هیدو کوجیما تحت تاثیر تریلر جدید بازی GTA V قرار گرفته است

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
Kojima-Impressed-GTAV.jpg

سازنده بازی Metal Gear Solid هیدیو کوجیما با تریلر گیم پلی بازی GTA V تحت تاثیر قرار گرفته است.درواقع تا حدی هم او نگران این است که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چگونه میخواهد رقابت کند.
کوجیما در تویتر خود گفت:
"من تریلر جدید بازی GTA V را مشاهده کردم. این تریلر شگفت انگیز بود,خیلی عالی.درجه آزادی عمل در این بازی در یک سطح متفاوت با بازی های دیگر است.اما صادقانه بگم,من ناراحت هستم.من نمیتوانم ببینم که V ما بر V آنها پیروز میشه.اما راکستار واقعا یکی از بهترین تیم های بازی سازی است و آن ها هیچ اشتباهی در بازی سازی نمیکنند.
GTA V برای PS3,XBOX 360 در 27 شهریور ماه منتشر خواهد شد.بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای PS4,XBOX ONE,PS3,XBOX 360در دست ساخت است اما هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
الان دیگه تو بازی سنتر هم کسی دو سبک متفاوت رو با هم مقایسه نمی کنه این چجوری این دو بازی که هیچ ربطی به هم ندارن رو مقایسه کرده !!!

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
منظورش اصلا مقایسه ی سبک بازی ها نیست بلکه سطح آزادی و اینکه چقدر به مخاطبت بتونی تو بازی آزادی بدی تا چطوری بازی کنه! کلا این چند وقته خیلی رفته تو این فاز آزادی و اینا! :d
در کل کوجیما شکسته نفسی می فرمایند! :d

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
یه شباهت دیگه بگم چی کار میکنی ؟؟ ;;)
سوت؟چیغ؟ هورا؟:p:))
حالا جدی بگو ببینم چی بوده که من نفهمیدم

منظورش اصلا مقایسه ی سبک بازی ها نیست بلکه سطح آزادی و اینکه چقدر به مخاطبت بتونی تو بازی آزادی بدی تا چطوری بازی کنه! کلا این چند وقته خیلی رفته تو این فاز آزادی و اینا! :d
در کل کوجیما شکسته نفسی می فرمایند! :d
آخه اصلا دلیلی هم نداره اینکار رو بکنه متال گیر اصلا نیازی به اپن ورد بودن نداره
همین که اپن ورده لطفه در حق کاربر
سبک بازی ها هم کلا بی ربطه
داستان و گرافیک هنری متال و موسیقی و کلا بخش هنری متال ۱۰۰ برابر gta قدرت و عظمت داره

اصلا مقایسه اینها کلا اشتباهه حالا هر جور مقایسه ای باشه

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
نکته جالب اینجاس که هم موقع عرضه MGS 3 و هم MGS 4،یه GTA ایی وجود داشته که رقیب جدی MGS باشه!

2004:عرضه MGS 3 و GTA SA،(تو این سال GTA از VGA گوتی رو برد)

2008:عرضه MGS 4 و GTA IV،(تو این سال هم GTA گوتی رو برد!)

همیشه این رقیب همیشگی یه سد عظیم برای موفقیت های متال گیر بوده:d!شاید اگه اینا تو یه سال نمیومدن،MGS گوتی هارو میبرد!
امسال(البته اگه MGS V امسال بیاد) این حریف رو کنار میزنیم:d!

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
دوست عزیز شما چیزی که کوجیما گفته رو بنوعی برعکس ترجمه کردی که:D! ایشون میگه:

من تریلر جدید Grand Theft Auto V رو دیدم, شگفت انگیز بود, بسیار عالی . درجه آزادی عمل این بازی(GTA V) ---- آینده بازی هاست (اشاره به نسل بعد) . GTA V در سطح دیگری هست نسبت به سایر بازی ها . اما صادقانه بگم من ناراحتم ! من نمیتونم ببینم V ما (اشاره به MGS: V) بر V آنها (اشاره به GTA V) پیروز شود یا آن را کنار بزند (با توجه به اینکه سبک هردو بر پایه آزادی عمل جهان-باز هست) . تیم تولیدی RockStar بهترین هستند . شکی نیست که انها چیز های ممکن در بازی هارو افزایش میدن (که قبلاً غیر ممکن بنظر میرسیده) !

نگاه کن دوست عزیز من اگه میخواستم اینطوری معنی کنم برات بی معنی بود و خبر برات مفهومی نداشت

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نکته جالب اینجاس که هم موقع عرضه MGS 3 و هم MGS 4،یه GTA ایی وجود داشته که رقیب جدی MGS باشه!

2004:عرضه MGS 3 و GTA SA،(تو این سال GTA از VGA گوتی رو برد)

2008:عرضه MGS 4 و GTA IV،(تو این سال هم GTA گوتی رو برد!)

همیشه این رقیب همیشگی یه سد عظیم برای موفقیت های متال گیر بوده:d!شاید اگه اینا تو یه سال نمیومدن،MGS گوتی هارو میبرد!
امسال(البته اگه MGS V امسال بیاد) این حریف رو کنار میزنیم:d!
in your dreams !
4 نتونستین کنار بزنین حالا میخواین این هیولا رو کنار بزنید ؟ :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به نظرم استاد تازگیا بیش از حد دارن مصاحبه می کنن خبریه ؟ :biggrin1:

نه کوجیما مصاحبه نمی کنه، توئیتر حسابی قعال ِ، هر بازیم که بهتر از بازی خودش باشه سریع اونجا ازش تعریف میکنه، طوری نیست که این قضیه واسش مشکلی داشته باشه و یا از بازی که از بازی خودش بهتر ِ بد بگه ! اینا خلقیات واسه آمریکای هاست، ژاپنی ها آدمای که با تلاش به اینجا رسیدن، اونقدرم واسه حرفاش ارزش قائلن که هر توئیتش میره رو خبرگزاری ها سریع :D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
4 نتونستین کنار بزنین حالا میخواین این هیولا رو کنار بزنید ؟ :d
میزنیم آقا میزنیم:d!
این دفعه با تغییرات عظیم استاد والا مقام این کار غیر ممکن نیست:d(دیدیم چه سر و صدایی تو E3 به پا کرد!)

الیته ما که رفتیم برا نسل بعد:d!بعید میدونم MGS V امسال بیاد!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
سوت؟چیغ؟ هورا؟:p:))
حالا جدی بگو ببینم چی بوده که من نفهمیدم

آخه اصلا دلیلی هم نداره اینکار رو بکنه متال گیر اصلا نیازی به اپن ورد بودن نداره
همین که اپن ورده لطفه در حق کاربر
سبک بازی ها هم کلا بی ربطه
داستان و گرافیک هنری متال و موسیقی و کلا بخش هنری متال ۱۰۰ برابر gta قدرت و عظمت داره

اصلا مقایسه اینها کلا اشتباهه حالا هر جور مقایسه ای باشه
البته این 100 برابر هم دیگه بزرگنمایی بیش از حده :d
درسته که MGS از بهترین عنوان های تاریخ بازی سازیه، اما GTA هم عنوان کوچیکی نیست که 100 برابر اختلاف داشته باشه
GTA همیشه یکی از بهترین ها در زمینه گرافیک هنری بوده، فضا سازی های بی نظیری داشته، همچنین یکی از بهترین ها در زمینه دقت به جزئیاته
بعد از 5 سال هنوزم وقتی IV رو بازی می کنم بعضی وقتا چیزای جدیدی پیدا می کنم!
----------
البته از نظر من دلیل اصلی محبوبیت فوق العاده بالای سری GTA اینکه که شخصیت بازی یه آدم معمولیه
95% درصد بازیها مارو به جای یه شخصیت ابرقهرمان با نیروهای فرازمینی قرار میدن، کلیشه شده این موضوع
ولی توی GTA واقعا حس می کنی فقط یکی از آدمای توی شهری، من خیلی وقتها می رم توی بازی می ایستم یه گوشه صدای شهر و رفت و آمد گوش می دم و نگاه می کنم

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
به نظرم استاد تازگیا بیش از حد دارن مصاحبه می کنن خبریه ؟ :D
دوست عزیز مصاحبه چیه آخه؟!! تقصیر این بنده خدا نیست هر چی تو*ییت میکنه ملت خبر میکنند؟! 1001 نفر تو تو*ییتر مینویسند از چی خوششون میاد و نمیاد
وجه تشابهم همون OW بودن هر دو بازی(با این که هیچ ربطی به هم ندارند!) اما خوب بنده خدا میخواد بازیش مثل همیشه یه سر و گردن بالاتر از بقیه ی بازی از همه نظر بالاتر باشه
in your dreams !
4 نتونستین کنار بزنین حالا میخواین این هیولا رو کنار بزنید ؟
yahoo_4.gif

mgs4 و gta4 هیچ وجه تشابهی با هم ندارند که یکی بخواد اون یکی رو کنار بزنه!

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
تریلر رو به ننه پیر من نشون بدی دیونه میشه چه برسه استاد
راک استار وgtaباعث میشن بقیه سازنده های بزرگ کوچک به نظر یرسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر