هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
من تازه بازی dead space 1 رو تموم کردم واقعاً ترسناک بود. ولی توی این چند وقته بیشتر از بازی dead space 1 از افزایش قیمت دلار ترسیدم.

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
بازی که تو این نسل باشه و خیلی ترسناک به نظر من Slender و بعدش Amnesia .
Slender رو داشتم تنهایی می رفتم ، بعد از این که 1 کاغذ پیدا کردم Alt+F4 زدم سریع :d بقیه اشو با دوستم رفتیم :-s

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من زیاد تو بازیها نمیترسم.اگرم بترسم خیلی خفیف و سریعه
بازی fear3 موجودات حمله میکردند بجای اینکه بترسم ،میخندیدم :D
تنها بازی ای که منو چند ثانیه ترسوند(5 ثانیه) :D بازی dead space 2 بود .اونم داشتم نصف شب با headset بازی میکردم یهو یه غول از بالای سقف پرید جلوی پام ،دسته هم ویبره داد یه حسی بهم دست داد که پیشنهاد نمیشه :D

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
از 100% 0% بازی های دیگر ترس ندارن قدیم شاید ولی الان نه البته اون موقع سن کم بود میترسیدم کمی doom3 رو کمی ترسناک و جذاب بود یادش بخیر

m s

کاربر سایت
Jan 24, 2008
63
نام
مهدی
من یه جا خیلی ترسیدم
اولین بار بود داشتم بازی suffering رو بازی میکردم صدای هدفون هم زیاد بود شبم بود یه کلیدیو زدم یارو تبدیل به هیولا شد و یه صدایی داد که من .....به خودم

ginkash

کاربر سایت
Feb 11, 2011
37
نام
مجتبی
به نظر من بازیها ترس زیادی ندارن من فیلم پارانورمال اکتیویتی 1 و2 رو دیدم خیلی ترسیدم تا یه هفته جرات نکردم تو اتاقم بخابم.:-o

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ميگم اينSlender چه طوريه؟؟ خيلي ترسناكه؟ كنجكاو شديم بريم تو كارش.*
بازی کم حجمیه ، 150 مگ هست فکر کنم و یه پروژه کوچیک هست ولی واقعا اگر شب با هدفون بازی کنی خیلی میترسی

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
چرا دروغ بگم،وقتی صدا و تصویر رو به آرامش و سیاهی میره،ضربان قلبم به 4 برابر هم میرسه.
مثلاً در مترو 2033، موقعی که اون قطار نامرئی از کنارم رد می شد،تموم بدنم یخ کرده بود،فکر کنم فشارم افتاده بود..
یا وقتی در alan wake هوا تاریک می شد و صدای زوزه ی باد می پیچید و سایه ی ابرها و درختا به سرعت تکون می خورد همش می گفتم خدایا منو نجات بده از این وضعیت!:-s اصلاً دل تو دلم نبود،alan که قدم بر می داشت،تپش قلبم بیشتر می شد..
کلاً آدم چندان عاطفی یا حساسی نیستم اما اعصاب و احساسم با ترس میونه ی خوبی نداره؛فکر کنم بیشتر استرسم ، ترس از انتظار برای تجربه ی بد یا وحشتناکی هست که به خودم القا شده یا محیط بازی القا می کنه.
به خاطر همین خیلی کم سمت بازیای ترسناک میرم.مترو 2033 از معدود بازی های ترسناکم بود که در عین ترسیدن،خیلی ازش لذت بردم .

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
به نظره من Amnesia از Slender ترسناک تر بود. اونم به خاطره اینکه Slender هنوز یک بازیه کامل نیست. من تو Slender امیدی به زنده موندن ندارم چون تقریبا تا 5 تا Page که میری اون انتر خیلی سری میاد:D اما Amnesia فرار میکنی میری تو کمد و ... . راستی دوستان حتمی پیشنهاد میکنم Funny Top Scariest Moments رو تویه Youtube سرچ کنین ، فقط بخندین به همراهش بترسین:D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یادمه 15 یا 16 ساله پیش وقتی اولین بازی ترسناک یعنی quick 1 را بازی میکردم واقعا میترسیدم حتی با اون گرافیک بسیار پایین واسه اون موقع عالی بود اون موقع با دادشم تایم نشستن پای سیستم را 4 ساعت 4 ساعت کرده بودیم من گذاشته بودم نصف شب یادمه روی صندلی نشسته بودم یکی از این هیولاها از پشت دیوار پرید جلوم اینقدر ترسیدم که از پشت روی صندلی پرت شدم همه از خواب بیدار شدند نمیدونستم از درد گریه کنم یا بخندم
در این زمان بازی که قلبمو میترکوند حتی شب کابوسشون و میدیدم بازی dead space 2 بود اگر اشتباه نکنم همین اخری 2 بود واقعا وقتی تمام شد نفس راحتی کشیدم باور کنید عصبی شده بودم بازی که تمام میشد دستام میلیرزید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر