همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
واقعا به اینا میگی پیشرفت؟؟؟؟؟ جالب بود. لذت بردیم. ما تو دهمون به اینا میگیم بیش از حد تخیلی...
نیگا توروخدا، اوایل سریال سر چه چیز هایی بحث میشد و همشون عملی بودند. الان داریم سر این بحث میکنیم که اون قرص چی بود جومونگ داده سیاهی از قلب :eek: سعید بره. گند زدن به سریال :((
من گفتم نسبت به سیزن 5 بهتر شده!یعنی اگر بخوام رده بندی کنیم /و /این سیزن پنجم می شه!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
چرا خودتونو گول می زنین ؟ از همون روز های اول این سریال تخیلی بوده و تخیلی تمام خواهد شد ! به همین راحتی ! این که دیگه ناراحتی نداره !

داستان اصلی سریال از همون روز های اول مشخص بوده و مطمئنم پایان داستان و اینکه چجوری باید این سریال تموم بشه ام هنگام بسته شدن قرار داد تا پایان سیزن 6 مشخص بوده ! توی این مدت فقط شاخ و برگ دادن بهش تا سریال کش پیدا کنه تا برسه اینجا !
من اصلا نمیگم سریال تخیلی نبوده...سریال از پایه تخیلی بوده...وقتی هواپیما سقوط می کنه اصولا همه باید بمیرن :D
من مشکل اصلیم اینه فقط دارن آب میبندن به سریال تا کش بیاد.
به قول معروف ?!Who Give a Fu*k About Kate And Her Story After Plane Land Safely
دقیقا همین کار رو با سیزن 5 هم کردن و تا اپیزود 14 یک سریال خیلی معمولی بود.
من فکر می کنم این JJ کلا مریضه :D چون Alias هم اگر دیده باشید 2 تا سیزن آخرش دقیقا تا وسط سیزن زیاد جالب نیست و بعد از اون کم کم اوج میگیره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دقیقا همین کار رو با سیزن 5 هم کردن و تا اپیزود 14 یک سریال خیلی معمولی بود.
من فکر می کنم این JJ کلا مریضه :biggrin1: چون Alias هم اگر دیده باشید 2 تا سیزن آخرش دقیقا تا وسط سیزن زیاد جالب نیست و بعد از اون کم کم اوج میگیره.
احتمالا این jj مرض داره! یک کار رو تموم نکرده میره فصل بعدش!
2 فصل اخر الیاس رو هم سر LOST کیفیت کار اومد پایین!
الانم بخاطر فرینج همین روال رو داریم!اعصاب داره خورد میکنه این ادم-ولی 2 فصل اخر الیاس از این خیلی بهتر بود!

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
واقعا به اینا میگی پیشرفت؟؟؟؟؟ جالب بود. لذت بردیم. ما تو دهمون به اینا میگیم بیش از حد تخیلی...
نیگا توروخدا، اوایل سریال سر چه چیز هایی بحث میشد و همشون عملی بودند. الان داریم سر این بحث میکنیم که اون قرص چی بود جومونگ داده سیاهی از قلب :eek: سعید بره. گند زدن به سریال :((

منم با فردین موافقم.
توی سیزنهای اول با اینکه چیزهای تخیلی وجود داشت , ولی میشد روش بحث کرد و به نتیجه علمی (هرچند باز هم تا حد زیادی تخیلی) رسید. یا مثلآ میشد خیلی چیزها رو به عوامل ذهنی و روانی یا نیروی خاص جزیره ربط داد.
ولی اینکه یه دودی بتونه خودش رو شبیه آدمهای مرده بکنه , یا تاریکی قلب یه نفر رو به چنگ بگیره , دیگه کاملآ تخیلی میشه و هیچ راهی برای علمی کردنش نمیمونه. متآسفانه یا خوشبختانه سریال کاملآ تخیلی شده و اگه قسمت آخر بفهمیم که دود سیاه شیطان هست و جیکوب هم مثلآ خدا , برامون عجیب نیست ! این تخیل تا جایی پیش رفته که توی فصل های قبل وقتی Hurley با روح مرده ها صحبت میکرد , فکر میکردیم به خاطر بیماری خاصش این طوری هست. ولی حالا روح Jacob که توی آتیش سوخته و از بین رفته , راحت میره پیش Hurley و باهاش صحبت میکنه و ما هم برامون عجیب نیست ! حتی روش بحث و مناظره میکنیم !
سازنده ها خودشون رو راحت کردن و حالا میتونن هر تصمیمی میخوان در مورد پایان سریال بگیرن و ما هم محکوم به قبولش هستیم ! چون منطقی در کار نیست !
بهتره در مورد تخیلی بودن یا نبودن لاست الکی بحث نکنیم.لاست یک سریال معمولی نیست که توش "معجزه و تخیل"نباشه،یه سریال کاملا علمی هم نیست!(تو lost.ir یه پزشک لاست باز بود که چندتا اشکال کاملا تخصصی که من وشما متوجهش نشده بودیم ذکر کرده بود!حالا باید بگیم غیر منطقی سریال؟!)
در واقع لاست هم تخیلی نیست و هم تخیلی هست!ا(یک چیزی در مایه های جمع اضداد! )اینم اشتباهه که بگیم لاست فقط علمی تخیلی هست!لاست دنیای بسیار بزرگیه!سریالی که در عرض 6 فصل هم سفر زمانی داره هم دنیای موازی،هم فلش بک داره هم فلش فوروارد هم فلش ساید!هم درمورد ایمان و بی ایمانی بحث میکنه(مخصوصا فصل دو!)و هم در مورد نیروهای ماوراطبیعه و هم نظریه های علمی و...!واسه همینه که لاست یه سریال کاملا متفاوت هست نه یک سریال صرفا "علمی" یا "تخیلی" یا "علمی تخیلی"...
یه چیزی ام بگم که در لاست تخیل(به معنای مطلق کلمه)وجود نداشته ،بلکه هرچیزی که درش میبینیم نشانه ای است از یک دین یا عقیده یا تاریخ و...که شاید اثبات نشده باشن،ولی اونقدر قدرت و ارزش دارن که تخیل هم به حساب نیان...
در مورد رفتن روح جیکوب به پیش هارلی خود من هم خوشم نیومد.چرا؟چون که کارگردانی اون بخش ضعیف و غیر قابل قبول بود.

آخرین ویرایش:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من بالاخره از دیوونگی اسپویلرهای همه رو باز کردم خوندم:biggrin1:
همونطور که گفتم میخوام فصل 6 تموم شه بعد ببینم ولی یه چیز نگرانم کرد:
این جومونگ کیه که میگید؟:sick:

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
snake_pianist :
امیر اینایی که نوشتی رو به بدبختی میشه توجیح کرد :D مثلآ خوب شدن ملت توی جزیره رو میشه به مسائل روحی روانی یا حتی مغناطیسی ربط داد ! یا خرسهای قطبی که فکر کنم مشخص شد از خارج جزیره برای آزمایش اومدن. دود سیاه هم خیلی ها میگفتن میتونه مجموعه ای از میلیونها نانوماشین باشه که با عقل هم جور در می اومد ولی نویسنده ها این طور نخواستن :D
به نظر من حتی زنده شدن مرده ها رو هم میشه یه جوری تحمل کرد ولی تبدیل شدن دود به آدم یا بدست آوردن قیافه و اندام یه مرده دیگه خیلی ... !
BIGBOSS LV99 :
مجید جان اتفاقآ تخیل به معنای کامل کلمه توی دو تا سیزن اخیر لاست وجود داشته. اگه بخوایم بحث رو به مذهب یا اعتقادات برگردونیم که خب مثلآ چینی ها اعتقاد داشتن اژدها وجود داشته یا یونانی ها معتقد بودن یه هیدس نامی هست که دنیای زیرین رو کنترل میکنه ! ولی اینا اسمش تخیلیه در هر حال !
jj20 :
مختصر و مفید اینکه توی اپیزود دوم فصل 6 یه دفعه با یه معبدی شبیه معبد شائولین (!) روبرو میشیم و یه یارویی توی این معبد همه کاره هست که شرقیه و قیافه ـش شبیه بروبچ قدیمی کره ای ژاپنی هست :D برای همین بهش میگیم جومونگ !

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب من اپزوید های 1-2-3 رو دیدم.

چیزی که مبتونم بگم اینه که مثل اینکه فصل 6 یه سری مشکلاتی داره. مثلا اگه دوستان دقت کرده باشن گذرنامه ی سعید مال ایران هست نه عراق ! ختی نوشته جمهوری اسلامی ایران !

الان دیگه راحت میشه فگت این دود سیاهه همون کسیه که با جیکوب کنار ساحل نشستن.

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
لطف کنین و زمانیکه از صحت و درستی لینک اطلاع ندارین اون رو اینجا نگذارید.

دوستان این لینک رو دانلود نکنین! فیکه!
فیک؟
من دانلود کردم ، زیرنویس ـش رو هم گرفتم و کاملا همخوانی داره ، از خود abc هم ظبط شده:D
جریان چیه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر