وجود قابلیت تغییر فریم ریت در نسخه کنسولی بازی The Division

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اطلاعاتی از وجود تنظیمات گرافیکی در نسخه کنسولی بازی «The Division»، از طریق نسخه بتا بدست آمده بود، حال سازندگان بازی در مورد وجود آزادی بیشتر در این تنظیمات صحبت کرده‌اند. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

fyy03s0p9awd7qskbqmz.jpg

به گفته توسعه دهنگان بازی، شما قابلیت تغییر تنظیمات نورپردازی برای افزایش فریم ریت را خواهید داشت: «شما می‌توانید یکسری از جنبه‌های نورپردازی را به جهت افزایش فریم ریت، در نسخه کنسولی خاموش کنید. من بازی دیگری را نمی‌شناسم که این قابلیت را به بازیکنان بدهد، پس اگر فریم ریت برای شما از کیفیت تصویر مهم‌تر است، قابلیت تغییر آن‌را خواهید داشت.»

آنها همچنین در مورد نسخه PC گفتند: «یک نکته خوب در مورد The Division این است که ما سعی کردیم نسخه PC را جدا از نسخه کنسولی در نظر بگیریم. ما می‌خواستیم نسخه PC را نزدیک به نسخه کنسولی نگه داریم، چون به نظر ما وجود فاصله زیاد بین نسخه کنسولی و PC، غیر منصفانه است، ولی داشتن یک نسخه از بازی برای کامپیوترهای شخصی یک امر خوب بود. من از فاصله‌ای که بین نسخه PC و کنسولی ایجاد کردیم راضی هستم، امکانات زیادی در نسخه PC وجود دارد که در نسخه کنسولی نیست.»

The Division در تاریخ 8 مارچ برای PC ،PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

منبع

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
خب برا همینه که PC قابلیت تغییر هرچیزی رو تو گرافیک بازی داره :d که اگه یکی سیستمش برا اجرا تو بهترین حالت مناسب نیست نظیمات رو بیاره پایین تر :d

الان هم بازی همینطوره، برای کسی که کارت 980ti داره یه سری آپشنا داره، کسی هم که کارتش 950/7870 و رده متوسط هست هم می‌تونه تنظیمات رو پایین بیاره.
اما اگه می‌خواستن گرافیک در حد نمایش اولیه بازی باشه، باید کُلی هزینه می‌کردن و همه قسمت‌های بازی از نظر گرافیکی آپگرید می‌شد. در حالی که اون گرافیک فقط برای درصد بسیار بسیار کمی قابلِ دستیابی بود. از نظر اقتصادی به صرفه نیست چنین کاری. چند تا سیستم تو دنیا هست که 2 تا تایتان SLI کرده باشه؟ چون اون گرافیکِ نمایشِ اولِ بازی دقیقاً یه همچین پردازنده‌ی گرافیکی می‌طلبه. شما از دید سازنده به قضیه نگاه کن، حاضر هستید هزینه ساخت رو بشدت بالاببرید که یه درصد کوچیکی از PCـبازها خوشحال بشن؟! اون هم این دوره زمونه که هزینه ساخت بازی‌ها بشدت بالاست.

از طرفی، اونموقع همین افرادی که الان دارن اعتراض می‌کنن، می‌گفتن بازی بهینه نیست، چون با یه کارت 970 نمی‌تونن با تنظیمات بالا بازی کنن! در حالی که تنظیمات بالا داریم تا تنظیماتِ بالا!!! Unity هم کارتِ خرکی و سیستمِ خرکی می‌طلبید و عده زیادی گیر دادن که بازی بهینه نیست، در حالی که اگه شما به کیفیت خروجی بازی توجه کنید می‌بینید که گرافیکِ بازی در حد هیولاست و طبیعیه که سیستم بهتر بطلبه. خُب سازنده هم مغز خَــر نوشِ جان نکرده، میاد گرافیک بازی رو پایین میاره، روی بهینه‌سازی بیشتر وقت صرف می‌کنه و در مجموع هزینه ساخت پایین میاد. پرفرمنس بازی بهتر می‌شه، ملّت کُلی ذوق می‌کنن که فریم رو کنسول زیر 30 نمیاد و با کارت 970 و تنظیماتِ High هم 60 فریم می‌گیرن و می‌گن به به، چقدر بازی بهینست. حالا این وسط یه گروهِ 5-10 هزار نفری که سیستمِ هیولاشون به طور کامل مورد استفاده قرار نمی‌گیره ناراحت می‌شن. البته همون گروه هم برا خاروندنِ خودشون میان بازی رو با رزولوشن‌های ماورای‌زمینی و 32X AA اجرا می‌کنن که هزینه‌ای که برا PCـشون کردن رو توجیه کنن :D

نظر کلی من اینه که یوبی‌سافت یه مقدار مشخصات سخت‌افزاری کنسول‌ها رو دست بالا گرفته بود و وقتی فهمیدن که اوضاع از چه قراره، مجبور شدن گرافیک رو برای کنسول پایین بیارن. از نظر اقتضادی هم قابلِ توجیه نیست که نسخه PC رو (بنا به همون دلایلی که گفتم) خیلی بهتر از کنسول بسازن، اونم فقط برای یه عده خیلی کم از گیمرها. پس نسخه PC رو هم در حد کنسول + یه سری آپشنای گرافیکی ساختن. در کنارِ همه اینا، کُلا هم دولوپرِ دروغ‌گویی هستن و عادت دارن بازی رو بهتر از اون چیزی که هست نمایش بدن و دستشون دیگه برای عده زیادی از گیمرا رو شده.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
اینکه همچنان بعد این همه نمایش و آلفا و بتا بیایم بگیم کلاه برداری هم درست نیست،

کلاه برداری که نیست. به هر صورت همه چشم دارن میبینن دارن چی میخرن، منتها شیوه تبلیغات نادرستیه. بیای تو نمایش اول یه گرافیک فک برانداز نشون بدی که کلی سر و صدا راه بندازه و توجه هارو به خودش جلب کنه، بعد آروم آروم با هر نمایش بزنی تو سرش، یا یه تصمیم برنامه ریزی شده از قبل برای تبلیغات بوده یا برداشتن سنگ بزرگ به علامت نزدن. که به هر صورت هر دو حالتش بده.

این مسئله توی خیلی از بازی هایی که سال 2012 و 2013 معرفی شدن اتفاق افتاده. تا الان هم کسی جواب کاملی ازین موضوع نداده و یوبی توی این زمینه تنها نیست،

شاید واقعا هم تنها نباشه اما وقتی به جای اون استدیوها، فقط یوبیسافت هست که سر زبون ها افتاده یعنی دوزش از همه بیشتر بوده. کلا نمایش یه چیز، و عرضه یه چیز دیگه داره تبدیل به استاندارد یوبیسافت میشه.

شما از دید سازنده به قضیه نگاه کن، حاضر هستید هزینه ساخت رو بشدت بالاببرید که یه درصد کوچیکی از PCـبازها خوشحال بشن؟!

خوب نکته همینه. اساسا طراحی نکردن یه گرافیک خیلی خفن که به قول شما فقط درصد کمی از گیمرها میتونن تجربه اش کنن تصمیم عاقلانه ای نیست، اما خوب دقیقا به همین دلیل سازنده نباید بیاد بازیش رو با همچین گرافیکی تبلیغ کنه. مشکل همینجاست. چون وقتی میاد این گرافیک رو نشون میده یعنی داره اینو وعده میده. به هر دلیل که بعدا گرافیک افت کنه میشه گول زدن مخاطب.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
یوبی سافت و EA هر دو شرکت که هیچ وقت پایبند به تعهداتشون نبوده و نیستن قبلا اینجوری نبودن و چند سال اخیر سر هر عنوان دادن یه افتضاح بار اوردن
بیشتر متاسفم برای یک عده فن بوی که فقط تنها کارشون دفاع غیر منطقی از این کمپانی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
خوب نکته همینه. اساسا طراحی نکردن یه گرافیک خیلی خفن که به قول شما فقط درصد کمی از گیمرها میتونن تجربه اش کنن تصمیم عاقلانه ای نیست، اما خوب دقیقا به همین دلیل سازنده نباید بیاد بازیش رو با همچین گرافیکی تبلیغ کنه. مشکل همینجاست. چون وقتی میاد این گرافیک رو نشون میده یعنی داره اینو وعده میده. به هر دلیل که بعدا گرافیک افت کنه میشه گول زدن مخاطب.

خب ماکان اگه کنسول‌‎ها قوی‌تر بودن اون موقع توجیه اقتصادی داشت که بازی رو با اون گرافیک بسازن. ولی خب بعداً دیدن که کنسول‌ها خیلی ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌هاشون بودن و مجبور شدن بزنن تو سر گرافیک. البته چون یوبی سافت هست احتمال اینکه برای تبلیغات این کارو رو کرده باشن هم زیاده. من که فکر می‌کنم ترکیبی از این دو مورد هست و در هر دو صورت کارشون درست نبوده.

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
خوب بالاخره یکی پیدا شده که این موارد رو هم بیان کنه! درسته که خیلی ها برای سیستم بازیشون چندین برابر کنسول ها خرج کردن، اما بازی هم برای کنسول هم برای PC داره 60 دلار عرضه می شه، حرف از اینکه غیر منصفانه هست درسته به نظرم، اینکه همچنان بعد این همه نمایش و آلفا و بتا بیایم بگیم کلاه برداری هم درست نیست، بالاخره هر کسی می خواد بخره به فکر همون نمایش 3 سال پیش نیست، اگه بگیم همون لحظه هم Pre-Order کرده که خوب خدارو شکر قابلیت Refund برای همین موارد هست.
بنزین هم برا همه ماشینا لیتری هزار تومنه با این منطق بنز 2015 و پیکان 70 باید مساوی باشن یا بیایم بنزین بنز رو دستکاری کنیم که سریعتر از بقیه نره این منطق درست نیس...

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
ا،

1- اما چون هم کنسول باز ها و PC بازها دارن برای اون بازی مساوی خرج می کنن باید یک تعادلی برقرار باشه،

2- حالا شما بیای کنسولی هارو عصبانی کنی برای اینکه اختلاف خیلی زیادی بندازی بین PC که جمعیت کمتری هم بازیت رو روش حمایت می کنن؟!

و.

1-درسته کنسول بازها وpcبازها به یک اندازه واسه بازی خرج میکنند ولی واسه سیستم اجرایی چطور؟معلومه که اکثرpcبازها بیشترهزینه میکنند وطبیعتاهم انتظاربیشتری دارند ازبازی

2-کنسول بازبرای چی بایدعصبانی بشه ازاختلاف زیاد؟شما500دلارکنسول خریدی ویه بزرگواری3000دلارپول pcداده چرانبایداختلاف زیاد باشه؟
اخه اون بزرگواری که چهارتا تایتان ایکس داره نبایداختلاف زیادداشته باشه با کنسول500دلاریتون؟

وقتی یه شرکتی میادبازیشوبراpcپورت میکنه یعنی چی؟
میشه بگیم چونکه تعدادکسانی که تایتان دارندکمه پس ماشرمنده دوستان عزیز هستیم مافقط درحد960 بهینه میکنیم چونکه تعداد960دارها زیاده
خخخخخخخخخخخ

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
شاید واقعا هم تنها نباشه اما وقتی به جای اون استدیوها، فقط یوبیسافت هست که سر زبون ها افتاده یعنی دوزش از همه بیشتر بوده. کلا نمایش یه چیز، و عرضه یه چیز دیگه داره تبدیل به استاندارد یوبیسافت میشه.

یوبی سافت بله سر زبون افتاده به خاطر اون اختلاف WD، و بعد اون مشکلات زیاد یونیتی موقع عرضه! اما توی همین بین هم نگاه کنی خیلی از عنوان ها رو خیلی تمیزتر تحویل دادن. یوبی سافت سر زبون هست چون سالی 3 4 تا بازی بزرگ داره می ده، اما یکی دیگه شاید چند سالی یه بازی بده. دقیقا مشکلاتی که الان Division داره مشابه نمایش های اول The Witcher 3 هست، اما همه الان اون مورد یادشون رفته، توی همون سال ها مگه Dark Souls 2 معرفی نشده بود که یکی از مجلات هم اومد گفت نور پردازی بازی چیز عجیبیه؟ موقع انتشار چی شد؟ چرا کسی اسم From Software رو نمیاره؟ ازین جور مثال ها زیاده. الان یجوری یوبی هرکاری کنه متهم هست.
بعد هم صحبت من اینه که بعد از چندین عنوان که اینطوری شده اینا اومدن چنین ادعایی کردن، یک بار برای اثباتش اقدام کنن.

یه سری دوستان هم که ما هروقت یچیزی می گیم میان می گن یوبی هر آشغالی بده بعضی ها حمایت می کنن، اگه درجه آشغال بودن شما از روی گرافیک سنجیده می شه که الان 90 درصد بازی ها آشغال هستن. اگه منظور تبلیغات اشتباه هست که می تونید ببینید مشکل منم همینه و دارم می گم چرا اینطور شده. معیار دیگه ای هم هست که قبل از انتشار درجه آشغال بودن رو مشخص کنه توی این زمینه ها؟ چون مثلا گیم پلی دقیقا همونی هست که اولین بار دیدیم، اون موقع خدا بود؛ الان بشه آشغال یکم عجیبه!

یه چیز دیگه هم اضافه کنم اینکه بازی به جرات جز محدود بازی هایی هست که هم گرافیک خیلی خوبی داره، هم جزییات وحشتناک بالایی. ولی خوب فرق داره با نمایش اولیه.

- - -ویرایش - - -

بنزین هم برا همه ماشینا لیتری هزار تومنه با این منطق بنز 2015 و پیکان 70 باید مساوی باشن یا بیایم بنزین بنز رو دستکاری کنیم که سریعتر از بقیه نره این منطق درست نیس...

شما چون با بنز رفتی انتظار داری بنزین 1000 تومانی رو برای شما چیز دیگه بریزن؟ همون رو می دن بهتون. مثلا چون شما بنز داری بنزین درجه 1 بدن بهتون بگن همون قیمت رو بده، بعد اون بابا که با پیکان رفته و 1000 داده بهش بیان آب بدن، بگن تو که پیکان داری مهم نیست.

- - -ویرایش - - -

1-درسته کنسول بازها وpcبازها به یک اندازه واسه بازی خرج میکنند ولی واسه سیستم اجرایی چطور؟معلومه که اکثرpcبازها بیشترهزینه میکنند وطبیعتاهم انتظاربیشتری دارند ازبازی

2-کنسول بازبرای چی بایدعصبانی بشه ازاختلاف زیاد؟شما500دلارکنسول خریدی ویه بزرگواری3000دلارپول pcداده چرانبایداختلاف زیاد باشه؟
اخه اون بزرگواری که چهارتا تایتان ایکس داره نبایداختلاف زیادداشته باشه با کنسول500دلاریتون؟

وقتی یه شرکتی میادبازیشوبراpcپورت میکنه یعنی چی؟
میشه بگیم چونکه تعدادکسانی که تایتان دارندکمه پس ماشرمنده دوستان عزیز هستیم مافقط درحد960 بهینه میکنیم چونکه تعداد960دارها زیاده
خخخخخخخخخخخ

بازی استانداردهای یک عنوان PC رو به طور کامل داره، اضافه تر از اون هم داره. اینجا کسی نگفته که فرقی بین نسخه کنسولی بازی نیست، اتفاقا فرق هست، اما صحبت ایشون اینه که این فرق نمی تونه در حدی باشه که کلا این یه شکلی باشه، اون یه شکل دیگه. کسی اینجا کسی نگفت PC روی 1080 قفله، یا فریم ثابت هست که شمای 4 تا تایتان دار نتونی تغییراتی که دلت می خواد رو انجام بدی. توانایی داری 4K بازی کن با نهایت تنظیمات، کسی جلوی شما رو نگرفت.

در مورد پرفرمنس بازی هم من نمی گم، اما خیلی جاها می تونید ببینید که برای PC یکی از بهترین بازی های این چند وقته اخیر هست. در مورد گرافیک توی یک تاپیک دیگه هم یه نقل قولی از سایت PC Gamer آورده بودم که گفته بودن این تمام گرافیک بازی روی PC نیست و مطمئنم اون آپشن هایی که خودش توی استودیو بازی دیده بوده تا بازی نهایی آماده می شن.

در مورد خود بازی هم تنظیمات فوق العاده بازی داره، از تنظیمات UI بازی بگیرید تا دکمه ها، اینقدر انعطاف پذیر هست که شما در آن واحد می تونید با کنترلر خودتون راه برید و با موس دوربین رو بچرخونید. البته کسی اینجوری اصلا بازی نمی کنه اما این نشون می ده که چقدر روی این مسائل کار شده.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من نمیدونم کی گفته اون گرافیک اولیه حتما نیاز به دوتا تایتان برای اجرا داشت؟من خودم آدمی نیستم که وضعیت مالی خیلی خوبی داشته باشم و بخام روی PC سه هزار دلاری بازی کنم ولی این مدل تبلیغات و پشتش توجیح رو هم نمی پسندم.اصلا میدونین اختلاف قدرت یک 980 GTXTI با کارت گرافیک کنسول ها چقدره؟

تنها مساله ای که باعث میشه همیشه نسبت به گرافیک، PC به سخت افزار قدرتمندی نیاز داشته باشه عدم بهینه سازی و البته برنامه نویسی پایه ای هستش.دومی شاید با DirectX های بعدی حل بشه ولی اولی به نظرم بعیده حل بشه.

تا همینجای نسل هم بازی هایی با گرافیک فوق العاده داشتیم که مثل آب خوردن روی PC های متوسط هم اجرا شدن و دلیلش هم صرف وقت و هزینه از طرف ناشر و سازنده بوده.از طرفی بازی هایی داشتیم که نه گرافیک فوق العاده ای داشتن و نه بازده مناسب.

دو حالت وجود داره.یا باید سازنده نسبت به سخت افزار PC خروجی بهتری ارائه بده و یا بازیش رو طوری بسازه که روی PC های متوسط هم عالی اجرا بشه.واقعیت اینه که قدرت پردازشی دو تا کنسول نسل در حد PC های متوسط هستش.تا اینجام هر سازنده ای خوب کار کرده بازیش دقیقا با تنظیمات مشابه کنسول روی PC های متوسط عالی اجرا شده.

من با قاطعیت میگم که نمایش اولیه Watch Dogs،Division,The Witcher 3 با یک سخت افزار نسبتا به روز PC همین الانش 60 فریم قابل ارائه بود.منتهی چون سازنده ها تایم رو میزارن روی نسخه کنسولی عمدتا نتیجه میشه پورت های آشغالی مثل Batman Arkham Knight.استفاده از سخت افزار به روز PC نتیجه ای مثل Crysis سال 2007 میده که یک نسل اختلاف گرافیکی با کنسول داشت.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
اولین نمایش division به گفته خودشون رو ps4 اجرا میشده و وقتی بازی رو تو e3 نشون دادن خبری از نسخه pc نبود (watch dogs 2.0)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
همین حالا برای این که آلترا اجرا کنی با فریم مناسب، 970 می‌خواد. بخواستن مثل E3 در بیارن باید کُلی هزینه می‌کردن و تمام قسمت‌های بازی رو از نظر فنی بهبود می‌دادن و در نهایت هم شاید 10000 نفر تو دنیا سیستم مناسب برای اجراش نداشتن. از نظر مالی و اقتصادی حماقتِ محض بود که این کارو بکنن.

مشکل اصلی اینه که چرا وقتی از خروجی بازی مطمئن نیستید، میاید با دروغ اون نمایش رو تحویلِ ملت می‌دید.
این صحبت شما درست نیست به اعتقاد من، حداقل حقیقت مطلق نیست ...

اعتقاد من اینه که اگر همون نمایش اولیه رو به بهترین شکل بهینه می کردند، شاید می شد اجرای خوبی ازش گرفت...

مشکل الان جدا از دانگرید نسخه PC، اینه که خیلی ها از سازنده ها که خیلی با شرف هستند میان پرفورمنس بازی رو هم رو PC یه جورایی دستکاری می کنند، یا کم کاری می کنند و ... در مقابل به نسخه کنسولی میر سند، نمونه بتمن، به نظر شما یه 970 نباید بتونه بمتن رو با کیفیت کنسول با رزولوشن و فریم بالاتر به بهتری شکل اجرای کنه ؟ ولی نمیکنه ...
مشکل اینه که خیلی ها علاوه بر افت کیفی، رو بهینه سازی نسخه PC هم کاری نمی کنند دلیل اینکه الان ما میگیم 970 نمی تونست اون نمایش اولیه رو اجرا کنه همینه، بازی ای که واقعا رو PC بهینه شده باشه وجود نداره که ملاک قرار بدیم ...

اینها بیشتر از اینکه تقصیر کنسول باشه به سازنده بر می گرده، سازنده ای که اقتصادی فکر میکنه برای عاقلانه تر هست از هر نظر بازیش رو روی کنسول به PC نزدیک تر کنه برای همین رو بهینه سازی نسخه کنسول کار میکنه رو PC کم کاری، گرافیک نسخه کنسول رو تا جایی که بتونه ارتقا میده و بر اون اساس گرافیک نسخه PC رو میاره در همون حد، یه جورایی هر کاری میکنه که بازی از هر نظر نزدیک به PC بشه...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب بالاخره یکی پیدا شده که این موارد رو هم بیان کنه! درسته که خیلی ها برای سیستم بازیشون چندین برابر کنسول ها خرج کردن، اما بازی هم برای کنسول هم برای PC داره 60 دلار عرضه می شه، حرف از اینکه غیر منصفانه هست درسته به نظرم، اینکه همچنان بعد این همه نمایش و آلفا و بتا بیایم بگیم کلاه برداری هم درست نیست، بالاخره هر کسی می خواد بخره به فکر همون نمایش 3 سال پیش نیست، اگه بگیم همون لحظه هم Pre-Order کرده که خوب خدارو شکر قابلیت Refund برای همین موارد هست.
یعنی اگه گرافیک بازی رو pc خیلی بالا بود میتونستن بازی رو مثلا 80 دلار بزارن؟ واقعا مرغ پخته خندش میگیره از این منطقا
این کارشون توهین به مخاطبه و مطمئنم فروش افتضاحی میکنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بازی ای که واقعا رو PC بهینه شده باشه وجود نداره که ملاک قرار بدیم ...

من فکر میکنم داریم همچین بازی هایی رو ، نمونه ش GTA V که با اون عظمت نسخه PC واقعا بهینه بود ، با توجه به اینکه نسخه چهارم بازی یه پورت مسخره از کنسول ها بود و با هزارتا پچ باید درستش میکردی ، (به غیر از EFLC) اما نسخه پنجم راک استار بهترین کار رو کرد و وقت گذاشت و به نسخه PC هم رسید. سازنده اگه سازنده باشه میاد بازی هاش رو درست و حسابی پورت میکنه یا بازی رو بر اساس همون نسخه PC میسازه و تحویل مردم میده.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یعنی اگه گرافیک بازی رو pc خیلی بالا بود میتونستن بازی رو مثلا 80 دلار بزارن؟ واقعا مرغ پخته خندش میگیره از این منطقا
این کارشون توهین به مخاطبه و مطمئنم فروش افتضاحی میکنه

اون مرغ باید جای دیگه بخنده من فکر می کنم. شما نمی دونم چطوری چنین چیزی رو از حرف من برداشت کردی.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تغییر فریم ریت روی کنسول؟ مثلا فریم ریت رو از سی به شصت میاره؟ یا نه با خاموش کردن ویژگی های گرافیکی سی فریم قفل میده؟ دقیقا منظور چیه!! احساس میکنم ملت رو ایستگاه کردن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اسم The Witcher 3 رو انقدر برای توجیه کار های یوبیسافت نیارید، دانگرید TW3 خیلی قضیه اش با این بازی فرق میکنه، شاید دانگرید شد نسبت به نمایش اولیه بازی ولی با وجود دانگرید شدن هنوزم بهترین گرافیک نسل هست حتی تا همین الان خیلی قضیه اش با Division فرق میکنه که اومدن گرافیک در حد کارهای رمدی و ناتی داگ نشون دادن ولی الان شده در حد Watch Dogs بهبود یافته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر