هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
داش تا جایی که من اطلاع دارم انتشار هوم برو ها قانونی نیست :-? الان که گفتی کنجکاو شدم برم یه سرچ اساسی راجب قانونی بودن این قضیه کنم!
تا زمانی که بعضی از فایل هایی که کپی رایت دارن نزارن چندان مشکلی نیست
مثلا فایل های iop برای ps2 تحت کپی رایتن و انتشارشون مشکل ساز میشه
الان دقیق یادم نیست jay-jay چه کاری کرده بود که به کپی رایت مربوط بود ولی طبق گفته بعضی توسعه دهنده های ps2 باعث خروج خیلیا شده

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
بتازگی چیز های خیلی عجیبی راجب سایت ps2-home شنیدم
تمام توسعه دهنده های فعال در حوزه ی PSX از آدمین این سایت (JAY-JAY) متنفرن جالبه بدونید که چرا
همه میگن این شخص اصلا از هیچ چیز برنامه نویسی سر در نمیاره و شاخ ترین کارش کپی پست کردن کد هاست ولی بازهم خیلی ادعا داره :|
جالبه بدونید یکی از مهم ترین دلایلی که توسعه برنامه ها برای PS2 کم کم داره متوقف میشه همین JAY-JAY هست به گفته ی خیلی از توسعه دهنده ها این شخص اصلا به حقوق توسعه دهنده ها اهمیت نمیده و بدون اجازشون برنامه هاشون رو ویرایش و یا روی انجمن خودش قرار میده
جدا از اون طبق چیزی که میگن اون اصلا به کپی رایت اهمیت نمیده و به همین خاطر خیلی از توسعه دهنده ها بخاطر همین اخلاق این بشر هم از صحنه PS2 فراری شدن چون دنبال دردسر نیستن
چند روزا داشتم توی یه انجمن میگشتم که به krHACKen برخوردم (توسعه دهنده اصلی POPSTARTER) ازش پرسیدم این برنامه هنوز راه توسعه خیلی داره چرا ولش کردی؟ گفت بخاطر کار های JAY-JAY :| گفت اون بدون اجازه ی من منوی بازی های PS1 رو به OPL DB اضافه کرد اصلا اهمیتی به صحبت های من نمیداد منم کلا زدم بیرون
جالبه :| یه شخص ابله کلا جلو پیشرفت PS2 رو گرفت :| بخاطر کارهاش کلی از توسعه دهنده های OPL هم از صحنه خارج شدن. اگه این نبود برنامه های PS2 هنوز هم به خوبی توسعه پیدا میکردن ولی حیف...
جالب اینجاست که فکر کنم من رو هنگام حرف زدن با krHACKen دیده بود، زده من رو از PS2-HOME بن کرده :))

سلام
خیلی جالب شد چون منم گوشه ذهنم به این فکر می‌کردم که چرا بچه های psx-place زیاد با ps2-home در ارتباط نیستن
میتونید لینک گفتگوتون رو بدید؟ ممنون

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام دوستان ، سری بازی های مورتال کامبت در نسل 6 این سری رو از شکست تجاری نجات دادن و به خاطره ها پیوستند ؛ من یکی از اون دسته آدم هایی هستم که هنوز به KONQUEST بازی علاقه دارم و بالغ بر 6 بار تمام سری های KONQUEST رو تموم کردم و خاطره های زیادی رو در عالم کودکی برای من ساخت اگر خاطره از این سری های سه بعدی دوست داشتنی دارید بگید!
Image result for Mortal Kombat: Armageddon
Image result for mk deception
Image result for mk shaolin monks
Image result for Mortal Kombat: Deadly Alliance

• Like
Reactions: nimaazmayesh

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان یه آقایی بود اینجا گفت ماشین ریختن رو Gta sa به فلان مقدار پولیگان یا همون چن ضلعی میخواد تا بیاد رو ps2 ،عزیز من برو نسخه ی low poly ماشینارو دان کن کیفیت ماشین ها در حد صفره ولی خوبیش اینه که الان مثلا nsx رو داره :D

• Like

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
دوستان یه آقایی بود اینجا گفت ماشین ریختن رو Gta sa به فلان مقدار پولیگان یا همون چن ضلعی میخواد تا بیاد رو ps2 ،عزیز من برو نسخه ی low poly ماشینارو دان کن کیفیت ماشین ها در حد صفره ولی خوبیش اینه که الان مثلا nsx رو داره :D
well well well :))
عزیز برو نسخه super low poly یه ماشین رو از نت بگیر و همچنین یه ماشین هم از فایل gta3.img جی تی ای ps2 بگیر
بعد هردو رو با 3ds max باز کن
پولیگان هارو مجدد مقایسه کن تا حجم تفاوت پولیگان های نسخه ps2 با یه مدل super low poly نسخه pc دستت بیاد (کم کم چهار الی پنج برابرشه (کمه کم))
بالا چند نمونه گذاشتم (مثل هلی کوپتر جنگی که یکی از مدل های با کیفیت بازی محسوب میشه که فقط 2500 پولیگان داره)
حجم رم پلی استیشن 2 فقط 32MB هست و حجم VRAM هم فقط و فقط 4MB هست درحالی که قدیمی ترین pc های موجود الان حداقل یک گیگ رم و 256MB VRAM دارن خودت مقایسه کن
روی همین حساب مود ساز ها نمیان ماشین خودشون رو برای اجرا روی همچین سیستمی بهینه کنن (چون هم کیفیت به طرز بدی پایین میاد و هم خیلی وقت گیر و بی معنیه)
اگرم خواستی به من بگو روش باز کردن ماشین های gta sa ps2 رو روی 3DS Max بهت بگم (چون نیاز به تغییرات دارن)

آخرین ویرایش:
  • Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام بر دوستان
یه ps2 فت همراه نت وورک اداپتور و هارد 500 گیگ گیر اوردم
چقدر به نظرتون فی میخوره؟
رنگ سفید
الان به نظرتون زمان خوبیه بخرم چون یکم قیمت ها بالاس از طرفی میترسم طرف بفروشش از دستم بپره

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
سلام بر دوستان
یه ps2 فت همراه نت وورک اداپتور و هارد 500 گیگ گیر اوردم
چقدر به نظرتون فی میخوره؟
رنگ سفید
الان به نظرتون زمان خوبیه بخرم چون یکم قیمت ها بالاس از طرفی میترسم طرف بفروشش از دستم بپره
خوب تو الان همه ی مشخصاتو گفتی غیر قیمت
ما از کجا بفهمیم میرزه یا خیر :))

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خب طرف قیمت نداده گفته توافقی
برا همین پرسیدم چقدر فی میخوره که ببینم چند بگم
ببین امید وارم دوستمون جواب بده در رابطه با قیمت اما نکته قابل توجه اینه نتورک اداپتور خیلی خیلی عتیقه هسته انصافو رعایت کنیم اگه در کمترین حالت ۱۰۰و هارد ۵۰۰ رو در کمترین ۲۰۰تونن دستگاه در صورت تمیز و سالم بودن ۳۰۰تومن د شرایط الان رو هم در نظر نگیریم ۶۰۰تومن من بازیا رو اگه ۵۰۰گیگ بازی رو هارد در نظر بکیریم ۱۰۰کلا رو هم ۷۰۰ بازم امیدوارم دوستان دیگر هم قیمت بدن این دستگاه در کمترین حالته قیمت بعید می دونم کمتر از ایت طرف بده

• Like
Reactions: Love Console

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
ببین امید وارم دوستمون جواب بده در رابطه با قیمت اما نکته قابل توجه اینه نتورک اداپتور خیلی خیلی عتیقه هسته انصافو رعایت کنیم اگه در کمترین حالت ۱۰۰و هارد ۵۰۰ رو در کمترین ۲۰۰تونن دستگاه در صورت تمیز و سالم بودن ۳۰۰تومن د شرایط الان رو هم در نظر نگیریم ۶۰۰تومن من بازیا رو اگه ۵۰۰گیگ بازی رو هارد در نظر بکیریم ۱۰۰کلا رو هم ۷۰۰ بازم امیدوارم دوستان دیگر هم قیمت بدن این دستگاه در کمترین حالته قیمت بعید می دونم کمتر از ایت طرف بده
دمت گرم منم برای همین پرسیدم که یه مشورتی کرده باشم قبل قیمت
پس حدودا 700 تومن کمترین حالت

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دمت گرم منم برای همین پرسیدم که یه مشورتی کرده باشم قبل قیمت
پس حدودا 700 تومن کمترین حالت
ببین در کمترین حالت بود .در زیاد ترین حالت قیمت دستگاه ۴۰۰ به زور هارد ۳۵۰ و نتورک ۲۰۰ ریختن بازی رو هارد ۱۵۰ روی هن ۱۱۰۰ در بد ترین و شرایط حال بیماری ایام عید

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ببین در کمترین حالت بود .در زیاد ترین حالت قیمت دستگاه ۴۰۰ به زور هارد ۳۵۰ و نتورک ۲۰۰ ریختن بازی رو هارد ۱۵۰ روی هن ۱۱۰۰ در بد ترین و شرایط حال بیماری ایام عید
بازم بگم اوم بنده خدا شاید کمتر بده تمیز بودن و کارکرد صحیح دستگاه اولویته

• Like
Reactions: Love Console

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
دیگه خیلی میره بالا
برای ps2 چند نسل پیش خدایی هرچی هم اپشن داشته باشه خیلی بالاست این قیمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر