هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
چون سونی ip ها خوبشو ول کرد یهو
از لوکوروکو ، رچت ، دکستر ، راپاپا رپ اگر اشتباه ننوشتم اسمشو و ........
همگی قشنگن
سونی بیخالشون شد
همه اینا رو پلی ۱ و ۲ و psp اومدن

رو پلی ۴ بازی ۵۰۰ سال پیش ps1 ریمستر ناقص کرد میداد تو بازار
سیاست ها تغییر کرده، الان کم aaa ناب می شه دید، بازی ناب الان دست indie developer هاست عمدتا. اونم اسمش پاراپا دِ رپر بود، گیم خاصی بودش، یه نسخه psp هم داشت. حیف شدن خیلی از ناحصاری هاشون. ps4 و xbox one واقعا پسرفت بودن نسبت به قبل (امیدوارم به فن بوی ها بر نخوره باز).

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
صد در صد
سونی همیشه بهترین بوده
اگر متن منو درباره سونی خونده باشی
سونی قبل از ps1 یه کنسول دستی و پرتابل شارژی داشت

بعد پلی ۱ داد بازار ۱۹۹۴
پلی ۲ سال ۲۰۰۰ لانچ شد و پلی ۳ هم ۲۰۰۶ لانچ شد
سونی پلی ۱ تا ۲۰۰۶ ساپورت کرد یعنی ۳ نسل بود ، تا ۲۰۱۰ هم بازی اومد براش
تا ۲۰۱۵ هم بازیا فن ها که پورت میکنن

سونی برا مشتری ها و فن هاش زیادی و بیش از حد ارزش قائله
و حسابی ساپورت می‌کنه کنسول هاشو

همین چند ماه پیش سونی رسماً اعلام کرد ما متأسفیم که ps3 خوب ساپورت نکردیم و عذرخواهی میکنیم

حتی همین psp که سال ۲۰۰۴ اومد و خودش یه ps2 پرتابل حساب میشه ، تا ۲۰۲۰ براش بازی رسمی اومد

پلی ۲ که دیگه نگو سلطان کنسول هاست

call-of-duty-world-at-war-final-fronts-ps2-game-new-3219-5030917057298-gallery_600.jpg
ارزش که دیگه نه همین چند وقت پیش می خواست استور پلی۳ ویتا رو ببنده اعتراض کردن دوستان مگه احترام و ارزش که نداره اون سود می بینه پلی۲ حسابی فروخت برا همین حمایتش کرد چون قیمت پلی خیلی بالا بود

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
یه قلم از عدم ساپورت بقیه کنسول ساز بهت بگم
کنسول wii کنسول نسل هفت ، پرفروشترین کنسول خونگی نسل ۷ شد و برنده نسل شد

نینتندو در عوض کنسول و فروش و موفقشو سال ۲۰۱۱ ساپورتشو تموم کرد
دیگه بازی نداد که هیچ ، حتی تمام سرور هاشو خاموش کرد

در صورتی که ps3 و wii هر دو تو یه بازه زمانی سال ۲۰۰۶ اومدن
و ps3 تو سال ۲۰۲۱ هنوز ساپورت میشه

.......

وقتی کمپانی داره بهت میرسه ، خدمات میده ، برات ارزش قائله سال ها ساپورت می‌کنه و تو همه کنسول هاش این بوده باید براش احترام قائل باشی

نکنه دوست داری مثل کمپانی نینتندو که با مشتری ها و فن های مثل آشغال برخورد می‌کنه باهات برخورد شه

.........

حتی مایکروسافت هم ساپورتش اصلا در حد سونی نیست
?موفقیت کنسول ها پلی ۱ و پلی ۲ و پلی۴ که برنده نسل شدن دلیل برتری و خوب بودن سونی می‌رسونه ?

? همه چی هزینه داره میخواستی برات مجانی کنسول بفرسته سونی؟ چه توقع هایی داری خدایی
هیچ چیز تو دنیا مجانی نیست

⭐ در ضمن پلی ۲ ارزونترین کنسول اون نسل ۶ بود گیم کیوب و ایکس باکس خیلی گرونتر از پلی ۲ بودن

پس شما از فردا غذا نخور تا سو تغذیه بگیری و در آخر فوت کنی چون هزینه داره غذا برات ( چون دنبال مجانی هستی )
بازم اینا چیزی از سیاست بستن سرور پلی۳ و ویتا کم نمی شه تعصبانه نظر ندیم سونی سونی قدیم نیست

• Like
Reactions: EVIL4baz

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
تا همین الآنم زیادی ساپورت کرده همینا رو
پر توقع و ..... نباشیم
عادل باشیم

? کسی که ( خودت ) میگه کنسول ها نسل ۸ ( ps4 و xbox one ) ضعیفن بدرد نمیخورن اصلا نخر
الان داره میگه چرا سونی میخواد سرور ها ps3 نسل ۷ ی رو بعد از ۱۵ سال ببنده و ناراحته
گلم دیگه ps5 اومده تو بازار
نه به پر توقعی و دوگانگی
پر توقع چیه الان استیم بازی عصر حجر رو داره تو استورش پلی اشتیشن ۳ و ۲ و ۱ بکوارد نداره نه پلی ۴ و نه پلی۵ بعد می خواد استور ببنده عادل باشیم خداییش بعدم من کی گفتم ضعیفن نسل ۸ می گم اکس باکس وان اس و فت ضعیفه فقط که درستم گفتم ولی وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو قوی هستن تو نسل ۸ الانم هم پلی ۵ و اکس در یه حد شرو ع کردن باید دید در آینده چه می کنن من هیچ وقت تعصب نداشتم و نخواهم داشت واقعیتو می گم من پروفایلمid بیانگر حرفم هست پلی استیشن و اکس باکس مال ما نیستن ما فقط باید از بازی کردن لذت ببریم چه pcو xbox و psو...‌‌‌گیم برا لذت بردن من همچنان بازیای قدیمی همچنان لذت می برم الانم می گم پلی استیشن ۲ شاهکار بود ولی سونی سیاستش کلا عوض شده و سود رو سهام دارای شرکتا می برن نه ما گیمرا !!!!! ما براشون دلارهایی بیش نیستیم بعد این چه منطقیه که کنسولا جدید میان نباید از قدیمیها استفاده کرد و باید استورشونو بست من و خیلیا الان هنوز کیل زوون و ریستنس و....می خواییم بزنیم لطفا عادلانه و بدون تعصب نطر بدیم

آخرین ویرایش:

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
پر توقع چیه الان استیم بازی عصر حجر رو داره تو استورش پلی اشتیشن ۳ و ۲ و ۱ بکوارد نداره نه پلی ۴ و نه پلی۵ بعد می خواد استور ببنده عادل باشیم خداییش بعدم من کی گفتم ضعیفن نسل ۸ می گم اکس باکس وان اس و فت ضعیفه فقط که درستم گفتم ولی وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو قوی هستن تو نسل ۸ الانم هم پلی ۵ و اکس در یه حد شرو ع کردن باید دید در آینده چه می کنن من هیچ وقت تعصب نداشتم و نخواهم داشت واقعیتو می گم من پروفایلمid بیانگر حرفم هست پلی استیشن و اکس باکس مال ما نیستن ما فقط باید از بازی کردن لذت ببریم چه pcو xbox و psو...‌‌‌گیم برا لذت بردن من همچنان بازیای قدیمی همچنان لذت می برم الانم می گم پلی استیشن ۲ شاهکار بود ولی سونی سیاستش کلا عوض شده و سود رو سهام دارای شرکتا می برن نه ما گیمرا !!!!! ما براشون دلارهایی بیش نیستیم بعد این چه منطقیه که کنسولا جدید میان نباید از قدیمیها استفاده کرد و باید استورشونو بست من و خیلیا الان هنوز کیل زوون و ریستنس و....می خواییم بزنیم لطفا عادلانه و بدون تعصب نطر بدیم
کلا توی هر صنعتی آثار قدیمی تجربه میشه توسط مخاطبا، به صنعت گیم که میرسه اما گیمر محترم میگه اه اه گیم قدیمی شده! خداییش این منطق از کجا اومده؟ با همین منطق هست که بازی های ریمستر اوج گرفتن. الان مثلا کالکشن نینجا گیدن چه دردی دوا می کنه؟ از نسخه پی سی ش هم که نگم! طرف فیلم شونصد سال پیش رو می بینه، اما میری کنسول رترو میخری مسخرت می کنه...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کلا توی هر صنعتی آثار قدیمی تجربه میشه توسط مخاطبا، به صنعت گیم که میرسه اما گیمر محترم میگه اه اه گیم قدیمی شده! خداییش این منطق از کجا اومده؟ با همین منطق هست که بازی های ریمستر اوج گرفتن. الان مثلا کالکشن نینجا گیدن چه دردی دوا می کنه؟ از نسخه پی سی ش هم که نگم! طرف فیلم شونصد سال پیش رو می بینه، اما میری کنسول رترو میخری مسخرت می کنه...
درود بر داداش خودم که با منطق حرف می زنی

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
این بازی تا حالا ندیده بودم
کسی بازیش کرده؟ چطوره؟

29MC0vsFAjA5GN62ph1QUvaIYPy8WlQLf-l8oB-gG2yhdwZuET0Hn4VJgvFxcR2gr3XOYDtR7bqD4GFLT7Lx9VUAEoN0RD-8fWhiNGfXOe596L53dWJR
من نسخه katamary damacy که نسخه اولش بود رو بازی کردم: بی نظیر و خارق العاده. این هم نسخه دوم سری katamari هست و فک کنم بهبود یافته تر عمل کرده. خداست katamary damacy! یعنی عاشق شم، شبیه هیچی نیست. هر چی از گیم دیدی بذار کنار برو بازیش کن. شاد می شی و حال می کنی :)

• Like
Reactions: Sega_genesis

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
من نسخه katamary damacy که نسخه اولش بود رو بازی کردم: بی نظیر و خارق العاده. این هم نسخه دوم سری katamari هست و فک کنم بهبود یافته تر عمل کرده. خداست katamary damacy! یعنی عاشق شم، شبیه هیچی نیست. هر چی از گیم دیدی بذار کنار برو بازیش کن. شاد می شی و حال می کنی :)
من خیلی مدت پیش ریختمش یکم بازی کردم خیلی نتونستم باهاش ارتباط بگیرم و بنظرم جالب نبود
از نظر شما چیش جالب بود؟

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
??
همیشه اینا تو اینترنت هست
ولی نه رامی ازشون هست
نه تو بازار دیسکشون هست
از شبیه ساز خوشم نمیاد
چون هر بار باید بگردی تا بازی مورد نظرتون پیدا کنی
دوست دارم یه چیزی تو محیط منظم باشه
لینکشو داری؟?

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
???
دیسک که قبلاً بود الان نیست
تو اینترنت چنتا سایت داشتن تمام این رام ها رو مثل سایت iso zone

تمام این سایت ها نینتندو ازشون بخاطر رام ها نینتندو گذاشتن شکایت قانونی کرد ، تعطیل کرد همه رو
به ضرر ما شد
خسیس تربت کمپانی تو ضمینه گیم نینتندوه
حتی از رام میکرو ?
بسیار ممنونم

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر