همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
نامردیهههههههه + مطالب جالب

سلام
بابا نامردیههههههههههه
چرا ؟! :biggrin1: الان میگم

1) این همه سفارش ریختین سر من بدبخت بعد خودتون نشستین تند تند پیش میرین . نامردای معتاد . خوبه که حالا من هم Desktop دارم هم Laptop وگرنه اصلا نمیشد که ببینم .
2) بابا من تا بعد از ظهر دیروز یه سره آن بودم ، یهو کی این همه پست دادین . داش Truth میذاشتی ما افتتاح کنیم . الان با قیچی سیخ وایسادم اینجا که ربان ببرم . هیشکی اینجا نیست :cheesygri

حالا من چون گفتم دو بار باید ببینم ، هنوز وقت نکردم بشینم پاش . امروز اینکارو میکنم و شب پست مربوط به اونو میدم . فقط میخوام این تاپیک نظمش به هم نخوره . بنابراین اگه دوستان در مورد بحث اون روز تاپیک میخوان حرف بزنن تو قسمت عنوان حتما اسم بحث رو ذکر کنن . اینجوری یکی که یهو بیاد تو تاپیک ، اگه دنبال بحثا باشه و نخواد اسپم هارو بخونه ، راحت بره سراغ بحث ها . حسن دیگش اینه که میتونیم بدون Spoiler بنویسیم توی اون پست ها . اینجوری هر کسی میدونه که مطلبی که تو این پست هست ربط داره به اون قسمت یا قسمت های قبلی . بنابراین دوستان سعی کنن نوشته هاشون رو فقط بر مبنای همون قسمت یا قسمت های قبلی بنویسن . اگه چیزی در مورد کل سریال یا قسمت های بعدی میخوان بنویسن در پست های جداگانه بنویسن و در صورت نیاز حتما از Spoiler استفاده کنن. اینجوری حتی اون کسی که قسمت ذکر شده یا قسمت های قبلی رو هم ندیده میتونه این پست هارو ول کنه و وقتی به اون قسمت رسید بره و پست های مربوط به اون رو بخونه . من خیلی به این تاپیک امیدوارم و فکر کنم اگه دوستان زحمت بکشن و رعایت کنن شاید یکی از بهترین و پویاترین تاپیکای سایت بشه اینجا . بازم ممنون .

موضوع تاپیک تا شنبه صبح قسمت اول هست . تا شنبه هر کی میخواد میتونه قسمت اول ( Pilot1 ) رو ببینه و در موردش صحبت کنه . حالا من سعی میکنم پست مربوط به این قسمتم رو یه فرمت خاص بدم ، اگه دوستان دوست داشتن همه تو اون فرمت بنویسن که یه تاپیک خوشگل و مکانیزه داشته باشیم . البته گفتم هنوز ندیدم . سعی میکنم امروز وقت باز کنم ببینم .

در مورد شخصیت ها هم :
Sawyer که عشق منه . یعنی من به غیر از Johnny Depp تنها شخصیت Hollywood که وقتی بازیش رو میبینم اینجوری میشم :clap: خود کله خرشه . یعنی اصلا من وقتی کل Pirates of Caribbean و کل قسمت های لاست رو میبینم ، حتی جاهایی که جدی هست ، وقتی این دو تا توش هستن نیشم بازه . واییی . سیزن سه که دیگه Sawyer نفس میشه . با اون چال رو گونش :laughing: . هر کی میومد تو اتاقم خندش میگرفت . چون دقیقا اینجوری :cheesygri نشسته بودم سر سریال و تازه بعضی وقتا که دیگه دیالوگ خدا میگفت اصلا استپ میکردم میرفتم تو اتاق داداشم و میپریدم رو تختش و بهش میگفتم : نصف عمرت بر فناست که سیزن سه رو ندیدی . واییییییییی ( آخه اون تا دو دیده ) . خلاصه با Sawyer من کسی در نیفته که ور ویفته
کلا از بازی جک خوشم میاد . همچین زیرپوستی بازی میکنه :biggrin1:
کیت هم که جیگره . واقعا یکی از خوشگلترین زنهای هنرپیشه هست . راستی تا یادم نرفته
هر کسی اگه در مورد حواشی سریال هر چی شنید یا جایی خوند میتونه با زدن عنوان TRIVIA سر یه پست اونو به اطلاع همه برسونه .
منم در پست های خاصی علاوه بر اینکه در مورد حواشی سریال حرف میزنم با پستهایی مثل TRIVIA_Jack در مورد حواشی زندگی بازیگران هم پست هایی میدم .
برای مثال یه چیزی که فکر کنم هیچکدومتون چیزی نمیدونین در موردش اینه که کیت یه آدم مذهبیه ! و قرار بوده در سیزن سه یه صحنه ی چست و چابکی ساخته بشه که خانوم کیت مهربانانه در سریال ظاهر بشه :cheesygri اما زیر بار نرفت :( ( شوخی کردما این آیکن رو گذاشتم ;) )

یا اینکه هیچ میدونستین کیت یه مدتی با .... Date میکرده ؟!! تا نامزدیم پیش رفته بوده ؟!
فعلا تو کف بمونین که اون ... کیه .
راهنمایی : از بروبکس سریاله !
راهنمایی 2 : زن نیست :biggrin1:

در مورد اوناییم که بدم میاد : هر بنی بشری که تو سریال به لهجه ی Bullshit بریتیش حرف میزنه . از جمله چارلی که بریتیش انگلستان هست و Clair که استرالیایی حرف میزنه . Desmond با اون یه قسمت تاریخی تو سیزن سه یه ذره از میزان تنفر من از خودش رو کاست . بهش تبریک میگم :)

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
+ مسئله ی آغاز ناگهانی بارش شدید بارون و تموم شدن ِ دوباره ناگهانیش هم بسی جالبه .

بارانهاي موسمي بوده معمولا معمولا يكدفعه شروع ميشه و يكدفعه قطع ميشه و شدتش هم زياده

+ و این دیالوگ از چارلی آخره اپیزود، وقتی جسد خلبان رو میبینه ، سواله منم هست :
Guys . . .how does something like that happen ?

شايد به خاطر اين اين حرفو زده چون نه خلبان باخودش برده نه نخورده بود و فقط آشو لاشش كرده و چندين متر اونطرف تر پرتش كرده بود .

1. واقعا چطوري ميشه يه هواپيما از ارتفاق بيش از 30 هزار پا سقوط كنه ولي حدود 48 نفر فقط با يه خراش نجات پيدا كنن حتي يه زن حامله ، كه همونطور كه همه مي دونيم يك زن حامله خيلي آسيب پذير تر از افراد ديگه هستش . (من به شخصه تا حالا سقوطي رو نديدم كه اصلا كسي توش زنده مونده باشه چه بر

2. جك به كيت گفت من يكي دو جلسه كلاس پرواز رفتم ولي نه براي خودم منظورش چي يا كي بود ؟

3. چرا وينسنت وقتي هواپيما سقوط كرد به كمپ برنگشت و از دور اونارو مي پاييد و بعد غيب ميشد ؟

4. چرا هيولايي به اين بزرگي نه از بيرون جنگل نه از داخل جنگل ديده نميشه چه كساني اونو ساختن آيا توسط فرد يا گروه خاصي كنترل ميشه هدفش از حركت در جنگل و انداختن درختها چيه ؟

5. چرا اين موجود فقط توي قسمتهاي پر درخت جزيره حركت مي كنه و توي قسمتهاي باز ظاهر نميشه يعني فقط توي جاهاي بخصوصي مي تونه حركت بكنه ؟

کیت هم که جیگره . واقعا یکی از خوشگلترین زنهای هنرپیشه هست .
كك مكي :sick::biggrin1:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
+ اولش جک رو نشون میده تو اون نِیستان . وقتی به هوش میاد و بلند میشه ، چجوری میشه که اون راه رو میگیره و ادامه میده تا به هواپیما میرسه ؟ چرا اشتباهی راهه دیگه ای رو نمیره ؟
خوب دلیلش میتونه صدا باشه جک میره به سمت صدا
+ اون کره ایه چرا به زنش میگه با هم بمونن ؟ چرا پیش بقیه نمیرن ؟
خوب دلیلش واضحه اصولا شرقی ها زناشونو خیلی کنترل میکنن و یجورایی احساس مالکیت نسبت به زنهاشون دارن مخصوصا این کره ایه خیلی غیرتیه میترسه زنشو بقیه بخورن:p
+ لاک که آدم با شخصیت و سنگینیه. چرا با اون پرتقال تو دهنش برای کلیر شکلک در میاره ؟ اصلا بهش نمیخوره !
اره منم خیلی تعجب کردم ولی فکر کنم شکلک نبود فقط خندید راستی فکر کنم پرتغال نبود چون با پوست که نمیخورن!
+ و این دیالوگ از چارلی آخره اپیزود، وقتی جسد خلبان رو میبینه ، سواله منم هست :
Guys . . .how does something like that happen ?
اینم واقعا عجیب بود که چرا خلبان بیچاره رو تیکه پاره کرد
+ خالکوبی ِ جک ! به نظرتون چیه ؟
اره ولی عجیب تر اینه که چرا یه دکتر باید خال کوبی کنه! معمولا خلاف کارا از این کارا میکنن کسی میدونه خال کوبیش چیه؟

به نظر من بیشتر شبیه صدای یه چیزه مکانیکیه تا دایناسور . مثلا یک ربات عظیم الجثه. چون با صدای راه رفتنش انگار صدای تلق و تولوقِ آهن پاره پاره میاد ! :biggrin1:
اینکه خلبان رو نخورده بود هم دلیله دیگه ایه که برای فرضیه م میارم .
درسته ولی تو یه جزیره دور افتاده بیشتر ادم یاد فیلم پارک جوراسیک میفته

شايد به خاطر اين اين حرفو زده چون نه خلبان باخودش برده نه نخورده بود و فقط آشو لاشش كرده و چندين متر اونطرف تر پرتش كرده بود .

1. واقعا چطوري ميشه يه هواپيما از ارتفاق بيش از 30 هزار پا سقوط كنه ولي حدود 48 نفر فقط با يه خراش نجات پيدا كنن حتي يه زن حامله ، كه همونطور كه همه مي دونيم يك زن حامله خيلي آسيب پذير تر از افراد ديگه هستش . (من به شخصه تا حالا سقوطي رو نديدم كه اصلا كسي توش زنده مونده باشه چه بر
اره خیلی عجیبه فقط تنها امکان این میتونه باشه که یه نیرویی هواپیمارو نگه داشته و سرعت اونو کم کرده باشه و هواپیما بشدت با زمین برخورد نکرده باشه ولی بهرحال اتفاق عجیبیه ولی این اتفاق امکان پذیر هست مخصوصا اگه هواپیما منفجر نشه
2. جك به كيت گفت من يكي دو جلسه كلاس پرواز رفتم ولي نه براي خودم منظورش چي يا كي بود ؟
من دقت نکردم اینو کی گفت؟
3. چرا وينسنت وقتي هواپيما سقوط كرد به كمپ برنگشت و از دور اونارو مي پاييد و بعد غيب ميشد ؟
اره این سگه هم یه چیزیش میشه شایدم از سرو صدا ترسیده بوده
4. چرا هيولايي به اين بزرگي نه از بيرون جنگل نه از داخل جنگل ديده نميشه چه كساني اونو ساختن آيا توسط فرد يا گروه خاصي كنترل ميشه هدفش از حركت در جنگل و انداختن درختها چيه ؟
اگه دقت کرده باشی بیشتر هدفش ترسوندن هست تا اسیب زدن بجز خلبان به کس دیگه ای صدمه نزده در صورتی که میتونست بیاد وسط بازماندگان و همشونو داغون کنه
5. چرا اين موجود فقط توي قسمتهاي پر درخت جزيره حركت مي كنه و توي قسمتهاي باز ظاهر نميشه يعني فقط توي جاهاي بخصوصي مي تونه حركت بكنه ؟
دقیقا زدی تو خال بیشتر هم تو اون قسمت جنگل هست که کیت قایم شده بود اونجا که درختهای فشرده داره و لاش میشه قایم شد

پ.ن:نکات خوبی رو بچه ها دقت کردن یه نکته هم اضافه کنم چارلی تو توالت هواپیما چه غلطی میکرد و کیت رو دید خودشو گم کرد!(البته دلیلشو الان دیگه میدونم;) )

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
فکر کنم هیچکدومتون چیزی نمیدونین در موردش اینه که کیت یه آدم مذهبیه ! و قرار بوده در سیزن سه یه صحنه ی چست و چابکی ساخته بشه که خانوم کیت مهربانانه در سریال ظاهر بشه :cheesygri اما زیر بار نرفت :(
اگه بود که واقعا دین داشت :biggrin1:
اصلا به قیافش نمیاد . مذهبی... :laughing: ولی فکر نمیکنم :
تو یکی از قسمتاش که خواهر اون پسر خوشکل بود داشت از اسم خفه میشد .... رفتن Sawyer رو گرفتن و شکنجش دادن .... بعد از کیت خواست که یک kiss بهش بده تا بگه دارو کجاست ... بعدش اکشن شروع شد و... :biggrin1:
دقت کردین ناخون های چارلی سیاه شده . بنظر شما بخاطر مصرف مواد بوده ؟
یکی از دوستان هم لطف کنه از گذشته های Sawyer صحبت کنه که چرا کلابردری میکنه ؟
اونجاش رو دیدن میره پیشه اون یارو تا پولاشو بالا بکشه بعد پسر یارو میاد تا Sawyer اونو میبینه میگه معامله بهم خورد تازه پولای خودش رو هم بهشون میده:love:جوانمرد

سیزن سه که دیگه Sawyer نفس میشه . با اون چال رو گونش :laughing: . هر کی میومد تو اتاقم خندش میگرفت . چون دقیقا اینجوری :cheesygri
میدونم تو اون لحظه چه احساسی داری . واقعا بعضی وقتا ادم از ده دل خوشحال میشه و بعضی وقتا هم
اشکش درمیاد
کیت هم که جیگره . واقعا یکی از خوشگلترین زنهای هنرپیشه هست
من از kate خیلی خوشم میاد :love:. روحیات خاصی داره یک جورای مثل مرد میمونه
راستی اگه درباره kate هم یک توضیحی بدین خیلی خوبه گذشتش !

Clair هم که حالت رو بهم میزنه . با این بچه .... هی میگه داره لگد میزنه (بچش)

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
فرمت + جایزه

اگه بود که واقعا دین داشت :biggrin1:
اصلا به قیافش نمیاد . مذهبی... :laughing: ولی فکر نمیکنم
بابا خودشو گفتم نه کاراکترشو تو سریال

آقایون من الان میخوام بشینم ببینم قسمت اول رو . لطفا اگه کسی میخواد چیزی بنویسه دست نگه داره . یه فرمت خیلی جالب واسه کل پیاما درست کردم . اگه موافق بودین همینو set میکنیم واسه همیشه . اگه هم کسی چیزی به ذهنش میاد که خوبه اضافه بشه در این فرمت بگه ( البته دو سه ساعت دیگه پست میدم ) اما وقتی به یه فرمت نهایی رسیدیم همه در همون فرمت پست بدن که تاپیک کلاسش بره بالا و منظم بشه :biggrin1:

مطلب بعد اینکه به دلیل اینکه تو تاپیک معرفی سریالا خیلی علاقه ای به بحث نشون داده نشد ، جایزه ی اون تاپیک رو به این تاپیک منتقل میکنم .
هر ماه به غیر از اون قرعه کشی که گفتم ، یه جایزه به فعال ترین و یه جایزه به بهترین پست میدم . این دو جایزه که هر کدوم 2SP3 هست تحت همون شرایطی که برای جایزه ی قرعه کشی اعلام کردم تقدیم میشه . در ضمن آخر هر سیزن هم یه مسابقه تستی از هر چی به سیزن ربط داشته طرح میکنم که برندش 5SP3 جایزه میگیره . پس به جزئیات دقت کنید و در بحث ها شرکت کنین .

فقط لطفا دیگه کسی پست نده تا من فرمت رو درست کنم بعد نظراتتون و چیزایی که باید اضافه یا کم بشه به فرمت رو مطرح کنین تا آخر به یه فرمت نهایی برسیم و هممون طبق اون بنویسیم .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
. واقعا چطوري ميشه يه هواپيما از ارتفاق بيش از 30 هزار پا سقوط كنه ولي حدود 48 نفر فقط با يه خراش نجات پيدا كنن حتي يه زن حامله ، كه همونطور كه همه مي دونيم يك زن حامله خيلي آسيب پذير تر از افراد ديگه هستش . (من به شخصه تا حالا سقوطي رو نديدم كه اصلا كسي توش زنده مونده باشه
اره خیلی عجیبه فقط تنها امکان این میتونه باشه که یه نیرویی هواپیمارو نگه داشته و سرعت اونو کم کرده باشه و هواپیما بشدت با زمین برخورد نکرده باشه ولی بهرحال اتفاق عجیبیه ولی این اتفاق امکان پذیر هست مخصوصا اگه هواپیما منفجر نشه
من فكر كنم قسمت وسط هواپيما كه شخصيتها توس بودن با دماغ زمين نخورده و بايد با سينه نشسته باشه رو شن و اينقدر كشيده شده تا وايساده اين فرضيه مي تونه باشه و جان هم اون طرفتر افتاده بود مي تونه امكان داره در هنگام برخورد با زمين يا نزديكاي زمين از هواپيما پرت شده باشه بيرون چون به گفته خودشون پرت شده از هواپيما بيرون . ولي فكر كنم صحنه سقوط رو حتما توي سيزنهاي پاياني نشون بدن به طور كامل
. جك به كيت گفت من يكي دو جلسه كلاس پرواز رفتم ولي نه براي خودم منظورش چي يا كي بود ؟
من دقت نکردم اینو کی گفت؟

اينو مكالمه دقيقا در دقيقه 19 انجام ميشه

+ لاک که آدم با شخصیت و سنگینیه. چرا با اون پرتقال تو دهنش برای کلیر شکلک در میاره ؟ اصلا بهش نمیخوره !
اره منم خیلی تعجب کردم ولی فکر کنم شکلک نبود فقط خندید راستی فکر کنم پرتغال نبود چون با پوست که نمیخورن!

چرا پرتقال بود بعضي ها معمولا پرتقال رو اينجوري ميخورن . با پوست ميزارن توي دهنشون تا قشنگ آب پرتقال رو استخراج كنن ولي لاك اصلا توي قسمتهاي اوليه سريال نشون نمي داد قراره يه همچين شخصيتي داشته باشه مخصوصا با اون زخمي عجيبي كه روي صورتش بود (معلوم نيست چي يه همچين خطي روي صورتش انداخته) آدم رو بدجور توي شناخت اين شخصيت گمراه ميكرد بهش ميخورد شخصيت منفي داستان باشه (البته توي قسمتهاي اوليه رو ميگم كه با كسي نه حرف مي زد نه كاري مي كرد ) .

. چرا هيولايي به اين بزرگي نه از بيرون جنگل نه از داخل جنگل ديده نميشه چه كساني اونو ساختن آيا توسط فرد يا گروه خاصي كنترل ميشه هدفش از حركت در جنگل و انداختن درختها چيه ؟
اگه دقت کرده باشی بیشتر هدفش ترسوندن هست تا اسیب زدن بجز خلبان به کس دیگه ای صدمه نزده در صورتی که میتونست بیاد وسط بازماندگان و همشونو داغون کنه

من فكر نمي كنم هدفش ترسوندن باشه چرا بايد اونارو بترسونه اونا كه خطري ندارن ؟ همون طور كه خلبان هيچ خطري محسوب نميشد . به نظرم براي اين اينكاو كرده كه اونا به عمق جزيره نرن (مركز جزيره) شايد چيز خاصي اون جا باشه

. چرا اين موجود فقط توي قسمتهاي پر درخت جزيره حركت مي كنه و توي قسمتهاي باز ظاهر نميشه يعني فقط توي جاهاي بخصوصي مي تونه حركت بكنه ؟
دقیقا زدی تو خال بیشتر هم تو اون قسمت جنگل هست که کیت قایم شده بود اونجا که درختهای فشرده داره و لاش میشه قایم شد

به نظر من اين موجود هرچي هست از زير زمين درمياد كه راحت مي تونه در يه آن پنهان بشه مثل يه كرم شايدم يه شايدم يه جسه كرم مانند داره كه يه چنگك داره و راحت از ازير زمين مي تونه جابه جا بشه يا حتي پنهان (تخيلات زد بالا:)) چون با اينكه جنگل بزرگه و درختهاي انبوهي هم داره ولي بلاخره بايد يه قسمتي از اين هيولا معلوم بشه نمي تونه يه همچين جسه اي رو كاملا پنهان كنه
عجيبه كه چارلي موقع فرار هي مي گفت درست پشت سرمونه ولي هيچي نديده ؟

آقا ببينم دليل آوردن از Episode هاي آتي اين قسمت جايزه ؟ :)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من فكر نمي كنم هدفش ترسوندن باشه چرا بايد اونارو بترسونه اونا كه خطري ندارن ؟ همون طور كه خلبان هيچ خطري محسوب نميشد . به نظرم براي اين اينكاو كرده كه اونا به عمق جزيره نرن (مركز جزيره) شايد چيز خاصي اون جا باشه

درسته منظور منم همین بود میخواد اونارو بترسونه جرات نکنن برن وسط جنگل در مورد خلبان فکر کنم خلبان نباید زنده میمونده!

آقا ببينم دليل آوردن از Episode هاي آتي اين قسمت جايزه ؟
بهتره اینکارو نکنیم چون ممکنه خیلی ها هنوز قسمتهای آتی رو ندیده باشن و یه دلیل دیگه هم اینه که ما میخوایم قدم به قدم جلو بریم انگار که هنوز هیچی از اینده نمیدونیم

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
فرمت

سلام به همه .
بالاخره نشستم و قسمت اول رو دیدم . به نظر میرسید که بیخود میخواستم دو بار ببینم . زیادی ساده بود دیالوگا :laughing:
خوب من یه فرمت در ذهن دارم که به نظرم کامله . همه اگه بتونن سعی کنن اینجوری پست بدن خیلی خوب میشه . ولی لطفا ، خواهشا عین پست بعدی من حداقل تو عنوانتون بزنین سیزن اول ، قسمت اول

اینم فرمت من :

:arrowd: پاسخ به سوالات مطرح شده توسط نفرات قبلی
تو این قسمت میتونین با استفاده از Tag نقل قول به سوالات بدون پاسخ و یا سوالاتی که فکر میکنین پاسخ بهتری واسشون دارین جواب بدین

:arrowd: نکات جالب و سوالات
تو این قسمت هم هر سوال یا نکته ی جالبی که به ذهنتون میرسه میتونین بگین

:arrowd: اشتباهات یا اتفاقات دور از ذهن
اگه فکر میکنین چیزی دور از واقعیت ساخته شده ، یا بهتر بوده جور دیگه ای ساخته بشه یا اشتباهی تو داستان وجود داره اینجا مطرح میشه .

:arrowd: دیالوگ برجسته
اگه از یه جمله ی خاص تو اون قسمت ، تحت اون شرایط خاص ، خوشتون اومده میتونین بگین

:arrowd: قهرمان قسمت
اگه خواستین میتونین بگین تو اون قسمت کی بهتر از همه بود .

در ضمن من خودم سعی میکنم یه کاری کنم که دوستانی که زبانشون خیلی خوب نیست هم استفاده بکنن . من نمیگم خدای زبانم اما گلیم خودمو راحت از آب میکشم بیرون . اگه جمله ای بود که مفهوم یا منظور گویندش رو نمیفهمیدین مطرح کنین . هممون میتونیم به هم کمک کنیم . خود منم تو متن یکی دو جمله رو سوال کردم .

ایشالا مفید بوده باشم . اگه فکر میکنین چیز دیگه ای هم هست که بشه به این فرمت اضافه کرد پیشنهاد بدین که تصویب شد ، هممون تو یه فرمت بنویسیم نظم اینجا حفظ بشه . چاکریم

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
سیزن اول ، قسمت اول

جك به كيت گفت من يكي دو جلسه كلاس پرواز رفتم ولي نه براي خودم منظورش چي يا كي بود ؟
** ببینید بعد از اون جمله اول جک میگه : Wasn't For Me . این به معنای این نیست که برای خودم نبود . یعنی به درد من نمیخورد . یعنی من برای اون کار ساخته نشده بودم پس ترکش کردم ;)

خالکوبی ِ جک ! به نظرتون چیه ؟
** از این سوال و اینکه کسی جوابشو نداد معلومه که هنوز هیچکدومتون سیزن 3 رو ندیدین . از همین الان بگم لاست واقعی تازه سیزن 3 شروع میشه . پس هیجانتون رو واسه اونجا نیگه دارین . در ضمن در سیزن 3 یه قسمت کامل درباره ی خالکوبی جک و جریان هک شدنش و معناش بحث میشه . منتظر باشین :cheesygri

به نظر من بیشتر شبیه صدای یه چیزه مکانیکیه تا دایناسور
** به نظر منم همین میاد . البته فکر میکنم این قضیه چیزی بوده که بعدا نویسنده ها پشیمون شده باشن . بعد از 7 8 قسمت میبینین که قضیه ی این هیولا به کلی ول میشه و تا الان هم به غیر از چند قسمت تو سیزن 3 ، اصلا اثری از هیولا و منبعش و اصل و اساسش نیست . شایدم گذاشتن واسه سه تا سیزن دوم :biggrin1:

:arrowd: نکات جالب و سوالات

**
کی میدونه چرا اسم قسمت اول اکثر سریالا Pilot هست ؟ آیا این همون تلفظ " پایلت " به معنای هواپیما رو داره یا " پیلوت " تلفظ میشه ؟ اگه اینطوره معنیش چیه ؟ وجه تسمیش چیه ؟ ( دقت کنین که ربطی به خلبان و قضایای لاست نداره ها . مثلا Prison Break هم قسمت اولش Pilot نام داره )

** به نظر شما دلیل خاصی داره که سریالا 40 تا 45 دقیقه هستن معمولا ؟ اتفاقیه یا دلیل روانشناسی چیزی داره ؟!

** اسم بازیگرا به نظر میرسه به ترتیب حروف الفباس . این نشون میده که خود عوامل فیلم هم نقش هارو رتبه دهی نمیکنن و نقش اول و نقش دوم و اینا وجود نداره .

** وقتی Boone به جک پیشنهاد داد که با یه چیزی سینه ی زن سیاهه رو سوراخ کنن ، جک میگه : Good Idea.You go get me a pen . این در ظاهر یه جمله ی امری به نظر میرسه اما من فکر میکنم منظورش این بوده که " آره ، همین کارو باید کرد ولی تو این هیرو ویری خودکار از کجا گیر میاد " . شما چی فکر میکنین .

** فقط اگه سیزن 3 رو تا ته دیدین بخونین :
تو این قسمت چارلی چندین بار همون اول از مرگ جون سالم به در میبره . به نظر شما نویسنده ها از همون قسمت اول میخواستن جریانی رو که تو سیزن 3 پیش میاد و دزموند به چارلی میگه "تو سرنوشتت اینه که اینجا بمیری . هر بار که جون سالم به در ببری یه اتفاق دیگه میفته" ربط داره ؟

** وقتی مهماندار به جک مشروب میده ، جک میگه بر اساس قوانین FAA کارتون غیرقانونیه . کسی میدونه FAA مخفف چیه ؟؟ F که به نظر مخفف Federal میاد . بقیش رو نمیدونم .

** خلبان که تو این قسمت حال داده شد بهش یکی از بازیگران مورد علاقه ی J.J Abrams هست . تو Alias هم یکی از نقشای اصلی سریال آبرامز همین حاجی هست .

** من منظور زن سیاهه از این جمله که به جک گفت رو نفهمیدم :
My husband Keeps reminding me that planes want to be in the air
کسی فهمید ؟ ( دقیقه 23 )

** به نظر من هیچکدوم از افراد نباید روی خشکی به هوش میومدن . فکر کنم تنها دلیل منطقی زنده موندن این تعداد مسافر این میتونه باشه که بعد از تیکه شدن هواپیما از هواپیما به داخل اقیانوس سقوط کرده باشن .

** اونجایی که یارو تپله کشیده شد تو موتور هواپیما و موتور منفجر شد عجیبه . من فکر کنم باید گوشت چرخ کرده میشد اما چرا انفجار ؟!!!

:arrowd: دیالوگ برجسته

اونجایی که کیت بالاخره راضی میشه جک رو بدوزه :laughing: با این جملش حسابی حال کردم :
Any Color Preferences ?!
البته سلطان که تو این قسمت حرف نزد وگرنه دیالوگ برجسته حتما به ایشون ربط داشت ;)

:arrowd: قهرمان قسمت

تو این قسمت انتخاب قهرمان قسمت خیلی راحته : جک

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
کسی میدونه FAA مخفف چیه ؟؟ F که به نظر مخفف Federal میاد . بقیش رو نمیدونم .

یکی از A ها هم احتمالا Airline ـی چیزیه .
.
.
.
اوپس! اشتباه حدس زدم .
FAA (Federal Aviation Agency)
U.S. government organization which oversees airline safety and regulates the airline industry

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
:arrowd:

**
کی میدونه چرا اسم قسمت اول اکثر سریالا Pilot هست ؟ آیا این همون تلفظ " پایلت " به معنای هواپیما رو داره یا " پیلوت " تلفظ میشه ؟ اگه اینطوره معنیش چیه ؟ وجه تسمیش چیه ؟ ( دقت کنین که ربطی به خلبان و قضایای لاست نداره ها . مثلا Prison Break هم قسمت اولش Pilot نام داره )

به این سوال میگن یه سوال خوب ایول منم این موضوع توجه ام رو جلب کرده بود ولی همت نداشتم برم دنبالش ولی پرسیدی رفتم پیدا کردم این لینک توضیحات تو ویکیپدیا به طور خلاصه میشه اینطوری گفت که یه قسمت رو به تور ازمایشی پخش میکنن ببینن چقدر طرفدار داره تا ادامش بدن مثل پیلوت بخاری میمونه یه اتیش کوچیکه واسه یه اتیش بزرگتر!
** به نظر شما دلیل خاصی داره که سریالا 40 تا 45 دقیقه هستن معمولا ؟ اتفاقیه یا دلیل روانشناسی چیزی داره ؟!

فکر کنم دلیلش اینه که طبق قوانین برای یکساعت شبکه ها اجازه دارن یکربع تبلیغ پخش کنن و این زمان بعلاوه اون 45 دقیقه میشه یکساعت که استاندارد برنامه های تلوزیونی هست

** وقتی Boone به جک پیشنهاد داد که با یه چیزی سینه ی زن سیاهه رو سوراخ کنن ، جک میگه : Good Idea.You go get me a pen . این در ظاهر یه جمله ی امری به نظر میرسه اما من فکر میکنم منظورش این بوده که " آره ، همین کارو باید کرد ولی تو این هیرو ویری خودکار از کجا گیر میاد " . شما چی فکر میکنین .

به نظر من یه جمله امری بود و با توجه به اینکه جک تو این قسمت به همه امرو نهی میکرد طبیعی به نظر میرسه!

** وقتی مهماندار به جک مشروب میده ، جک میگه بر اساس قوانین FAA کارتون غیرقانونیه . کسی میدونه FAA مخفف چیه ؟؟ F که به نظر مخفف Federal میاد . بقیش رو نمیدونم .
Federal Aviation Administration

** خلبان که تو این قسمت حال داده شد بهش یکی از بازیگران مورد علاقه ی J.J Abrams هست . تو Alias هم یکی از نقشای اصلی سریال آبرامز همین حاجی هست .

عجیبه پس چرا شهیدش کرد!
** من منظور زن سیاهه از این جمله که به جک گفت رو نفهمیدم :
My husband Keeps reminding me that planes want to be in the air
کسی فهمید ؟ ( دقیقه 23 )

منظورش این بود که شوهرش از پرواز میترسه و علت اینکه پیش زنش ننشسته بود همین بود فکر کنم دم هواپیما تکون کمتری داره که شوهرش رفته بوده اونجا!

** به نظر من هیچکدوم از افراد نباید روی خشکی به هوش میومدن . فکر کنم تنها دلیل منطقی زنده موندن این تعداد مسافر این میتونه باشه که بعد از تیکه شدن هواپیما از هواپیما به داخل اقیانوس سقوط کرده باشن .

اتفاقا وقتی هواپیما تو دریا بیفته تعداد خیلی بیشتری کشته میشن و علتشم خفه گی هست و اینکه اهن پاره ها مردم رو با خودشون پایین میکشن! بهترین دلیل همونه که گفتن هواپیما با شکم رو شنها فرود اومده و واسه همین خیلی ها نجات پیدا کردن ولی یه نکته خیلی عجیبه دم هواپیما افتاده اونور جزیره قابل قبوله شکم افتاده اینو جزیره بازم قبول ولی چطوری نوک هواپیما افتاده وسط جزیره!!!
** اونجایی که یارو تپله کشیده شد تو موتور هواپیما و موتور منفجر شد عجیبه . من فکر کنم باید گوشت چرخ کرده میشد اما چرا انفجار ؟!!!

نه اون تیکه درسته وقتی یه چیزی به بزرگی یه انسان وارد موتور بشه لوله های سوخت رو پاره میکنه و باعث انفجار میشه

پ.ن:ممنون مطالب جالبی رو اشاره کردی من که خیلی حال کردم حالا در اینده موضوع پیچیده تر میشه فعلا که خبری نیست;)

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دوستانی که میخوان داستان رو تو اسپویلر بزارند بالای هر مطلب که تو sp میزارن سیزن مربوطی رو که میخوان
توزیع بدن رو بزارند تا ما که همه رو ندیدیم حالمون گرفته نشه
الان یک چیزی خوندم که کل لذت داستان از بین رفت :((
اگر امکالن داره در باره فلشض بک های kate & sawyer هم توضیح بدین البته در حد سیزن یک

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
دوستانی که میخوان داستان رو تو اسپویلر بزارند بالای هر مطلب که تو sp میزارن سیزن مربوطی رو که میخوان
توزیع بدن رو بزارند تا ما که همه رو ندیدیم حالمون گرفته نشه
الان یک چیزی خوندم که کل لذت داستان از بین رفت :((
اگر امکالن داره در باره فلشض بک های kate & sawyer هم توضیح بدین البته در حد سیزن یک
والا من که چیزی ننوشتم که به چیزی جز قسمت اول ربط داشته باشه . ولی در کل یه ذره بیشتر لطف کنن دوستان بد نیستا . بابا یه عنوان گذاشتن انقدا هم سخت نیستا . ( الان من عنوان نذاشتم چون مطلبی در رابطه با قسمت اول ننوشتم )
ولی خداییش اگه چیزی به قسمت مربوطه یا قسمتهایی که قبل از اون قسمت هستن ربط نداره داخل SP بذارین که دوستان دیگه هم به این مشکل بر نخورن

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
سیزن اول ، قسمت اول

عجیبه پس چرا شهیدش کرد!
خوب به نوعی Guest Star بوده . یعنی بالاخره خواسته یه جوری تو سریالش بیارتش طرفو .

راستی . یه چیزیو هی یادم میره بگم .

:eek: دوستان من یه DVD کامل پشت صحنه ی LOST رو هم دارما . یادم نبود . واسه همین تو لیست نزده بودم . در اصل سیزن اول میشه 4DVD . اگه کسی اونو جدا هم خواست در سفارش بعدیش بگه بزنم براش . خیلی جالبه . دو سه ساعته حداقل . تمامی مراحل پیاده سازی هواپیما و انتخاب و تست بازیگران و ساخت لوکیشن ها و فیلمبرداری و اینا هم توش هست . در کل خداس ;)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خوب فكر كنم قسمت اول تموم شده بريم سر Pilot 2 ؟
Serialcenter جان چرا زودتر نگفتي پشت صحنش هم داري :) فقط مال سزن يكش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر