هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
وای وای هنوزم از نمسیز می ترسم مخصوصا موقعی که از پنجره می پره تو یا داد می زنه نمسیز اولاش تا دمو اولش می دیدم دستگاه خاموش می کردم :twisted:

دفعه دوم تا همون منوش کردم گزینه استارت زدم بازم خاموش کردم دستگاه >:)

دفعه سوم تا اون جایی رفتم که نمسیز از پنجره می پره تو

دفعه اخرم مردم زنده شدم ( البته اونموقع کلاس 4 دبستان بودم )

از همین جا پیشنهاد می کنم هیچکس re3 بازی نکنه

من از اون موقع که re3 بازی کردم هر بازی ترسناکی بازی می کنم خندم می گیره

ولی الان فکرش می کنم شب خوابم نمی بره:">

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان شوخی میکنن دیگه؟؟؟؟ مگه میشه از گیم بازی کردن ترسید؟؟؟؟ :-o

ربطی به بازی بودن نداره . عامل اصلی ترس در انسان ها صدا هست . شما تو سریال های معمولی ! هم یکی یه دفعه داد بزنه کپ میکنی ;)

شما شب بشین پای سیستم . و یه هدست هم بزار تو گوشت بشین فیر رو بازی کن .

بعد نظرتو بگو .................

راستی بعد بازی صندلی رو هم آب بکش :d

شوخی کردم ناراحت نشی داداش گلم ;)

dr.be3t

کاربر سایت
Mar 24, 2011
29
یکی از بازی های evil بود فروشنده گفت بازی قشنگیه تازه اوردمش مام خریدیم ساعت 8شب بود خونم تنها بودم یه برق روشن کردم بازی رو گذاشتم اولش تو یه خونه بود یهو مرده ها زنده شدن منم سریع ps2رو خاموش کردم از خونه رفبم بیرون:-ss
نکته:اون موقع 10 سالم بود!!

آخرین ویرایش:

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
بحث صدا جداست، این که صدای بلندی بیاد واسه یه لحظه غافلگیر بشی با اینکه به خاطر ترس کنسول رو خاموش کنی یا بازی رو ادامه ندی فرق داره.

smrm

کاربر سایت
Apr 11, 2011
101
نام
سید محمد رضا مصطفوی
بازي با كنسول مثل پلي 3 با شوك كه خيلي ترسناك هست من دد اسپيس بسي ترسيدم يه كم آخر آنچارتد يك ساعت 4 صبح بود داشتم وسط بازي چرط ميزدم يه بازي زامبي اومد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من تنها بازیی که تو عمرم ترسیدم EVIL3 ,2 بوده البته اونموقع دبستان بودم ولی هنوزم یه نموره ترس را دارم البته اونموقع با خالم بازی را تموم میکردم که اون خوره ی این بازی بود نمیدونم چرا دخترا تو این سبک بازیا مثل EVIL حرفه ای هستن:d
و تنها فیلمی هم که ازش ترسیدم سری کینه بوده:-ss

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
یادمه بچه بودم RE3 میخواسم بازی کنم اگه تنها بودم تو خونه میرفتم یکی رو صدا میزدم پهلوم باشه:d
چند باز هم خاموش کردم دستگاه رو موقعی که Nemesis اومد
ولی الان ترس نیست مثلا DS بازی میکردم فقط بعضی جاها شوکه میمرد آدمو یا Stalker
ولی بازیی مث AW واسم هیچ هیجان و ترسی نداشت
یه قول معروف MEH

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من تا حالا از هيچ بازي نتسيدم به جز يه بازي!
Toruk!!!
يه مرحله ايش يه تيركس يه دفعه از پشت يه تپه ميومد بيرون ميخواست لهت كنه!بار اول كه ديدمش واقعا ترسيدم!:d
شايد باورتون نشه من تاحالا حتي از سايلنت هيل و اويل هم نترسيده بودم ولي از Toruk ترسيدم!!!:d

Salar22

کاربر سایت
Jan 8, 2011
20
نام
Salar
دوستان ترسناک خفن فقط Siren : Blood Curse .
اگه بازی نکردین حتما امتحان کنید , اهنگ بازیش ترسناک تر از خود بازیه :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من بازی های که لذت بردم و ترسناک بودن واسم
سری Evil
سری fatal frame
سری silent hill
Sirn Forbiden
Cold Fear
وfear بود
ولی هیچی مثل سایلنت هیل 1 و اویل بهم فاز نداد :d
فاتل هم خدا بود

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من نمیخوام بگم تو زندگیم خیلی ترسو ام تو بازیای ترسناک خیلی اذیت میشم ....ولی تو واقعیت خیلی نترسم.....نمیدونم چرا وقتی بازیای ترسناک انجام میدم حالم بد میشه و ضربان قلبم خیلی میره باالا تا حدی که خیلی خطرناک میشه مخصوصا شوک های تو بازی مثله dead space دسته خودمم نیست .......برا همین بعد از re4 که روح و روانمون سرویس کرد یکم DS زدم که دیگه وضعیت ناجور شد تا عمرم دارم طرف اینجور بازیای مضخرف نخواهم رفت. حتی بالاترین و بهترین میانگین ها مثله DS2 بگیره.....بازی قحطی نیست که سمته اینجور بازیا برم....... ...از لحاظ روحی و روانی صدمات سنگینی میزنه به آدم.در ضمن ترس سنو و سال نمیشناسه اینو یادتون باشه

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
خیلی تعجب میکنم که همه میگن از سری رزیدنت ایول میترسن..! من که نترسیدن از این سری تاحالا...
ولی Silent Hill !
[-o<
هرکس معتقده که هیچ بازیی ترسناک نیست و فقط با صدای بلند میشه بازیکن رو ترسوند, بره Silen Hill 1 یه 2 رو بازی کنه از گفته ی خودش پشیمون میشه!!! Silent Hill یه دنیای ترسناکه نه یه بازی ترسناک.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر