همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ا
راستی چرا پاسپورت سعید ایرانی بود؟lol :D سهوی بوده یا مثلا سعید یه پاسپورت ایرانی واسه خودش جعل کرده یا غیره؟!
منم میخواستم اینو بگم . خیلی Goof شاخی بود :D
__
نمیدونم چرا اصلا دیگه LOST برام جذاب نیست

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
اون جان لاک که مشخص بود همون دود سیاه هست.
من قبلا هم که این رو شنیده بودم برام این سوال پیش اومد بود که پس ریچارد کیه؟ یعنی دود میتونه همزمان به شکل دو نفر در بیاد؟ چون خود ریچارد هم از دیدن لاک وقتی از اون ساختمون اومد بیرون تعجب کرد و
گفت " تو" ، یعنی ریچارد لاک رو به یه شکل دیگه میبینه؟ چون اونایی که بیرون بودن همه دیدن که لاک با بن رفت داخل ، ولی تو تابوت هم جسد جان بود یعنی از این بابت نباید تعجب کرده باشه.

بابا ریچارد از اونجایی لاک رو شناخت که واقعآ کیه که لاک گفت خوشحالم که دیگه اسیر نیستی. یا اینکه خوشحالم اون زنجیرها به گردنت نیست(یا یه همچین چیزی. با زیرنویس انگلیسی دیدم :blushing: ) یعنی از شنیدن این حرف اونو شناخت!
وگرنه ریچارد لاک رو به شکل دیگه ای نمیبینه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پست آریا رو انگار من خودم نوشتم :D فقط با این تفاوت که من هر دو اپیزود رو دارم. اولش خواستم بیام اینجا بگم که نسخه های مشکل دار اومدن و اپیزودها باید به هم چسبیده باشه اما یادم رفت :D

نمیدونم چرا اصلا دیگه LOST برام جذاب نیست
دقیقا به منم داره یه همچین حسی دست میده. از یه طرف خوشم میاد که داره بحث ج.م (بچه ها گفتن تو پست های قبل) ایجادمیشه و یه فیلم در مورد اینا که اینهمه وقت گذاشتم روشون و اطلاعات بدست آوردم میبینیم. از یه طرفی هم قضیه دیگه خیلی لوس میشه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میشه تحملش کرد حد عقل به عشق اون 5 فصلی که وقت گذاشتیم دیدیم-ولی به نظرم این فصل از قبلی بهتر بشه-خیلی 5 ابکی بود
16تا بیشتر نمونده

Lucky4ever

کاربر سایت
May 28, 2007
105
سلام دوستان...
بالاخره دیشب من هم دیدمشون و فوق العاده بودن...
بینشون یه چیزی دیدم که شاید دیده باشید ولی برای من خیلی جالب بود گفتم به شما هم نشون بدم!!!

این همون گذرنامه ای هست که دسته "سعید"بود...

آره این صحنه منم کرک و پرم ریخت ... پاز کردم که مطمئن بشم اشتباه نمی بینم :laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
292.gif

حیف که 60,70 ساعت از عمرم رو صرف دیدن سیزنهای قبلی کردم و این چند ساعت باقی مونده رو هم به زور میبینم ! وقتی یاد سیزن های 1,2 و 3 می افتم , فقط و فقط حسرت میخورم. چطوری از سیزن 4 شروع کردن به گند زدن به این سریال ... دقیقآ از وقتی که حالت علمی تخیلی سریال تبدیل شد به تخیل خالص. دیگه راحت هرچی میخوان نشون میدن و حق سوال کردن نداریم ! چون تخیلی هست.
دیگه معبد شائولین رو کم داشتیم که اونم اضافه شد ...
طرف انگلیسی بلده ولی برای اینکه ما یه چیزایی رو نفهمیم , حال نمیکنه انگلیسی صحبت کنه.
سعید هم که احتمالآ جیکوب ثانی میشه ! لول
امیدوارم بتونن درست حسابی جمعش کنن , چون فعلآ از سریالای ایرانی هم جالب تر شده !

تنها قسمتی که باهاش حال کردم , جایی بود که جان لاک واقعی رو نشون میداد. یاد سیزن های قبلی افتادم که عاشق این شخصیت بودم و باهاش زندگی میکردم ...
با دیدن اپیزود 2 اطمینانم به تشکیل یه دنیای موازی بعد از ترکیدن بمب بیشتر شد. مخصوصآ به خاطر گم شدن بابای جک. چون تنها کسی بود که توی هواپیما مُرده بود و شاید برای همین بعد از تشکیل این دنیای موازی ناپدید شده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
جیکوب نماد خوبی بود ، چجوری سعید میتونه جیکوب شه؟

اینم ذرسته ! ولی بعیده سعید دو راه بیشتر داشته باشه :
1. جیکوب جدید میشه :D
2. چون مُرده , دود سیاه میتونه کالبدش رو کنترل کنه , ولی دود سیاه معمولآ کالبد رو کپی میکنه نه اینکه همون رو ورداره ! (مثل جان لاک , داداش مستر اکو و ...) البته این وسط یه استثنا بود (پدر جک) که بدنش ناپدید شد !
بعد جومونگ گفت این کار ریسک داره. شاید ریسکش خوب از آب در اومده و قوانین معبد آمون رو زیر پا گذاشته :D

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
شما دارید دیگه خیلی بدبینانه نگاه میکنید ها:biggrin1:.به نظرم من که خیلی هم جالب شده!(یعنی از این بهتر نمیتونستن دیگه)اشکالش به نظر من این بود نتونسته بودن همه ی بازیگرا رو تو هواپیما جمع کنن.(فکر کنید تو یه صحنه اکو:love: و انا لوسیا و لیبی و شانون و...با هم دیده میشدن چی میشد!)یکم هم تو اقیانوس رو ضایع طراحی کرده بودن.
در کل چیزی که کاملا رو اعصاب باشه نداشته و برای من راضی کننده بوده و جالب.نمیدونم شما چرا اینقده ناراضی هستید!
یه سوال:با انفجار بمب به نظر میاد گذشته ی شخصیت ها هم فرق کرده.جطور ممکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر