هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها (آپدیت به GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها)

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
متد leeful یه اپ اندروید هم داره که باید رو گوشی نصب و اجرا بشه بعد از اون گوشی و کنسول به یه مودم یا گوشی دیگه ای که هات اسپاتش روشن باشه وصل بشن و آدرسی که توی اپ اندروید مینویسه رو تو مرورگر بزنید تا هک کش بشه تو مرورگر. واسه اینکه به اینترنت وصل نشید میتونید سیم تلفن مودم رو بکشید.

خیلیا با این روش انجام دادن که کاملا آفلاینه ولی مشکلی که خودم باهاش داشتم این بود که صفحه هک رو به صورت کامل لود نمیکرد و صفحه ناقص بود علتشم متوجه نشدم آخر.
داداش میشه متد و نرم افزار و لطف کنید بنده هم تست کنم و نتیجه رو اعلام کنم . ( قبلا فایل hen 1.6 رو با نرم افزار KWS به کنسول تزربق و در مرورگر کش میکردم خیلی عالی بودش اگر واسه همون نرم افزار KWS فایل HEN 2.1.4 بودش عالی میشد . ) ؟؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
داداش میشه متد و نرم افزار و لطف کنید بنده هم تست کنم و نتیجه رو اعلام کنم . ( قبلا فایل hen 1.6 رو با نرم افزار KWS به کنسول تزربق و در مرورگر کش میکردم خیلی عالی بودش اگر واسه همون نرم افزار KWS فایل HEN 2.1.4 بودش عالی میشد . ) ؟؟
اگه به صورت تکی بود میشد با همون KWS ارسال کرد به کنسول ولی این هکرا خودشون بصورت یه پکیج در میارن با یه عالمه پیلود که شاید هیچوقت اصلا به کار آدم نیاد...

تو لینک زیر کامل همه چیو توضیح داده همراه با فایل هایی که نیازه :

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

برید پایین تر قسمت " How To Install PS-Phwoar! On Your PS4 " همه روش ها رو توضیح داده.

• Like
Reactions: amin200200

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
من رو ورژن ۵.۰۵ hen 2.1.4 آپدیت کردم با 1.4 Leeful . دارک پروگرمر
ولی تقریبا از هر سه بار تلاش برای جیلبریک دو بار خاموشی دارم
روش بهتری و یا متفاوتی وجود داره ک امتحان کنم؟ metro روشش ب چ صورت هست ؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
من رو ورژن ۵.۰۵ hen 2.1.4 آپدیت کردم با 1.4 Leeful . دارک پروگرمر
ولی تقریبا از هر سه بار تلاش برای جیلبریک دو بار خاموشی دارم
روش بهتری و یا متفاوتی وجود داره ک امتحان کنم؟ metro روشش ب چ صورت هست ؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید
اگر با این هاست جیلبریک موفقی داشتید تاپیک به زودی به هن 2.1.4 آپدیت خواهد شد

• Like
Reactions: rhett butler

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
تاپیک به HEN 2.1.4 جهت اجرا و نصب بازی های بک پورت شده به 5.0.5 آپدیت شد
البته به علت نداشتن زمان اسکریپت ها و لودینگ هن به صورت دیفالت هست که ممکنه کمی ازاردهنده باشه ،در صورتی که خیلی آزاردهنده بود اعلام کنید تا ویرایششون کنم
پی نوشت : منظورم هنگام اجرای هن 2.1.4 پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن هک ظاهر میشه،یا لودینگ اجرای هک در پس زمینه مشخصه

ali center

کاربر سایت
Feb 9, 2019
1
مرسی خیلی مفید بود چون من تصمیم به خرید کنسول دارم اینو میپرسم آیا الان بازی مثل cod modern warfare 2019 من دیدم رو فریمور 6.72 میاد یعنی رو این روش شما کارساز نیست؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
مرسی خیلی مفید بود چون من تصمیم به خرید کنسول دارم اینو میپرسم آیا الان بازی مثل cod modern warfare 2019 من دیدم رو فریمور 6.72 میاد یعنی رو این روش شما کارساز نیست؟
هر بازی قابلیت اجرا در 6.72 داشته باشه در کنسول هک شده قابل اجرا هست
شما کنسولی که خریداری میکنید اگر 6.72 باشه از روش های هک دیگه میتونید استفاده کنید
اگر 5.0.5 باشه از این روش و دیتای بازی هک شده مناسب با 5.0.5

Dr.Saman

کاربر سایت
Mar 26, 2019
3
سلام. من قبلا hen al azif رو نصب و روی user guide دستگاهم به شکل cache اونو save کردم.الان با wifi هر دو لپ تاپ و دستگاه رو به گوشیم وصل و تمام مراحل رو میرم. اما هر بار وارد user guide میشم بازم همون صفحه مربوط به اکسپلویت قبلی رو میاره. چطور میتونم به این یکی آپدیتش کنم؟

ghtania

کاربر سایت
Nov 13, 2018
28
سلام. من قبلا hen al azif رو نصب و روی user guide دستگاهم به شکل cache اونو save کردم.الان با wifi هر دو لپ تاپ و دستگاه رو به گوشیم وصل و تمام مراحل رو میرم. اما هر بار وارد user guide میشم بازم همون صفحه مربوط به اکسپلویت قبلی رو میاره. چطور میتونم به این یکی آپدیتش کنم؟
سلام
قبل از قبل از وارد کردن آدرس ها باید کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید . برای این کار هم با فشار دادن گزینه Option از روی کنترلر، گزینه Settings رو انتخاب کنید و دو بخش Cookies و Clear Website Data رو انتخاب و حذف کنید. از این لینک برای آموزش استفاده کنید :
آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Dr.Saman

کاربر سایت
Mar 26, 2019
3
سلام
قبل از قبل از وارد کردن آدرس ها باید کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید . برای این کار هم با فشار دادن گزینه Option از روی کنترلر، گزینه Settings رو انتخاب کنید و دو بخش Cookies و Clear Website Data رو انتخاب و حذف کنید. از این لینک برای آموزش استفاده کنید :
آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72
ممنونم. تو روش موبایل باید ip گوشی رو تو کدوم فیلد وارد کنیم؟ چون تو تنظیمات ip برای network چند تا فیل داره.

ghtania

کاربر سایت
Nov 13, 2018
28
ممنونم. تو روش موبایل باید ip گوشی رو تو کدوم فیلد وارد کنیم؟ چون تو تنظیمات ip برای network چند تا فیلد داره.
سلام اگر برای هک نسخه PS4 v6.72 از این نرم افزار استفاده میکنید android ps4 exploit host v1.3.9
لینک مقابل : https://github.com/Saad-Alareqi/Android-PS4-Exploit-Host/releases
روش کارش به شکل زیر است :
*** _ نکته مهم : قبل از jailbreak حتما Delete Cookies , Clear Website Data ,Clear Browsin History در مرورگر PS4 را انجام دهید .
*** _ تنظیمات Set Up Internet Connection به صورت پیش فرض و Auto و Use Wi-Fi و سپس نام و پسورد مودم یا HotSpot گوشی را وارد میکنیم و بقیه پیش فرض و Auto .

1- اپلیکیشن android ps4 exploit host v1.3.9 را روی گوشی نصب و اجرا کنید .
2- یکی از نسخه های Leeful را از منو انتخاب کنید ، آخرین نسخه بهتر است .
3- یکی از وضعیت های WiFi or HotSpot را انتخاب کنید .
4- در اپلیکیشن دکمه را در وضعیت ON قرار بدید.
5- آدرس نمایش داده شده در قسمت پایین اپلیکیشن را به صورت کامل در مرورگر PS4 وارد کنید و منتظر پایان کش شدن و اجرای مراحل jailbreak میشوید .

این ویدیو اگر چه فارسی نیست ولی تصاویر آن قابل استفاده است .
PS4 JAILBREAK 6.72 SIMPLE MENU WITH ANDROID APP | PS4 HEN 6.72 PAYLOAD ADROID APP SIMPLE MENU دیدئو dideo

Cara Update Exploit Host Leeful V10 SUPER STABIL FREE & Update Real face Pes 2021 ps4 hen 6.72 دیدئو dideo

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kingcyres

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام خوبی داداش
اقا اگه میتونی یه هک پایدار فارسی براس 6.72 بزار بخدا زخم شدیم از بس که ازیت کرده
6.72 میگن لیفول خوبه!
در کل این ورژن زیاد پایداری نداره!
شخصا اومدم روی 7.0.2
یه مقدار ارور مموری داره و هنوز بهینه نشده اما خاموشی از 5.0.5 هم کمتره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر