همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,078
نام
آریا
حالا کسی 4 تا اپیزود سیزن 4 رو دیده ؟!
به شدت ضعیف تر از سیزنهای قبلی شده. کلآ توی جزیره که هیچ اتفاق خاصی نمی افته و توی این 4 قسمت چیزی جلو نرفته , فقط چند تا Flashforward نشون میده که آخر هر قسمت هم یه اتفاق جالب می افته و تموم. فکر کنم یه تجدید نظری روش بکنن.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
خب دوستان اپيسود 5 هم اومد!!بشتابيد!!من از ديشب گزاشتم تو دانلود امروز ديدمش :-"
داستانش دوروبر جزيره نيست نشون ميده چه بلايی سر سعيد و دسموند ميآد دسموند دسمون!!
به اين اسم دقّت کنيد اين ماجرا دوروبر دسمنده بيشتر و سفر در زمان ...:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,078
نام
آریا
یکبار این سریال رو دیدم

واقعا میتونم به خیلی مسحره و مضخرفه
دوست عزیز هرکسی نظری داره. البته شما اولین نفری هستی که این طور از جون و دل از این سریال بد میگی و من تا حالا کسی رو ندیدم که حداقل 5 تا اپیزود سریال رو دیده باشه و بعد نظرش این باشه. همون جور که من از Anime های ژاپنی متنفرم شما هم ممکنه از این سریال بدت بیاد ولی درست نیست آدم این طوری نظر بده.

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
یکبار این سریال رو دیدم

واقعا میتونم به خیلی مسحره و مضخرفه

من تا حالا یه نفرو فقط دیدم که از این سریال خوشش نیومده و اونم ته و توشو دروردم فهمیدم پراکنده یکی دو قسمتشو تو ماهواره دیده . فکر کنم شمام پشت سر هم و از اول سریال نشستی ببینی . اگه آدم یه قسمت از وسط سریال رو یهو ببینه احتمالا خوشش نیاد . ولی بازم درست نیست که بیای تو تاپیکی که مخصوص نقد این سریاله انقدر غیرحرفه ای و ساده عمل کنی و یهو بگی مضخرفه !! بچه ها میدونن . من خودم همه ی این سریالارو دارم و هر کی هم بخواد میدم بهش ولی تو تاپیک معرفی سریال خیلی ریز به مشکلات تک تک سریالا پرداختم . حتی وقتی میدونستم ممکنه فروشم کم بشه ولی این یدونه خداییش خیلی سخته اشکال گرفتن ازش . اگه تو درست میگی این همه آدم سراسر جهان دارن چرت میگن و بیخود این همه کتاب و سایت اینترنتی در مورد همین یه سریال بیرون اومده !! در هر حال اگه یه دلیلی چیزی میاوردی بد نبود . اصلا شاید چیزی بود که مام توجه نکرده بودیم و بحث راه مینداختیم اما اینجوری ....

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خارق العاده ترين سريالي بوده كه تاحالا ديدم . كلا اين سريال بيشتر داستان محوره و يا بايد زبان خوبي داشته باشيد يا زيرنويس فارسي تا بتونيد از سريال لذت . كه البته گزينه دوم يعني زيرنويس فارسي دركار نيست (شايد در آينده اومد ) . ;)

مي تونم بپرسم چرا كسي ديگه در مورد سريال بحث نمي كنه ، فقط اولش بود ؟ :)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
خارق العاده ترين سريالي بوده كه تاحالا ديدم . كلا اين سريال بيشتر داستان محوره و يا بايد زبان خوبي داشته باشيد يا زيرنويس فارسي تا بتونيد از سريال لذت . كه البته گزينه دوم يعني زيرنويس فارسي دركار نيست (شايد در آينده اومد ) . ;)

سیزن 1و 2 زیرنویس فارسی شده و سیزن 3 هم گفتن تا عید زیرنویس میشه

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
به نظر من واقعا سريال قشنگيه ولي چون هيچوقت دنبالش نبودم و جسته گريخته تو MBC4 ديدم داستانش کامل از دستم پريده ... تا حالا هم در کل 10-15 تا اپيزود بيشتر نديدم ولي يه چيزي که يکم برام آشکارشد اين بود که تو اين سريال خيلي داستان رو باز و کشدار کردند :-"... يعني اگر مثلا 1-2 قسمت رو هم نبيني بازم چيزي رو از دست ندادي (البته بعضي وقتا)...
راستي من مي خوام کل سيزن 1 و 2 رو بخرم که ديگه دنبال کنم ... مي خواستم از دبي بيارم ديدم خيلي گرون ميشه :cheesygri... از کدوم سايت دانلود مي کنيد ؟
چندتا سوال دارم :
اون يارو مو فر فريه که يکم سياهه عربه ؟ اسمش چيه ؟
اين اپيزود ماله کدوم سيزنه ؟:
يه ياروئه که تريپ مخترع داره ... اينا تويه ساختمونن که پره آب و غذاس ... يه کامپيوتره که بايه پسورد فکر کنم 15 رقمي کار مي کنه ... يه بار ترانزيستورش سوخته ... يادم نيست کامپيوتره چي کار مي کرد ... يه وقتي دارن که پس رو وارد کنن ...

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اون يارو مو فر فريه که يکم سياهه عربه ؟ اسمش چيه ؟
عراقیه ، اسمش هم سعید . جالب اینه که من دقت کردم سویر تو تیکه پرونی هاش ، یه بار محمد صداش میکنه و یه بار هم علی .

اين اپيزود ماله کدوم سيزنه ؟:
يه ياروئه که تريپ مخترع داره ... اينا تويه ساختمونن که پره آب و غذاس ... يه کامپيوتره که بايه پسورد فکر کنم 15 رقمي کار مي کنه ... يه بار ترانزيستورش سوخته ... يادم نيست کامپيوتره چي کار مي کرد ... يه وقتي دارن که پس رو وارد کنن ...
قسمت دوم سوم از سیزن 2 هستش .

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116

به خدا من خودم شدید طلبم که بشینم ادامه ی بحث رو بدم ولی عجیب سرم شلوغ بود این چند روز . یه پروژه ی ترجمه گرفته بودم که یه کم طول کشید . حالا دیگه آزادم . از فردا پس فردا دوباره شروع میکنم . مثل اینکه ما ننویسیم همه شل میشن ! البته تو استثنایی میلادا ;)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دیروز سیزن یک رو گرفتم و 4 اپیزود اول رو دیدم
من زیاد سریال بین نیستم اما اینقدر همه تعریف کردن رفتم گرفتم
قسمتهای زیادی ندیدم اما از هون قسمت اول معلوم شد سریال قوی هستش
جالبه که نحوه فیلمبرداری هم کاملا سینماییه و با دوربینهای قوی فیلم گرفته شده
در کل اگه با کیفیت خوب ببینید با توجه به داستان گیرا حتما جذب میشید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
چرا من همش فكر ميكردم كسي نيست كه LOST رو ديده باشه
نگو خنگ تشريف دارم
دوستان تازه وارد تبريك عرض ميكنم كه به اين دنياي بي در و پيكر ولي هيجان انگير LOST خوش اومدين من الان اپيزود 3 season4 هستم برام دعا كنيد!!

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام
من امروز اپيسود 7 رو ديدم و بايد اعتراف کنم اينجوری شدم:eek::eek:!!!!

اگه علاقه دارين بخونين کل داستان اپيسود 7 رو اينجا مينويسم:

داستان درباره جين و سان هست!و يخورده هم درباره کشتی اي که سعيد و دسموند اونجا هستن!:
سان فکر ميکنه جين کشته شده ولی يجای ديگه جين به يک پرستار ميگه که تازه دوماه هست که ازدواج کرده!!
سان بچه جين رو بدنيا ميآره و با هوگو ميره سر خاک جين!!!
از اونور سعيد و دسموند از اون قسمتی که زندانی بودن يک يادّاشت دريافت ميکنن که ميگه:
Dont Trust The Captain!
ميآن دنبال سعيد و دسموند ميگن بياين با کاپيتان اختلاد کنيد!اينا وقتی ميخوان برن اختلاد کنن يکی از خدمه کشتی خودش رو ميندازه تو دريا و هيچکس هم کمکش نميکنه!:confused:
از همه جالب تر اين بود که پدر والت(اسمش رو يادم نيست:biggrin1:) شده رفته گر کشتی سعيد اين رو ميفهمه ولی به روی خودش نميآره اون هم اينگار سعيد رو نميشناسه دسمون هم که گيجه!چيزی يادش نميآد! (از من بپرسن ميگم اين همون جاسوس بن هست تو کشتی که يادّاشت رو داد به سعيد:-")

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اگه زیرنویس سیزن 2 کامل اومده یکی بزاره تا بقیه استفاده کنن دیگه
ما که هر جا میریم میگن اصلا زیر نویس نداره :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر