همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دوستان من الان سیزن چهار رو دیدم یک سوال واقعا عجیب برام پیش اومد
اون یاروهه که با جان لیستی رو میده که باهاش سایر راضی میشه بابای جان رو بکشه یادتونه دیگه ؟؟؟
این چرا وقتی بن بچه بود و جان هنوز به دنیا نیومده بود سن و نوع قیافه و ایناش با حال حاضرش هیچ فرقی نمیکنه ؟؟یعنی جان الان سن باباشو داره ولی وقتی بچه بوده همین سنی بوده یارو هه و...
خیلی هم جالبه که تو کل سریال اصلا یک جوری نشون نمیدن ماجرا رو که عجیبه این واقعه و...
من که هیچ حدسی نمیتونم بزنم اگر کسی میدونه چرا و یا حدس میزنه بگه...

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یعنی مثل اون بچه بازمو اینا ؟؟
نه حالا دیگه :)

الان با این حساب امین یا خیلی سفیده یا سفیدا رو دوست داره
البته این Tbag همونطوری که گفتم عجیبه چطور با شخصیته کاملاااااا سیاه دوست داشتنیه و نویسنده ها واقعا گل کاشتن

اون یاروهه که با جان لیستی رو میده که باهاش سایر راضی میشه بابای جان رو بکشه یادتونه دیگه ؟؟؟
این چرا وقتی بن بچه بود و جان هنوز به دنیا نیومده بود سن و نوع قیافه و ایناش با حال حاضرش هیچ فرقی نمیکنه ؟؟یعنی جان الان سن باباشو داره ولی وقتی بچه بوده همین سنی بوده یارو هه و...
خیلی هم جالبه که تو کل سریال اصلا یک جوری نشون نمیدن ماجرا رو که عجیبه این واقعه و...
به نظر من و خیلیای دیگه این کسیه که توی زمان سفر کرده تا یکسری اشتباهات رو جلوشونو بگیره و بتونه آینده یDharma و جزیره رو تغییر بده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا یه سوال دارم . من زیاد خط این سریال نبودم ولی جدیدا دارم نگاه میکنم .
میگن که lost تموم شده و دیگه ساخته نمیشه درسته یا نه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
اقا یه سوال دارم . من زیاد خط این سریال نبودم ولی جدیدا دارم نگاه میکنم .
میگن که lost تموم شده و دیگه ساخته نمیشه درسته یا نه ؟
فرخ هنوز دو تا سیزن دیگه از LOST مونده که تا آخر 2010 قراره پرونده ش تموم بشه. سیزن 5 هم خبرهای زیادی ازش اومده که نشون میده همچین شایعه ای صحت نداره.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اره آریا دقیقا اینطوره .
منم میدونم تا 2010 قراره ساخته بشه .
ولی چندتا دوستم اومدن گفتن که تو اینترنت دیدیم گفتن که lost تموم شد بهمین خاطر یکم نگران شدم .
گفتم بیام بپرسم درسته یا نه ؟
من خودم تا حالا دو تا سیزن رو دیدم و خیلی خوشم اومده .

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اقا پریزون 2 تا از قسمت های سیزن جدیدش الان تو بازار در دست رسه ولی چون من پول نداشتم:biggrin1: موفق به خریدش نشدم دیگه فردا انشا...
کلا گفتم بچه ها بگیرن , ببینن , بعد به خودشون :biggrin1: :biggrin1:
هیچی کلا هرکی میتونه ببینه و لذت ببره:biggrin1:
ببخشید این تئودر کی بود؟ هر چی فکر میکنم اصلا به ذهنم نمیرسه
تی بگ , همونی که به بچه ها علاقه ی وافری داشت
(من میگفتم خدایا اینو کجا دیده بودم الان فهمیدم تو هیتمن بوده !!

آخرین ویرایش:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20

ریچارد رو میگی؟
فکر کنم تو زمان حرکت میکنه

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اقا پریزون 2 تا از قسمت های سیزن جدیدش الان تو بازار در دست رسه ولی چون من پول نداشتم:biggrin1: موفق به خریدش نشدم دیگه فردا انشا...
کلا گفتم بچه ها بگیرن , ببینن , بعد به خودشون :biggrin1: :biggrin1:
بابا اینجوری که پیر میشیم تا یه فصل بتونیم ببینیم:(( یعنی شما میتونی E به E ببینی؟ تازه کلی هم وقفه بینش بیفته؟ خدایی سخته:(
شما کلا آدم بسيار بسيار خاصی هستی. بهتره نظر ندی.
تو هم بهتره حرفه مفت نزنی که بمونی توش و بخوای دوباره با حرفه مفت ماستمالیش کنی.
بابا بیخیال این بحث ها شید . میدونم همش تقصیر منه بحث یه سریال دیگه رو آوردم کشوندم تو تاپیک لاست ! هر سریال یا هر چیز دیگه ای طبیعیه که یکی خوشش بیاد یکی خوشش نیاد .به نظر من باید بیخیالش شد چون هیچ نتیجه ای نداره . کلا هم اگر لاست نبود که این همه تاپیک طولانی نمیشد پس دیگه اشتباه منو تکرار نکنید چون این تاپیک مربوط به لاسته نه PB نه FRIENDS نه 24 نه HEROS نه ALIAS نه هیچ چیز دیگه(دیگه همینارو میشناختم !:confused: )
ریچارد رو میگی؟
آره بابا اون نامرد یه کاسه ای زیر نیم کاسش هست چون هر چی میگذره هیچ تفاوتی احساس نمیشه
احتمالا همون قضیه ی برگشت به 96 ُ اینا حرفاس
بعد این ور با تئود.ر بگول حال میکنم
ببخشید این تئودر کی بود؟ هر چی فکر میکنم اصلا به ذهنم نمیرسه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من دیشب Season 3 رو شروع کردم
واقعا عجب شخصیت جالبی داره این ساویر
اونجایی که داشت کار میکرد بعد جولیت آب انداخت براش من فکر کردم الان آبه رو بخوره
وقتی ریخت بیرون یه کف مرتب براش زدم واقعا کار جالبی کرد من از اون تیکه خیلی خوشم اومد :love:

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
انصافا ادم دلش نمیاد از پای سریال بلند شه خیلی جذابه!!!!

سیزن 5 چند قسمت اومده سایت برا دانلودش دارید؟

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
نمی دونم از این اطلاع دارین یا نه ولی تو مدتی که بین فصل 3 و 4 فاصه افتاد ،ظاهرا از ABC اپیزودای کوتاهی پخش می شد ، مثلا دو دقیقه ،که توش یه حرف مهم زده می شد ، یا یکی یه کار مهم انجام می داد.ظاهرا به درک بهتر داستان کمک می کنه و همچنین به درک فصل 4.
توی imdb هم با نام Lost: Missing Pieces تو آدرس زیر اپیزوداشو نوشته.به نظرم فلش بکم هستن.

http://www.imdb.com/title/tt1150692/episodes#season-1

یه بار هم یکی به من گفت دی وی دی 23 لاست هم اومده که حالا فهمیدم همینا بوده.کسی هست اینا رو دیده باشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر