هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
درایور شاید داره
نه درایور ایراد نداشت، چندین درایور براش تست کردم و حتی بردم پیش کسی که ازش خریده بودم اون هم تست کرد ولی برای اون هم نیاورد، البته کیفیت دسته خوب بود پس ندادم گفتم بمونه برای همین ps2
نکته جالب این بود که اگه دسته دیگه به تبدیل وصل میکردم بی مشکل میاورد ولی فقط این یه دسته رو نمیشناخت...
آخر هم نتونستم بفهمم مشکلش از چی بود

• Like
Reactions: sina-ranger

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
نه درایور ایراد نداشت، چندین درایور براش تست کردم و حتی بردم پیش کسی که ازش خریده بودم اون هم تست کرد ولی برای اون هم نیاورد، البته کیفیت دسته خوب بود پس ندادم گفتم بمونه برای همین ps2
نکته جالب این بود که اگه دسته دیگه به تبدیل وصل میکردم بی مشکل میاورد ولی فقط این یه دسته رو نمیشناخت...
آخر هم نتونستم بفهمم مشکلش از چی بود

شاید دسته تقلبی هستش.

• Like
Reactions: Sega_genesis

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
شاید دسته تقلبی هستش.
والا تا اونجایی که من چک کردم دسته خیلی خوب کار میکنه داخل کنسول و همه ی جهت هاش خیلی نرم و دقیقه فکر نمیکنم تقلبی باشه
یه دسته دیگه دارم اون تقلبیه ولی اون میادش :| ولی این نمیاد

• Like
Reactions: Sega_genesis

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
والا تا اونجایی که من چک کردم دسته خیلی خوب کار میکنه داخل کنسول و همه ی جهت هاش خیلی نرم و دقیقه فکر نمیکنم تقلبی باشه
یه دسته دیگه دارم اون تقلبیه ولی اون میادش :| ولی این نمیاد
عجب فلاکتی یاد ps2 fat میفتم =))

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
سلام دوستان دیروز داشتم سایت هارو میگشم چشم به لینوکس برای ps2 افتاد میخواستم بپرسم برای سری اسلیم 90004 جواب میده یا نه فقط برای سری فت هست ممنون میشم جواب بدید

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام دوستان دیروز داشتم سایت هارو میگشم چشم به لینوکس برای ps2 افتاد میخواستم بپرسم برای سری اسلیم 90004 جواب میده یا نه فقط برای سری فت هست ممنون میشم جواب بدید

LInox ps2 فقط برای فت جواب میده ...ولی در کل چرت ..

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
یکی از بازیا ترسناک و قشنگ سونی 2
این بازی سایلنت هیله
حتما دانلود کنید و بازی کنید

91aQ66Qtj2S._SL1500_.jpg
یکی از هیولاهایی که میشد ps2 اجرا کنه! این گرافیک رو خیلی عالی از دل ps2 کشیده بودن بیرون! دهن آدم وا می موند، آخرین بازی خوب ps2 بود که 2010 اومد و این خیلی عجیبه! عمر نوح داشته کنسول

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
درباره عمر کنسول گفتی
پلی ۲ سال ۲۰۰۰ لانچ شد
پلی ۳ سال ۲۰۰۶ لانچ شد

⭐زمانی که پلی ۳ تو بازار بود سونی بازی خدا جنگ ۲ رو برای پلی ۲ داد

پلی ۴ لانچ شد
هنوز تولید پلی ۲ ادامه داشت ?
در اواخر سال ۲۰۱۳ سونی رسماً تولید پلی ۲ متوقف شد و جشن خداحافظی با پلی ۲ گرفت ??

یعنی پلی ۲ کلا ۱۳ سال تولید شد
تا ۲۰۱۵ بازی رسمی براش اومد
تا ۲۰۲۰ فن ها پلی ۲ بازی براش پورت کردن
یعنی ۲۰ سال با پلی ۲ ?

همین پلی ۲
هم پلی ۲ ه ، هم دیسک فیلم و موزیک پخش می‌کنه
هم بازیا پلی ۱ اجرا می‌کنه

⭐هم شبیه ساز ها کنسول ها میکرو ، سگا جنسیس ، گیم بوی ، گیم بوی کالر ، گیم بوی ادونس، نئوجئو ، کمودور ۶۴ ، آمیگا ، آتاری ، سوپر نینتندو ، سگا مستر سیستم ، سگا گیم گیر و ........... براش اومده
حتی شبیه ساز dos هم داره بازیا کامپیوتر قدیمی dos هم روش اجرا میشه

جدیدن شبیه ساز کنسول n64 روش پورت کردن اما فعلا بدرد نمیخوره جا کار داره
عملا میشه گفت بهترین کنسول های خونگی سونی ps1 و ps2 بودن، ps3 هم خوب بود، ولی خودم با وجودی که ps4 داشتم واقعا می گم نسل هشت کلا کشک بود، باید ببینیم نسل 9 چی میشه. الان رچت هم میخواد بیاد رو ps5 یه جونی می گیره، ولی هنوز جا داره تا مثل دوران ps2 سیلی از بازی های aaa بیان بطور انحصاری، سلیقه ها خیلی تغییر کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر