هیدو کوجیما تحت تاثیر تریلر جدید بازی GTA V قرار گرفته است

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
Kojima-Impressed-GTAV.jpg

سازنده بازی Metal Gear Solid هیدیو کوجیما با تریلر گیم پلی بازی GTA V تحت تاثیر قرار گرفته است.درواقع تا حدی هم او نگران این است که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چگونه میخواهد رقابت کند.
کوجیما در تویتر خود گفت:
"من تریلر جدید بازی GTA V را مشاهده کردم. این تریلر شگفت انگیز بود,خیلی عالی.درجه آزادی عمل در این بازی در یک سطح متفاوت با بازی های دیگر است.اما صادقانه بگم,من ناراحت هستم.من نمیتوانم ببینم که V ما بر V آنها پیروز میشه.اما راکستار واقعا یکی از بهترین تیم های بازی سازی است و آن ها هیچ اشتباهی در بازی سازی نمیکنند.
GTA V برای PS3,XBOX 360 در 27 شهریور ماه منتشر خواهد شد.بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای PS4,XBOX ONE,PS3,XBOX 360در دست ساخت است اما هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
الان V کوجیما چه ربطی به V راکستار داره از نظر سبک بازی که دنبال برنده بینشونه ؟!
کسی این 2 تا رو با هم مقایسه نمیکنه...

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
فکر کنم سری بعدی پایتخت باید نقش ارسطو رو بدن به استاد اینقدر که پشت سر هم داره تحت تاثیر قرار میگیره

بابا یه تکونی بده استاد V رو بده بیرون ملت مردن از انتظار

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
استاد رو باید بزارن تو کتاب گینس به نام بیشترین تحت تاثیر قرار گرقته :D
یادمه سر L.A هم تحت تاثیری شده بود :ی

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
کوجیما شده رضا پیشروی صنعت گیم!!:D
تازه با توییتر و فیص بوک آشنا شده هی تــز میده!!
+
بزرگترین اشتباهشم OP کردن MGS تو سالی بود که V میخواد عرضه بشه:|

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دیگه وقتی خود استاد کوجیما هم میاد و اقرار میکنه به این قضیه تحت تاثیر قرار گرفتن اینجاست که متوجه میه ادم این R* چجوری برتری قدرتش رو داره به همه بازی ساز ها نشون میده امسال دیگه هیچ بازی وجود نداره که بتونه به شلوغی و پر سرصدایی GTAV باشه ... ( این نشانه ها راهی باشند تا به سمت بازی R* هدایت شوید )(مخصوص گم شدگان)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
الان V کوجیما چه ربطی به V راکستار داره از نظر سبک بازی که دنبال برنده بینشونه ؟!
کسی این 2 تا رو با هم مقایسه نمیکنه...
بدیه راک‌استار اینکه از هر سازنده ی 2-3 نسل جلوترن و نمیشه کسی رو با اینها مقایسه کرد.

فنی = اجرای بازی به اون عظمت و جزئیات روی کنسولهای 8 ساله.
تکنولوژی = داشتن بهترین انجین برای خلق محیطهای بزرگ همراه با کرکترها عالی و قابل لمس.
محتوآ = روایت داستانی عالی. گیم‌پلی عالی. صداگذاری عالی. شخصیت پردازی عالی.

کلاً RS جزو این سیاره نیست :D.

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
این دو تا بازی اینقدر بی ربط هستند مثل اینکه که شما بیای بگی
سازنده fifa 14 تحت تاثیر واچ داگز قرار گرفت!
بعد ملت بیان بگن ببین سازنده چه اشتباهی کرد بازیش رو هم زمان با واچ داگز رلیز کرد!!!
تنها شباهت این دو تا بازی اینه که از تفنگ توشون استفاده میشه و بازی اپن ورد هست
یعنی شما بگو یه شباهت دیگه داشته باشن
یه شباهت هم ندارن

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,770
نام
محمد امین
این دو تا بازی اینقدر بی ربط هستند مثل اینکه که شما بیای بگی
سازنده fifa 14 تحت تاثیر واچ داگز قرار گرفت!
بعد ملت بیان بگن ببین سازنده چه اشتباهی کرد بازیش رو هم زمان با واچ داگز رلیز کرد!!!
تنها شباهت این دو تا بازی اینه که از تفنگ توشون استفاده میشه و بازی اپن ورد هست
یعنی شما بگو یه شباهت دیگه داشته باشن
یه شباهت هم ندارن

یه شباهت دیگه بگم چی کار میکنی ؟؟ ;;)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
"من تریلر جدید بازی GTA V را مشاهده کردم. این تریلر شگفت انگیز بود,خیلی عالی بود.درجه آزادی در این بازی در یک سطح متفاوت با بازی های دیگر است.اما صادقانه بگم,من ناراحت هستم.من نمیتوانم ببینم که V بر V ما پیروز میشه.اما راکستار واقعا یکی از بهترین تیم های بازی سازی است و آن ها هیچ اشتباهی در بازی سازی نمیکنند.
دوست عزیز شما چیزی که کوجیما گفته رو بنوعی برعکس ترجمه کردی که:D! ایشون میگه:

من تریلر جدید Grand Theft Auto V رو دیدم, شگفت انگیز بود, بسیار عالی . درجه آزادی عمل این بازی(GTA V) ---- آینده بازی هاست (اشاره به نسل بعد) . GTA V در سطح دیگری هست نسبت به سایر بازی ها . اما صادقانه بگم من ناراحتم ! من نمیتونم ببینم V ما (اشاره به MGS: V) بر V آنها (اشاره به GTA V) پیروز شود یا آن را کنار بزند (با توجه به اینکه سبک هردو بر پایه آزادی عمل جهان-باز هست) . تیم تولیدی RockStar بهترین هستند . شکی نیست که انها چیز های ممکن در بازی هارو افزایش میدن (که قبلاً غیر ممکن بنظر میرسیده) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر