هواداران قدیمی از Doom IV لذت خواهند برد !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
idsoftware-logo.jpg

Matt Hooper طراح Rage در جدیدترین مصاحبه ی خود به هواداران Doom وعده داد Doom IV همانی خواهد بود که منتظرش هستند !

Matt Hooper افزود : " Doom IV مطمئنا از سایر شوترهای id متمایز خواهد بود ، مطمئن باشید Doom IV بی نظیر و فوق العاده خواهد بود . "

Hooper در مصاحبه با EuroGamer گفت : " ما آنقدر افراد متخصص و بی نظیر در id داریم که بتوانیم با تیم مجزا روی Rage و Doom IV کار کنیم ، اما مطمئنا بارها پیش آمده که یک تیم به کمک تیم دیگر در مراحل طراحی بازی برود .

Rage عنوان خارق العاده ای خواهد بود که بازیکنان قادرند در یک وسعت بی نظیر هر طور مایلند بازی کنند و از آن لذت ببرند اما این بدین معنی نیست که Doom تحت تاثیر Rage قرار بگیرد ، Doom IV یک Doom <اقعی خواهد بود که هواداران واقعی از آن لذت خواهند برد .

Doom IV برای شکه کردن شما روش های خاص خود را خواهد داشت ، این برای شرکت ما بسیار مهم است که Doom و Rage کاملا مجزا و مستقل از هم به نظر برسند و تیم های مستقل ساخت هر کدام کاملا با هم هماهنگ و به این مساله واقفند ، این برای ما بسیار خطرناک است که Doom IV و Rage دو عنوان شبیه به هم به نظر برسند ."

وی در ادامه افزود : " Doom IV ادامه ای بر Doom III خواهد بود اما این بدان معنی نیست که ما Doom III را تکنولوژی برتر دو باره سازی کنیم ، Doom IV یک عنوان جدید خواهد بود که طرفداران قدیمی این سری به عنوان یک Doom واقعی از آن لذت خواهند برد "

Rage در September 13 منتشر خواهد شد این در حالی است که وجود Doom IV برای اولین بار در Quakecon 2010 تایید شد و انتظار میرود در همایش 2011 شرکت id برای اولین بار شاهد رونمایی آن باشیم .​

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
اگه یه سازنده ی درست و حسابی تو جامعه گیم وجود داشته باشه همین Matt Hooper هست :D چون به حرفهایی که میزنه کاملآ عمل میکنه و اصلآ هایپ تو کارش نیست !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
ازاین قسمت هاش خیلی خوشم امد :d
1:Doom IV همانی خواهد بود که منتظرش هستند !
2:
Doom IV مطمئنا از سایر شوترهای id متمایز خواهد بود ،
3:ما آنقدر افراد متخصص و بی نظیر در id داریم که بتوانیم با تیم مجزا روی Rage و Doom IV کار کنیم
و از همه بیشتر با این قسمتش
Doom IV یک عنوان جدید خواهد بود که طرفداران قدیمی این سری به عنوان یک Doom واقعی از آن لذت خواهند برد "

• Like
Reactions: Kavigne

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این حرفش به نظر من بهونه ای که ما رو قانع کنه که DOOM III زیاد خوب نیست ! (گرافیک) و خبر قبلیم که در مورد این بود که ادعا میکردن DOOM3 از نسل پیش تا حالا مراحل ساخت میگذرونده و کلا حرفشون اینه :
ببخشید DOOM 3 از لحاظ گرافیکی زیاد خوب نشد ! DOOM IV میترکونه ! امیدوار باشید :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
اتفاقا چیزی که مشخصه اینه که اگر قراره id انقلابی توی fps ایجاد کنه با همین rage این کارو میکنه. من خودم ID فن هستم خفن از wolf 3d تا حالا هر چی ساخته گرفتم ولی مطمئنم تکونی که RAGE به دنیای گیم میده عمرا DOOM 4 نمیده. شاید تو گرافیک سرتر بشه ولی تو کل محتوا نمیرسه به RAGE.
یه چیزیرو نفهمیدم اینکه DOOM 4 ادامه ی DOOM 3 هستش یا یه بازیه مجزاست؟ آخه قبلا میگفتن این بازی داستانش ادامه ی نسخه ی 3 نیست. به هر حال بد جوری دلم لک زده واسه ی یه FPS HORROR اونم از نوع ID SOFTWARE. نمیدونم واسه ی کدومش باید صبر کنم;).

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
اتفاقا چیزی که مشخصه اینه که اگر قراره id انقلابی توی fps ایجاد کنه با همین rage این کارو میکنه. من خودم ID فن هستم خفن از wolf 3d تا حالا هر چی ساخته گرفتم ولی مطمئنم تکونی که RAGE به دنیای گیم میده عمرا DOOM 4 نمیده. شاید تو گرافیک سرتر بشه ولی تو کل محتوا نمیرسه به RAGE.
یه چیزیرو نفهمیدم اینکه DOOM 4 ادامه ی DOOM 3 هستش یا یه بازیه مجزاست؟ آخه قبلا میگفتن این بازی داستانش ادامه ی نسخه ی 3 نیست. به هر حال بد جوری دلم لک زده واسه ی یه FPS HORROR اونم از نوع ID SOFTWARE. نمیدونم واسه ی کدومش باید صبر کنم;).
Me too
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه Rage از Doom IV بهتر میشه:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Me too
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه Rage از Doom IV بهتر میشه:D

بابک لازم نکرده از یه بازی تعریف کنی :D این حرفهای تو به جزء بدبختی چیزی دیگه نمیاره از هر بازی تعریف کنی اخرش بازی میشه یه بازی متوسط با میانگین 8 :D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
من که به Rageخیلی امید دارم چون هرچی باشه اید ساخته و کارمک هم الکی از چیزی تعریف نمیکنه!
تا حالا Doom IVنمایش نداشته؟
برای E3نمایشش تایید شده؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
من که به Rageخیلی امید دارم چون هرچی باشه اید ساخته و کارمک هم الکی از چیزی تعریف نمیکنه!
تا حالا Doom IVنمایش نداشته؟
برای E3نمایشش تایید شده؟

QuakeCon 2010 وجودش تایید شد ، خیلی بعید توی E3 ببینیمش شاید فقط یه تیزر ، احتمالا میره تا آگوست و Quakecon 2011.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
کاری به امتیازها و نقدها ندارم و از Doom 4 فقط یه Doom میخوام. همون جک جونورهای عزیز با همون اسلحه های دوست داشتنی و جو محشر !
اصلآ خوشم نمیاد الکی خلاقیت و تحول و ... به خرج بدن و حال و هوای بازی رو عوض کنن !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من برام جالبه الان چه چیزی واقعا توی Rage هست که ملت خوشون اومده. رنگ بندی اش که افتضاح شده. گیم پلی هم چندان چیز فوق العاده ای نیست مثل بیشتر شوتر های روز. گرافیکش هم در سطح خیلی خوبیه اما واقعا نصف Crysis 2 هم نیست ( البته با 60 فریم خب انتظاری هم نمیره ). مشکل من این هست که تریلر های که الان می بینم هیچ ربطی به اون Tech Demo سال 2007 نداره ( اریا باید یادش باشه ). حالا یک نفر ما را روشن کنه بد نیست :D

• Like
Reactions: Sweet Jesus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر