همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام میگم توی بازی سنتر تاپیکی راجع به سریال Vampire dairies نیست
اگه هست لطفا معرفی کنید
یکی از بازیگرای نقش اول این سریال (Ian samerhalder) هستش که توی سریال Lost هم بازی می کرد واقعا توی این سریال قشنگ بازی کرده :love:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ما مخلصیم!:d

اول اینکه شما چرا اینقدر عصبانی هستید؟!ثانیا مسخره کردن اعتقادات دیگران کار درستی نیست.:smile:
منظور شما اینه که چون روسو دود رو سیستم امنیتی جزیره دونسته بود،پس یعنی دود حتما ساخته ی دست ادمه؟بعدشم ما تو فصل 5 میبینیم که افراد روسو بعد از ورود به جزیره توسط دود کشته میشن روسو که دانای کل نیست و نبود که ما حرف اونو باور کنیم.بلکه شخصیتی داره مثل یک راوی غیرقابل اعتماد(دیوونه هم که بود!!!).در ضمن نویسنده ها مارو گاگول حساب نکردن:biggrin1: شما چرا اینقدر بدبینید اونا از اول میدونستن که قراره تو هر فصل چه اتفاقی بیوفته پس اینطور نبود که اول معما هارو مطرح کنن بعد به فکر جوابا بیوفتن.در اخر هم میگم که باید از چیز های خوب طرفداری کرد و حیفه که شما با این حرفا لذت دیدن یکی از بهترین سریال های جهان رو(که شاید هرگز تکرار نشه) خراب کنید.

اینقدر نوشتی.... خوب قبول.... جواب این روندادی هنوز. شاید جوابی نداری...

:arrowd:

غلط می کردن با جدو آبادشون که کنترل سیستم امنیتی جزیره رو میدادن به دست بن که بره دستشو بوکونه تو او گودال دوده ظاهر بشه. بعد الان مثل سگگگگ از دوده بترسه و تازه بفهمه دوده جان لاک شده..

Last edited by a moderator:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
اینقدر نوشتی.... خوب قبول.... جواب این روندادی هنوز. شاید جوابی نداری...

:arrowd:
غلط می کردن با جدو آبادشون که کنترل سیستم امنیتی جزیره رو میدادن به دست بن که بره دستشو بوکونه تو او گودال دوده ظاهر بشه. بعد الان مثل سگگگگ از دوده بترسه و تازه بفهمه دوده جان لاک شده..[/
من دقیقا متوجه منظورتون از ارتباط اینکه بن دود رو احضار کرده و حالام داره ازش میترسه
،نشدم.یکم بیشتر توضیح بدید.شایدهم تو قسمت های بعدی به جوابتون برسید.
البته اینو در نظر داشته باشید که با مرگ جیکوب،دودسیاه ازادی عمل بیشتری پیدا کرده.حالا اینکه دود تو فصل 4 به بن کمک کرد اشکال داره یا اینکه بن از دود میترسه؟!!

آخرین ویرایش:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
من دقیقا متوجه منظورتون از ارتباط اینکه بن دود رو احضار کرده و حالام داره ازش میترسه
البته اینو در نظر داشته باشید که با مرگ جیکوب،دودسیاه ازادی عمل بیشتری پیدا کرده.حالا اینکه دود تو فصل 4 به بن کمک کرد اشکال داره یا اینکه بن از دود میترسه؟!!

ببین شما داری از یه دیدی حرف میزنی که من میگم مطمعن باش همه اون اون کسایی که دارن از لاست انتقاد میکنن ، نتنها ازش انتقاد نمیکنن ، بلکه خیلی از شما بهتر بلدن تعریف و تمجید کنن. بقیه رو نمیدونم ولی از من نخواین وقتی انتقاد میکنم بیام ازش بی مورد تعریف کنم، بی شباهت نیست که الان ما اگه بخوایم از جامعه مون انتقاد کنیم باید ابتدا از مقام عظمای ولایت تعریف کنیم تا بتونیم حرفمون رو بزنیم .اون هم باید جوری حرف بزنیم که دوستان خوششون بیاد. یا مبادا برداشت بد نکنن.

شما میگی به فلان معما پاسخ خواهند داد، ما هم میگیم بله پاسخ میدن ، ولی من میگم سریالی که ادعا میکنه تک تک صحنه از سکانس ها رو باید به دقت نیگاه کنین تا بفهمین یا اینکه کوچکترین صحنه از سریال بی مورد نیست . این دیگه یعنی کلک!
من گفتم علمی چون سریال خودش از ابتدا تاکید داشت به یافته های علمی! یا مثلا تاکید داشت تو جزیره به یافته هایی رسیدن که توی هیچ کجای کره زمین غیر از جزیره دست یافتن بهش عَمَلی نیست.
زمانی که جان با دقت فراوان و چندیدن و چند بار فیلم آموزشی دارما رو میخوند که حتما یادته؟)یا مطرح شدن مساله اکترومغناطیس! یا اضافه کردن شخصیت های فیزیک دانی مثله دانیل فارادی(درست گفتم؟) که تو کل جهان از نظر علم فیزیک جزو برترین هاست.
وقتی به جزیره میاد ، یادته ؟ زمانی که از خارج جزیره راکت پرتاب میشه و دانیل محاسبه میکنه و به این میرسه که اینجا زمان جور دیگه ای میگذره. اینا همش حکایت از مصادیق علمی داره!
حالا ما میگیم علم نه! ولی یه جوری که با منطق انسان سازگار باشه، که متاسفانه دیده نشد! و وقتی هم که، هم از علم و هم از منطق خارج شد ؛ دیگه کارگردان دارا و ندار هم میتونه با این همه امکانات، یه همچین فیلمی بسازه! البته حرف اول من یادت نره من از دیدِ طرح مساله و تا حدودی هم داستان پردازیش دارم حرف میزنم و معتقدم کارگردان دار و ندار میتونه بسازه.
ولی یک عمر نخواهد تونست در مورد شخصیت پردازیش و مسائل مربوط به مرز خوبی و بدی در انسانها که یه چیزه به نظر من بالاتر از فوق العاده بلکه خارق العاده بود.

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
ببین شما داری از یه دیدی حرف میزنی که من میگم مطمعن باش همه اون اون کسایی که دارن از لاست انتقاد میکنن ، نتنها ازش انتقاد نمیکنن ، بلکه خیلی از شما بهتر بلدن تعریف و تمجید کنن. بقیه رو نمیدونم ولی از من نخواین وقتی انتقاد میکنم بیام ازش بی مورد تعریف کنم، بی شباهت نیست که الان ما اگه بخوایم از جامعه مون انتقاد کنیم باید ابتدا از مقام عظمای ولایت تعریف کنیم تا بتونیم حرفمون رو بزنیم .اون هم باید جوری حرف بزنیم که دوستان خوششون بیاد. یا مبادا برداشت بد نکنن.

شما میگی به فلان معما پاسخ خواهند داد، ما هم میگیم بله پاسخ میدن ، ولی من میگم سریالی که ادعا میکنه تک تک صحنه از سکانس ها رو باید به دقت نیگاه کنین تا بفهمین یا اینکه کوچکترین صحنه از سریال بی مورد نیست . این دیگه یعنی کلک!
من گفتم علمی چون سریال خودش از ابتدا تاکید داشت به یافته های علمی! یا مثلا تاکید داشت تو جزیره به یافته هایی رسیدن که توی هیچ کجای کره زمین غیر از جزیره دست یافتن بهش عَمَلی نیست.
زمانی که جان با دقت فراوان و چندیدن و چند بار فیلم آموزشی دارما رو میخوند که حتما یادته؟)یا مطرح شدن مساله اکترومغناطیس! یا اضافه کردن شخصیت های فیزیک دانی مثله دانیل فارادی(درست گفتم؟) که تو کل جهان از نظر علم فیزیک جزو برترین هاست.
وقتی به جزیره میاد ، یادته ؟ زمانی که از خارج جزیره راکت پرتاب میشه و دانیل محاسبه میکنه و به این میرسه که اینجا زمان جور دیگه ای میگذره. اینا همش حکایت از مصادیق علمی داره!
حالا ما میگیم علم نه! ولی یه جوری که با منطق انسان سازگار باشه، که متاسفانه دیده نشد! و وقتی هم که، هم از علم و هم از منطق خارج شد ؛ دیگه کارگردان دارا و ندار هم میتونه با این همه امکانات، یه همچین فیلمی بسازه! البته حرف اول من یادت نره من از دیدِ طرح مساله و تا حدودی هم داستان پردازیش دارم حرف میزنم و معتقدم کارگردان دار و ندار میتونه بسازه.
ولی یک عمر نخواهد تونست در مورد شخصیت پردازیش و مسائل مربوط به مرز خوبی و بدی در انسانها که یه چیزه به نظر من بالاتر از فوق العاده بلکه خارق العاده بود.
من نوشته ی شما رو به دقت خوندم.در مورد اینکه گاهی وقتا سریال از علم خارج میشه موافقم.اما اینو میخوام بدونم که چرا این انتظار ایجاد شده که سریال نباید از علم خارج میشد؟!مگه از اول "فقط" علمی بود؟از شما میپرسم که اگه بخواهیم یک ژانر کلی برای لاست انتخاب کنیم چی را انتخاب میکنیم؟به نظر شما "علمی تخیلی"بهتر از "علمی" یا "تخیلی"نیست؟اصلا یکی از خطوط داستانی لاست در مورد تقابل علم و معجزه و سرنوشت بوده(که جک مردی بود که دنبال توجیه علمی برای هرچیز بود ولی لاک به سرنوشت و خدا و معجزه معتقد بود.)
اصلا از همان قسمت اول میبینیم که"معجزه ای"برای لاک روی داده که پاهایش درست شده که معجزه همواره در تقابل علم و منطق هست پس این چیزها از اول بوده!اما قبول میکنم که بار علمی در 3 فصل اول(کلا قبل از جیکوب وکلبه و...)بیشتر از از بار تخیلی بود اما همش که علمی نبود!!!:smile:
البته این حق همه هست که اگر جواب معما ها باب میلشون نبود انتقاد کنن،اما انتقاد منطقی بدون توهین!!!:biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
آقا این قسمت پس چرا نیومد ؟؟ :biggrin1:
مصخره کردن اینام ؟؟

نه نگفتی!:biggrin1:حالا که گفتی یکم بیشتر توضیح بده بگو کی قراره پخش بشه!!؟:biggrin1:

یه سایتها گفته بود که توی بریک تشریف دارن عوامل !! :biggrin1:
حالا دیگه نمیدونم !!
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_lost_episodes
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_lost_episodes
اپیزودِ 14 خلاف روال هست! 4م می میاد!
دو اپیزودِ آخر (با هم) هم 2 روز زودتر از روال همیشگی، یعنی 5 روز بعد از اپیزودِ 16 پخش میشه!
صفحه ی قبل رو می خوندین خو! :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مثلا متوجه شدن شما نیست. مسئله اینه که نمی خواید قبول کنید و میخواید چیزی رو که به خوردتون دادن نویسنده ها و شما هم قبول کردید رو به ما ها هم به زور بقبولونید.

من نوشته ی شما رو به دقت خوندم.در مورد اینکه گاهی وقتا سریال از علم خارج میشه موافقم.اما اینو میخوام بدونم که چرا این انتظار ایجاد شده که سریال نباید از علم خارج میشد؟!مگه از اول "فقط" علمی بود؟
شما چرا باید انتظار داشته باشید که از علم خارج بشه؟؟؟

بله سریال از اول علمی بود. خوب شدن پاهای جان هم عملی بود. اما خوب جان خودش میخواست خودش رو گول بزنه و بگه کار و خدا و .... بوده ربطی به ماها نداره.

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
مثلا متوجه شدن شما نیست. مسئله اینه که نمی خواید قبول کنید و میخواید چیزی رو که به خوردتون دادن نویسنده ها و شما هم قبول کردید رو به ما ها هم به زور بقبولونید.

شما چرا باید انتظار داشته باشید که از علم خارج بشه؟؟؟

بله سریال از اول علمی بود. خوب شدن پاهای جان هم عملی بود. اما خوب جان خودش میخواست خودش رو گول بزنه و بگه کار و خدا و .... بوده ربطی به ماها نداره.
من انتظار نداشتم که از علم خارج بشه،در عین حال انتظار نداشتم که از علم خارج هم نشه و تخیلی بشه!
شما چه انتظاری از نویسنده ها داشتین که باهاش وجود دود سیاه رو توجیه علمی کنن؟اگر جوابتان چیزی به غیر از نانوماشین و...هست بفرمایید!:biggrin1:یا خودتون بگید ماهیت دود سیاه چی بود خوب میشد؟!در ثانی اگه همه ی معما ها توجیه علمی داشت که بدتر از الان میشد!عمر زیاد ریچارد،ماهیت دود،قدرت اعداد،حرکت جزیره،غیب شدنس،چه توجیه علمی میتونه داشته باشه؟
من عمرا اگه بخوام چیزی رو به شما بقبولونم.چون شما که فصل های اول رو با علاقه دنبال کردید و روز ها فکر و ذکرتون رو مشغول لاست و نظریه هاش کردید،حق دارید از جوابا ناراضی باشید. حالام به خاطر شما قول میدم که اخرین پستم در این مورد باشه.ما کم اوردیم!تسلیم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما چه انتظاری از نویسنده ها داشتین که باهاش وجود دود سیاه رو توجیه علمی کنن؟اگر جوابتان چیزی به غیر از نانوماشین و...هست بفرمایید!:biggrin1:یا خودتون بگید ماهیت دود سیاه چی بود خوب میشد؟!
مجبور نبودن به اینصورت نشون بدن دود سیاه رو که آخرش هم تبدیلش کنن به یه Shape Shifter.

10ها صفحه در مورد اینا بحث شده بود. دونه بودنه به عرضتون میرسونم.

عمر زیاد ریچارد
تغییر زمان یا سفر در زمان.

ماهیت دود
میتونست چیزی دست ساز از دارما باشه برای حفاظت از تشکیلات. فقط یه مثال بود با توجه به اینکه بن یک بار این کار رو برای محافظت از دهکده کرد.

قدرت اعداد
برای این یه مورد هیچ دلیلی ندارم چون واقعا یه بخش چرت و پرت بود و الان هم که می بینیم بیخیالش شدن و انگار اصلا چنین چیزی نبوده و ما رو چندین فصل مسخره این اعداد نکردن.

حرکت جزیره،غیب شدنس
اینو که خود سریال هم غیر مستقیم اعلام کرد. جهش در زمان.

در کل خواستن یه سریال پر رمز و راز بسازن که ریدن تو هر چی معما بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
آقا جون مادرت اینا رو جای دیگه نگو. معراج رفتن پیامبر !!
icon_lol.gif
:laughing:

متاسفانه بعضی اقایون ماهیت سریال رو درک نکردن معراج فقط یه مثال بود منظور اینه که لزومی نداره هر چه در توان ذهن اشخاص نیست وجود نداشته باشه چون علم بسیار ناقصه این سریال اصولا اصله صحبتش یه جورایی نبرد خیر وشر هست حالا کارمون به جایی رسیده که اقایون میخوان ببیینن زاویه برخورد اشیا چیه؟اصولا نبرد خیر و شر ماهیت علمی نداره که براش دلیله علمی بیاری اگه به علم علاقه داری مستند نگاه کن نه سریال نمیدونم چرا تو این سایت یه عده فقط به تخریب همه چیز فکر میکنن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر