همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
جالب بود .
با تریپ پسر جک و مشکلش با باباش حال کردم . یه جورایی یاد فصل اول و دوم افتادم . ضمنا مثل اینکه توی 2 3 قسمت بعدی قراره نحوه اومدن جیکوب رو به جزیره بگن .

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
جالب بود .
با تریپ پسر جک و مشکلش با باباش حال کردم . یه جورایی یاد فصل اول و دوم افتادم . ضمنا مثل اینکه توی 2 3 قسمت بعدی قراره نحوه اومدن جیکوب رو به جزیره بگن .

یعنی اونی که داره میاد به جزیره خود جیکوب هست ؟

دیوید قیافش خیلی آشنا بود .

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
خیلی جالب بود این قسمت!اگه همین طور هر قسمت بهتر بشه...
به نظرتون کی میخواد بیاد به جزیره؟؟؟به نظر من کسایی که هم مهمن و هم بیرون جزیرن اینان:
دزموند:love:
ارون
ویدمور
دیگه کی؟
البته فکر نکنم کسی که میخواد بیاد به جزیره به "والاس" که کنار 108 بود و روش خط کشیده شده بود ربط داشته باشه.کیت هم که 51 بود

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
منم از این اپیزود خیلی خوشم اومد !
شاید به خاطر فلش سایدش بود که خیلی به سیزن های اول شبیه بود و حس خوبی به آدم میداد.
با تیکه فانوس دریایی هم خیلی حال کردم. جو واقعآ جالبی داشت اون صحنه. حیف که این جک باز هم کم تحملی خودش رو نشون داد و ... :D

کسی نمیدونه دوگان اونجا به هارلی چی گفت ؟:biggrin1:
از قیافه و نوع حرف زدنش معلوم بود داره بد و بیراه میگه :D
Lostpedia حرفش رو ترجمه کرده :
خیلی خوش شانسی که مجبورم ازت محافظت کنم ! وگرنه سرت رو از تن جدا میکردم !! :D (بیچاره هرلی)

حالا بحثی که توی بقیه forum ها راه افتاده اینه که :
زن جک کی میتونه باشه. شاید همون سارای قبلی باشه ولی اصلآ هم بعید نیست یه آدم دیگه (که میشناسیمش) زن جک باشه ! یه آدم با چشمهای آبی مثل جولیت :D

در مورد کسی که به جزیره میاد هم صحبتهای زیادی شده. یکی اینکه وقتی از روی شماره 108 رد میشه , یه لحظه عکس یه خونه شرقی (کره ای , چینی , ژاپنی) رو می بینیم که نمیتونه بی دلیل باشه. ولی سان و جین که هردو توی جزیره هستن !
یکی هم اینکه عدد 108 به یه آدمی به نام Wallace اشاره میکنه. یه نفر توی Lostpedia حرف جالبی زده بود. Wallace یه اسم معروف توی اسکاتلند به حساب میاد و کسی که خیلی ها دوست دارن دوباره ببیننش دزموند هست. دزموند هم که اسکاتلندیه و ...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه سوال:
من یادم نمیاد ولی اون سری که بن رفت توی زیر زمین خونش و یه کاری کرد(یه ابی رو مثل اینکه تخلیه کرد) و بعدش اون دود سیاه اومد همه اون نیروها رو از بین برد قضیه اش چی بود. اون موقع اصولا فکر کردم که این دود سیاه قابل کنترل هست ولی الان چی؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,718
نام
امیر
من نمی دونم واسه چی انقدر از این جک حال میکنم :biggrin1: ، از اول سریال تا حالا ، قشنگ ترین اپیزود های این سریال ام ، همونایی بوده که حول محور جک می چرخیده :biggrin1: ، کلا از کله شق بازیاش حال میکنم :love:

زد آیینه رو ترکوند :biggrin1:

آقا از اونجایی که دیوید چشم آبیه و جک چشماش آبی نیست پس ننه دیوید باید چشم آبی باشه :biggrin1: ، سارا و ایلانا که چشم آبی نبودن ! میمونه یه ژولیت ! کلا من مخم هنگ کرده :biggrin1:

یه سوال :

من آخرش نفهمیدم این خالکوبی بازوی جک معنی ش چی میشه !‌ کسی میدونه ؟ خدایی من تو کف این خالکوبیه موندم ! توی یه قسمت اون زنه که حکم صادر کرد واسه ژولیت بهش گفت رو بازوت نوشته : "اون در بین ماست ولی از ما نیست" البته اگه اشتباه نکرده باشم ! ولی جک بهش گفت نه ! معنیش این نیست !

از این یارو جیکوب ام خیلی حال میکنم :love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
Death Proxy :
محمد شاید به همین دلیل هست که دود سیاه همش میگه میخوام آزاد بشم و برم خونه ! شاید یه جورایی زندانی هست و میتونن بعضی جاها ازش سوءاستفاده کنن ؟! یه کنده کاری یا نقاشی هم توی یکی از اپیزودها بود که یه نفر (شاید یکی از خدایان باستان !) نشسته بود جلوی یه صندوقی و داشت یه دودی رو احضار میکرد.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Death Proxy :
محمد شاید به همین دلیل هست که دود سیاه همش میگه میخوام آزاد بشم و برم خونه ! شاید یه جورایی زندانی هست و میتونن بعضی جاها ازش سوءاستفاده کنن ؟! یه کنده کاری یا نقاشی هم توی یکی از اپیزودها بود که یه نفر (شاید یکی از خدایان باستان !) نشسته بود جلوی یه صندوقی و داشت یه دودی رو احضار میکرد.
راست میگی به احتمال زیاد به جز اینکه توی خود جزیره گرفتار شده یا مثلا نمیتونه بره یه جای خاصی از جزیره تحت کنترل یه سری عوامل مثل همون زیر زمین خونه بن هم باشه، جالب شد !:D

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
قسمت پنجم رو دیدم به نظرم کلا داره روند بهتری رو طی میکنه سریال(کسایی که قسمت 5 رو ندیدن اسپویلر رو نخونن)
این قضیه کاندید بودن کیت فکر کنم اصلا درست نیست. چون با نشون دادن اون Light house و اینکه جیکوب کاندید هارو از بچگی زیر نظر داشته این قضیه که کیت زن جک یا جیمز باشه منتفی هستش. اون فضیه Kwon هم به همین ترتیب نشون میده که فقط یا جین یا سان کاندید هستند نه هر دوتا

خیلی جالب بود این قسمت!اگه همین طور هر قسمت بهتر بشه...
به نظرتون کی میخواد بیاد به جزیره؟؟؟به نظر من کسایی که هم مهمن و هم بیرون جزیرن اینان:
دزموند:love:
ارون
ویدمور
دیگه کی؟
البته فکر نکنم کسی که میخواد بیاد به جزیره به "والاس" که کنار 108 بود و روش خط کشیده شده بود ربط داشته باشه.کیت هم که 51 بود

با اینکه با این 4 قسمت قبلی اصلا حال نکرده بودم این قسمت 5 من رو برد تو کما :D بدجور حال داد :D

منم از این اپیزود خیلی خوشم اومد !
شاید به خاطر فلش سایدش بود که خیلی به سیزن های اول شبیه بود و حس خوبی به آدم میداد.
با تیکه فانوس دریایی هم خیلی حال کردم. جو واقعآ جالبی داشت اون صحنه. حیف که این جک باز هم کم تحملی خودش رو نشون داد و ... :D

از قیافه و نوع حرف زدنش معلوم بود داره بد و بیراه میگه :D
Lostpedia حرفش رو ترجمه کرده :
خیلی خوش شانسی که مجبورم ازت محافظت کنم ! وگرنه سرت رو از تن جدا میکردم !! :D (بیچاره هرلی)

حالا بحثی که توی بقیه forum ها راه افتاده اینه که :
زن جک کی میتونه باشه. شاید همون سارای قبلی باشه ولی اصلآ هم بعید نیست یه آدم دیگه (که میشناسیمش) زن جک باشه ! یه آدم با چشمهای آبی مثل جولیت :D

در مورد کسی که به جزیره میاد هم صحبتهای زیادی شده. یکی اینکه وقتی از روی شماره 108 رد میشه , یه لحظه عکس یه خونه شرقی (کره ای , چینی , ژاپنی) رو می بینیم که نمیتونه بی دلیل باشه. ولی سان و جین که هردو توی جزیره هستن !
یکی هم اینکه عدد 108 به یه آدمی به نام Wallace اشاره میکنه. یه نفر توی Lostpedia حرف جالبی زده بود. Wallace یه اسم معروف توی اسکاتلند به حساب میاد و کسی که خیلی ها دوست دارن دوباره ببیننش دزموند هست. دزموند هم که اسکاتلندیه و ...
من هر دفعه که میام اینجا بعد دیدن هر قسمت با برداشتاتون کلا نا امید می شم. یکی میگه معلوم نیس آخرش چی میشه. یکی میگه در ادامه داستان به شعور ما توهین شده. خلاصه یه برداشتایی که مثلا نشون میده انگار هر قسمت و هر فصل جدای از داستان اصلی لاست ـه.
هر بار هم که نا امیدانه از برداشتای شما به قسمت های جذاب می رسم مثه همین قسمت برای چندمین بار خودش تاکیید میکنه که :می بینی من هنوز همونم دارم همون چیزی و که باید بگم و نشون میدم. و از همون اول طبق برنامه پیش میره.
مثه قضیه همین برج فانوس .جان من اینقدر نگین داره به گند کشیده می شه:D
و اما
وقتی جک تو آیینه نگاه میکرد یه خونه ژاپنی یا یه عمارت کره ای بزرگ و یه لحظه نشون داد .1% ماله دوگانه . 98% ماله بابای سانه ؟ جین ـه ؟ زنه رو میگم. و فک میکنم کوان منظورش زنه باشه و شوهره فرعی ـه.
در مورد معلومات دود سیاه از اعداد و استفاده جیکوب از اعداد کسی نظری نداره؟
چون وقتی دود سیاه به جمیز میگه جیکوب از عددا خوشش میاد. چیز مهمی نیس. و تو این قسمت مثلا معلوم شد اعداد چه کاربردی داشتن تا حدودی.
برگردیم به گذشته ها وقتی بن دسگیر شد گفت من با بالن اومدم که معلوم شد دروغ گفته و یکی دیگه بوده. یعنی نمی خوان چیزی ازش بگن. البته مهمم نیستا:D
یه کتابی هست در مورد امام صادقه .گفته توی فیزیک بعدی به عنوان زمان وجود نداره. مقیاسی نداره. ببینم چیزی ازش دسگیرم میشه در مورد اتفاقات جزیره
اون 1% هم جا ننداختم سر کاری بود:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
اپیزود بدی نبود ! نسبتآ سریع هم بود !
برای اولین بار توی کل 6 سیزن دلم برای کیت سوخت ! :D بنده خدا توی صحنه آخر اپیزود خیلی گناه داشت. یه جوری زیادی مظلوم بود :D نمیدونست چه خبره و باید چیکار کنه !
سعید هم که انگار واقعآ سیاه شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر