همه چیز در مورد Kinect

راستی بازی های کینکت اچیومنت هم دارن دیگه ؟
اگه بچه های کولر سایت نمیریزن سرمون نمره های کینکت وبازیهاش از نمره های موو و بازیهاش بیشتر شده دیگه؟
واقعا قصد ایجاد درگیری لفظی رو ندارم

خدای من کینکت هنوز تو شناسایی سیاه پوستای توی گیم اسپات مشکل داره البته بعضیاشون حتما یه سر بزنید و بخونید تیتر اول خبرهاش هست . هنوز کامل نخوندم ولی مشکلی تو بازی کردنشون ایجاد نمیشه فقط باید دستی sign in بشن :(:):d اینم از هزینه 500000000 دلاری.

الان این امریکای لعنتی نشستن توخونه دارن با کینکت حال حیل میکنن :(
دوستان به نظرتون تا چند وقت دیگه کینکت تو بازار ایران پیدا میشه و تا چند وقت دیگه تو بازار ایران پر میشه

خدای من کینکت هنوز تو شناسایی سیاه پوستای توی گیم اسپات مشکل داره البته بعضیاشون
فدای سرت بابا:-*
ما که سیاه نیستیم.....کم مونده قصه نوادگان نلسون ماندلا رو هم بخوریم;)

سلام دوستان یکی از دوستام 4 شنبه می خواد بره قزاقستان اونجا کینکت اومده؟
اگه باشه و بیاره کار خاصی روش نباید انجام داد که مثلا زبان بازیش فرق کنه ها و.....

After months and months of waiting, Kinect is finally here!
Many of you have been waiting for this day since it was initially announced as Project Natal! Kinect is getting great reviews from news outlets and even some of the top gaming websites, as well as early adopters who have reviewed the product. (Click here to read some of the reviews people have given Kinect already!)
قیمت کینیکت به همراه بازی کینیک ادونچر 149 دلار
Kinect Sensor with Kinect Adventures!
Price: $149.99 & this item ships for FREE with Super Saver Shipping. Details
41bt9xS0OTL._SL500_AA300_.jpg

منبع : http://kinectgames.com/ و سایت آمازون
_____________________________________________________________________-

کینکت: از عرضه تا اولین نقدها
http://gameemag.ir/کینکت-از-عرضه-تا-اولین-نقدها/

اعلام شده همزمان با عرضه Kinect در اروپا 10 نوامبر در امارات هم عرضه میشه.احتمالا می تونیم به همین زودیا استفاده کنیم ازش!

من فقط امیدوارم قیمتش زیر 200 هزار تومن باشه و فروشنده ها چون اولشه قیمت های نجومی نذارند :d

مطمئن باش اولش با یه قیمت تخیلی فروخته میشه.اما خُب طبیعتا بعدا پایین میاد.
Kinect اگر وارد امارات بشه و یه مقدار زرنگ باشی با قیمتی مناسب تر از 150 هزار تومان ممکنه پیدا بشه.

من که 220 هزار تومن کنار گزاشتم منتظرم بیاد سریع بخرم :d البته اگه وقتی میاد نکن 300 تومن )x دوستان به نظرتون تا چند روز دیگه کینکت میاد تو ایران؟؟؟

آخرین ویرایش:
به نظر دوستان باندل کینکت و اسلیم باهم رو کی میشه از ایران خرید؟یعنی همزمان با اومدن خود کینکت به ایران یعنی حدود یک هفته دیگه این باندل هم موجود خواهد بود؟و اینکه فکر میکنید این باندل ها با قیمت 299$ و 399$ اینجا چطوریا باشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or