هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
امروز داشتم زامبی مد کال اف دیوتی ورلد ات وار رو بازی میکردم
یه در شکست اومدم ترمیمش کردم نگو یه زامبی از در پشتی امد فاصله ی 1 سانتی متریم ایستاد تو وقتی دوربینو برگردوندم
:scare:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
من نمیدونم چرا جدیدا با این بازی ها نمیترسم یادش به خیر قبلنا چقدر میترسیدیم مخصوصا تو resident evil
امروز داشتم evil 6 بازی میکردم خندم گرفته بود نه تنها ترسناک نبود بلکه کلا از پایه چرت بود:-&

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
آخرین بازی ای که من رو ترسوند بازی Slender بود!x_x قبلش هم دوباره رزیدنت اویل 3 رو داشتم بازی میگردم.با اومدن نمسیس x_x مخصوصا اون وقتی که تو اداره پلیس یهو از پنجره میپره داخلx_x Dead Space هم که x_x

amirfate

کاربر سایت
Nov 5, 2006
13
من زمانی بیشتر میترسم که تو اتاق نصفه شب دارم بازی میکنم تاریک صدا بلند و هدفون تو گوشم یکهویی یک نفر بغل دستم ظاهر میشه میگه نمیخواهی بخوابی
زنم این موجود عجیب و ترسناک :))

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
سال ٢٠٠١ يه بازي اومد به نام clive barker's undying!
اين بازي اخرت ترس بود،من amnesia رو بازي نكردم ولي بعيد ميدونم وحشتناك تر از اين باشه،موزيك منوي اول بازي ادمو دگرگون ميكرد:(:evil1:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
توی چند سال اخیر تنها باری که به طور خیلی جدی ترسیدم و شوکه شدم مربوطه به اون صحنه از بازی Resident Evil 4 هست که طرف شبیه اِد گین توی سری فیلمهای کشتار با اره برقی ، آروم میاد وقتی که بهت رسید چنان با سرعت اره برقی(اره بنزینی) را روی گردن چاراکتر فشار میدهد و گردنش را قطع میکند که تن من یکی داشت میلرزید!تغییر سریع و ناگهانی زاویه دوربین ، صدای بلند اره برقی ، پاشیده شدن خون ، این را به یکی از ترسناکترین صحنه های بازی تبدیل کرده.
در مورد بازی Dead Space و همینطور اکثر بازیهای ترسناک من بیشتر استرس دارم تا شوکه شدن ناگهانی ، یکی از مواردی که من در بازیهای ترسناک(و همینطور اکثر بازیهای سبکهای دیگر)شدیدا رعایت میکنم عدم استفاده از Quick Save هستش ، اگر میخواهید بازی ترسناک بودن و جذاب بودن خودش را حفظ کند هیچ وقت از این قابلیت استفاده نکنید.اگر یادتان باشد در بازیهای سگا شما فقط چند تا جون داشتید و با همان چند جون باید بازی را به اتمام میرساندید ، یکی از مهمترین دلایل جذابیت و ماندگاری بازیهای این کنسول هم همین بود ولی با اضافه شده قابلیت Quick Save به اکثر بازیهای ویدئویی به خاطر استفاده ی مستمر و زیاد کاربر از این قابلیت بازی عملا جذابیت خودش را از دست میدهد.عدم استفاده از قابلیت Quick Save و همینطور رعایت نکاتی که در این پست: 132# توضیح دادم جذابیت و گیرایی بازی را روی بازیکن شدیدا افزایش میدهد.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من گفتم کلآ نمیترسم! استرسه!
ولی الان یه صحنه یادم اومد که ... چسبید بیخ گلوم!
GeOW 1 داشتم 2-3 نصفه شب بازی میکردم! رسیدم اونجا که اون غول کوره رو ول میکنن همین حمله کرد طرفم دم دستگاه رو خاموش کردم خوابیدم:d

ستاره جلالی

کاربر سایت
Oct 11, 2012
13
نام
ستاره
من گفتم کلآ نمیترسم! استرسه!
ولی الان یه صحنه یادم اومد که ... چسبید بیخ گلوم!
GeOW 1 داشتم 2-3 نصفه شب بازی میکردم! رسیدم اونجا که اون غول کوره رو ول میکنن همین حمله کرد طرفم دم دستگاه رو خاموش کردم خوابیدم:d
عزیزم 2 - 3 نصفه شب یکم برای بازی کردن دیر نیست .

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
خب نمیشه که ادم یک بازی ترسناک بازی کنه و نترسه اما اگه بازی خیلی هم طولانی بشه خسته کننده میشه و دیگه ترسناک نخواهد بود حتی ترسیدن و ترساندن نیز هنر و مهارت میخواد یک سازنده اگه دنبال بازیهای ترسناک میره پس باید هنرشو داشته باشه تا بتونه من و شمارو بترسونه وگرنه بهتره بره با خرساش بازی کنه. من بچه که بودم از بازیهای ترسناک خیلی میترسیدم و کلا ادامه نمیدادم اما کم کم که بازیها کشکی شد دیگه ترسی نداشتم فقط دنبال مهارت بودم برای کشتن خون ریختن و خون خوار بودن دیگه انقدر جن، زامبی،هیولا و ... تو بازیها کشتیم که دیگه سازندها از ما میترسن به جای اینکه ما از اونا بتریسم.

ستاره جلالی

کاربر سایت
Oct 11, 2012
13
نام
ستاره
خب نمیشه که ادم یک بازی ترسناک بازی کنه و نترسه اما اگه بازی خیلی هم طولانی بشه خسته کننده میشه و دیگه ترسناک نخواهد بود حتی ترسیدن و ترساندن نیز هنر و مهارت میخواد یک سازنده اگه دنبال بازیهای ترسناک میره پس باید هنرشو داشته باشه تا بتونه من و شمارو بترسونه وگرنه بهتره بره با خرساش بازی کنه. من بچه که بودم از بازیهای ترسناک خیلی میترسیدم و کلا ادامه نمیدادم اما کم کم که بازیها کشکی شد دیگه ترسی نداشتم فقط دنبال مهارت بودم برای کشتن خون ریختن و خون خوار بودن دیگه انقدر جن، زامبی،هیولا و ... تو بازیها کشتیم که دیگه سازندها از ما میترسن به جای اینکه ما از اونا بتریسم.
برادر محمد فقط میشه گفت ماشاالله به این پشتکار همت .
بازی های ترسناک جدید کشکی نشده ولی شما ....

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من تا حالا راستش رو بخواید بازی ترسناک زیاد انجام ندادم اما همون چندتایی که یادم میاد اصلا ترسناک نبودند
ولی به نظرم یکی از عوامل که ترس رو ایجاد میکنه صدا هست.بنظرم صدا نقش خیلی اساسی و مهمی داره به طوریکه شما اگه یه فرد خیلی ترسناک بپره جلتون اما صدای تلویزیون زیاد نباشه درصد ترس شما خیلی خیلی کم هست اما وقتی صدا بلند بلند باشه و هر طرف خونه یه بلندگو باشه ترس رو ادم با تمام وجود احساس میکنه به طوریکه وقتی صدای پای کاراکترت رو میشنی و بعدش منتظری که بگرخی:))
اقا چند تا بازی ترسناک بگید من برم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر