همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
یعنی این لاست اینقدر چیز خوفیه ؟
خیلی خفن و اعتیاد آوره
انقدر تو ایران سریال مزخرف دیدیم که من فکر نمیکردم اینطور یک سریال بتونه اینقدر مخاطب جذب کنه(اینو هر وقت سریال رو دیدید منظورمو میفهمید)
چجوریه ؟
به شدت ماجراجویانه .تخیلی .دارای فلش بک های بسیار.

چند صد قسمته ؟
بیبینید این سریال تا حالا 4فصل ازش منتشر شده .
هر فصل 6 DVD هست و هر DVDدارای 4 EPISODE.
پس یعنی فعلا 24DVDو 96 EPISODE.
فکر نکنید زیاده . اگه این 24 DVD براتون آماده باشه شک نکنید در حالت عادی 24 روزه سریال رو میبینید.
چند صد ساعته ؟
خب ببینید هر EPISODE در حدود 40 دقیقه هست.
حالا با فرض اینکه 96 قسمت هست یعنی یه چیزی در حدود 3840 دقیقه
میشه 64ساعت.
به صد نرسید!
حتما بهتون پیشنهاد میکنم این سریال رو ببینید.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
یعنی این لاست اینقدر چیز خوفیه ؟
چجوریه ؟ چند صد قسمته ؟ چند صد ساعته ؟
خیلی خفنِ !!!!
قسمتاش هم 82 قسمت هست (که ادامه داستان یعنی فصل 5 رفت برای سال بعد)
حدود 60-56 ساعت میشه!!!
اگه دو قسمت ببینی دیگه ول نمیکنی چون همه چی داره (خنده گریه و...)
-----------------
واقعا دیگه دارین تاپیک رو به گند میکشین...
اول فکر کنین بعد پست بدین.
حالا شما از کلمات بهتری استفاده کن لطفا!!!
و اینکه سریال تموم شده (هرچند خیلی ها هنوز ندیدن تا آخر)و بچه ها هم برای نخوابیدن تاپیک بحث میندازن وسط
چیزای بدی هم نمیگن!!

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
آهنگی که گفتی رو دانلود نکردم ولی چشم بسته میگم اون آهنگی هست که اوله فیلم همه لا هم قهر هستن هارلی هدفون میزاره تو گوشش بعد نشون میده باهم رفیق میشن؟؟؟
سعید به ساویر سیب میده؟:cheesygri

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بابا بحث کنید اون همه موضوع بحث براتون تراشیدم :D

میگم اون جسدی که توی آخر سیزن 3 دیدیم تو تابوته رو که یادتونه ؟

من یادمه میگفتن/میگفتید اونایی که سریال رو با کیفیت HD دارن ، اون قسمتی که جک توی هواپیما اون تیکه روزنامه آگهی ختم اون بابا رو میبینه رو بررسی کردن ! گفتن اول اسم اون طرفی که مُرده بوده L داشته . همین فقط مشخص بوده . حالا با این حساب جسد باید یا john Lock می بوده باشه ، یا Benjamin Linus .

ولی دیدیم که جان لاک بود ، ولی با اسم Jeremy Bentham . خوب یعنی سازنده ها بعد از تموم شدن سیزن 3 یادشون افتاده جان لاک نباید با اسم واقعیش اسمش چاپ شه ؟ یا روزنامه هه الکی بوده ؟

بن گفت کسی که جزیره رو جابجا میکنه دیگه برنمیگرده ؛ میخواست لاک رو بپیچونه ؟ چون چند سال بعد دیدیم از وسط بیابون پیش سعید سر در آورد . . . ؟!

ها راستی جزیره به نظر شما توی زمان جابجا شد یا مکان ؟

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بابا بحث کنید اون همه موضوع بحث براتون تراشیدم :D

میگم اون جسدی که توی آخر سیزن 3 دیدیم تو تابوته رو که یادتونه ؟

من یادمه میگفتن/میگفتید اونایی که سریال رو با کیفیت HD دارن ، اون قسمتی که جک توی هواپیما اون تیکه روزنامه آگهی ختم اون بابا رو میبینه رو بررسی کردن ! گفتن اول اسم اون طرفی که مُرده بوده L داشته . همین فقط مشخص بوده . حالا با این حساب جسد باید یا john Lock می بوده باشه ، یا Benjamin Linus .

ولی دیدیم که جان لاک بود ، ولی با اسم Jeremy Bentham . خوب یعنی سازنده ها بعد از تموم شدن سیزن 3 یادشون افتاده جان لاک نباید با اسم واقعیش اسمش چاپ شه ؟ یا روزنامه هه الکی بوده ؟
خب از این مشکلات پیش میاد دیگه ! :D یه کاری میکنن بعد توش میمونن مجبورن عوضش کنن :D
حالا این رو ول کن ! سوتی من رو بچسب. من هروقت LOST میبینم سایت Lostpedia هم جلوم بازه. حالا داشتم قسمت آخر رو میدیدم و طبق معمول اون سایت هم جلوم باز بود. میدیدم هی میگم Jeremy Bentham . هرچی هم به مغزم فشار آوردم نمیفهمیدم کیه !! گفتم شاید توی قسمتهای قبلی یه آدم مهمی بوده و من یادم رفته :cheesygri رفتم توی lostpedia سرچ کردم و دیدم ای بابا اینکه جان لاکه !!! :D یعنی چیزی رو که سازنده ها برای آخر سریال و غافلگیری گذاشته بودن من اول سریال فهمیدم :cheesygri

بن گفت کسی که جزیره رو جابجا میکنه دیگه برنمیگرده ؛ میخواست لاک رو بپیچونه ؟ چون چند سال بعد دیدیم از وسط بیابون پیش سعید سر در آورد . . . ؟!
میتونه یه دلیل دیگه هم داشته باشه. مثلآ بن حرف درست رو زده ولی خودش بعدآ یه راهی برای این کار پیدا کرده باشه

به احتمال خیلی زیاد زمانی ! چون اگه یادت باشه توی اون قسمت دکتر بدبخت رو کشتن ولی جسدش قبل از اینکه بمیره رسیده بود به جزیره/:) یعنی زمان بین جزیره و اون کشتیه معمولی نبوده و اتفاقات جزیره زودتر میفتاده.

فعلآ برین Fringe رو ببینین ! از تیم سازنده LOST هست انگار. لینک دانلودش رو هم فرهنگ توی تاپیک سریالها گذاشته. یه هفته هست گرفتم ولی همون صحنه اول فیلم رو که دیدم نتونستم بقیش رو ببینم ! ( خودتون ببینین میفهمین :D )

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
( خودتون ببینین میفهمین :biggrin1: )

نه من نفهميدم:biggrin1:
ولی خب کلاً Fringe خفنه. خيلی جا برای بزرگ کردن داستان داره. اميدوارم خوب پيش بره.

به نظر من الکی بوده، بايد ديد:biggrin1:

خب چه ربطی داره؟:biggrin1:
سعيد که نجات پيدا کرده بود، بن رو هم وسط بيابون نشون داد نه جزيره. بايد راست گفته باشه.

نظر نميدم اما دوست دارم در هر دو باشه،داستان پيچيده تر و قشنگ تر ميشه:biggrin1:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام من به طور اتفاقی با این سریال آشنا شدم و به جمع طرفداران یا بهتر بگم معتادین این سریال تبدیل شدم. از شخصیت جک و لاک خیلی خوشم میاد و ترجمه ی زیر نویس بسیار عالی فعلا یک فصلرو تقریبا تموم کردم شاید بهترین سریالی باشه که تا حالا دیدم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اساتید , مجله همشهری جوان توی این شماره یه مقاله بزرگ 6 صفحه ای راجع به LOST و شخصیتهاش و محبوبیتش و ... نوشته که به نظر جالب میاد ( خودم هنوز نخوندمش البته ! )

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اساتید , مجله همشهری جوان توی این شماره یه مقاله بزرگ 6 صفحه ای راجع به LOST و شخصیتهاش و محبوبیتش و ... نوشته که به نظر جالب میاد ( خودم هنوز نخوندمش البته ! )

آریا کجای کاری تا حالا چهارتا مقاله ازش چاپ کرده همشهری (دو هفته پیش سه تا مقاله پشت سر هم)
یکیش که یک وال تمام صفحه توش چاپ کرده بود خیلی جالب بود . مثل اینکه قراره از تلویزیون پخشش کنن . (هرکاری کردم , مقاله مربوط به پخشش رو از تلویزیون پیدا نکردم . الان دوتا مقالشو دارم ولی سومی که مهمش بود پیدا نکردم) ولی رفیقم گفت که چندتا از قسمتارو هم دوبله کردن مثل اینکه جدیه (خدا به داد این سریال برسه !!) . فقط موندم چی میخوام پخش کنن ؟ فکر کنم همش منظره پخش کنن با صدای شخصیتهاش که در حال صحبت هستن . :)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریا کجای کاری تا حالا چهارتا مقاله ازش چاپ کرده همشهری (دو هفته پیش سه تا مقاله پشت سر هم)
یکیش که یک وال تمام صفحه توش چاپ کرده بود خیلی جالب بود . مثل اینکه قراره از تلویزیون پخشش کنن . (هرکاری کردم , مقاله مربوط به پخشش رو از تلویزیون پیدا نکردم . الان دوتا مقالشو دارم ولی سومی که مهمش بود پیدا نکردم) ولی رفیقم گفت که چندتا از قسمتارو هم دوبله کردن مثل اینکه جدیه (خدا به داد این سریال برسه !!) . فقط موندم چی میخوام پخش کنن ؟ فکر کنم همش منظره پخش کنن با صدای شخصیتهاش که در حال صحبت هستن . :)
خب من همشهری زیاد نمیخونم ! همشهری جوان میخونم :D
ولی امکان نداره LOST رو پخش کنن. چون سریالی هست که هر ثانیه و هر لحظش یه نکته داره و این طوری باید هر قسمت 40 دقیقه ای رو توی 20,30 دقیقه پخش کنن و هیچی نمیمونه از سریال !

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
ای ول من همشهری جوان همیشه میگیرم تو 4 شماره قبلش زده بود شماره بعدی توضیح میدیم ولی نداد منم نا امید شدم پس امروز شنبه 22 تیر همشهری جوان لاست رو توضیح داده؟

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
خب من همشهری زیاد نمیخونم ! همشهری جوان میخونم :biggrin1:
ولی امکان نداره LOST رو پخش کنن. چون سریالی هست که هر ثانیه و هر لحظش یه نکته داره و این طوری باید هر قسمت 40 دقیقه ای رو توی 20,30 دقیقه پخش کنن و هیچی نمیمونه از سریال ! __________________
فکر کردی بابا اینا پیشرفت کردن
ندیدی تو این فیلما برای زنا لباس درست میکنن یا انقدر زوم میکنن که....
اگر هم پخش کنن چون سریالی هست که خیلی دیالوگهاش مهمه بدرد نمیخواه تلویزیون
بعضی جاها هم فکر کنن مثل این فوتبالها هست سانسور میکنن مثلا یک صحنه رو صد بار پخش میکنن به هر عمو عزت(ضرغامی) میدونه چکار کنه:biggrin1:

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
بچه ها این مطلب رو از یک وبلاگ کش رفتم:biggrin1: فکر کنم جالب باشه:

پایان‌های متفاوت فصل چهارم سریال لاست: چه کسی در تابوت است؟!

خوب، فرصتی پیش آمد که قسمت آخر فصل چهارم سریال لاست را که روز جمعه دانلود کرده بودم، ببینم.
اخطار!: خواندن ادامه پست ممکن است، داستان سریال را لو بدهد.

در سکانس پایانی بن با جک دیدار می‌کند و به او می‌گوید تنها راهی که او بقیه افراد پرواز اوشنیک، در پیش رو دارند، این است که به جزیره برگردند. بن تأکید که می‌کند که همه کسانی که از جزیره نجات یافته‌اند، باید بار دیگر به جزیره برگردند: جک، سعید، هوگو و کیت!
اگر فصل چهارم لاست را دیده باشید، می‌دانید که جک مدتهاست که آرزوی برگشت به سریال را دارد، او با کیت هم ملاقات می‌کند و در این مورد به او می‌گوید، اما کیت توجهی به این درخواست نمی‌کند. جک، در آرزوی برگشت به جزیره، مرتب بر فراز جزایر آسیایی جنوب شرق، پرواز می‌کند، به این امید که بار دیگر پروازی دچار حادثه شود و او باز به طور معجزه‌آسا وارد جزیره شود!
سرانجام در سکانس نهایی آخرین قسمت فصل چهارم، روشن می‌شود که جرمی بنتام، همان کسی که مراسم ختم برایش گرفته شده بود، چه کسی بوده: جان لاک! البته بن می‌خواهد لاک را به هم جزیره برگرداند، حتما با سفر زمانی!
PDVD_0402.jpg

اما ظاهرا نویسندگان و تهیه‌کنندگان لاست، مردد بودند که چه کسی را در تابوت بگذارند. برنامه Good Morning America در یک ویدئوی کوتاه که، نشان می‌دهد که پایان‌های دیگری هم برای فصل چهارم لاست، در نظر گرفته شده بود و حتی ساخته شده بود!
این ویدئو را می‌توانید در یوتیوب تماشا کنید.
در انتظار شروع فصل پنجم سریال می‌مانیم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر