارکش لاجی تکه ؟ منظورم یه چیز مرغوب باشه بهتره .:bash:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ممنونم از راهنمایی تون، جناب jack sparrows ، در مورد اون TV tuner چیزی نگفتی ، اصلا" توو ایران میشه پیداش کرد یانه ؟ در ضمن اون امپلی فایری که گفتی ، مارکش لاجی تکه ؟ منظورم یه چیز مرغوب باشه بهتره .:bash:

درمورد TV Tuner چیزی نمی دونم .
امپلی فایر لاجی تک 20 تومن به بالا هست اینی که من گفتم چینی معمولی هست .

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
من تو توپخونه دیدم gps . یارو سرش شلوغ بود ازش پرسیدم چند گفت 100 تومن نمی دونم قیمت پرت داد یا نه.
حالا وقتی نقشه مثلا تهران رو بگیریم برای اینکه کار کنه نیاز داره که به اینترنت وصل باشیم تا موقعیت رو نشون بده و یا با یه نقطه جغرافیای بطور آفلاین کار می کنه؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
من تو توپخونه دیدم gps . یارو سرش شلوغ بود ازش پرسیدم چند گفت 100 تومن نمی دونم قیمت پرت داد یا نه.
حالا وقتی نقشه مثلا تهران رو بگیریم برای اینکه کار کنه نیاز داره که به اینترنت وصل باشیم تا موقعیت رو نشون بده و یا با یه نقطه جغرافیای بطور آفلاین کار می کنه؟
من هم از توپخونه پرسیدم گفت 90 تومن قیمت اصلی اینها 40 تا 50 دلار هست
نه به اینترنت وصل نمیشه با ماهوار های دور زمین ارتباط داره-همه جا زمین هم کار میکنه
فقط بخر وصلش کن کار میکنه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آقا GPS و دوربین به یزید ترین حالت ممکن! نخرید...(هومن کجایی که یادت شیرین!)
GPS:80
PSP Camera:70
آدم ندونه فکر میکنه هفت خوان گذروندن برای آوردنشون! جدیدا بار مسافر خیلی گمرک میخوره بهش...جدیدا وزن دوربین و GPS رفته بالا!!!...گرونفروشهای دندونگرد....
....

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
یعنی فقط بخریم ونصب کنیم حله؟!
آخه فکر کنم باید نرم افزار نقشه منطقه مورد نظر رو هم بخریم!... چون این دستگاه های gps این طوریه!
کسی عکسی ازش داره ببینیم چه شکلیه؟!

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
نه منظورم اینه که به اینترنت وصل نمیشه
نقشه که میخواد وگرنه یه نقطه بهت نشون میده
یه ماه پیش تو www.psphacks.com یه فیلم گذاشته بود در مورد GPS بگردی پیدا میشه (فیلمش باحاله)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر