همه چیز در مورد Kinect

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خب. Kinect به ترتیب با 17 و 19 عنوان در US و اروپا عرضه خواهد شد.
لیست بازی (Lin Up ـه اروپا):
Kinect Adventures
, Kinectimals
, Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1 The Videogame
, Game Party: In Motion
, Dance Central
, Your Shape: Fitness Evolved
, The Biggest Loser Ultimate Workout
, EA Sports Active 2
, Zumba Fitness
, Get Fit with Mel B
, DanceEvolution
, Dance Paradise
, Kinect Sports
, MotionSports
, Sports Island Freedom
, Kinect Joy Ride
, Fighters Uncaged
, Sonic Free Riders
Crossboard 7.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تو برنامه جدید بانو اُپرآ بعد از نمایش کوتاهی از بازی های Kinect، به تمام حاضرین در استودیو یک عدد Xbox360 Slim هدیه داده شد :D.
این لینک رو بزارید تو IDM و صلوات بکشید :D.

DC PC

کاربر سایت
Jul 27, 2008
40
تایید شد
149 دلار امریکا
149 یورو برای اروپا و 129 برای انگلستان

http://www.vg247.com/2010/07/20/confirmed-kinect-priced-at-149-bundles-announced/#more-108300

Kinectimals, Kinect Sports and Kinect Joy Ride
هم 50 دلار

---
پک کینکت به همراه بازی ADVANTURE
130پند هست
-----------
NEW XBOX 360 که به همراه 4گیگ حافظه هست به قیمت 200 دلار در 4 اگوست عرضه خواهد شد!(بجای ارکید)
-----------
پک XBOX 360 4گیگی -به همراک کیکنت و بازی اَدونچر = 300 دلار!!!(واقعا خوبه این یکی)

قیمتش حدودا" چنده هر وقت بیاد ایران؟؟ :-/

فکر کنم حدود 160-170 تومن باشه.

در باحال بودنش که شکی نیست
ولی اینکه تو ایران با چه قیمتی بره تو پاچمون خدا میدونه!:-/
160-170 تومن بیشتر به رویا شبیهه.

تا آخرین اخباری که ما گرفتیم ، قیمت این وسیله بالای 270 هزار تومان خواهدبود
بدلایل زیر:
- در آمریکا ، مایکروسافت فعلا فقط قراره به خرده فروش ها (Retailer) بده و به پخش کننده ها نمی دهد در نتیجه هر کس که بخواهد تعداد بخرد باید به قیمت مصرف کننده بخرد
- در دبی قیمتی که برای پک معمولی آن در نظر گرفته شده 690 تا 710 درهم است که می شود چیزی در حدود 210 هزار تومان و باز هم مشکل آمریکا وجود دارد . یعنی تعداد زیاد نمی دهند
با توجه به این دو موضوع فکر میکنم که قیمت این وسیله در ماه اول عرضه باید حدود 300 تومان باشد و کم کم تا 250 تومان پائین بیاید

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تا آخرین اخباری که ما گرفتیم ، قیمت این وسیله بالای 270 هزار تومان خواهدبود
بدلایل زیر:
- در آمریکا ، مایکروسافت فعلا فقط قراره به خرده فروش ها (Retailer) بده و به پخش کننده ها نمی دهد در نتیجه هر کس که بخواهد تعداد بخرد باید به قیمت مصرف کننده بخرد
- در دبی قیمتی که برای پک معمولی آن در نظر گرفته شده 690 تا 710 درهم است که می شود چیزی در حدود 210 هزار تومان و باز هم مشکل آمریکا وجود دارد . یعنی تعداد زیاد نمی دهند
با توجه به این دو موضوع فکر میکنم که قیمت این وسیله در ماه اول عرضه باید حدود 300 تومان باشد و کم کم تا 250 تومان پائین بیاید

چقد زیاد ... فکر کنم کمی صبر کردن ارزش داشته باشه تا توی بازار پر شه... خودم حسابی منتظر این Kinect هستم ...

ممنون از اینکه آمار رو دقیق و کامل دادید.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
300 تومن؟! بیخیال! :-s

اگه اینجوری باشه که کسی نمیخره!! واقعا کسی قیمت یه کنسول رو برای وسیله جانبیش میده؟؟

راستی حرفی از حداکثر قد کسی که میخواد از کینکت استفاده کنه زده نشده؟ 2.10 متر رو ساپورت میکنه؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,790
نام
مراد حلیمی
فیلمو دیدم ...........انصافا باحال بود....... .من خوشم اومد مخصوصا از اون kinectimal و joyride........ تاخیر ایناشم کم بود....تو یه ساعت فیلمی که دیدیم به غیر از چند صحنه خیلی تاخیر محسوس نبود(اون چند صحنه هم شدید نبود)

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
Kinect Unboxing
انتظار ها داره به پایان میرسه و قراره که کینکت ۴ نوامبر یعنی ۳ روز دیگه در دنیا و احتمالا بعد از چند هفته در ایران عرضه بشه.
حالا با وجود Move و Wii, کینکت راه سختی رو برای اثبات خودش در پیش رو داره, که البته شرکت مایکروسافت هم بیکار ننشسته و با در نظر گرفتن بودجه ای در حدود ۵۰۰ میلیون دلار در حال تبلیغ محصول خودشه تا بتونه از این رقابت, سربلند بیرون بیاد.
مدت زمان: ۳ دقیقه
ترجمه و گویندگی:
سید محمد صالح هاشمی
محمد صادق توکل

gameemag.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر