هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مبارکت باشه عزیز لذتش رو ببری :bighug:
بازیها رو میشه غیر شرکتی هم گیر آورد ؟

مرسی عزیز

من غیر شرکتی ندیدم

سعی کن از این شرکتی ها نخری چون آشغال به تمام معنی هستن و لنز دستگاه رو داغون میکنند

چشم داداش :x

بنظرت از بازیا ایمیج بگیرم رایت کنم روی dvd بازی کنم؟

ps2 سری 90006 روش ام سی بوت با دیسک اجرا میشه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عجب كنسولي بود !! يادش به خير
من از اين فت ها داشتم كپي خور نبود كلا ٦ تا بازي بيشتر نداشتم همشون هم اصل بود !! يكيشون gta SA بود يعني جويدمش هااا دي
واقعا ته بازي بود !!
راستي ديگه عمرش ٢٠١٣ تموم شد خود سوني گفت كه ديگه بازي ساخته نميشه و يادمه جشن خداحافظي با ps2 هم گذاشتن !!

الان ديگه بايد سمت پلي ٤ رفت ولي چه كنم كه فن مايكرو شدم و قصد خريد وان دارم ! دي

آره سری فت ها سری اول بودن در درایورش کشویی بود کپی خور میکردی کلی بازی بحال داره ps2 بازی میکردی

میخواستی بازم تولید بشه؟؟!! :d تا آخر 2013 تولید شد یعنی نزدیک 14 سال تولید شد ( از سال 2000 تا آخر 2013 ) یعنی چیزی حدود 3 نسل همین چند روز پیش خبری از سونی که عنوانش جشن 15 سالگی ps2 بود گذاشتم

هنوز تو آمار ها فروش کنسول ها آمار فروش هفتگی ps2 هم میزارن

ما که سمت ps4 نرفتیم

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
آره سری فت ها سری اول بودن در درایورش کشویی بود کپی خور میکردی کلی بازی بحال داره ps2 بازی میکردی

میخواستی بازم تولید بشه؟؟!! :d تا آخر 2013 تولید شد یعنی نزدیک 14 سال تولید شد ( از سال 2000 تا آخر 2013 ) یعنی چیزی حدود 3 نسل همین چند روز پیش خبری از سونی که عنوانش جشن 15 سالگی ps2 بود گذاشتم

هنوز تو آمار ها فروش کنسول ها آمار فروش هفتگی ps2 هم میزارن

ما که سمت ps4 نرفتیم
اره ميدونم خودمم خيلي حال كردم باهاش !!
ولي اين سري كه من داشتم كپي خور نشد هر جت بردم پشت شهرداري هم نتونست كپي خورش كنه منم كه اون ٦ تا بازي كه داشتم همه رو تا ته رفته بودم ديگه ردش كردم رفت !! حسرت خيلي از بازي هاي نسل ٦ رو دلم مونده !!!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا بگو باهم رفتیم خریدیم. هرچی بازی کارتونی بود درو کردیم :d

فکر کردی شرکتیا بازیایی مثل سایلنت هیل هم اصلا دارن؟؟!!! :d

حالا خوبه خودت امروز لباف بودی منو دیدی با بازیا خوبم :d

از وقتی اومدم خونه داشتم call of duty word at war final front بازی میکردم خیلی حال داد فقط نامردا تا تونستن سرعت بالا رایت کردن

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
ولي خودمونيم دم راك * گرم به نظر من بهترين بازي نسل ٦ همون سن اندرس هست بهترين بازي نسل هفت كه V يا همون پنچ هست ايشالا بهترين بازي نسل هشت هم gta VI ميشه !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره ميدونم خودمم خيلي حال كردم باهاش !!
ولي اين سري كه من داشتم كپي خور نشد هر جت بردم پشت شهرداري هم نتونست كپي خورش كنه منم كه اون ٦ تا بازي كه داشتم همه رو تا ته رفته بودم ديگه ردش كردم رفت !! حسرت خيلي از بازي هاي نسل ٦ رو دلم مونده !!!

همون اوایل اوایل خریده بودی خوب اون موقع هنوز کپی خور نشده بود من یادمه اولین کپی خور اومد من کردم از هر 20 تا بازی 5 تا اجرا میکرد چند وقت بعدش چیپ ها هک درست حسابی اومد

من که بعد از مدت ها باز رفتم یه ps2 اسلیم آکبند برای خودم خریدم

ولي خودمونيم دم راك * گرم به نظر من بهترين بازي نسل ٦ همون سن اندرس هست بهترين بازي نسل هفت كه V يا همون پنچ هست ايشالا بهترين بازي نسل هشت هم gta VI ميشه !

من با هامه gta ها ps2 خاطره دارم بخصوص Grand Theft Auto: Vice City

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نقد و بررسی بازی TEKKEN 5

da427fe60bc0b1426c2fbf1b00a8b37a.jpg

Tekken محصولی پر فروش و پر طرفدار که از طریق شرکت Namco از سری بازی های اکشن طراحی و به بازار عرضه شده است، که اولین نسخه تا چهارمین نسخه جزو پر فروش ترین بازی های اکشن به حساب می آیند. هر چند که هرزگاهی حریف های پر قدرت نرم افزاری پشت این شرکت را به خاک می رسانند و این شرکت بانسخه های جدید، همه حریفان خود را ضربه فنی کرده است و پس از آخرین تغییرات نسخه ۵ این بازی به بازار آمد . اگر شما تا به حال تجربه ای از این بازی نداشته اید ما توضیح کوتاهی در مورد این بازی برای شما خواهیم داشت.

Tekken نامی آشنا برای تمامی قهاران بازی های رایانه ای، بازی اکشن، پر از هیجان و جالب. این بازی دارای گرافیک خوب و نرم افزاری جالب است و هر نسخه از این بازی دارای داستان خاص خود است. از بین ۴ نسخه قبلی نسخه شماره ۳ دارای محبوبیتی خاص در بین طرفداران خود است و قابل تاکید است که این نسخه ها در طول ۱۰ سال ارائه شده اند و اما Teken 5 ماجرایی جذاب همراه با چهره هایی جالب با شخصیت های خاص خودشان که هر کدام مهارت های جالب توجه دارند و قابل ذکر است که اکثر این افراد بابت انتقامجویی در این بازی شرکت دارند.

ماجرای این نسخه حاکی از جنگی است که بین پدر و پسر صورت می گیرد و در طی ایت ماجراها هیهاجی می میرد و پسرش جین در خیال خود با مرگ او انتقام مادرش را گرفته است. اما شخص دیگری تورنمنت Tekken را برگزار می کند و شما در طی این تورنمنت به تمامی رازهای پنهان در پشت پرده پی خواهید برد البته مشروط بر این که پیروز باشید. در این بازی بیست شخصیت متفاوت وجود دارد و ده شخصیت منفی شما برای دستیابی به شخصیت های مخخفی این بازی حتما باید به قهرمانی دست پیدا کنند که البته با اضافه شدن تکنیک ها و تاکتیک های جدید دستیابی به قهرمانی آسان تر به نظر می رسد و اما مژده ای برای طرفدارانی که توانایی ایجادتغییراتی در ظاهر مبارزان برایشان مهم است. شما در این نسخه می توانید لباس افارد را تغییر دهید ولی احتمال این تغییرات به صورت عمده انجام نمی گیرد.

tekken-5-image250896.jpg

و اما شخصیت های درج شده از ملیت های مختلف هستند که تمامی آنها از فن های مبارزه استفاده می کنند که در زیر اسم های و روش های مبارزه آنها را درج می دهیم:

▪ King: مبارزی که در تورنمنت قبلی نیز قهرمان شده است. او مکزیکی است و کشتی کج را در حد پیشرفته اجرا می کند و هدف او از شرکت در این تورنمنت فقط و فقط انتقامجویی است. او می خواهد انتقام استاد خود را از مرداک فردی که در تورنمنت قبلی شکستش داده است بگیرد.

▪ Craig Marduk: بکسور ماهری که دارای قدرتی غیر قابل باور است. او قوی و شکست ناپذیر است. او فقط برای رویارویی دوباره با King در این تورنمنت شرکت کرده است و هدف او فقط و فقط شکست دادن King است.
▪ Julia Chang: مبارز آمریکایی که براساس نامه ای که به دستش رسیده به این تورنمنت راه یافته است و فن کنگ فو را اجرا می کند.

▪ Jinkazama: مبارزی ژاپنی آشنا به فن کاراته. او از خانواده هیهاجی است و فقط می توان گفت که سرنوشت، او را به تورنمنت کشانده است.

▪ Christie Monteiro: او برزیلی است و برای نجات جان پدربزرگش که دارای مریضی خطرناک است و درمان آن فقط در میشیما وجود دارد در این تورنمنت شرکرده است.

▪ Marshal: مردی آمریکایی و آشنا به هنرهای رزمی که فقط به خاطر پول وارد این تورنمنت شده است.

▪ Poul Phoenix: جودوکاری قهار و خشمگین دارای قدرت بدنی بالا. اوادعا می کند که قهرمان این تورنمنت خواهد بود.

▪ Hwoarary: اواهل کره جنوبی است. او تکواندوکاری ماهر و با تجربه است که همانند ستاره ای در آسمان تکنواندو کاران می درخشد هدف اواز شرکت در این تورنمنت فقط مبارزه با جین است.

▪ Raven: جزو مشکوک ترین شرکت کنندگان این تورنمنت است که هویت او مجهول است و این نام نیز اسم رمزی او است. او بسیار باهوش و خشن است و قبلا بر حسب تصادف ماموریتی در کاخ زایباتسو داشته است. شخصیت او وعلت حضور او در این تورنمنت کاملا مجهول است.

Kazuya Mishima: او ژاپنی است و کاراته را در سبک میشیما اجرا می کند و روح او گرفتار اهریمن است. او فکر می کند که فردی قصد کشتن او را داشته است و برای یافتن فردی است که قصد جان او را داشته است در این تورنمنت شرکت کرده است.
▪ Feng wei: او چینی است و هدف او کسب بهترین مبارز است او سبک کینوچینی را از خردسالی آموخته است. او برای پیدا کردن کتیبه ای که او را استاد این رزم خواهد کرد به این تورنمنت روی آورده است. این کتیبه برای او بسیار مهم است زیرا او برای رسیدن به مقام استادی استاد خود را نیز کشته است.

Brayan Fury: او یک آمریکایی و یک بکسور است و برای سنجش نیروی بدنی خود در این تورنمنت شرکت کرده است.
▪ Yoshimitsu: او ژاپنی است و سبک نینجیتسو را در حد پیشرفته اجرا می کند. او فردی خیر است که پول های خود را وقف افراد فقیر می کند. هدف او از شرکت در این تورنمنت گرفتن انتقام از برایان است. چون برایان مسبب کشته شدن افراد گروه او شده است.

Ling Xiaoyu: او چینی است و به هنرهای رزمی مختلف که در چین وجود دارد آشنایی کاملی دارد. او پس از شنیدن مرگ هیجانی مشتاق دیدار دوباره او یود و دانشمندی به او مژده اختراع ماشین زمان را داده است ولی شرایط استفاده از این ماشین برای این مبارزه فقط پیروزی در این تورنمنت است.

Jack-۵ او یک ربات است با قدرتی باورنکردنی. او توسط یک دانشمند ساخته شده است و برای تست و بازیابی قدرت و توانایی هایش در این تورنمنت شرکت داده شده است.

Asuka Kazama: او ۱۷ ساله و اهل ژاپن است و سبک هنرهای رزمی سنتی کازاما را اجرا می کند او این هنر را از پدر خود فراگرفته است. او نیز برای گرفتن انتقام پدرش از مرد چینی که او را نمی شناسد و فقط اطلاعاتی در مورد حضور او در این تورنمنت دریافت کرده است در اینجا حضور دارد.

اطلاعات مختصری در مورد افرادی که در این تورنمنت شرکت دارند در اختیار شما قرار دادیم. امیدواریم این بازی هر چه زودتر این بازی مهیج و جالب را تجربه کنید.

همانگونه که گفته شد این افراد دارای مهارت های رزمی مختلف هستند و از ملیت های مختلف در این تورنمنت شرکت کرده اند، تمامی آنها دارای قدرت بدنی بالایی هستند و برخی از آنها در حیطه نیروهای شیطانی قرار دارند.

tekken-5-image877455.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خوب یه تجربه خوب امروزم

کپی خور فلشی کردن ps2 مدل scph-90006 خودم

موارد مورد نیاز

1- یه دونه فلش مموری

2- دیسک cd یا dvd خام

3- دانلود برنامه ها مورد نیاز

4- مموری کارت خود ps2

در اول کار باید فایل cd MCBOOT.ELF Play Station 2 دانلود کنید حجم فایل 4 مگابایته

فایل از حالت فشرده خارج کنید که یک فایل iso حدود 13 مگابایت حجم داره و این فایل با برنامه nero یا ultra iso رایت کنید روی دیسک

مموری کارت ps2 وصل کنید حالا دیسک بزارید تو ps2 و دستگاه روشن کنید برنامه اجرا میشه روی سربرگ اولی که Normal Install روش x بزنید برنامه خودش نصب میکنه ( توی مموری کارتتون 3 تا فایل جدید درست شده )

بعد برنامه دانلود OpenPS2Loader zip دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید محتویات پوشه رو مستقیم بریزید صفحه اول فلش مموری

بعد برنامه http://uplod.ir/b9043h5219nm/USB_Util.zip.htm دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید برنامه اجرا کنید تو کامپیوتر وقتی برنامه اجرا شد dvd بازی ps2 بزارید تو dvd رام روی گزینه file کلیک کنید روی گزینه Create [GAME/ISO] form CD/DVD کلیک کنید و در قسمت to محل فلش مموری بدید

حالا دیسک بوت بزارید تو ps2 برنامه بالا اومد روی سربرگ fmbc configutatr دکمه x بزنید پنجره جدید سفیدی باز میشه روی گزینه یکی مونده به آخر return to loader دکمه دایره بزنید کنید و پنجره جدیدی میاد که 3 گزینه داره شما فقط دمه دایره بزنید

یه صفحه جستجو سفید میاد روی فایل mass:/ دکمه دایره بزنید فایلی به اسم OpenPS2Loader.elf میبینید که کنارش سبزه روش دکمه دایره بزنید برنامه اجرا میشه یه صفحه آبی رنگ با تنظیمات

دقت کنید روی setting تایید کنید نگاه کنید گزینه USB device start mode جلوش auto باشه اگه نبود به auto تغییر بدید حالا برگردید صفحه اصلی روی save تایید کنید حالا روی همون صفحه اصلی دکمه دایره بزنید لیست بازیا داخل رم نشون میده روی هر کدوم x بزنید اجرا میکنه

در ps2 باز کنید دیسک در بیارید دوباره در ps2 ببندید

حالا هر چقدر دوست داشتید بدون دیسک بازی کنید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام
آقا احسان روی كنسول خود شما اين روش جواب داد؟! مدل كنسول شما 90006 هستش ديگه ؟ كد سال ساختش چيه ؟ منظورم ( 2B . 9C و...)
مرسی

آره داداش جواب داد خودم تست کردم اول توی OpenPS2Loader رفتم جواب نداد بعد رفتم روی setting گزینه USB device start mode جلوش auto کردم برگشتم صفحه اصلی دایره زدم لیست بازیا اومد روش x زدم صفحه رنگی شد بعد بازی اجرا شد راحت 3 ساعت بازی Call of Duty: World at War – Final Fronts بدون دیسک بازی کردم اصلا نه تیکی زد نه تو اپیزودش مشکلی داشت تازه فلش مموری من از این ترنسد هاست که خوب نیستن سرعتشون پایینه

مال من مدل scph-90006 cb هستش

روی بارکدش زده

e12 scph-90006 cb

220-240v

2p

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
آره داداش جواب داد خودم تست کردم اول توی OpenPS2Loader رفتم جواب نداد بعد رفتم روی setting گزینه USB device start mode جلوش auto کردم برگشتم صفحه اصلی دایره زدم لیست بازیا اومد روش x زدم صفحه رنگی شد بعد بازی اجرا شد راحت 3 ساعت بازی Call of Duty: World at War – Final Fronts بدون دیسک بازی کردم اصلا نه تیکی زد نه تو اپیزودش مشکلی داشت تازه فلش مموری من از این ترنسد هاست که خوب نیستن سرعتشون پایینه

مال من مدل scph-90006 cb هستش

روی بارکدش زده

e12 scph-90006 cb

220-240v

2p

چه جالب!! بسيار عالی... اخه تا اونجايی كه اطلاع داشتم اين روش روی سری 9000X جواب نميده...:-/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چه جالب!! بسيار عالی... اخه تا اونجايی كه اطلاع داشتم اين روش روی سری 9000X جواب نميده...:-/

آره خیلی عالیه

به من هم همینو گفته بودن اما من روش هک تو سایت خارجی پیدا کردم امتحان کردم و جواب داد هیچ کاری نشد نداره تو یوتیوب هم بگردی حداقل 5 تا کلیپ آموزش کپی خور فلشی کردن سری 90006 پیدا میکنی

تازه الان یه چیزایی درباره اجرا کردن شبیه ساز و فایلا مدیا پیدا کردم میخوام اونا هم تست کنم ببینم جواب میده یا نه

الانم دارم از بازی ها با اون برنامه ای که لینک دانلودشو گذاشتم ایمیج میگیرم

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کپی خور فلشی کردن PS2 خودم

مدل ps2 من scph-90006 CB هست

2 بازی Call of Duty: World at War – Final Fronts و KILLZONE بازی کردم با این روش و هر دو راحت و بدون مشکل اجرا شدن

موارد مورد نیاز

1- یه دونه فلش مموری

2- دیسک cd یا dvd خام

3- دانلود برنامه ها مورد نیاز

4- مموری کارت خود ps2

در اول کار باید فایل cd MCBOOT.ELF Play Station 2 دانلود کنید حجم فایل 4 مگابایته

فایل از حالت فشرده خارج کنید که یک فایل iso حدود 13 مگابایت حجم داره و این فایل با برنامه nero یا ultra iso رایت کنید روی دیسک

مموری کارت ps2 وصل کنید حالا دیسک بزارید تو ps2 و دستگاه روشن کنید برنامه اجرا میشه روی سربرگ اولی که Normal Install روش x بزنید برنامه خودش نصب میکنه ( توی مموری کارتتون 3 تا فایل جدید درست شده )

بعد برنامه دانلود OpenPS2Loader zip دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید محتویات پوشه رو مستقیم بریزید صفحه اول فلش مموری

بعد برنامه http://uplod.ir/b9043h5219nm/USB_Util.zip.htm دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید برنامه اجرا کنید تو کامپیوتر وقتی برنامه اجرا شد dvd بازی ps2 بزارید تو dvd رام روی گزینه file کلیک کنید روی گزینه Create [GAME/ISO] form CD/DVD کلیک کنید و در قسمت to محل فلش مموری بدید

حالا دیسک بوت بزارید تو ps2 برنامه بالا اومد روی سربرگ fmbc configutatr دکمه x بزنید پنجره جدید سفیدی باز میشه روی گزینه یکی مونده به آخر return to loader دکمه دایره بزنید کنید و پنجره جدیدی میاد که 3 گزینه داره شما فقط دمه دایره بزنید

یه صفحه جستجو سفید میاد روی فایل mass:/ دکمه دایره بزنید فایلی به اسم OpenPS2Loader.elf میبینید که کنارش سبزه روش دکمه دایره بزنید برنامه اجرا میشه یه صفحه آبی رنگ با تنظیمات

دقت کنید روی setting تایید کنید نگاه کنید گزینه USB device start mode جلوش auto باشه اگه نبود به auto تغییر بدید حالا برگردید صفحه اصلی روی save تایید کنید حالا روی همون صفحه اصلی دکمه دایره بزنید لیست بازیا داخل رم نشون میده روی هر کدوم x بزنید اجرا میکنه

در ps2 باز کنید دیسک در بیارید دوباره در ps2 ببندید و بدون دیسک بازی کنید

ذکر چند مورد واجبه 1 - ایمجی که برنامه USB Util از بازی گرفته حتما باید صفحه اصلی ( ROOT ) فلش مموری باشه

2- فقط تک بازی میتونید بریزید چون یه فایل برای اجرا بازی هست اسم و پسنوندش ul.cfg هست و تو همه بازیا ساخته میشه ( حالا نمیدونم میشه چنتا بازی کنار هم ریخت یا نه چون خودم امتحان نکردم )

3- بازی روی مموری سیو میشه و ترسی از خرابی یا پاک شدن سیو ها نداشته باشید

در کنار این موضوع برنامه شبیه ساز PS1 هم برای این روش کپی خور اومده من بازی TOY STORY 2 اجرا کردم درست اجرا شد و عالی فقط صدا نداشت نمیدونم اشکال از کجا بود شما هم میتونید با بازی ها دیگه تست کنید شاید مشکل از بازی من بود

اول برنامه دانلود ps2psxe EHSAN SERVAT zip دانلود کنید حجم برنامه 1 مگابایته بعد از حالت فشرده خارج کنید فایل کپی کنید و توی صفحه اصلی فلش مموری بچسبونید ( PASTE ) کنید از بازی PS1 با پسوند BIN یا NRG ایمیج بگیرید ایمیج توی فلش مموری بریزید مکانش مهم نیست

برای اجرا ایمیج بازیا PS1 تا مرحله یه صفحه جستجو سفید میاد روی فایل mass:/ دکمه دایره بزنید و داخل فایل ps2psxe EHSAN SERVAT شوید ps2psxe-gui-pack.elf که کنارش سبزه اجرا کنید و برنامه اجرا میشود Open cdrom image رانتخاب کنید از فایل mass:/ ایمیج را پیدا کنید وانتخاب کنید و به صفحه اصلی برنامه برمیگردید و بعد گزینه اول یعنی Start emulation را انتخاب کنید و بازی ps1 اجرا میشه

شبیه سازا مختلفی مثل nes ( میکرو ) . سگا مگادرایو . آتاری . گیم بوی ادونس و ....... هستن که میتونید دانلود کنید با همین روش باهاشون بازی کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر