همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
وقتی یاد سیزن های 1,2 و 3 می افتم , فقط و فقط حسرت میخورم. چطوری از سیزن 4 شروع کردن به گند زدن به این سریال ... دقیقآ از وقتی که حالت علمی تخیلی سریال تبدیل شد به تخیل خالص. دیگه راحت هرچی میخوان نشون میدن و حق سوال کردن نداریم ! چون تخیلی هست.
اوایل سریال به این خاطر قشنگ بود که فقط معما و ابهام ایجاد میکرد و سعی نداشت به هیچکدوم از این ابهامات جواب بده . اوایل خیلی سوال برامون وجود داشت که چون جوابشو نداشتیم برامون این ندونستن جذاب بود ولی بالاخره باید این ابهامات رو رفع میکردن و واقعا فکر میکنم حداکثر ممکن سعی کردن سریال از اون فضای واقعیش خارج نشه و بعضی جاها هم فکر کنم چاره ای نداشتن جز کمی تخیلی کردن ماجرا.
درکل همیشه همینطور بوده که سریالها و فیلمهایی که با یه سری معما و اتفاقات عجیب و غریب شروع میشن خوب تموم نمیشن چون آدم از ندونستن ماجرا و بدنبال جواب بودن لذت میبره .

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
اوایل سریال به این خاطر قشنگ بود که فقط معما و ابهام ایجاد میکرد و سعی نداشت به هیچکدوم از این ابهامات جواب بده . اوایل خیلی سوال برامون وجود داشت که چون جوابشو نداشتیم برامون این ندونستن جذاب بود ولی بالاخره باید این ابهامات رو رفع میکردن و واقعا فکر میکنم حداکثر ممکن سعی کردن سریال از اون فضای واقعیش خارج نشه و بعضی جاها هم فکر کنم چاره ای نداشتن جز کمی تخیلی کردن ماجرا.
درکل همیشه همینطور بوده که سریالها و فیلمهایی که با یه سری معما و اتفافت عجیب و غریب شروع میشن خوب تموم نمیشن چون آدم از ندونستن ماجرا و بدنبال جواب بودن لذت میبره .

حرف دل منو زدی رضاجان !

دقیقا هر چی که میخواستم بگم همین بود !

بابا 100 قسمت سریال اه ! چطور حالا که به آخر رسیده ، پایانشو با این سریالای 15 قسمتی درپیتی خودمون مقایسه میکنید !

طرف توی یه فیلم سینمایی 120 دقیقه ای نمی تونه ریتم رو درست و حسابی حفظ کنه ، بعد این بد بختا نزدیک 100 قسمت ساختن اومدن جلو ! اینجوری بهشون ایراد می گیرین !

حداقل صبر کنین یه 2 - 3 قسمت بگذره ببینیم میخوان چی بگن اینا !

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
حرف دل منو زدی رضاجان !

دقیقا هر چی که میخواستم بگم همین بود !

بابا 100 قسمت سریال اه ! چطور حالا که به آخر رسیده ، پایانشو با این سریالای 15 قسمتی درپیتی خودمون مقایسه میکنید !

طرف توی یه فیلم سینمایی 120 دقیقه ای نمی تونه ریتم رو درست و حسابی حفظ کنه ، بعد این بد بختا نزدیک 100 قسمت ساختن اومدن جلو ! اینجوری بهشون ایراد می گیرین !

حداقل صبر کنین یه 2 - 3 قسمت بگذره ببینیم میخوان چی بگن اینا !
درسته .
امروز وقتی اپیزدهای 1و2 رو داشتم میدیدم یاد قسمتهای گذشته و اینکه چطور اینهمه ماجرای جذاب رو با هم تطبیق دادن و هیچ جا تضاد یا اشکالی هم بوجود نیومد واقعا لذت بردم.
هر قسمت این سریال به اندازه ی یک فیلم از هرنظر روش کار شده .

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
یه مسئله ای به ذهن من رسیده که نمیدونم اینا سوتی دادن یا قضیه ای داره.
اینکه اگه قضیه دنیای موازی هست چرا هارلی که ما به عنوان شخصیتی میشناسیمش که فکر میکنه همیشه شانس بد باهاشه، توی هواپیما به ساویر میگه برای من هیچوقت اتفاق بدی نمیوفته و لبخند ملیح میزنه؟ :D
اینا که دیگه شخصیتشون عوض نمیشه!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینکه اگه قضیه دنیای موازی هست چرا هارلی که ما به عنوان شخصیتی میشناسیمش که فکر میکنه همیشه شانس بد باهاشه، توی هواپیما به ساویر میگه برای من هیچوقت اتفاق بدی نمیوفته و لبخند ملیح میزنه؟ :D
عوض نکرده بود-مگه قبلش هوگو تو دنیای واقعی چجور ادمی بود!بد شانس -بد بخت- و.... همیشه هم تیریپ اروم داشت -اون لبخندش هم واقعا طعنه دار بود!داشت گذشتش و شانسش رو فحش میداد:biggrin1:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
به نظر میاد گذشته ی شخصیت ها هم فرق کرده...اگه فرق نکرده پس شانون کجاست؟لاک چطور به رهنوردی(!)رفته بود؟(شاید دروغ گفته!)
خیلی مشتاقم که لاک واقعی که مرده با هوگو ملاقات کنه،حرف های دود سیاه در مورد لاک اصلی:love:برای من یکی نابود کننده بود.:((:(

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
عوض نکرده بود-مگه قبلش هوگو تو دنیای واقعی چجور ادمی بود!بد شانس -بد بخت- و.... همیشه هم تیریپ اروم داشت -اون لبخندش هم واقعا طعنه دار بود!داشت گذشتش و شانسش رو فحش میداد:biggrin1:
نه دوست عزیز. من به روانشناسی شخصیتهای این سریال اشراف کامل دارم و مطمئنم که لبخند و صحبت هارلی هیچ کنایه ای نداشت. یه جورایی انگار از بابت شانس از خودش مطمئن بود.
Something is wrong in this.

به نظر میاد گذشته ی شخصیت ها هم فرق کرده...اگه فرق نکرده پس شانون کجاست؟لاک چطور به رهنوردی(!)رفته بود؟(شاید دروغ گفته!)
خیلی مشتاقم که لاک واقعی که مرده با هوگو ملاقات کنه،حرف های دود سیاه در مورد لاک اصلی:love:برای من یکی نابود کننده بود.:((:(

مرسی. اینم نکته جالبی بود.
البته جز هارلی، مایلز هم قدرت ارتباط با مرده ها رو داره.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
یه نکته یا بهتر بگم سوتیی رو هم که هیچ کس اشاره نکرد این بود که چارلی با ظاهر جدید (موهای کوتاه) که تو FlashForward ازش دیده بودیم تو قسمت هوایما حضور داشت

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
حالا یعنی این اسموکه (دود سیاه معروف به هیولا) جان لاکه؟؟ولی وقتی اومدن تو جزیره که خود لاک هم با دود رو به رو شد که:confused:
و این که یکی قضیه لاک رو تو این اپیزود جدید نشون میده هم مرده هم نمرده برای ما روشن کنه...:biggrin1:
این سعید جراح هم که ایرانی شد شانس ما....(صحنه مربوط به پاسپورتش در هواپیما):-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یه نکته یا بهتر بگم سوتیی رو هم که هیچ کس اشاره نکرد این بود که چارلی با ظاهر جدید (موهای کوتاه) که تو FlashForward ازش دیده بودیم تو قسمت هوایما حضور داشت
شایدم سوتی نبوده. آخه دیگه خودشون اپیزودهای اول رو دیدن :D شاید اینم مثل Hurley که کلآ گذشته ـش عوض شده بود , مثلآ ظاهرش عوض شده :D

حالا یعنی این اسموکه (دود سیاه معروف به هیولا) جان لاکه؟؟ولی وقتی اومدن تو جزیره که خود لاک هم با دود رو به رو شد که:confused:
و این که یکی قضیه لاک رو تو این اپیزود جدید نشون میده هم مرده هم نمرده برای ما روشن کنه...:biggrin1:
این سعید جراح هم که ایرانی شد شانس ما....(صحنه مربوط به پاسپورتش در هواپیما):-"
اون جان لاکی که دود سیاه رو دید , جان لاک واقعی بود. ولی وقتی خارج از جزیره توسط بن کشته شد , دیگه از اونجا به بعد دود سیاه به شکل جان لاک در اومد.
یعنی جان لاک واقعی از وقتی مُرد , دیگه واقعآ مُرد. اون یکی جان لاک هم که باعث کشته شدن جیکوب شد , همون دود سیاه هست.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان یکی می شه تو اسپویلر بگه آخر قسمت اول سیزن 6 چی می شه؟آخه برای من یهو می پره,می خواستم ببینم کامله یا نه.برای من آخرش اینجوریه:
تو اون معبده,اون افراد میان جک را ببرن که باهاش حرف بزنن که جک بهشون حمله می کنه و بعد اونا جک را می زنند و هارلی داد می زنه:جک.اینجا یهو می پره بیرون
در ضمن یه درخواست هم داشتم.کسی از دوستان او آهنگه که تو قسمت آخر سیزن 5 که مسافران اجیرا و جان لاک و بن و ریچارد به سمت مکان جیکوب می رن را نداره برای دانلود؟
ویرایش:دوستان من الان اول قسمت را دیدم,نوشته بود قسمت های اول و دوم:LAX!یعنی دو قسمت را به هم چشبوندن؟اگر اینطوری تا اینجا که من دیدم تا کجای سریال؟اگر می شه سریع جواب من را بدید که اگر مشکل داره برم عوض کنم!

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان یکی می شه تو اسپویلر بگه آخر قسمت اول سیزن 6 چی می شه؟آخه برای من یهو می پره,می خواستم ببینم کامله یا نه.برای من آخرش اینجوریه:
تو اون معبده,اون افراد میان جک را ببرن که باهاش حرف بزنن که جک بهشون حمله می کنه و بعد اونا جک را می زنند و هارلی داد می زنه:جک.اینجا یهو می پره بیرون
در ضمن یه درخواست هم داشتم.کسی از دوستان او آهنگه که تو قسمت آخر سیزن 5 که مسافران اجیرا و جان لاک و بن و ریچارد به سمت مکان جیکوب می رن را نداره برای دانلود؟
اونجا نشون میده که یهو سعید زنده میشه میگه چه اتفاقی افتاده همه فکشون میچسبه به زیمین

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اونجا نشون میده که یهو سعید زنده میشه میگه چه اتفاقی افتاده همه فکشون میچسبه به زیمین
دستت درد نکنه دوست عزیز!با پاسخ سریع شما,نسخه ی کامل را گرفتم!دو اپیزود با هم.
به نظر من هم سریال داره افت خودش را ادامه می ده ولی دیگه مجبوره!یعنی اگر افت نمی کرد بد بود.چون افت نکردن مساوی است با طرح معماهای جدید!که اگر بیاد و معما طرح کنه,با توجه به اینکه فصل آخره,مجبور می شه سر هم بندی کنه که می شه عین سریال های ایرانی!در کل به نظر من داره سیر منطقیش را می ره و البته به شدت باز هم من را برای ادامه به خودش می کشونه!فقط من یکی دارم یه ذره گیج می زنم!چون:
الان چی شد؟چرا از همه چی دو سه تا داریم؟منظور جولیت از اینکه که کارساز بود چی بود؟اینها که هنوز تو جزیره اند!پس چی کارساز بود.اینکه احتمالا تو یه جهان موازی دیگه هواپیما سقوط نمی کنه را از کجا فهمید؟
کسی این آهنگ را نداشت؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه نکته ای: دیدم دوستان گفته بودن چرا بعضی شخصیت ها توی دنیای موازی اصلا حضور ندارن یا تغییر کردن. اصولا قرار نیست توی دنیای موازی همه چی مثل دنیای دیگه باشه. ممکن هست توی دنیای موازی یکی اصلا مرده باشه یا یه تصمیم دیگه ای رو گرفته باشه. اگر میخواین بیشتر در مورد این قضیه دنیای موازی متوجه بشید بهتره Fring و ببینید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر