همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
مال من فت بود ورژن5m33-6که ریختم و دستگامو خاموش می کرد.

فقط فایل bin ماله فت رو برز تو روت و چندین بار امتحان کن
خیلیا جواب گرفتن

مال من فت بود ورژن5m33-6که ریختم و دستگامو خاموش می کرد.

برای 2000 و 3000 هم آمد
http://www.psp-hacks.com

همون که برا اسلیم داده بودن به طریقی بر رو 3000 کار کرد و همچنین ta 88v3
دوستان این فقط یک تئوری هستش و با اجرای این چیزی اتفاق نمیفته فقط اینو نوشن میده که دستگاه شما قابل unlock شدنه
تیم سازنده اکسپلوت بر رو hen دارن کار میکنن و گفتن تا قبل از سه شنبه هفته آینده میلادی ریلیز میشه شایدم زودتر

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
فقط فایل bin ماله فت رو برز تو روت و چندین بار امتحان کن
خیلیا جواب گرفتن

همون که برا اسلیم داده بودن به طریقی بر رو 3000 کار کرد و همچنین ta 88v3
دوستان این فقط یک تئوری هستش و با اجرای این چیزی اتفاق نمیفته فقط اینو نوشن میده که دستگاه شما قابل unlock شدنه
تیم سازنده اکسپلوت بر رو hen دارن کار میکنن و گفتن تا قبل از سه شنبه هفته آینده میلادی ریلیز میشه شایدم زودتر

الان چي كار كنيم ... يعني قطعا هك مي شه ؟؟ يعني مي تونيم الان تا ارزونه براي خريد اقدام كنيم ؟

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:cool:سلام خدمت شما دوستان عزیز دوستان عزیز یه خبر جامع از Hack و یا Crack شدن PSP 2000 و PSP3000 میخواستم لطفا یکی از بچه ها آمار کلش را به بنده بده و به نظر شما تا چند وقت دیگه این دوکنسول Crack میشن............یا علی مدد:confused:

:love: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM :love:
:(به امید اوون روزی که PSP2000 و PSP3000 هم کپی بشه :smile:

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
:cool:سلام خدمت شما دوستان عزیز دوستان عزیز یه خبر جامع از Hack و یا Crack شدن PSP 2000 و PSP3000 میخواستم لطفا یکی از بچه ها آمار کلش را به بنده بده و به نظر شما تا چند وقت دیگه این دوکنسول Crack میشن............یا علی مدد:confused:

:(به امید اوون روزی که PSP2000 و PSP3000 هم کپی بشه :smile:
همه چیز تو همین تاپیک گفته شده
تا قبل از سه شنبه هفته بعد میلادی
کسی نمیدونه امروز به میلادی چند شنبس؟:biggrin1:

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
الان چي كار كنيم ... يعني قطعا هك مي شه ؟؟ يعني مي تونيم الان تا ارزونه براي خريد اقدام كنيم ؟
اره دوست من
اکسپلویت kernel access بوده و حتما هک میشه
تاپیک هکری که این کارو کرد یک روز به 60 صفحه رسید
من از لحظه اول پیگیریش کردم

کسی که داره رو hen کار میکنه گفته با hen نمیشه بازی های ISO/CSO رو اجرا کرد ولی براش یه loader میسازیم که این کارم بکنه
فکر کنم بیش از 100 ها هزار نفر منتظر این hen هستن

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:cool:باز هم سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز آقای CyrusGreat دوست خوبم من زیاد متوجه پست قبلی شما نشدم یعنی منظور شما این است که این PSP2000 و PSP3000 تا هفته دیگه Crack میشه یعنی من برم یه دونه PSP3000 بخرم ........ممنون میشم که جواب بنده را واضح تر بدید.و خدمت شما باید عرض کنم که امروز 18 April هستش:smile:

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
:cool:باز هم سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز آقای CyrusGreat دوست خوبم من زیاد متوجه پست قبلی شما نشدم یعنی منظور شما این است که این PSP2000 و PSP3000 تا هفته دیگه Crack میشه یعنی من برم یه دونه PSP3000 بخرم ........ممنون میشم که جواب بنده را واضح تر بدید.و خدمت شما باید عرض کنم که امروز 18 April هستش:smile:

همه چیزا رو که گفتم
سه شنبه هفته آینده میلادی
منظورم چندم نبود
گفتم امروز به میلادی چند شنبس

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اخجون-ایول:biggrin1:
جو گرفت!!!

-پس منم میخرم!!!واقعا توی مکان های عمومی مثل مترو حوصلم سر میره باید یکی بخرم:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر