هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
448
پر توقع چیه الان استیم بازی عصر حجر رو داره تو استورش پلی اشتیشن ۳ و ۲ و ۱ بکوارد نداره نه پلی ۴ و نه پلی۵ بعد می خواد استور ببنده عادل باشیم خداییش بعدم من کی گفتم ضعیفن نسل ۸ می گم اکس باکس وان اس و فت ضعیفه فقط که درستم گفتم ولی وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو قوی هستن تو نسل ۸ الانم هم پلی ۵ و اکس در یه حد شرو ع کردن باید دید در آینده چه می کنن من هیچ وقت تعصب نداشتم و نخواهم داشت واقعیتو می گم من پروفایلمid بیانگر حرفم هست پلی استیشن و اکس باکس مال ما نیستن ما فقط باید از بازی کردن لذت ببریم چه pcو xbox و psو...‌‌‌گیم برا لذت بردن من همچنان بازیای قدیمی همچنان لذت می برم الانم می گم پلی استیشن ۲ شاهکار بود ولی سونی سیاستش کلا عوض شده و سود رو سهام دارای شرکتا می برن نه ما گیمرا !!!!! ما براشون دلارهایی بیش نیستیم بعد این چه منطقیه که کنسولا جدید میان نباید از قدیمیها استفاده کرد و باید استورشونو بست من و خیلیا الان هنوز کیل زوون و ریستنس و....می خواییم بزنیم لطفا عادلانه و بدون تعصب نطر بدیم
کلا توی هر صنعتی آثار قدیمی تجربه میشه توسط مخاطبا، به صنعت گیم که میرسه اما گیمر محترم میگه اه اه گیم قدیمی شده! خداییش این منطق از کجا اومده؟ با همین منطق هست که بازی های ریمستر اوج گرفتن. الان مثلا کالکشن نینجا گیدن چه دردی دوا می کنه؟ از نسخه پی سی ش هم که نگم! طرف فیلم شونصد سال پیش رو می بینه، اما میری کنسول رترو میخری مسخرت می کنه...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
654
نام
محمد علی
کلا توی هر صنعتی آثار قدیمی تجربه میشه توسط مخاطبا، به صنعت گیم که میرسه اما گیمر محترم میگه اه اه گیم قدیمی شده! خداییش این منطق از کجا اومده؟ با همین منطق هست که بازی های ریمستر اوج گرفتن. الان مثلا کالکشن نینجا گیدن چه دردی دوا می کنه؟ از نسخه پی سی ش هم که نگم! طرف فیلم شونصد سال پیش رو می بینه، اما میری کنسول رترو میخری مسخرت می کنه...
درود بر داداش خودم که با منطق حرف می زنی

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
307
این بازی تا حالا ندیده بودم
کسی بازیش کرده؟ چطوره؟

29MC0vsFAjA5GN62ph1QUvaIYPy8WlQLf-l8oB-gG2yhdwZuET0Hn4VJgvFxcR2gr3XOYDtR7bqD4GFLT7Lx9VUAEoN0RD-8fWhiNGfXOe596L53dWJR

• Love
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
448
این بازی تا حالا ندیده بودم
کسی بازیش کرده؟ چطوره؟

29MC0vsFAjA5GN62ph1QUvaIYPy8WlQLf-l8oB-gG2yhdwZuET0Hn4VJgvFxcR2gr3XOYDtR7bqD4GFLT7Lx9VUAEoN0RD-8fWhiNGfXOe596L53dWJR
من نسخه katamary damacy که نسخه اولش بود رو بازی کردم: بی نظیر و خارق العاده. این هم نسخه دوم سری katamari هست و فک کنم بهبود یافته تر عمل کرده. خداست katamary damacy! یعنی عاشق شم، شبیه هیچی نیست. هر چی از گیم دیدی بذار کنار برو بازیش کن. شاد می شی و حال می کنی :)

• Like
Reactions: Sega_genesis

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
307
من نسخه katamary damacy که نسخه اولش بود رو بازی کردم: بی نظیر و خارق العاده. این هم نسخه دوم سری katamari هست و فک کنم بهبود یافته تر عمل کرده. خداست katamary damacy! یعنی عاشق شم، شبیه هیچی نیست. هر چی از گیم دیدی بذار کنار برو بازیش کن. شاد می شی و حال می کنی :)

ایول
آخه من سرچ کردم عکس های از بازی دیدم چیزی نفهمیدم 😁
سبکش چی هست اصلا؟

• Like
Reactions: EVIL4baz

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
191
نام
سعید
من خیلی مدت پیش ریختمش یکم بازی کردم خیلی نتونستم باهاش ارتباط بگیرم و بنظرم جالب نبود
از نظر شما چیش جالب بود؟

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
103
نام
محمدقاسم گوهری
😍😍
همیشه اینا تو اینترنت هست
ولی نه رامی ازشون هست
نه تو بازار دیسکشون هست
از شبیه ساز خوشم نمیاد
چون هر بار باید بگردی تا بازی مورد نظرتون پیدا کنی
دوست دارم یه چیزی تو محیط منظم باشه
لینکشو داری؟😜

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
307
😍😍
همیشه اینا تو اینترنت هست
ولی نه رامی ازشون هست
نه تو بازار دیسکشون هست
از شبیه ساز خوشم نمیاد
چون هر بار باید بگردی تا بازی مورد نظرتون پیدا کنی
دوست دارم یه چیزی تو محیط منظم باشه
لینکشو داری؟😜

😁😁😁
دیسک که قبلاً بود الان نیست
تو اینترنت چنتا سایت داشتن تمام این رام ها رو مثل سایت iso zone

تمام این سایت ها نینتندو ازشون بخاطر رام ها نینتندو گذاشتن شکایت قانونی کرد ، تعطیل کرد همه رو
به ضرر ما شد
خسیس ترین کمپانی تو ضمینه گیم نینتندوه
حتی از رام میکرو 😁

آخرین ویرایش:

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
103
نام
محمدقاسم گوهری
😁😁😁
دیسک که قبلاً بود الان نیست
تو اینترنت چنتا سایت داشتن تمام این رام ها رو مثل سایت iso zone

تمام این سایت ها نینتندو ازشون بخاطر رام ها نینتندو گذاشتن شکایت قانونی کرد ، تعطیل کرد همه رو
به ضرر ما شد
خسیس تربت کمپانی تو ضمینه گیم نینتندوه
حتی از رام میکرو 😁
بسیار ممنونم

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر