همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
LOST - Star Wars Alternative Ending

i98139_starwarsLostAlternateending2.jpg

i98138_starwarsLostAlternateending3550x310.jpg

http://www.ufunk.net/humour/lost-la-fin-alternative-avec-des-jedi-tout-est-plus-simple
ای دمت گرم!عکس پایینی منو برد روزای اول لاست،فصل یک!:(:x
انصافا فصل اول لاست یه حسی رو یادم میندازه که هرگز تجربش نکرده بودم.ترکیبی از هیجان،استرس،غم،شادی...:x
چی بگم،عجب دورانی بود!
لاک و دریچش...هنوزم وقتی یاد لحظه ای که نور دریچه روشن شد میفتم،اشکم در میاد.چه شخصیت فوقالعاده ای داشت لاک!:(

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم 3 تا قسمت دیگه ببینم پرونده لاست بسته میشه برای من هزار تا سوال دارم که به احتمال زیاد با دیدن این 3 قسمت هم جواب شون رو پیدا نمیکنم......باید بیام از شما ها به پرسم .....راستی پسر مایکل والت بود درست نوشتم چه قدرتی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
منم 3 تا قسمت دیگه ببینم پرونده لاست بسته میشه برای من هزار تا سوال دارم که به احتمال زیاد با دیدن این 3 قسمت هم جواب شون رو پیدا نمیکنم......باید بیام از شما ها به پرسم .....راستی پسر مایکل والت بود درست نوشتم چه قدرتی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که تمامش رو دیدم هنوز کلی سوال دارم. کارگردان اخر فیلم شلنگ اب رو گرفت تو فیلم :d. مسخره تموم شد

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
منم قسمت اخر رو دیدم :(....ناراحت کننده بود.....فقط به توضیح کامل بدبد که چی شد ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من که نفهمیدم چه طوری شد . اگه کسی از دوستان میدونه که چه اتفاقاتی اخر فیلم افتاده بگه تا ما هم از این سر در گمی در بیایم:-/

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
هرکی سریال رو تا آخر دیده بخونه.

یه جاییش خیلی جالب بود، اونجایی که کیت میپرسه این تابوت کی بود که بردن تو، دزموند میگه اسمش بوده کریستشن شپرد، کیت میگه یعنی همون عیسی چوپان گله؟ میگه بعله، آخرش هم همون بابای جک بود که در کلیسا رو باز کرد و نور آمد.

یه مسئله ای که من شدیدا توی کف اش هستم اینه که روح اینا توی دنیای واقعی و بین مردم عادی (زنده ها) بود و یا اینکه همه مردمی که توی اون دنیا بودن مرده بودن، حتی کسایی که داشتن توی رستوران مرغ سوخاری میخوردن و یا توی بیمارستان بودن و اینا، بالاخره یکی از این دوتا باید باشه دیگه، درسته؟

ولی عجب سریالی بود.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من دیشب قسمت آخر سریال را دیدم و واقعا ناراحت شدم از این که اینطوری به شعور و منطق بیننده ها توهین کردن ،اگر داده بودن سیروس مقدم سریال را تمام می کرد بهتر در میاورد
این همه سوال باقی موند این همه با کاراکتر ها بازی کردن همه چیز را زدن نابود کردن این سعید این همه آدم کشت این همه این سریال قربانی داشت آخرش همه رفتن بهشت؟!دقیقا مثل مهده کودکی که یک مسابقه می زاره و هیچ کس بازنده نیست همه جایزه می گیرند که نارانت نشن.به همین راحتی کل سریال را داغون کردن.داستان زمان ،تمدن ها و تکنولوژی چی میشه؟!
بعد رفتم توی نت یک گشتی زدم دیدم اکثرا دارن بدو بیرا می گن به نویسنده ها و شکایت می کنند از این که 6 سال وقت همه را گرفتن و آخرش این جوری تمامش کردن.یک عده ای البته معدودی خیلی از قسمت آخر خوششون اومده بود که فکر می کنم وقتی داشتن می دیدن یا High بودن یا کلا تو باغ نبودن که داستان چیه.

Last edited by a moderator:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
خوب این قسمت 10 دقیقه ای هم پخش شد و به چند تا سوال پاسخ داد:
1-خرسهای قطبی از کجا اومده بودند.
2-پرنده ای که از بالای سر هارلی رد شد از کجا اومده بود.
3-غذاهای دارما از کجا میومد.
4-داستان والت چی شد!
-------------
زمانی که هارلی رو توی این قسمت نشون داد واقعا گریه ام گرفت.:(
هیییییییییییییییییییییییی:((

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام.
خوب این قسمت 10 دقیقه ای هم پخش شد و به چند تا سوال پاسخ داد:
1-خرسهای قطبی از کجا اومده بودند.
2-پرنده ای که از بالای سر هارلی رد شد از کجا اومده بود.
3-غذاهای دارما از کجا میومد.
4-داستان والت چی شد!
-------------
زمانی که هارلی رو توی این قسمت نشون داد واقعا گریه ام گرفت.:(
هیییییییییییییییییییییییی:((
کدوما؟؟؟لینک بده خو:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این 10,11 دقیقه که چیز خاصی نشون نداد !
خرس های قطبی قبلآ مشخص شده بودن.
اون پرنده رو که رسمآ عوضش کردن ! توی سریال دو بار میگه Hurley و حتی توی زیرنویس رسمی سریال هم مینویسه Hurley , اون وقت اینجا اومدن میگن پرنده جهش یافته و هیبرید و اینا هست ! پس اسم Hurley رو از کجا یاد گرفته ؟! :D
این وسط فقط غذاهای دارما رو خوب توضیح دادن !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا من هرچی الان دارم فکر میکنم یادم نمیاد پرنده ای از بالای سر هارلی رد شده باشه و اسمش رو صدا زده باشه ! :d
فقط برای من مثل اینکه این اولین باری بود که این پرنده رو دیدم و شنیدم اونم توی همین قسمت بود !!
حالا واقعیت داره یا نه ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر