هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من سر dead space 2 وقتی هیولا میپرید جلوم فریز میکردم و وقتی میمردم بازی رو تا یه هفته بازی نمیکردم! :d

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
منظورتون اینه که چقدر میخندیم؟

خیلی بازی ها پیش اومده تک و توک،اما نه در کل بازی!
به طور مثال در بازی سینگیولاریتی یه جایی هست که در حال شنا
توی یک غار کوچیک هستی و یه جسد جلوت ظاهر میشه و یه آهنگ آنی
پخش میشه.یکی از موارد این بود.
و باقی هم بیشتر در بازی سایلنت هیل بوده.البته تنها بازی ای بود که یه ترس
پنهان از ابتدا تا انتهای بازی همراهم بود.
باقی بازی های ژانر وحشت بیشتر کمدی هستند تا ترسناک.
بهترین بازی ترسناکی هم که بازی کردم رو اسم میبرم: Alan Wake
هر چند واقعاً ترسناک نبود اما لحظات پر هیجانی رو باهاش طِی کردم.
تا الآن بهترین بازی ترسناکی بوده که تموم کردم.

پایدار باشید

• Like
Reactions: b3da

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
من كه Dead Space 1 رو نصفه كاره ول كردم.
Dead Space 2 رو دارم بدون صدا بازي ميكنم.:d
تو Residen evil : veronica X هم اونجا كه او پسره استيو تبديل به غول ميشه دسته رو گذاشتم فرار كردم #:-s:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من اصولا طرف بازی ترسناک نمیرم ( خودم رو میشناسم :D ) ولی ترسناکترین بازیی که انجام دادم RE3 روی PS1 بود تازه اون موقع بچه بودم شبا خواب nemesis میدیدم :d

تازگیا هم AW واقعا جو خفنی داشت :d و هر سری بازی میکردم مو به تنم سیخ میشد :D

یه بار هم ساعت 3 شب داشتم DS2 بازی میکردم همون اول بازی که دستت بستس و تازه میرسی به یه اتاق آروم یه دفعه تلفن خونه زنگ خورد 3 متر پریدم هوا :D

آف تاپیک: همچنین موقع دیدن بعضی قسمت های سریال Supernatural!!
بابا SP که خیلی باحاله من الان نمیتونم صبر کنم تا فصل 7 بیاد این دین من رو میکشه از خنده =)) :d

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
من از رزيدنت اويل سه بيشتر از همه ترسيدم.اون موقع كه بازيش ميكردم كنكور داشتم (سال 83 بود) مامنم نميذاشت بازي كنم.منم يواشكي نصفه شب از خواب بلند ميشدم ميرفتم طبقه بالا بازي ميكردم.با هدفون.يادمه از ترس زهره ترك ميشدم مخصوصا توي اون اداره پليس كذايي وقتي نميسس مثل اجق معلق ميپريد جلوم.يه بار كه داشتم بازي ميكردم حواسم به بازي بود يهو ديدم يه دست اومد رو شونم.بخدا از ترس كاملا مردم.ديدم مامانمه خفتم كرده
يادمه يه هفته طول كشيد تا تمومش كنم
بعد از اون فقط از سري سايلنت هيل ميترسيدم.طوري كه اصلا جرات نداشتم تنها بازي كنمش.شايلنت هيل سه رو خودم تنها با زور تموم كردم چهار رو با دوتا از پسرخاله هام كنارم تموم. كرديم
اوريجين رو هم روي پي اس پي توي راه مشهد توي ماشين تموم كرد.يه جاش اونقدر ترسيدم كه يه فرياد بلند كشيدم بابام كه پشت فرمان بود يهو فرمون رو پيچوند فكر كرد من اون پشت تركيدم
forbidden siren هم ترسناكه ولي من ازش خوشم نيومد تمومش نكردم.آلن ويك هم به نظر من اصلا ترسناك نيست.كلا اصلا بازي خوبي هم نيست فقط لوكيشن هاي قشنگي داره.
dead space واينا رو هم هنوز باري نكردم

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
بابا SP که خیلی باحاله من الان نمیتونم صبر کنم تا فصل 7 بیاد این دین من رو میکشه از خنده =)) :d
باحالیش به جای خودش؛ ولی من یه مدت اوایل سریالش رو شب ها نگاه می کردم، دیدم دارم اسکیزوفرنی می گیریم و شب ها همه اش خواب می بینم یه روح یا هیولا داره میاد بکشدم!!
scaredsmiley.gif

دیگه بی خیال شدم و شب نگاه کردنش رو برای خودم ممنوع کردم!!
از اون موقع به بعد فقط روز نگاهش کردم! :mrgreen:
يه بار كه داشتم بازي ميكردم حواسم به بازي بود يهو ديدم يه دست اومد رو شونم.بخدا از ترس كاملا مردم.ديدم مامانمه خفتم كرده

=))

امان از دست این مادر ها! همیشه آدم رو خفت می کنند! هیچ جور نمیشه سرشون کلاه گذاشت!
gaah.gif

یاد پولیتیک هایی که بچه بودم به مادرم می زدم و هیچ وقت هم جواب نمی داد به خیر!
1h2ye18efp1ye2jh3ll6.gif

-----------------------------------------------
محض این که پست کاملا آف تاپیک نباشه هم Dead Space رو حتما بازی کنید همه تون! آخرشه، اتمسفرش بی نظیره...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,414
نام
Ali
خوب به غیر از رزیدنت اویل و دیگر بازیها که همگی ازشون ترسیدیم من موقعی که 8 سالم بود یه شب بازی شینوبی ماله کنسوله سگا رو بازی کردم و به مرحله ای که غولش یه گودزیلا بود رسیدم و این نامرد چندین دفه من رو کشت و من موقع بازی نترسیدم بلکه شب اون گودزیلا اومد تو خوابم و گذاشته بود دنبالم و من رو حسابی ترسوند بطوریکه موقعی که از خواب پریدم خیلی وحشت کرده بودم و هنوزم که 27 سالمه اون خواب یادمه.

Moreb

کاربر سایت
Jun 26, 2011
9
تو Dead space1 وقتی اون هیولا رو میکشتی دوباره دست و پا درمیاورد و دنبالت میکرد باید دیوار ها رو میچیدی اونموقع خیلی هیجانی بود
سایلنت هیل هم بد نبود
من وقتی اویل3 بازی کردم 8 سالم بود یادمه دمو اولش که هیولاها میومدند پلیس ها رو میخوردند و...
اونموقع تا 2 سال بعد از اویل می ترسیدم
البته ناگفته نماند که بیشتر ترس ها ریشه در کودکی داره

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
بازیهایی زیادی هست که ترسیدم و حوصله ندارم همشو بگم شایدم مُخم یاری نمیده!
بازی فارکرای 1 اون جونِوَرا میپریدن روم میترسیدم:d
پین کیلر هم بازی نکردم ولی دیدم ترسناک بود
سافرینگ هم که اسمش منو میترسونه چه برسه بازیش:d

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
به جای بازی های ترسناک بگیم پر هیجان خیلی بهتره. چون بعد از اویل 3 دیگه بازی ترسناک ندیدم.
مثلا تو Dead Space 2 چیزی به عنوان ترش ندیدم فقط شوک های وارد می کردن که باعث هیجان میشد نه ترس.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
تو این نسل که هیچ. چند بار شُک شدم تو Dead Space 1
اما قبلا FEAR 1 و اون دختره بعضی اوقات رو مُخ بودن. Alone in the Dark ـه سال 1992 روی ps1 هم ترسوند عجیب

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
تو این نسل که هیچ. چند بار شُک شدم تو Dead Space 1
اما قبلا FEAR 1 و اون دختره بعضی اوقات رو مُخ بودن. Alone in the Dark ـه سال 1992 روی ps1 هم ترسوند عجیب

این Alone in the Dark رو خیلی خوب اومدی
موافقم
اصلا بازی با ترس شروع میشد
هر چند اواخرش ....
اما Resident Evil 1 و Resident Evil 3 و همین بازی که شما گفتید واقعا ترسناک و قشنگ بودن
دهه 70 رو با این سه بازی گذروندم >:d<>:d<>:d<>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر