همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
بچه ها کدوم پرنده رو میگین؟تو کدوم قسمت؟تو چه لکیشنی؟اون موقع که این پرنده اومده چه اتفاقی داشته میفتاده؟:-/:-/!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
تو جنگل بودن یه پرنده از روی سرشون رد شد و هرلی فک میکرد اسمشو گفته...
سوالای اصلی؟؟ جدی فک میکنی جواب دادن؟؟ اینکه اصلا جزیره چیه چرا اینجوریه؟؟ اون منبع انرژی از کجا اومده صحبتهای دنیل چی شد پس در مورد دورو اینا... اینکه اون مادر قاتل جیکوب اینا از کجا اومده اون پایین نوری که منبع داشت اطرافش کار انسان بود و معماری داشت کی ساخته بود و و و ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اون پرنده که طرفدارای سریال اسمش رو گذاشتن Hurley Bird , توی دو قسمت اومده (البته من یکیش رو یادمه که از بالای سر اینا رد میشد و Hurley پرسید این اسم منو صدا زد و Sawyer هم گفت آره ! همون اپیزودی که داشتن به طرف Others میرفتن)
کلآ یک بار توی اپیزود 24 سیزن 1 و یک بار هم توی اپیزود 23 سیزن 2 اومده.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اون پرنده که طرفدارای سریال اسمش رو گذاشتن Hurley Bird , توی دو قسمت اومده (البته من یکیش رو یادمه که از بالای سر اینا رد میشد و Hurley پرسید این اسم منو صدا زد و Sawyer هم گفت آره ! همون اپیزودی که داشتن به طرف Others میرفتن)
کلآ یک بار توی اپیزود 24 سیزن 1 و یک بار هم توی اپیزود 23 سیزن 2 اومده.
خوب این پرنده چه شکلی بود ؟
عکسی چیزی ازش نداری بزاری ؟

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
خوب این پرنده چه شکلی بود ؟
عکسی چیزی ازش نداری بزاری ؟

فکر کنم این بود :

Code:
http://ncjl.files.wordpress.com/2008/10/223-hurley-bird-01.jpg

223-hurley-bird-01.jpg

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
عجب پرندهای ...بابا جنگل هست دیگه توش همه چیز هست !!!!!!!!!!!این والت چی شد چه قدرتی داشت من که نفهمیدم
راستی اون کفشی که قسمت اول رو درخت بود بعد قسمت اخر هم رو درخت بود ولی پوسیده بود چه منظوری داشتند؟؟؟؟

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
واقعا سوالهای بی پاسخ زیادی مونده...:|

انقدر که پیچوندن این داستانو خودشونم پیچ خوردن....:d

همه سوالها به کنار کلیر چجوری آرون رو دوبار زایید که به نظر یکیش هم تو اون دنیا بود؟:d

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
خیلی بد تموم شد :
1- جیکوب چه جوری از جزیره میرفت بیرون
2- اون زنه که تو جزیره جیکوب و اون دودرو بزرگ کرد از کجا اومده بود
3- اون نوره اصلا چی بود قلب جزیره :-/ بعد کله جزیره به یه چوب پنبه وصل بود:d
4- چرا وقتی برادر جیکوب افتاد اونتو دود شد بعد بقیه نشدن
5- بن برای چی دودرو صدا میکرد اصلا
6-خوب اینا که مردن چرا اون دنیا یادشون نمیاد همدیگرو
7- اون مجسمه اصلا چی بود کی ساخته بود واسه چی ساخته بود
8- مگه هرلی آخر نشد جانشین جیکوب پس چرا مرد مگه نباید کلی عمر کنه
9- دزموند اصلا چرا انقدر مهم بود جک هم که رفت تو اون ابه چیزیش نشد
10- دزمود تو هر 2 دنیا هواسش بود که هست؟ چرا؟
11- والت چی شد اصلا چرا بضی وقتا میومد تو جزیره؟
12- یه قسمتی که خیلی برای من سواله اونجایی که لاک پاش ضخمی شده بعد اون دوده به ریچارد میگه برو اون قطب نما رو بده بهش چه جوری میشه از لحاظ زمان میگم
13- بابای جک این وسط چیکاره بود
خیلی چیزای دیگم هست که اگه بخوام بگم یه صفحه کامل میشه خیلی بد تموم شد به نظر من

Last edited by a moderator:

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
Room 23

من امشب میخوام این 10دقیقه رو دانلود کنم . کلا انتظاری هم ندارم چون با اون پایان کم کم کنار اومدم .
اما در مورد والت من یک چیزی بگم :
توی DVD های فصل 4 یک چیزی بود تحت عنوان "Missing Pieces" که 13تا تیکه‌‌ی کوتاه حذف شده از فصل های قبل رو داشت ( اگه خواستید دانلودش کنید این لینکشه : تورنت ) یک قسمت اسمش هست "Room 23" که در مورد والت ـه . گفتم شاید بتونه چیزایی بگه .
دیالوگ های مهمش :
Ben : Jacob wanted him [ Walt ] here.
He's important. He's special.

Juliet : He's dangerous.

Ben : He's just a kid, Juliet. He's a child.

Juliet : He's just a child?

Juliet : Come see.

Juliet : What kind of child does this ?

06%20-%20Room%2023.avi_snapshot_01.03_%5B2010.08.11_19.34.14%5D.jpg
http://stashbox.org/973966/06%20-%20Room%2023.avi_snapshot_01.03_%5B2010.08.11_19.34.14%5D.jpg
همون طور که تو عکس معلومه والت یه رابطه ای با جذب پرنده ها داره و عکس هم مربوط به زیرِ پنجره‌ی اتاقشه (Room 23 ) که با تخته های چوبی بسته شده .

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
خیلی بد تموم شد :
1- جیکوب چه جوری از جزیره میرفت بیرون
2- اون زنه که تو جزیره جیکوب و اون دودرو بزرگ کرد از کجا اومده بود
3- اون نوره اصلا چی بود قلب جزیره :-/ بعد کله جزیره به یه چوب پنبه وصل بود:d
4- چرا وقتی برادر جیکوب افتاد اونتو دود شد بعد بقیه نشدن
5- بن برای چی دودرو صدا میکرد اصلا
6-خوب اینا که مردن چرا اون دنیا یادشون نمیاد همدیگرو
7- اون مجسمه اصلا چی بود کی ساخته بود واسه چی ساخته بود
8- مگه هرلی آخر نشد جانشین جیکوب پس چرا مرد مگه نباید کلی عمر کنه
9- دزموند اصلا چرا انقدر مهم بود جک هم که رفت تو اون ابه چیزیش نشد
10- دزمود تو هر 2 دنیا هواسش بود که هست؟ چرا؟
11- والت چی شد اصلا چرا بضی وقتا میومد تو جزیره؟
12- یه قسمتی که خیلی برای من سواله اونجایی که لاک پاش ضخمی شده بعد اون دوده به ریچارد میگه برو اون قطب نما رو بده بهش چه جوری میشه از لحاظ زمان میگم
13- بابای جک این وسط چیکاره بود
خیلی چیزای دیگم هست که اگه بخوام بگم یه صفحه کامل میشه خیلی بد تموم شد به نظر من
1.صاحب جزيره اون بود دیگه،چطوری نداره که!
2.درست مثل مادر جیکوب،بر اثر حادثه.
3.قلب جزیره،جوهره ی جزیره.(طبق گفته ی مادر دروغی جيكوب:زندگی،مرگ،تولد دوباره...
4.دلیل اول حفاظت از جزیره،نرفتن کسی به داخل نور بود تا تبدیل به دود سیاه نشه (فقط یک نفر و یکبار!))
5.اشتباه میکرد!:d
6.اخرش یادشون اومد که؟!
7.توسط ساکنین و یکی از رئیس های قبلی جزیره،فکر کنم علامت اصلی مجسمه،بیانگر شیطانه،یعنی تو این جزیره نیروی شیطانی هست!که ملت بفهمن و نرن اونجا!:d
8.خب،جیکوب هم مرد و جانشینی برای خودش انتخاب کرد.(احتمالا هوگو،بعد از چندین سال والت رو انتخاب کرد!)
9.به خاطر مقاومتش در برابر مغناطیس و...جک هم که بعد از برخورد با اب مرد دیگه!اگه کسی به جز دزموند میخواست چوب پنبه(!)رو در بیاره،تا برسه بهش ضعیف میشد و میمرد!
10.فکر کنم تو جزیره،صحنه هایی از برزخ رو دید،و تو برزخ هم برعکس!
11.این والت به خاطر رشد غیرعادیش(که یهو بزرگ شد!:d)گند زد به سریال!:dظاهر شدن تو جزیره هم کار جیکوب بوده،رفته تو جلد والت حتمن!چون جان والت رو میشناخت تا اونو قانع کنه که خوکشی نکنه.
12.دقیق یادم نیست.فکر کنم تو زمان اصلی،لاک و ریچارد اونو میبینن(همان طورکه نور دریچه رو دیدن)و لاک ریچاردو میفرسته پیشش!
13.در دنیای اصلی که ادم بدی بود.ولی در برزخ نماینده ی خوبی بود(کفش سفید به پا داشت).
در مورد پایان:مثلا تو سريال فرار از زندان اخرش میفهمیم 4 سال بعد،مایکل مرده،ولی نمیدونیم تو این مدت چه اتفاقایی افتاده،که لذت بخشه(پایان باز در عین این که یه حقیقت مهم نهایی رو میدونیم.)به خاطر همین هم به نظر من پایان لاست خوبه!یه جورایی پیشرفته و تکامل یافته ی پایان فرار از زندانه ولی خیلی بهتر!میبینیم جک با فداکاری میمیره،سایر و کیت و ریچارد و مایلز و...فرار میکنن و هوگو و بن به زندگی در جزیره و رهبری ان ادامه میدن.اتفاقای خیلی زیاد و جالبی بعدا میوفته که هیچکدومو ما نمیدونیم و تو حسرتش میمونیم!:dولی میدونیم که اخر کار،بعد از زندگی اصلی،دوباره به هم میرسن و...moving on!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان من الان این اپیزود جدیده را دان کردم!آخرش موزیکی که زد که همه ی طرفداران لاست می دونند به معنی اینه ادامه دارد.می خواستم بدونم باز هم قراره از این مینی اگیزود ها بیاد؟
پ.ن:بازیگر والت که عوض نشده؟چه قدر بزرگ شده...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا من سوال های زیادی دارم ! کلا همین الان ساعت 7 صبح لاست رو تموم کردم ! از ساعت 11 شب تا حالا فقط دارم لاست میبینم تا الان که اپیزود اخر رو هم دیدم !

سوالام رو ممنون میشم دوستان جواب بدن :d
1 - الان تموم اون نمایش خیریه ( کنسرت ) و پلیس بودن جیمز و عمل شدن جان تو برزخ بود ؟ یعنی اون اتفاقات جزیره اتفاقات دنیای فانی بود و اتفاقات تو کلیسا و کنسرت و ... در برزخ بود ؟ یکی کامل منو توجیح کنه ؟
2 - قضیه ازدواج جک با جولیت و پسرشون چی بود ؟ اخه لاک بعد از عمل بهش گفت تو پسری نداری !
3 - مایکل چرا تو کلیسا با بقیه نبود ؟ والت هم نبود ! اون دختره پلیسه ( انا لوسیا ) هم نبود !
4 - قضیه ی ماموریت دزموند چی بود که تو هر دو دنیا بقیه رو میشناخت ؟
5 - چشمه حیات توی معبد قضیش چی بود ؟ چرا سعید مرد و دوباره زنده شد ؟

الان یه کم گیج میزنم ! سوالام رو به مرور میپرسم :d

من زیاد راضی نبودم از پایان داستان ! کلا چون عادت کردیم هلو برو تو گلو اخر سریالهای مورد علاقمون باشه ! عادت نداریم خودمون رو به زحمت بندازیم کمی تفسیر و تفکر کنیم :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خسته نباشی نیما ! 20,30 صفحه قبل رو بگردی این سوالا با چند صد تای دیگه (اغراق :D) وجود داره که بعضیاشون هم جواب گرفتن :D
1. دقیقآ ! یعنی جزیره توی دنیای واقعی بود ولی بعدش هرکسی میمرد (حالا ممکنه مثل جک توی جزیره مرده باشه یا مثل جیمز از جزیره خارج بشه و پیر بشه بمیره :D) میره توی برزخ !
2. هیچ کسی نمیدونه ! کلآ معلوم نیست چه برزخی هست که ملت بچه دارن و مثلآ اون بچه بدبخت توی دنیای معمولی چیکاره بوده و ... :D بعد هم که یادشون می افته قبلآ توی جزیره بودن میگن گور بابای بچه ! :D
3. کلآ مثل اینکه با سیاه پوستها مشکل داشتن :D (شوخی !) مستر اکو هم نبود ! البته مستر اکو رو خود سازنده های سریال گفتن پول بیشتر طلب کرده برای همین نیومده :D آنالوسیا هم که توی اپیزود آخر (یا یکی مونده به آخر) گفته شد هنوز آماده نیست ! یعنی توی اون برزخ هم به شغل شریف رشوه گیری مشغوله :D ولی مایکل و والت رو رسمآ کسی نمیدونه کجا بودن !
4. دزموند وقتی رفت توی اون اتاقکه که یه دستگاهی بود و جریان الکتریسیته و اینا , یه شوک عجیبی بهش وارد شد و در یه صدم ثانیه به اون دنیا رفت و برگشت ! کلآ بدنش یه حالت خاصی داره که اجازه داد آخرش بره توی چشمه و چیزیش نشه !
5. اگه فهمیدی به ما هم بگو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر