هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

کسی میتونه راهنمایم کنه تا از طریق لپتاپ بازی هارو بصورت smd توی ps2 اجرا کنم فکنم اونجوری مشکل من حل بشه چون سرعت پردازش از طریق lan بیشتره
روش smb پر سرعت ترین روش اجرای بازی ها روی کنسول هست کافیه توی گوگل سرچ کنی smb on ps2 روش اجراش هست نیازی به دانگل مخصوص نیست مودم adsl که پورت لن داشته باشه هم میشه برا روش smb هر وسیله ای که حافظه و پردازنده و پورت لن داشته باشه میتونی استفاده کنی مثل اندروید باکس و مودم هایی که این قابلیت رو داشته باشن و ...

بنظرم اندروید باکس بهترین و ارزونترین روش اجرای smb هست با یه تیر سه تا نشون میزنید هم تلویزیونتون اندرویدی میشه هم شبی سازها رو میتونید روش نصب کنید هم از روش SMB استفاده کنید
لینک اموزش روش SMB روی اندروید تی وی هم اینه که کاملا جوابه :
SMB فوق العادست با خیال راحت و با حداکثر سرعت تمام بازی های PS2 رو بازی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kourosh1907
روش smb پر سرعت ترین روش اجرای بازی ها روی کنسول هست کافیه توی گوگل سرچ کنی smb on ps2 روش اجراش هست نیازی به دانگل مخصوص نیست مودم adsl که پورت لن داشته باشه هم میشه برا روش smb هر وسیله ای که حافظه و پردازنده و پورت لن داشته باشه میتونی استفاده کنی مثل اندروید باکس و مودم هایی که این قابلیت رو داشته باشن و ...

بنظرم اندروید باکس بهترین و ارزونترین روش اجرای smb هست با یه تیر سه تا نشون میزنید هم تلویزیونتون اندرویدی میشه هم شبی سازها رو میتونید روش نصب کنید هم از روش SMB استفاده کنید
لینک اموزش روش SMB روی اندروید تی وی هم اینه که کاملا جوابه :
SMB فوق العادست با خیال راحت و با حداکثر سرعت تمام بازی های PS2 رو بازی کنید
یه روش جذاب دیگه هم که شنیدم UDPBD Server هست، اونم استفاده ازش آسونه خودم تست نکردم، ولی بنظرم جالبه

کسی این روش رو تجربه کرده چجور میشه انجامش داد؟
اگر هدفت فقط بازی کردنه smb بهترین روش هست این روش UDPSERVER هم همون SMB هست با نرم افزار مخصوص UDPSERVER با این تفاوت که به گفته مبدع این روش مثل اجرای بازی از روی هارد پلی ۲ هست

فکر کنم میشه درستش کرد مثل کامپوننت که قبلا نحوه ساختش رو گذاشته بودم ولی خودم امتحان نکردم
images
سلام لطفا اگه امکان داره روش ساخت بزارید کابل کامبوننت به vga

دوستان این تبدیل componet to vga کجا گیر میاد کسی تا حالا تست کرده کیفیت زیاد بایین نمیاد تبدیل vga to av دارم کیفیت تصویر خیلی بایین میاد

Attachments

• vga_to_ypbpr_rgb_component_digik_ir-0211-30-600x600.jpg
    vga_to_ypbpr_rgb_component_digik_ir-0211-30-600x600.jpg
    32.2 KB · مشاهده: 5
دوستان این تبدیل componet to vga کجا گیر میاد کسی تا حالا تست کرده کیفیت زیاد بایین نمیاد تبدیل vga to av دارم کیفیت تصویر خیلی بایین میاد
یه اداپتور av to hdmi mini بگیر راحت همه جا هم گیر میاد کیفیت تصویر رو هم تا جای ممکن میبره بالا مثلا کنسولت ریجن پال باشه تا 576i میبره بالا بیشتر از این با هیچ مبدلی ممکن نیست چون کنسول توان پردازشش رو نداره مگر از شبیه ساز استفاده کنی که اونم pc باید قوی باشه تا رزولیشن بالا پردازش کنه

اینو الکتریکی سرکوچه ما داره دقیقا هفته پیش دیدم اگه میخواید برم بخرم براتون بفرستم

سلام دوستان
من به یه مشکل برخوردم میخواستم ببینم روشی برای حلش هست یا خیر
بازی های سگا و کنسول های دیگه با کابل hdmi قابل نمایش نیست کاری میشه کرد...
کابل های دیگه رو تست کن نشد تو تنظیمات opl تنظیمات نمایش رو دستکاری کن

• Like
Reactions: kourosh1907

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or