هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

نقد و برسی بازی Just Cause

51H7Q4TEBPL.jpg

کمپانی Eidos بازی شاهکاری به نام Just Cause روانه بازار کرد .این بازی یک گیم اکشن تمام عیار به همراه تلفیقی از تمامی سبکهای معروف است داستان بازی شما را در نقش فردی به نام ریکو رودریگرز(Rico Rodriguez) قرار می دهد.او یک مامور از طرف CIA است که وظیفه دارد تا به این جزیره برود.ریکو شخصیتی جسور دارد و در کار با انواع سلاحها مهارت زیادی دارد.باید به این جزیره برود تا اطلاعاتی از آدمی به نام سن اسپریتو(San Esperito) به دست آورید.

با توجه به کش و قوس هایی و ماجراهایی که در این یازی برای شما اتفاق می افتد این بازی را میتوان در زمره جذابترین بازیهای کامپیوتر قرار دارد.آیا از بازی Farcry خوشتان آمد؟از بازی Grand Theft Auto چه طور؟فکر می کنید اگر این دو را با هم مخلوط کنیم ، چه بازی تولید می شود؟بله درست حدس نزدید،زیرا “ماداگاسکار” تولید نمی شود.بله درست حدس نزدید!زیرا Prince Of Persia هم تولید نمی شود.اما بله درست گفتید،زیرا Just Cause تولید می شود.این بازی مخلوطی از Farcry سوم شخص و GTA است.بدین علت با Farcry شباهت دارد که محیطهای هردو در نواحی گرم سیری است و گرافیک دو بازی به هم شباهت دارد . بدین علت به GTA شباهت دارد که شما توانایی سوار شدن به انواع هواپیماها،ماشینها،موتورها،انواع قایق ، انواع بالگرد ! و … را دارید . شما حتی می توانید از چتر به بیرون بپرید. همچنین چند شهر نیز در بازی تعبیه شده است .یعنی همانند Farcry نیست که فقط محیط های گرمسیری داشته باشد و وجود چند شهر به کیفیت بازی افزوده است. گرافیک بازی بسیار خوب است و شما نکات بسیار زیادی را در بازی از لحاظ گرافیکی خواهید دید.مثلا اگر با هواپیما بر فراز دریا مسافرت کنید،صحنه غروب خورشید واقعا شما را مجذوب خود خواهد کرد.یا اگر در کنار ساحل راه روید،جای پای شما به صورت بسیار طبیعی بر روی شنها می ماند.از دیگر نکات هم می توان به وجود پدیده ی سراب اشاره کرد.

41KRUUZCEPL.jpg

نورپردازی هم به شکل نسبتا خوبی بر روی بازی شکل گرفته است.مثلا سایه یک درخت با عوض شدن جای خورشید در آسمان ، به شکلی طبیعی تغییر می کند.

بازی از لحاظ صداگذاری هم به گفته سازندگان واقعا خوب کار شده است.آنها می گویند که وجود صداگذاری خوب برای بازی بدین بزرگی حتما لازم است و ارزش بازی را دوچندان می کند.همچنین به گفته آنان صدای انواع اتومیبلها،انواع اسلحه ها ، صدای پیچیدن باد در شاخه درختان،صدای موج دریا و ..به بهترین نحو کار شده و شما هیچ کمبودی را احساس نخواهید کرد.خوب است بدانید که ناشر بازی Eidos Interactive و سازنده آن استودیو Avalanche است.

بازی همچنین قابلیت تبدیل شب به روز و بلعکس را داراست.سلاح های متنوعی هم در بازی گنجاده شده است.همان سلاحهای کلیشه ای مانند :شاتگان- مسلسل – هفت تیر – تفنگ دوربین دار – کلت کمری – سلاحهای علامت دهنده(منور) و… . همچنین می توانید بر پشت وانتهای مختلف سوار شده و هدفتان را به رگبار ببندید.

موتور گرافیکی که در این بازی استفاده شده در عین حالی که بسیار سبک است و قابلیت خلق تصاویر باورنکردنی است همین نکته یکی از عوامل جذب تماشاگران و گیمر ها بود.

7165o5bJDkL._SL1024_.jpg

آخرین ویرایش:

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
کپی خور فلشی کردن PS2 خودم

مدل ps2 من scph-90006 CB هست

2 بازی Call of Duty: World at War – Final Fronts و KILLZONE بازی کردم با این روش و هر دو راحت و بدون مشکل اجرا شدن

موارد مورد نیاز

1- یه دونه فلش مموری

2- دیسک cd یا dvd خام

3- دانلود برنامه ها مورد نیاز

4- مموری کارت خود ps2

در اول کار باید فایل cd MCBOOT.ELF Play Station 2 دانلود کنید حجم فایل 4 مگابایته

فایل از حالت فشرده خارج کنید که یک فایل iso حدود 13 مگابایت حجم داره و این فایل با برنامه nero یا ultra iso رایت کنید روی دیسک

مموری کارت ps2 وصل کنید حالا دیسک بزارید تو ps2 و دستگاه روشن کنید برنامه اجرا میشه روی سربرگ اولی که Normal Install روش x بزنید برنامه خودش نصب میکنه ( توی مموری کارتتون 3 تا فایل جدید درست شده )

بعد برنامه دانلود OpenPS2Loader zip دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید محتویات پوشه رو مستقیم بریزید صفحه اول فلش مموری

بعد برنامه http://uplod.ir/b9043h5219nm/USB_Util.zip.htm دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید برنامه اجرا کنید تو کامپیوتر وقتی برنامه اجرا شد dvd بازی ps2 بزارید تو dvd رام روی گزینه file کلیک کنید روی گزینه Create [GAME/ISO] form CD/DVD کلیک کنید و در قسمت to محل فلش مموری بدید

حالا دیسک بوت بزارید تو ps2 برنامه بالا اومد روی سربرگ fmbc configutatr دکمه x بزنید پنجره جدید سفیدی باز میشه روی گزینه یکی مونده به آخر return to loader دکمه دایره بزنید کنید و پنجره جدیدی میاد که 3 گزینه داره شما فقط دمه دایره بزنید

یه صفحه جستجو سفید میاد روی فایل mass:/ دکمه دایره بزنید فایلی به اسم OpenPS2Loader.elf میبینید که کنارش سبزه روش دکمه دایره بزنید برنامه اجرا میشه یه صفحه آبی رنگ با تنظیمات

دقت کنید روی setting تایید کنید نگاه کنید گزینه USB device start mode جلوش auto باشه اگه نبود به auto تغییر بدید حالا برگردید صفحه اصلی روی save تایید کنید حالا روی همون صفحه اصلی دکمه دایره بزنید لیست بازیا داخل رم نشون میده روی هر کدوم x بزنید اجرا میکنه

در ps2 باز کنید دیسک در بیارید دوباره در ps2 ببندید و بدون دیسک بازی کنید

ذکر چند مورد واجبه 1 - ایمجی که برنامه USB Util از بازی گرفته حتما باید صفحه اصلی ( ROOT ) فلش مموری باشه

2- فقط تک بازی میتونید بریزید چون یه فایل برای اجرا بازی هست اسم و پسنوندش ul.cfg هست و تو همه بازیا ساخته میشه ( حالا نمیدونم میشه چنتا بازی کنار هم ریخت یا نه چون خودم امتحان نکردم )

3- بازی روی مموری سیو میشه و ترسی از خرابی یا پاک شدن سیو ها نداشته باشید

در کنار این موضوع برنامه شبیه ساز PS1 هم برای این روش کپی خور اومده من بازی TOY STORY 2 اجرا کردم درست اجرا شد و عالی فقط صدا نداشت نمیدونم اشکال از کجا بود شما هم میتونید با بازی ها دیگه تست کنید شاید مشکل از بازی من بود

اول برنامه دانلود ps2psxe EHSAN SERVAT zip دانلود کنید حجم برنامه 1 مگابایته بعد از حالت فشرده خارج کنید فایل کپی کنید و توی صفحه اصلی فلش مموری بچسبونید ( PASTE ) کنید از بازی PS1 با پسوند BIN یا NRG ایمیج بگیرید ایمیج توی فلش مموری بریزید مکانش مهم نیست

برای اجرا ایمیج بازیا PS1 تا مرحله یه صفحه جستجو سفید میاد روی فایل mass:/ دکمه دایره بزنید و داخل فایل ps2psxe EHSAN SERVAT شوید ps2psxe-gui-pack.elf که کنارش سبزه اجرا کنید و برنامه اجرا میشود Open cdrom image رانتخاب کنید از فایل mass:/ ایمیج را پیدا کنید وانتخاب کنید و به صفحه اصلی برنامه برمیگردید و بعد گزینه اول یعنی Start emulation را انتخاب کنید و بازی ps1 اجرا میشه

شبیه سازا مختلفی مثل nes ( میکرو ) . سگا مگادرایو . آتاری . گیم بوی ادونس و ....... هستن که میتونید دانلود کنید با همین روش باهاشون بازی کنید

مدل های قدیمی تر رو هم میشه با این روش کپی خور کرد؟ مال من کپی خور هست ولی بازی های ps1 رو اجرا نمی کنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مدل های قدیمی تر رو هم میشه با این روش کپی خور کرد؟ مال من کپی خور هست ولی بازی های ps1 رو اجرا نمی کنه

مدل ها قدیمی تر دیگه به دیسک بوت هم نیاز ندارن با فلش مموری بوت میشن سری ها 90000 چون CPU کنسول از 294 مگاهرتز به 299 مگاهرتز آپیدت شدن و برد و چیپ ها قویتر و جدید جایگزین شده قابلیت کپی خور فلشی نداشتن که با این آموزشی که من گذاشتم سری ها 90000 هم کپی خور فلشی میشن

بازیا PS1 همینطوری روی PS2 اجرا میشن این تاپیک بخون ( خیلی راحته )

http://forum.bazicenter.com/thread87263/

اگر کپی خور فلشی هم بکنید با نصب برنامه که اون پست گفتم میتونید ایمیج بازیا PS1 هم اجراکنید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بعد از آموزش کپی خور فلشی کردن PS2 ( اجرا بازی روی PS2 با فلش مموری ) میخوام تو تاپیک به چنتا از سوال دوستان جواب بدم

آیدی Meysam Raz درباره تو بازار بودن دسته اصلی PS2 پرسیده بودن

باید بگم بله دسته اصلی PS2 هست و درجه A هستن قیمتشون هم از 40 تا 45 هزار تومنه

درباره جایی که میفروشن تو لباف 2 جا من دیدم و میدونم اصلی هستن اگرآدرس خواستید در خدمتم

دوست خوبم محمد درباره کابل کامپونت PS2 پرسیده بودن که بدرد بخور هست؟ قیمتش چنده؟ و سوالا دیگه

باید بگم کابل کامپونت کیفیت تصویر PS2 تا 5 برابر بیشتر میکنه کابل کامپونت PS3 به PS2 میخوره

32556142295275793499.jpg

88231457448925686719.jpg

این نوع کابل تصویر به PS1 و PS2 و PS3 میخوره درباره قیمتشم باید بگم بسته به جنس و کیفیت و طول از 15 تا 30 هزار تومن داره

کابل کامپونت PS2 بخصوص وقتی لازم میشه میخواید PS2 وصل کنید به LCD

لیست بازی ها PS2 که با کابل کامپونت HD میشن

List of PlayStation 2 games with HD support - Wikipedia, the free encyclopedia

چند عنوان PS2 با کابل کامپونت حتی تا به 1080I میرسن

چند نفر امروز بهم پیام دادن که کپی خور فلشی که امروز من نوشتم واقعا روی سری 90000 کار میکنه؟ بدون تیک بازی ها اجرا میکنه؟ فلش باید چند گیگ باشه؟ دیسک بوت حتمت لازمه؟ با چه برنامه ای ایمیج رایت کرد؟

در جواب دوستان باید بگم آره من خودم تست کردم و هر راهی رفتم مو به مو گفتم تا بچه ها دیگه هم بتونن استفاده کنن

من خودم بازی ها Call of Duty: World at War – Final Fronts و KILLZONE روی PS2 خودم بازی کردم راحت و بدون مشکل اجرا شد . آره حتما دیسک بوت باید باشه

برای رایت ایمیج برنامه ULTRA ISO دانلود کنید از این لینک

ultra iso-psx2.rozblog.com

برای رایت Image روی دیسک : ابتدا برنامه ultraiso رو باز کنید سپس برای انتخاب ایمیج روی گزینه Open کلیک کنید همانند

شکل:

untitledd.jpg

حالا ایمیج مورد نظر خودرا پیدا کنید و open را بزنید.در این حالت شما ایمیج باز شده خود را با تمام محتویات میبینید حالا اگر میخواهید ایمیج را روی دیسک رایت بزنید گزینه Burn CD/DVD Image را بزنید:

untitled123.jpg

حالا ایمیج شما اماده برای رایت است حالا درایوی که دیسک خام رو توش گذاشتید رو انتخاب کنید به قسمتهای دیگه هم دست نزنید بجز یکی یعنی Write Speed رو انتخاب کنید و در لیست کشویی باز شده پایینترین سرعت رو انتخاب کنید که بیشتر 4x هست چون برای رایت ایمیج بازی روی دیسک باید کمترین سرعت انتخاب بشه حالا گزینه Burn را بزنید تا رایت شروع بشه و تا پایان رایت منتظر بمانید:

untitled53.jpg

ایمیج گیری از دیسک: برای اینکار برنامه Ultraiso رو باز و گزینه Make CD/DVD Image رو بزنید و پس از انتخاب درایوی که دیسک رو توش گذاشتید میتونید حتی فرمت ایمیج رو هم مشخص کنید و حالا گزینه Make رو بزنید تا ایمیج گیری شروع بشه:

untitled.jpg

دوست خوبم فرید پرسیده بازیا PS2 جایی هست دانلود کرد؟ کجا ها میفروشن؟ هزینه اش چنده؟

باید بگم آره سایتی هست که اکثر بازیا PS2 داره اینم لینکش

PS2 ISOs | Emuparadise

آره بازی ها تو بازار هست قیمتش 1500 تومنه حتی میتونی از همین بچه ها بازی سنتر ایمیج بازی ها هم بخری یا رایت کنی بازی کنی یا فلش بازیا رو روی PS2 بازی کنی

اینم چنتا از بازیا خودم :d

84326404236529207246.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

دانلود مدیا پلیر PS2 با پسوند PS2 MEDIA PLAYER PRO) ELF)

این مدیا پلیر میتواند بیشتر فایلهای صوتی تصویری نظیر DIVX,AVI,JPG,PNG,MP3 و غیره را به طور صحیح اجرا کند.با قابلیت پشتیبانی CD ROM,HDD,HOST.

ps2_reality_mediaplayer_pal_spanish_portada_.jpg

با استفاده از این مدیا پلیر میتوانید تمامی فیلمها با فرمتهای یاد شده را بدون هیچ توقف و مشکلی با قابلیت های بالا تماشا کنید. پس از دانلود فایلبرنامه ps2media.elf را به فلش مموری خود بریزید. طریقه اجرا هم مثل پست آموزش کپی خور فلشی PS2 که آموزش داده بودم باید انجام بدید فقط به جا اجرا OPNPS2LDv9.ELF باید برید روی این برنامه دایره بزنید

لینک دانلود برنامه PS2 Media player_psx2

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

نقد و برسی بازی Devil May Cry 3

78113970271703682947.jpg

باز هم شاهکاری دیگر از کمپانی Ubisoft با همکاری Capcom,پس از موفقیت بازیهایی همچون Devil May Cry و Resident Evileشرکت کپ کام تصمیم گرفت تا با همکاری یکی از بزرگترین ناشران گیم پا به عرضه بازیهای کامپیوتر نیز وارد شود.Devil May Cry را می توان یکی از بهترین بازیهای کنسول نام برد که با سبک خاص خود طرفداران بسیاد زیادی دارد. به داستان اصلی این بازی این امکان را به شما می دهید که با تمام کراکترها بتوانید بازی کنیدودر این سری جدید تعدادی مراحل و Enemy و شخصیت به گیم اضافه شده است.هزاران سال از ماجرای اسپاردا، شوالیه تاریکی که با شمشیر مخصوص خود، برای نجات دنیا یک تنه در برابر شیاطین ایستاد . هم اکنون پسر او، دانته راهش را ادامه می دهد و شیاطین را نابود می کند. اما دانته تنها پسر اسپاردا نیست. در حالی که دانته با شیاطین مبارزه می کند برادر بی رحمش ویرجل قدرت به ارث رسیده اش را صرف کار های شیطانی می کند .

ابتدای بازی صحنه در گيری دانته با برادرش ورژيل را ، در زير برج شيطان نشان ميدهد ، افراد اصلی تيم سازنده بازی معرفی ميشوند ، تهيه کننده:تتسو يوشی تاناکا ، کارگردان هنری:دايگو ايکه نو ، آهنگساز:تتسويا شيباتا ، کارگردان صوتی:واتارا هاچی ساکو ، تهيه کننده قسمت های سينماتيک:شينجی شينوهارا-تاکايا سويا ناگيما ، کارگردان اصلی:هيده اکی اتيسونو. بر مبنای دموی ابتدايی و اخباری که از قبل به گوش ما رسيده مي توان حدس زد که در خط داستانی بازی از روش فلاش بک استفاده شده است و داستان قسمت سوم به گذشته باز ميگردد يعنی به زمان قبل از داستان دويل می کرای 1 ، وقتی که دانته و برادر دو قلو او ورژيل جوانتر بودند و ورژيل هنوز به خدمت موندوس الهه تاريکی در نيامده بود هر دو برادر نيمی شيطان و نيمی انسان از نژاد اسپاردا هستند و به طور کامل در فنون و هنرهای رزمی و شمشير بازی مهارت کامل دارند اما هنوز نمي توانند از نيروی شيطانی خود بهره بگيرند.

دانته و ورژيل هر دو نيمی از يک گردنبند را در اختيار دارند که مادرشان در سالروز تولدشان به آنها هديه داده است هر گاه دو نيمه گردنبند در کنار هم قرار گيرند نيروی درونی آن يعنی اسپاردا تکميل ميشود اما متاسفانه دو برادر رو در رو يکديگر قرار می گیرند. دانته به يک شکارچی شياطين تبديل شده و برعکس او برادرش اسير تاريکی شده و رو به پليدی و خوی شيطانی نهاده است. در شروع بازی می بينيم دانته با استيل خاص خود روی صندلی دفترش می نشيند و با حرکاتی جالب پاسخ تلفن را مي دهد: متاسفم هنوز شروع به کار نکرده ايم (او مشغول خوردن پيتزا است) که مردی مرموز وارد دفتر او ميشود دانته از او مي پرسد شما مشتری هستيد اگر به دستشويی احتياج داريد در انتهای اطاق قرار دارد ، مرد مرموز او را به اسم صدا ميکند: دانته ، پسر اسپاردا ، من از طرف برادرت آمده ام و برای تو پيغامی دارم ، سپس او به سمت دانته می آید ، دانته روی صندلی خود تکیه داده و به مرد مرموز خيره شده است که در یک آن مرد مرموز ميز او را به هوا بلند ميکند دانته با يک حرکت نمايشی از جای خود مي پرد و اسلحه را در دست ميگيرد (پيتزا را فراموش نکنيد) گروهی از شياطين در اطراف دانته ظاهر ميشوند و سلاح های خود را در بدن او فرو ميکنند اما همان طور که ميدانيد هيچ سلاحی بر بدن او تاثیر گذار نمی باشد. دانته با يک ضربه يکی از هيولا ها را به ديوار مي کوبد و با همان وضعيت به طرف دستگاه پخش صوت ميرود تا جشن ديوانه واری را آغاز کند و در اينجا شما شاهد يکی از پر تحرک ترين صحنه های بازی هستید لازم به ذکر است که در اين صحنه ها از حرکات يکی از قهرمانان هنرهای رزمی در چين استفاده شده است. پس از پايان نمايش نوبت شماست تا وارد مجادله بشوید.

devil-may-cry-3-dantes-awakening-image217744.jpg

در اين بخش مي توانيد استيل مبارزه کاراکتر را به ترتيب زير انتخاب کنيد:

1) تيک استر : عبارت است از حرکات پرشی ، بالارفتن از ديوار و جای خالی دادن

2) اسورد مستر : حرکات با شمشير و سلاح های سرد مانند مشت و لگد زدن به اضافه تکنيک های جديد که در اين نسخه اضافه شده اند.

3) گان اسلينگر : حرکات نمايشی با اسلحه به همراه يک سری حرکات جديد و چهارمين مهارت که در نسخه تست بازی گنجانده نشده است،اين حرکات توسط دکمه دايره قابل انجام است و حالا اين شما و اين هم دانته پسر اسپاردا.

در دويل می کرای 3 همان نگاه اول ميتوان دريافت که طراحی حرکات، گرافيک، محيط بازی و دشمنان نزديک به نسخه اول کار شده است،کنترل کاراکتر به همان نرمی و انعطاف پذيری قسمتهای قبلی است و شما سنگينی ضربات را بر بدن دشمنان احساس ميکنيد. دشمنان شما همانند دانته با شکل و شمايل جديدی طراحی شدند هنگامی که به دشمنان ضربه ميزنيد از بدن آنها ذرات خاکستر و خاک ساطع ميشود که جلوه خاصی به گرافيک بازی داده است،در اين نسخه شما اجازه داريد دو ماموريت انجام دهيد،در طی اين دو مرحله سعی شده نحوه کنترل بازی به شما نشان داده شود با کمی دقت ميتوان گفت کليه موارد ذکر شده به جز موسيقی بازی که در سبک متال ساخته شده شما را به حال و هوای نسخه اول بازی ميبرد،صدا گذاری در اين بازی از نقاط قوت بازی به شمار ميرود،صدای ضربات شمشير به همراه موسيقی بازی در هنگام درگيری با دشمنان حس عجيبی را به شما القا ميکند.پس از اتمام ماموريت اول و نابود کردن شياطين ، دانته به روی ميز نشسته و نگاهی به اطاق به هم ريخته میکند(باز هم پيتزا را فراموش نکنيد)دانته به سراغ جعبه پيتزا ميرودکه يک دفعه يکی از شياطين ظاهر ميشود و جعبه پيتزا را لگد مال ميکند دانته هم با يک گلوله از او تشکر ميکند و سپس به سمت بارانی قرمز خود ميرود تا ان را بر تن کند،طراحی لباس و خود کاراکتر دانته تقريباً متفاوت از نسخه های قبلی می باشد ، او با چهره اي جوانتر و اندامی ورزيده تر و بارانی قرمز رنگ (شبيه قسمت های قبلی) به سراغ شياطين آمده.

در شروع ماموريت دوم دوربين نمايی از برج شيطان را نشان ميدهد که ورژيل با همام مرد مرموز به نام آرخام مشغول گفت و گو می باشد. آنها درباره از بين بردن دانته و تصاحب قدرت گردنبند صحبت ميکنند که يکی از شياطين به سراغ ورژيل ميآيد اما ورژيل در يک حرکت نمايشی او را تکه تکه ميکند.دوربين نمايی از برج شيطان را نشان ميدهد يک دختر جوان که هنوز نامی از او نميدانيم سوار بر موتور خود در حال حرکت به سمت برج است او هم يک شکارچی شيطان است و دانته هم در ليست او وجود دارد گروهی از هيولاها او را تعقيب ميکنند اتشی که از اگزوز موتور بيرون مي آيد هيولاها را آتش زده و عدد 3 نمايان ميشود.در پايان ماموريت دوم اولين رييس يا به اصطلاح غول بازی قرار دارد ، هيولايی به شکل يک سگ سه سر(همانند سربريوس نگهبان دروازه جهنم)که بدن او پوشیده از يخ است و از اطراف زنجير شده است وقتی که دانته به او نزديک ميشود هيولا بيدار ميشود و تکه اي از يخ به سمت دانته پرتاب ميکند ولی دانته با شمشير ان را دفع ميکند ، هيولا يک جادو به شکل توده اي از يخ به سمت او پرتاب ميکند دانته به هوا پریده و توده يخ به ديوار برخورد ميکند او با هيولا شروع به صحبت ميکند:تو نبايد به اينجا وارد ميشدی ورود تو به اين برج ممنوع است ، تو را مثل يک کرم له ميکنم.

دانته در جواب ، او را مانند يک سگ دست آموز صدا ميزند و ميگويد زود باش پسر زودباش بدو بيا اينجا.بعد از ،از بين بردن هيولا او به دانته ميگويد تو نبايد فقط يک انسان باشی، هيولا از بين ميرود و به نوری آبی رنگ تبديل ميشود و در دستان دانته قرار ميگيرد و به يک سلاح جديد تبديل ميشود و دانته مهارتهای خودش را با اين سلاح ميسنجد.پس از پايان ماموريت دوم دانته وارد يک سر سرای بزرگ ميشود و شما منتظر هستيد سلاح جديد را امتحان کنيد و به بازی ادامه دهيد اما اينجا پايان نسخه تست بازی می باشد و کلمه “شيطان هم ممکن است بميرد” بر روی صفحه نقش ميبندد.

devil-may-cry-3-dantes-awakening-image507234.jpg

این با برخورداری از جاوه های ویژه بسیار زیبا و سبک بازی جایگاه بسیار خوبی در بین دیگر بازی ها قرار دارد از احاظ گرافیک نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارد.. در طول مراحل شاهد معماری های سبک گوتیک برروی دیوار ها هستید که جلوه بسیار جالبی به بازی می دهند. شخصیت ها نیز با دقت تمام ساخته شده اند. صداگذاری بازی نیز فوق العاده است وآهنگ های فوق العاده بازی بیش از هرچیزی شما را تحریک می کنند تا دشمنان خود را زنده نگذارید. در مجموع اگر از طرفداران این سری هستید بهتر است که وقت را از دست ندهید.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی شاهکار Shadow of the Colossus

41Sd%2B8cr3iL.jpg

اسکرین شات از بازی

51U24NHoKGL.jpg

درباره Colossus واقعا ps2 بازها با این بازی گریه کردن واقعا من خاطره دارم از این بازی و چند وقت پیش دوباره گذاشتم تو ps2 برا اینکه دوباره ببینم تو منو وقتی بازیو قبلا تموم کردم چی اومده بود

هيچي Shoadow of Clossous نمي شه از گرافيك گرفته تا خلاقيت - تنوع - صداپردازي - داستانو كه ديگه نگو - شخصيت پردازي -
ببينيد چه طوري با 16 تا دشمن تو بازي ( فقط 16 ) چه شاهكاري درست كردن

Shoadow of Clossous فقط به خواطر اينكه كنترل بازي هنگام اسب سواري كمي مشكل و آزاردهنده است از كنترل 9 گرفت :(

اما مطمئنم اگه جا داشت اين بازي 9.8 كه هيچي 10.8 هم مي گرفت

نقشه راهنما بازی Shadow of the Colossus
براي ديدن اين نقشه راهنماي بسيار كامل و صحيح كه شامل مكان دقيق تمام غولها و مكان سيو ها و مكان هاي ديگر بازي هست فایل دانلود کنید كه مطمئنم اگه تو اين بازي گير كرده باشيد خيلي بدرد ميخوره.

دانلود Shadow the Colossus Map ehsan servat zip

لینک دانلود بازی Shadow of the Colossus

Shadow of the Colossus (USA) ISO < PS2 ISOs | Emuparadise

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بهترین بازیهای PS2 که بازی کردم اینا بودن البته همشونو رو PS3 بازی کردم: :d

1- God of War II
God of War -2
Metal Gear Solid 3 Snake Eater -3
ICO and Shadow of the Colossus -4
Devil May Cry 3 -5
Black -6
Fatal Frame 3 -7

اینارو هم رو PC بازی کردم که باز از بهترین های PS2 بودن: :d

GTA Vice City -1
Max Payne 1&2 -2
Mafia -3
GTA San Andreas -4
Resident Evil 4 -5
Bully -6

• Like
Reactions: che-jaleb

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آره داداش عاشق پلی هستم. بدجورم عاشقشم :x

زیادی هم عاشقش نباش شاید ضرر ببینی ها ! b-)

ناراحت نشو :)

===================

راستی حدود قیمت ps2 چنده کارکرده اش ؟

تقریبا هم قیمت psp کارکرده هست دیگه ؟

من نمیدونم دقیق چرا psp رو بیشتر دوست دارم تا ps2 ? شاید به خاطر اینکه تقریبا از کنسول handheld بیشتر خوشم میاد در یکسری موارد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

===================

من نمیدونم دقیق چرا psp رو بیشتر دوست دارم تا ps2 ? شاید به خاطر اینکه تقریبا از کنسول handheld بیشتر خوشم میاد در یکسری موارد

آره توی یه رنج قیمت هستن. PS2 کارکرده از 150 هست تا 250 بسته به تمیزی و ...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

===================

صادق جان خود نریمان عزیز کلکسیونره همه کنسولا داره اما فن سونی هستش در اصل

همونطور که نریمان گفت از 150 تا 250 هزار بسته تمیزی و ..... هست

چون تو عشق کنسول دستی داری اصلا با کنسول خونگی میونه ای نداری

آره توی یه رنج قیمت هستن. PS2 کارکرده از 150 هست تا 250 بسته به تمیزی و ...

فدات داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر