هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

سلام دوستان من بازی گاد اف وار 1 و 2 روی فلش اجرا کردم کنسولم برق مستقیم سری 90004 هست نسخه کامل رو نقطه خاصی تو کات سین گیر میکنه نسخه بدون کات سین هم جای خاصی وسط گیم گیر میکنه ورژن OPL هم 0.98 هست میشه کمک کنید بتونم بازی رو بدون مشکل اجرا کنم ؟!
ورژن جدید opl بریز اوکی میشه

سلام میشه بگید کدوم سری برای کپی خودر شدن ps2 بهتره ۹۰۰۰ یا ۷۰۰۰ هزار
همه ی سریاش کپی خور میشه
ولی سری ۷۰۰xx میگن معماری cpu مشابه ps1 هست و اگه بازیای ps1 هم میخوای خوب اجرا بشه این سری بهتره واسه خود من همین سری هست و به راحتی بازیای ps1 و ps2 رو روش بازی میکنم

همه مدل‌ها بکوارد بازی ps1 رو داره
هیچ فرقی نمی‌کنه
ولی آی سی کپی مهمه

چیپ کپی خور ماتریکس بهترین خروجی رو میده انگار اگر اشتباه نکنم و درست خاطرم باشه برای بازی ps1 به صورت دیسک روی پلی ps2
یادمه حتی خونده بودم که بازی ps1 رو فول اسکرین اجرا می‌کنه

فرق اینجاست که اگر بخوای با فلش بازی ps1 اجرا کنی ، هیچ راهی ندارد جز دیگه برنامه شبیه ساز
چون فقط میشه با برنامه شبیه ساز بازی ها ps1 روی ps2 اجرا کرد

تا جایی که یادمه دو تا برنامه شبیه ساز بود که یکیش پاپ استار بود اصلاً خوب
دومی که بهتر بود رو کاربر سعید تو همین فرم قسمت پلی استیشن ۲ آموزشش رو گذاشته بود اگه اشتباه نکنم

برای اجرا برنامه opl هم سری ۷۰۰۰۰ و ۹۰۰۰۰ بهترن
همه ی مدل ها امکان اجرای بکوارد دارن ولی ممکنه مشکل تو اجرای بعضی از بازی های ps1 بوجود بیاد ولی تو سری ۷ هیچ مشکلی وجود نداره و بهترین سری از این حیث هست
بکوارد با دیسک فقط سری فت ساپورت میکنه و برای اسلیم درسته چیپ باید نصب کرد که البته الان دیگه نیازی نیست چون با فلش براحتی و بدون لگ و حتی فول اسکرین میشه بازی کرد
شبیه ساز درسته پاپ استارتر هست که امکان اجرای بازی ps1 رو opl رو میده انگار که بازی ps2 اجرا میکنین

s14697_i-img1200x900-1648011884byiawn576413.jpg
گیمای ناشناخته ش از شناخته شدش بیشتره انقدرزیادن

دوستان بهترین و با کیفیت ترین دسته بی سیم برای PS2 معرفی میکنید؟؟
تا حالا چند تا دسته بی سیم گرفتن ولی همشون بعد یه مدت دریفت میگیرن و اشغالن
سیمی هم چون باید نزدیک TV باشی حال نمیکنم
اگر امکان داره و خودتون تجربه استفاده رو دارین بهترین دسته بی سیمی که دچار دریفت نشده رو معرفی کنید ممنون

• Like
Reactions: playstation2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or