همه چیز در مورد Kinect

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
[FONT=&quot]سلام.:p[/FONT]​
[FONT=&quot]من هم امروز كينكت خريدم واقعا خيلي باحاله.=))[/FONT]​
[FONT=&quot]ولي يك+1 سوال؟:|[/FONT]​
[FONT=&quot] اون 200مگبايت هيچ پيغامي در بارش نداد:-s[/FONT]​
[FONT=&quot]+[/FONT]​
[FONT=&quot] هم اصلا وجود نداره.:([/FONT]KINECT id[FONT=&quot][/FONT]​

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
[FONT=&quot]سلام.:p[/FONT]​
[FONT=&quot]من هم امروز كينكت خريدم واقعا خيلي باحاله.=))[/FONT]​
[FONT=&quot]ولي يك+1 سوال؟:|[/FONT]​
[FONT=&quot] اون 200مگبايت هيچ پيغامي در بارش نداد:-s[/FONT]​
[FONT=&quot]+[/FONT]​
[FONT=&quot] هم اصلا وجود نداره.:([/FONT]KINECT id[FONT=&quot][/FONT]​
داشبورد رو آپدیت کن به آخرین ورژن

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
دوستان من می خوام برم کینکت بگیرم :d xboxم هم از این پرمویوم قدیمیاس .

فقط چند تا سوال :

1 . می خوام بگیرم باید به نکته ی خاصی توجه کنم ؟

2 . برای ورودی برقش چند تا مدل داره و کدوم بهتره ( یعنی تبدیلی چیزی نمی خواد ) ؟

3 . از پاساژ لباف ( پشت شهرداری ) بخرم خوبه دیگه ؟ ( شنیدم اونجا از همه جا ارزونتر می ده )

4 . بنظرتون برای خرید xboxم رو هم با خودم ببرم حتما تست کنم ؟

5 . اگر میشه بازی هایی که ارزش خرید داره رو هم بگید باهاش بگیرم ممنون می شم .

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر می کنم :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام رفیق...خیل پیچیده نیس...الان دوتا نسخه سفارش آمریکا و آسیای شرقی موجوده...که عملن هیچ فرقی با هم ندارن...فقط بعضیا اون آمریکایی رو بین 5 تا 10 تومن گرونتر میفروشن...محل خرید رو هم خودت خوب گفتی...تنها کاری که می کنی قیمت گرفتن از گن تا مغازه س...من فروشگاه نیما رو پیشنهاد می دم...چون وقتی خودمم اقدام کردم ارزون ترین قیمت رو داش...ورودی برق خیلی مهم نیس چون در هر حالت با یه تبدیل 800تومن قضیه حله...جلوی خودش جعبه رو باز کن تا آدابتور و کینکت ادونچر رو با چشمات ببینی...غیر از اون من کینکت اسپورتس و جوی راید رو پیشنهاد می دم...بقیه هم می گن بازی دنسیا و کینکت مال هم بد نیستن...موفق باشی

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام رفیق...خیل پیچیده نیس...الان دوتا نسخه سفارش آمریکا و آسیای شرقی موجوده...که عملن هیچ فرقی با هم ندارن...فقط بعضیا اون آمریکایی رو بین 5 تا 10 تومن گرونتر میفروشن...محل خرید رو هم خودت خوب گفتی...تنها کاری که می کنی قیمت گرفتن از گن تا مغازه س...من فروشگاه نیما رو پیشنهاد می دم...چون وقتی خودمم اقدام کردم ارزون ترین قیمت رو داش...ورودی برق خیلی مهم نیس چون در هر حالت با یه تبدیل 800تومن قضیه حله...جلوی خودش جعبه رو باز کن تا آدابتور و کینکت ادونچر رو با چشمات ببینی...غیر از اون من کینکت اسپورتس و جوی راید رو پیشنهاد می دم...بقیه هم می گن بازی دنسیا و کینکت مال هم بد نیستن...موفق باشی

خیلی ممنون از راهنماییتون.

فکر کنوم اون مدل غیر آمریکاییش دیگه تبدیل هم نخواد درسته ؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام، بخشید من بخوام kinect بگیرم باید LT + بریزم؟؟؟ چون ندارم ولی بازم همه ی بازی ها رو می خونه.
مرسی

تو پست اول هم جواب سئوالتون بود. اما چون پست اول یکم طولانیه اینجا مختصر می گم که هیچ کدوم از بازی‌های کینکت در حال حاضر AP25 ندارند و نیازی به LT+ نیست. بازی‌های آینده ولی معلوم نیست.

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
سلام، بخشید من بخوام kinect بگیرم باید LT + بریزم؟؟؟ چون ندارم ولی بازم همه ی بازی ها رو می خونه.
مرسی

احتمالا شما درایوت عین مال من از این قدیمیاس که ap 2.5 رو تشخیص نمی ده و همه ی بازی ها رو اجرا می کنه پس فکر کنم کلا به +lt احتیاجی نداشته باشی و همه ی بازی ها رو اجرا کنه . بازی های کینک هم که مستثنی نیست .

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
تو پست اول هم جواب سئوالتون بود. اما چون پست اول یکم طولانیه اینجا مختصر می گم که هیچ کدوم از بازی‌های کینکت در حال حاضر AP25 ندارند و نیازی به LT+ نیست. بازی‌های آینده ولی معلوم نیست.
مرسی!!!! مگه نمی گن وقتی kinect رو وصل می کنی یه آپدیت خودش می کنه.... من از اون روشی رفتم که سه تا آپدیت می ریختیم که باگ یکی از آپدیت ها بود.

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
سلام به همگی.می خواستم بدونم که بازی هایی مثل Your shape fitness evolved در کاهش وزن موثرن و حتی افراد میانسال هم می تونن از این بازیها سود ببرن یا نه.ممنون می شم جواب بدین.می خوام امروز تصمیم بگیرم که 230 تومن بدم کینکت بگیرم یا ماهی 30 تومن بدم برای باشگاه.مشورت بدین لطفا.

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
سلام
کینکت تا چند نفر رو شناسایی می کنه؟؟؟
در حال حاضر بازی های چند نفره براش اومده؟؟

همزمان دو نفر میتونن بازی کنن ولی در یک لحظه قدرت تشخیص 4 نفر رو هم داره
یعنی دو نفر بازی میکنن دو نفر دیگه هم عقب تر نشتن و هر لحظه که از اون دو نفری که دارن بازی میکنن یکیشون بره بشینه و یکی دیگه بیاد جلو تشخیص میده دستگاه
البته به شرطی که هر 4 نفر در کینکت آی دی شناسایی شده باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر