همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
تو سکانس بعدش دیدی جومونگ چی گفت؟
گفت تاریکی به قلبش نفوذ میکنه و هرچی که قبلا بوده، از بین میره! یعنی احتمالا با سم میخواستن همون تاریکی رو بکشن!! (:confused:)
حالا شاید این موضوع تو قسمت بعد کاملتر مشخص بشه.

آره مثل بیماری ای که برای افراد روسو بوجود اومد !

ولی وقتی جک داشت میخوردش لابد یک ضرری واسه بدنش داشت که جومونگ نذاشت بخوره دیگه !!:confused:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آره مثل بیماری ای که برای افراد روسو بوجود اومد !

ولی وقتی جک داشت میخوردش لابد یک ضرری واسه بدنش داشت که جومونگ نذاشت بخوره دیگه !!:confused:
خُب آخه جک که بیماری نداشت! سم، واسه اون واقعا سم بود:D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابی احتمالا میخواسته سعید رو بکشه!اونجا هم که دید مرد-دیدی غصه نخورد و رفت!
جک هم برای فهمیدن اینکه اون چیه خورد -که جومونگ:D چون ادم خوبیه:biggrin1:(شک نکن هرچی بدیه زیر سر جومونگ) نزاشت جک بمیره!
شاید هم بقول خودت برای پاک کردن اون سیاهیه!

حضور کلیر(اون مو زرده(بلوند نمیشه به اون کوتوله گفت:D) کلیر بود؟؟) !جالب کرد قضیه رو!احتمالا یا چیزایی فهمیده تو این مدتی که تنها بوده و فکر کنم باعث بانی نجات بازمانده ها بشه!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل

خب اگه فقط واسه از بین بردن سیاهی بود که نباید واسه جک ضرری داشته باشه ! پس نتیجه میگیریم که یک آسیبی به خود سعید هم میرسونه !!:biggrin1:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
دوستان من فصل 6 رو تا حالا ندیدم و گذاشتم همش بیاد بعدش یهو ببینم :laughing:
ولی از کنجکاوی دارم میترکیم تا حدی که میخواستم اسپویلرهای همه رو باز کنم بخونم :biggrin1:
فقط در یک کلمه میگید این فصل چطوره؟از فصلهای قبلی بهتره یا نه؟
jj جون دو قسمت اول همون لاست همیشگی بود ولی قسمت سوم در حد معمولی بود.ولی بد نبود! یکم اببندی داشت انگار!در کل هرجا که مایکل امرسون و تری اکویین با هم بودن فرافوقالعاده بود!
اسپویلرهارم نگاه نکن!چرا دانلود نمیکنی حالا؟کیف میده ها!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سه قسمت!به نظر من که پیشرفت کرده!
واقعا به اینا میگی پیشرفت؟؟؟؟؟ جالب بود. لذت بردیم. ما تو دهمون به اینا میگیم بیش از حد تخیلی...
نیگا توروخدا، اوایل سریال سر چه چیز هایی بحث میشد و همشون عملی بودند. الان داریم سر این بحث میکنیم که اون قرص چی بود جومونگ داده سیاهی از قلب :eek: سعید بره. گند زدن به سریال :((

Last edited by a moderator:

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
واقعا به اینا میگی پیشرفت؟؟؟؟؟ جالب بود. لذت بردیم. ما تو دهمون به اینا میگیم بیش از حد تخیلی...

نیگا توروخدا، اوایل سریال سر چه چیز هایی بحث میشد و همشون عملی بودند. الان داریم سر این بحث میکنیم که اون قرص چی بود جومونگ داده سیاهی از قلب :eek: سعید بره. گند زدن به سریال :((
خوب اين جوري هم كه ميگي نيست، ولي خوب تا يه حدي درست ميگي... مثلا ً مي خواستن به سوال ها جواب بدن، ولي دارن فاتحه مي خونن.
مثلا ً اگه اون بمب عمل كرده و جزيره منفجر شده و سه سال قبل زير آب بوده، اينا الان كدوم گوري ان؟!

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
منم با فردین موافقم.
توی سیزنهای اول با اینکه چیزهای تخیلی وجود داشت , ولی میشد روش بحث کرد و به نتیجه علمی (هرچند باز هم تا حد زیادی تخیلی) رسید. یا مثلآ میشد خیلی چیزها رو به عوامل ذهنی و روانی یا نیروی خاص جزیره ربط داد.
ولی اینکه یه دودی بتونه خودش رو شبیه آدمهای مرده بکنه , یا تاریکی قلب یه نفر رو به چنگ بگیره , دیگه کاملآ تخیلی میشه و هیچ راهی برای علمی کردنش نمیمونه. متآسفانه یا خوشبختانه سریال کاملآ تخیلی شده و اگه قسمت آخر بفهمیم که دود سیاه شیطان هست و جیکوب هم مثلآ خدا , برامون عجیب نیست ! این تخیل تا جایی پیش رفته که توی فصل های قبل وقتی Hurley با روح مرده ها صحبت میکرد , فکر میکردیم به خاطر بیماری خاصش این طوری هست. ولی حالا روح Jacob که توی آتیش سوخته و از بین رفته , راحت میره پیش Hurley و باهاش صحبت میکنه و ما هم برامون عجیب نیست ! حتی روش بحث و مناظره میکنیم !
سازنده ها خودشون رو راحت کردن و حالا میتونن هر تصمیمی میخوان در مورد پایان سریال بگیرن و ما هم محکوم به قبولش هستیم ! چون منطقی در کار نیست !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
منم با فردین موافقم.
این تخیل تا جایی پیش رفته که توی فصل های قبل وقتی Hurley با روح مرده ها صحبت میکرد , فکر میکردیم به خاطر بیماری خاصش این طوری هست. ولی حالا روح Jacob که توی آتیش سوخته و از بین رفته , راحت میره پیش Hurley و باهاش صحبت میکنه و ما هم برامون عجیب نیست ! حتی روش بحث و مناظره میکنیم !
سر این یه تیکه من انقدر خندیدم که کامل سرخ شدم:D
جیکوب بهش میگه: "من یه ساعت پیش مردم!"
هرلی میگه: "واقعا متاسفم رفیق! این خیلی بده!" :D
کاملا عادیه براش:D نه تعجبی نه چیزی:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این جمله رو باید طلا گرفت. واقعا راه خوبی برای خودشون پیدا کردن.

سازنده ها خودشون رو راحت کردن و حالا میتونن هر تصمیمی میخوان در مورد پایان سریال بگیرن و ما هم محکوم به قبولش هستیم ! چون منطقی در کار نیست !

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
بابا شماها ام خیلی دارین سخت می گیرین ! مثلا دود سیاه توی سیزن های قبلی خیلی توجیه علمی داشت ؟ وجود خرس قطبی در جزیره ، خوب شدن پاهای جان لاک توجیه علمی داشت ؟ خوب شدن بن ! و ....

چرا خودتونو گول می زنین ؟ از همون روز های اول این سریال تخیلی بوده و تخیلی تمام خواهد شد ! به همین راحتی ! این که دیگه ناراحتی نداره !

داستان اصلی سریال از همون روز های اول مشخص بوده و مطمئنم پایان داستان و اینکه چجوری باید این سریال تموم بشه ام هنگام بسته شدن قرار داد تا پایان سیزن 6 مشخص بوده ! توی این مدت فقط شاخ و برگ دادن بهش تا سریال کش پیدا کنه تا برسه اینجا !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا من بخش 00 رو كه ديدم يه چيزي رو پي بردم!!
يه تيكش هستش كه براي اولين بار جيكوب رو نشون ميده كه روبروي دريا نشسته و كشتي داره مياد طرف ساحل و مجسمه هم سالم هستش بعد يه مرد ديگه مياد و باهاش حرف ميزنه و بعدش ميگه ميدونستي چقدر دوس دارم بكشمت و جيكوب ميگه هروقت راهتو پيدا كردي من همين جا منتظرتم!!
بعد در اواخر فصل 5 كه بن با جان دروغين ميرن پيش جيكوب، جيكوب به جان ميگه كه آخر راهتو پيدا كردي؟؟ و جان هم ميگه آره و من براي اين لحظه زحمت كشيدم تا ترو بكشم!!
حالا من ميگم اين جان شايد همون مرد كنار ساحل باشه و با اينكه نتونست همون موقع توي ساحل جيكوب رو بكشه بن رو اغفال كرد كه به جاش جيكوب رو بكشه!!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقا من بخش 00 رو كه ديدم يه چيزي رو پي بردم!!
يه تيكش هستش كه براي اولين بار جيكوب رو نشون ميده كه روبروي دريا نشسته و كشتي داره مياد طرف ساحل و مجسمه هم سالم هستش بعد يه مرد ديگه مياد و باهاش حرف ميزنه و بعدش ميگه ميدونستي چقدر دوس دارم بكشمت و جيكوب ميگه هروقت راهتو پيدا كردي من همين جا منتظرتم!!
بعد در اواخر فصل 5 كه بن با جان دروغين ميرن پيش جيكوب، جيكوب به جان ميگه كه آخر راهتو پيدا كردي؟؟ و جان هم ميگه آره و من براي اين لحظه زحمت كشيدم تا ترو بكشم!!
حالا من ميگم اين جان شايد همون مرد كنار ساحل باشه و با اينكه نتونست همون موقع توي ساحل جيكوب رو بكشه بن رو اغفال كرد كه به جاش جيكوب رو بكشه!!
خسته نباشيد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر