هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
ببینید سونی واقعا نمیتونست قیمت ps3 رو کم کنه چون قیمتشم واقعا همون بود و این اصلا خوب نبود و همش از بزرگ نمایی های کن کوتاراگی میومد! کن کوتاراگی (پدر ps) آدم آینده نگر و همینطور اصرار داشت که سیستمش متفاوت و خواص باشه حتی به احمقانه ترین شکل و همین کار رو سر ps3 کرد و جالبه خودشم میدونست چه گندی قراره بزنه چون همون موقع گفته بود ps4 تصمیم من نیست و آخرشم با بیشتر از 600 میلیون دلار ضرر کمپانی رو ترک کرد

مشخصه که اصلا براش مهم نبود این قضیه و کاز هم باهاش مشکل داشته فکر کنم! جالبه کوتاراگی xbox اصلا به عنوان رقیب قبول نداشت و همون تیر خلاص رو زد و xbox تا اینجا آورد. به هرحال سونی با مدیریت کاز و جک نمیدونم چی چی (یادم نیست :D) ps3 رو با کاهش قیمت و بازی های عالی از جهنم به بهشت رسوندن ps3 عملا یه sega saturn و Dreamcast به موفقیت رسیده بود اما به چه قیمتی؟ ضرر بیش از 600 میلیون دلار که کمپانیی مثل sega رو 2بار از پا در میاورد!
درسته ولی تا اونجا که من میدونم بلوری امروز ی رو مدیون بلند پرواز ی همین اقای پرضرر میدونن
واقعا سونی سر همین بلوری خیلی ضرر ز یان داد تا به کرسی نشست

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ببینید سونی واقعا نمیتونست قیمت ps3 رو کم کنه چون قیمتشم واقعا همون بود و این اصلا خوب نبود و همش از بزرگ نمایی های کن کوتاراگی میومد! کن کوتاراگی (پدر ps) آدم آینده نگر و همینطور اصرار داشت که سیستمش متفاوت و خواص باشه حتی به احمقانه ترین شکل و همین کار رو سر ps3 کرد و جالبه خودشم میدونست چه گندی قراره بزنه چون همون موقع گفته بود ps4 تصمیم من نیست و آخرشم با بیشتر از 600 میلیون دلار ضرر کمپانی رو ترک کرد

مشخصه که اصلا براش مهم نبود این قضیه و کاز هم باهاش مشکل داشته فکر کنم! جالبه کوتاراگی xbox اصلا به عنوان رقیب قبول نداشت و همون تیر خلاص رو زد و xbox تا اینجا آورد. به هرحال سونی با مدیریت کاز و جک نمیدونم چی چی (یادم نیست :D) ps3 رو از جهنم به بهشت رسوندن ps3 عملا یه sega saturn و Dreamcast به موفقیت رسیده بود اما به چه قیمتی؟ ضرر بیش از 600 میلیون دلار که کمپانیی مثل sega رو 2بار از پا در میاورد!
حرفات کاملا درست درسته ps3حسابی گند زد اوایل ولی با مدیریت صحیح جمع شد اواخر ولی در کلا به خاطر سخت افزاری پیچیده معماری celهیچ استفادهای از تمام قدرتش نشد با اینکه حتی ازps4قوی تر بود به قدرت نیست به سادگی و و در اخر به قدرتشه celپیچیده ولی قدرتمند

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
داش اینایی که گفتی نصفشون مالتی پلتفرم بودن!
باید میگفتی:
mgs2
mgs3
dmc series
gow series
dark cloud series
بازیهای vinnilaware
کلی final fantasy
هزار و یک بازی ترسناک (که این کنسول رو تبدیل به معدن بازی horror کرد)
gta ها که بخاطر انحصاری زمانی بودن هوش از سر همه برده بودن
gtها که نیازی به توضیح نیست واسشون
و...
عزیز این بازی هایی که گگفتم فی لبداهه به ذهنم رسید اگر بخوام که بازی های خوب ps2 رو بنویسم که باید یه طومار بنویسم

دقیقا زمانی رفتی طرف ps2 که جشن ۱۳ سالگی ps2 و خداحافظی با این کنسول بود
بعد از ۱۳ سال تولیدش متوقف شد
از ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۳
تازه زمانی رفتی طرفش که عمرش تموم شده بود با این حال دوستش داری

پلی ۲ زمان خودش با قدرت داشت با pc رقابت میکرد . اون زمان انقدر وضع pc خراب شده بود که اصلا بازی براش نمیومد
Pc gamer ها هر روز طومار امضا میکردن بازیایی که برا ps2 میاد برا pc هم بیاد
اون زمان استیم اینا وجود نداشت

هیچوقت ps3 نتونست در حد ps2 ظاهر شه حتی به گرد پا فروش ps2 هم نرسید
سر ps3 بود که pc تونست فرصت بدست بیاره جون بگیره و داستان استیم و ...

با اینکه ps3 قدرتمند از xbox 360 بود اما چیدمان سخت افزاریش انقدر بد و غیر معمول بود بازیا مولتی رو xbox 360 خیلی بهتر در میومدن تا ps3

چراغ زرد و سوختن کنسول ps3 fat به کنار

که وقتی نسل ۷ تموم شد سونی رسما اعلام کرد در ps4 به چیدمان x86 خواهیم برگشت
دلایل موفقیت ps2 زیاده ولی یکی از مهم ترین دلایلش این بود که کنسول فقط برای بازی بود...
همچی سره جای خودش بود سخت افزار نرم افزار دست به دست هم دادن تا یه هیولا برای بازی کردن توی زمان خودش بسازن
توی اون زمان pc گیمر بودن هم عذابی بود سیستم های ذغالی کلی دنگ و فنگ اجرای بازی کرش کردن سیستم و کلی مشکلات دیگه ولی ps2 این مشکلاتو نداشت و به همین خاطر بود که سازنده های بازی ها خیلی روش مانور دادن و بهترین بازی هارم روش دادن
من کمتر بازی یادم میاد که توی ps2 باگ چشمگیری داشته باشه خیلی شیک دیسک رو میزاشتی تو تا آخرش بازی میکردی
ps3 هم پتانسیلشو داشت ولی به علت استفاده نادرست از سخت افزار (برعکس ps2) و همچین سیاست های نادرست سونی زمین خورد

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
عزیز این بازی هایی که گگفتم فی لبداهه به ذهنم رسید اگر بخوام که بازی های خوب ps2 رو بنویسم که باید یه طومار بنویسم

دلایل موفقیت ps2 زیاده ولی یکی از مهم ترین دلایلش این بود که کنسول فقط برای بازی بود...
همچی سره جای خودش بود سخت افزار نرم افزار دست به دست هم دادن تا یه هیولا برای بازی کردن توی زمان خودش بسازن
توی اون زمان pc گیمر بودن هم عذابی بود سیستم های ذغالی کلی دنگ و فنگ اجرای بازی کرش کردن سیستم و کلی مشکلات دیگه ولی ps2 این مشکلاتو نداشت و به همین خاطر بود که سازنده های بازی ها خیلی روش مانور دادن و بهترین بازی هارم روش دادن
من کمتر بازی یادم میاد که توی ps2 باگ چشمگیری داشته باشه خیلی شیک دیسک رو میزاشتی تو تا آخرش بازی میکردی
ps3 هم پتانسیلشو داشت ولی به علت استفاده نادرست از سخت افزار (برعکس ps2) و همچین سیاست های نادرست سونی زمین خورد
حق با شماست واقعار طومار میشه!
ولی دلیل مدفقیت دیکه این کنسول هن استفاده از dvd بود
بماند که تنها ننسولی بود که دوربین حرکتی داشت
و بماند که بکوارد ps1هم داشت
به علاوه اموان نصب لینوکس و تبدیل کنسول به یک کیس هم نوته جالب توجهی بود
ولی

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447

• Like
Reactions: che-jaleb

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ولی
نصب لینکوس اون زمان خیلی خیلی با ابهتش کردهه بود

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
من که فقط با xbox 360 و xbox orginal حال میکردم ..واقعأ بترین بود..ولی ps1 و ps2 جای خودشون دارند..
کاکاو هرکی سلیقه ایی داره و من یبه سلیقه شما احترام می گزارم مهم اینه که لذت ببره ادم از پلتفرمر

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
عزیز تند نرو
کجایید فنای ps3 :D
سونی اوایل نسل هفت سیاست اشتباهی پیاده کرد که اولیش قیمت بالای کنسول بود بد غلق بودن کنسول همین
وگرنه خرابی 360 داشت سه چراغ معروف
ولی ولی
کم کم سونی گندشو جمع کرد
اینو من نمیگم شما یه سر به امار فروش هردو کنسول بزنی میبینی که سونی از ماکرو سرتر بوده
انحصاری تاپ که ماشالا کم نیست
انلاین رایگان
بعضی از بازیاهای مولتی حتی روps3 بهتر بود مثل gta v,...
جالبه پردازشگر معروفش cell از پردازشگر ps4 قویتره
ببین دیگه چه غولی بود این ps3
الانم لازم نیستps2 بخری رو همین کنسول میتونی 90%بازیای ps2 راحت با کیفیت hd بازی کنی
برای psp همینطور
از بازیهای انحصاری میتونی لذت ببری که اگه بخوام اسمشون بنویسم دوصفحه تایپیک میره جلو;)

ولی اینو قبول دارم که سلطنت همچنان دست ps2 کبیره
ولی ps3 جانشین به حقی براش (از لحاض بازی انحصاری میگم) وگرنه فروش هنوز فاصله زیادی داره

همینو بس که تو کل کنسول ها خونگی سونی . کم فروشترین کنسول ps3 بود

جدا از قیمت . دسته بومرنگی . چیدمان سخت افزاری متفاوت و پیچیده اش بود که بازی ساختن برا ps3 برا استدیو ها سخت میکرد
و بازیا مولتی رو xbox 360 بهتر اجرا میشدن در صورتی که ps3 قویتر بود

درست مثل کمپانی سگا . وقتی sega saturn تو نسل ۵ داد تو بازار خیلی خیلی قویتر از ps1 بود و سرتر

مشکل از جایی که این کنسول اولین کنسول که هیچ حتی از pc ها هم بروزتر و جدیدتر بود و ۲ سی پیو داشت
و ۲ کارت گرافیک در کنار هم و دوال چنل بودن و دوال کور
و حتی اون زمان hd tv ساپورت بود
ولی همین پیچیدگی باعث شد بازی سازی براش سخت بشه و بازی نمیساختن یا بازی مولتی پورت میکردن که بد در میومد

از نظر آنلاین xbox بهترینه از xbox original تو نسل ۶ با xbox live ترکونده تا الان . بهترین سرور ها و خدمات آنلاین داره
من بشخصه خودم آنلاین باز نیستم

کدوم کنسولی بخاطر طرفدارن زیادش و درخواستشون ۱۳ سال تولید شد؟ فقط یکیه اونم ps2
۳ نسل بازی داره بازیا نسل ۶ . نسل ‌۷ . نسل ۸

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
کاکاو هرکی سلیقه ایی داره و من یبه سلیقه شما احترام می گزارم مهم اینه که لذت ببره ادم از پلتفرمر

بیا احترام نزاریم به سلیقه هم :Mrgreen:
من خودم بشخصه فن هیچ کنسولی نیستم بیشتر فن بازیم
یا بقولی بازی خوشم بیاد بازی میکنم تو سبک ها مورد علاقه ام مثل پلتفرمر . فانتزی . کارتونی . ادونچر . ساید اسکرول و ......

هر بازی خوبی باشه رو هر پلتفرمی بازی میکنم تو اصلا بگو رو گوشی
الان nintendo 3ds دارم در اصل بخاطر بازی پلتفرمر yoshi woolly world

در کنار اینا ps2 در کنسولیه که در عین حال سادگی یه نمایش از خلوص . قدرت . زیبایی داره و دوست داشتنیه و آدم ازش خسته نمیشه

من خودم مثلا wii گذاشتم کنار ازش خسته شدم ولی از ps2 هیچوقت خسته نشدم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بیا احترام نزاریم به سلیقه هم :Mrgreen:
من خودم بشخصه فن هیچ کنسولی نیستم بیشتر فن بازیم
یا بقولی بازی خوشم بیاد بازی میکنم تو سبک ها مورد علاقه ام مثل پلتفرمر . فانتزی . کارتونی . ادونچر . ساید اسکرول و ......

هر بازی خوبی باشه رو هر پلتفرمی بازی میکنم تو اصلا بگو رو گوشی
الان nintendo 3ds دارم در اصل بخاطر بازی پلتفرمر yoshi woolly world

در کنار اینا ps2 در کنسولیه که در عین حال سادگی یه نمایش از خلوص . قدرت . زیبایی داره و دوست داشتنیه و آدم ازش خسته نمیشه

من خودم مثلا wii گذاشتم کنار ازش خسته شدم ولی از ps2 هیچوقت خسته نشدم
خب شما احترام نگدار به سلیقه ها من می گذارم من خودم تعصب رو هیچ کنسولی ندارم از هر کدوم خوشم بیاد می زنم ps2تکرار نشدنیه داستانش جداست عشقه عشق

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
من که فقط با xbox 360 و xbox orginal حال میکردم ..واقعأ بهترین بود..ولی ps1 و ps2 جای خودشون دارند..
xbox orginal هم خیلی خوب بود هنوز اون دسته بزرگ و جالبش و منوهاش یادمه
چون که ما میگیم ps2 خوب بود دلیل نمیشه xbox بدبوده باشه واقعا اون هم کنسول جالبی بود

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
Ps1 dev kit کامپیوتر ps1 .که تمام بازیهای ps1 اجرا میکن.سیستم عامل ویندوز ..
PS1OriginalDevKitMW3_EDGE_Issue_20.png

IMG_۲۰۱۹۱۲۰۳_۰۰۰۲۳۶.jpg
کنسول ps2 tool .قابلیت اجرا تمام بازیهای ps2 .و برنامه های pc
IMG_20171112_142828448.jpg

IMG_20171112_170845922.jpg

کنسول psp dev kit میشه گفت یه pc قابلیت اجرا تمام بازیهای psp داره..
PSP_DevKits.jpg

Attachments

• IMG_20171112_170845922.jpg
    IMG_20171112_170845922.jpg
    394 KB · مشاهده: 5
  • IMG_20171112_142819648_HDR.jpg
    IMG_20171112_142819648_HDR.jpg
    92.3 KB · مشاهده: 6

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
xbox orginal هم خیلی خوب بود هنوز اون دسته بزرگ و جالبش و منوهاش یادمه
چون که ما میگیم ps2 خوب بود دلیل نمیشه xbox بدبوده باشه واقعا اون هم کنسول جالبی بود
xbox اخرت سخت افزار بود زمان خودش ولی مشکلش این بود تو ایران همون موقع دیسکاش کم گیر می امد

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
Ps1 dev kit کامپیوتر ps1 .که تمام بازیهای ps1 اجرا میکن.سیستم عامل ویندوز ..
View attachment 123638

View attachment 123649
کنسول ps2 tool .قابلیت اجرا تمام بازیهای ps2 .و برنامه های pc
View attachment 123639

View attachment 123640

کنسول psp dev kit میشه گفت یه pc قابلیت اجرا تمام بازیهای psp داره..
View attachment 123645
ps2چه زیبا درستش کرده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر