همه چیز در مورد Kinect

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
سلام دوستان من یه سوالی داشتم.
کسانی که اطلاعات دقیق دارن اگه میتونن کمکم کنن.
یکی از اقوام میخوان برن مالزی. میخواستم ببینم میتونن از اونور kinect رو بدون دردسر بیارن ایران یا اینکه بهشون گیر میدن واسه ی وسایل الکترونیکی؟؟؟
فقطم یدونه واسه خودم میخوام.
والا من که از دبی اوردم چیزی نگفتن همون بذارن تو چمدون هیچی نمیگن.:d

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
مرسی ممنون . فقط اینکه خارج از ایران کینکت با همون قیمت جهانی 149 دلار عرضه میشه یا بستگی به کشورش داره؟؟؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این 149 دلار قیمت جهانی بدون مالیات ـه عزیز...هر جا کره خاکی که بری یه چیزی بهش اضافه میشه...مثلا توی دوبی 17 درصد میاد روش...پس انتظار اختلاف قیمت چندان زیادی رو نداشته باش...این حرفا بیشتر مال روزای اول عرضه س که ماشالا فروشنده های داخلی جنسو به قیمت خون پدر کراتوس می فروشن...اگه شهرستانی از همین سایت خودمون بخر به صرفه تره...تو بازار تهرانم نهایت 5 تا 10 تومن کمتر میشه پیدا کرد

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این 149 دلار قیمت جهانی بدون مالیات ـه عزیز...هر جا کره خاکی که بری یه چیزی بهش اضافه میشه...مثلا توی دوبی 17 درصد میاد روش...پس انتظار اختلاف قیمت چندان زیادی رو نداشته باش...این حرفا بیشتر مال روزای اول عرضه س که ماشالا فروشنده های داخلی جنسو به قیمت خون پدر کراتوس می فروشن...اگه شهرستانی از همین سایت خودمون بخر به صرفه تره...تو بازار تهرانم نهایت 5 تا 10 تومن کمتر میشه پیدا کرد
مرسی ممنون . فقط اینکه خارج از ایران کینکت با همون قیمت جهانی 149 دلار عرضه میشه یا بستگی به کشورش داره؟؟؟
من هم تائئید میکنم
کاملا درست و بجا میگن من خودم 2 تا از همین سایت گرفتم خیلی هم زود رسید دستم

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
الان قیمت کینکت در تهران چه حدود هست؟؟؟ همراه دستگاه بازیهاش هست یا باید تهیه کرد؟؟

مرسی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
الان قیمت کینکت در تهران چه حدود هست؟؟؟ همراه دستگاه بازیهاش هست یا باید تهیه کرد؟؟

مرسی
تهرانو نمیدونم ولی همین سایت به قیمت 220 میفروشه
بله همرا کینکت یک عدد بازی ارجینال هم هست به اسم KINECKT ADVENTURE اگه اشتباه تایپ نکرده باشم
البته بازی هاش فتو فراونه
هر مغازه بازی فروشی بازی کینکت هم میاره فرقی ندارند

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
عزیزان ببخشید یه دستگاه ایکس باکس آرکید دارم که مال سال 2009 هست و همه آپدیت و اینهاش مال سال 2009 هست حالا اگه بخوام یه kinectبهش وصل کنم آیا نیاز به آپدیت یا تغییری هست یا نه؟؟؟ممنون میشم راهنماییم بفرمایید....

بچه ها من هم همین سوال رو داشتم.
مثل این که کینکت حسابی حال داده و ملت خیلی تعریف می کنند.
من هم فرم ویرم دو تا ورژن عقبه (فکر کنم نسخه قبل از 1.51 باشه و گیم های Wave 4 رو با دیسک اکتیو اجرا می کرد)، می تونم کینکت بهش وصل کنم؟
راستی یه سوال دیگه: بازی های کینکت الان تو دستگاه کپی خور اجرا میشن دیگه؟ احیانا شماها که 50 چوب پاش پول نمیدین که؟ ;)

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بچه ها من هم همین سوال رو داشتم.
مثل این که کینکت حسابی حال داده و ملت خیلی تعریف می کنند.
من هم فرم ویرم دو تا ورژن عقبه (فکر کنم نسخه قبل از 1.51 باشه و گیم های Wave 4 رو با دیسک اکتیو اجرا می کرد)، می تونم کینکت بهش وصل کنم؟
راستی یه سوال دیگه: بازی های کینکت الان تو دستگاه کپی خور اجرا میشن دیگه؟ احیانا شماها که 50 چوب پاش پول نمیدین که؟ ;)
بازی های کینکت با بازی های معمولی ایکسباکس هیچ فرقی نمیکنند و روی دستگاه های کپی خور هم اجرا میشن
فعلا هیچ کدوم از بازی های کینکت AP 2.5 ندارن و روی همه فریم ور ها اجرا میشن

• Like
Reactions: mahi58

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
سلام دوستان من یه سوالی داشتم.
کسانی که اطلاعات دقیق دارن اگه میتونن کمکم کنن.
یکی از اقوام میخوان برن مالزی. میخواستم ببینم میتونن از اونور kinect رو بدون دردسر بیارن ایران یا اینکه بهشون گیر میدن واسه ی وسایل الکترونیکی؟؟؟
فقطم یدونه واسه خودم میخوام.

کینکت من از مالزی اومده
گمرگ هیچ خبری نبده
اونجا خیلی فرقی نداره قیمتی با اینجا
مالزی 200 تونمه

ama-dragon

کاربر سایت
Feb 28, 2011
19
سلام

فامیلمون یک کینکت از تایوان برام آورد 190$ با 4 تا بازی ارجینال 2 هفته دیگه می رسه دستم اما خود کینکت رو که می دونم ریجن نداره اما بازی های توش فکر کنم داره و فکر کنم اون طرف ها ریجن J هستش و کنسول منم پال هستش
اگه می شه کمکم کنید:(

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
سلام

فامیلمون یک کینکت از تایوان برام آورد 190$ با 4 تا بازی ارجینال 2 هفته دیگه می رسه دستم اما خود کینکت رو که می دونم ریجن نداره اما بازی های توش فکر کنم داره و فکر کنم اون طرف ها ریجن J هستش و کنسول منم پال هستش
اگه می شه کمکم کنید:(
فکر نکنم بتونی بازشون کنی مگر این که بدی بیرون رجین دستگاهتو عوض کنن که اونم بدون عواقب نباید باشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر