هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من بالاخره نفهمیدم:|
عنوان تاپیک اینه که: هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر میترسید

بعد شما میاین بازی هایی که خیلی ترسناکه رو اسمشو اینجا میگید؟؟:|:|:|:|:|:|:|:|:|
خب بیایم بگیم خیلی میترسیم، خوبه؟ آخه ممکنه سوال پیش بیاد که چرا و از چی خیلی ترسیدید :d اونوقت میرن یه تاپیک دیگه به همین اسم میزنن :)) پس ماها خودمون میگیم از کدوم بازی میترسیم که کار سخت نشه :d
برا من dead space1 از همه ترسناکتر بود.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب بیایم بگیم خیلی میترسیم، خوبه؟ آخه ممکنه سوال پیش بیاد که چرا و از چی خیلی ترسیدید :d اونوقت میرن یه تاپیک دیگه به همین اسم میزنن :)) پس ماها خودمون میگیم از کدوم بازی میترسیم که کار سخت نشه :d
برا من dead space1 از همه ترسناکتر بود.

یا اینطوری هم میشه جواب داد
سوال : هنگام بازی کردن بازیهای ترسناک چقدر میترسید؟
جواب : اینقدر

خوب عزیز جون وقتی سوال درست نباشه ما که میفهمیم منظور چی بوده

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سری اویل که خند بازار بود و با اون سبکش اصلا جای ترس نداشت من موقعه که ایران بودم5 یا 6 سال پیش بود روی پی سی یادمه توی این بازی بود که دندونام پیتاژشد امکان نداشت دستام عرق نکنه روی موس 5 تا سی دی بود و دوره خودش گرافیکی ندیدم بودم به جز دوم رو دستش

در هر صورت این بازی انجام بدید ارزششو داره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها !
من فقط سر این بازی ترسیدم !
اونم خیلی !
چون دقیقا به سبکش نیگا کنید ! ==» haunted house simulator
نمراتش الکی هست ! و نمرات دروغ هست ! این بازی فقط برای ترس خالص هست از سلندر هم بدتره !
[h=1]Ju-on: The Grudge (video game)[/h]

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
تو DS 1 وقتی اول بازی برقا میرفت و باید از دست اونا فرار می کردی خودم از اتاقم فرارکردم.بعد پدرم آمد یه عالمه نسیحتم کرد که نباید اینقدر بازی های خشن کنم !:-b|-)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سری اویل که خند بازار بود و با اون سبکش اصلا جای ترس نداشت من موقعه که ایران بودم5 یا 6 سال پیش بود روی پی سی یادمه توی این بازی بود که دندونام پیتاژشد امکان نداشت دستام عرق نکنه روی موس 5 تا سی دی بود و دوره خودش گرافیکی ندیدم بودم به جز دوم رو دستش

در هر صورت این بازی انجام بدید ارزششو داره
اویل ترسناک نبود :-o من تو اویل 3 جایی که نمسیس پرید از پنجره بیرون از ترس نفسم بالا نمیومد :d

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خوب همون یه دونه باید باشه جای ترسناکش اونم ترسناک نبود یه دفعه میمود با صدای بلند و ادم میترسه بازی باید دلهر بده ادم این باز یکه من بهت دادم کمبود مهمات داریی فقط با میله و چوب باید دشمناتو بزنی و نورم کم هست توی بازی یه امتحان کن غافلگیریی هم زیاد داره مثله همون صحنه که تورو ترسون توی اویل

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
ترسناک ترین کسی که به عمرم دیدم و بازیش رو انجام دادم slender man بود
به شدت ازش میترسم
یه بار داشتم الن ویک بازی میکردم ترسی هم ازش ندارم و همینجور ریلکس بازی میکنم ولی یه بار مامانم کنارم بود اون جایی که نزدیک یه ساختمون دوتا گولاخ با تبر میپرن جلوت خیلی ترسیدم به طور ناگهانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر