همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
من که به شخصه خودم چند نفر رو Lost بین کردم :laughing:
نمونش خودم . اینقدر اون نمایش از سریال رو خوب نوشته بود که بعد خوندنش داشتم از بی LOST دیونه میشدم خلاصه بگذیزم همون موقه یک p.m زدم و .... :phone:
نگران نباشید فن های لاست زیادن کم کم خودشون رو نشون میدن
میگم میخواین تا بچه ها بیشتر میشن یه کم راجع به شخصیتها حرف بزنیم ؟ مثلآ کدومشون رو بیشتر دوست داریم و کدومشون رو کمتر و از این حرفا.
درباره شخصیت ها هم میشه صحبت کرد . من که به شخصه از اون یارو کی بود ؟! اهان sawyer :smoke:خوشم میاد . دریاره KATE هم خودتون حدس بزنید( اواتار:biggrin1: )
یک تیکه از داستان که من رو واقعا متحیر کرد
خوب شدن اقای لاک بود که خیلی جالب بود
همون جا که هواپیما سقوط میکنه بد لاک رو ماسه شصت پاشو تکون میده !! به نظر شما چرا خوب شد؟

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من که به شخصه خودم چند نفر رو Lost بین کردم :laughing:
منم تو معتاد کردی!!:)
میگم میخواین تا بچه ها بیشتر میشن یه کم راجع به شخصیتها حرف بزنیم ؟ مثلآ کدومشون رو بیشتر دوست داریم و کدومشون رو کمتر و از این حرفا.
من از چارلی خيلی بدم مياد!!ولی از جان لاک خوشم ميآد:biggrin1:
اه اه مرتيکه فوزول!:)تو زندگی مردم دخالت ميکنه!معتادم که هست! !:biggrin1:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اه اه مرتيکه فوزول!:)تو زندگی مردم دخالت ميکنه!!:biggrin1:
کی رو میگی ؟؟؟؟
فزول چیه مرتیکه کراکی:sick:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
اه اه مرتيکه فوزول!:)تو زندگی مردم دخالت ميکنه!!:biggrin1:
کی رو میگی ؟؟؟؟
فزول چیه مرتیکه کراکی:sick:
چرلی ديگه!مرتيکه معتاد يجوری فکر کرده پدره بچه کلير هست!:laughing:
يکی نيست بهش بگه اخه به تو چه!تورو سننه!!:biggrin1:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
شخصیت محبوب من جان لاک هستش مخصوصا تو سیزن یک تو سیزن دوم یکم افت میکنه ولی بازم خوبه

من حرف زدنشم دوست دارم خیلی مرموزه باید کلی به حرفاش فکر کنی چارلی رو هم خیلی کمک کرد

یجورایی من فکر میکنم جک و جان رهبر گروه هستن هر کدوم مهارتهایی دارن که بقیه ندارن

از sawyer هم خوشم میاد ولی زیادی سعی میکنه منفی باشه راجبش خیلی میشه صحبت کرد اگه اپیزود هارو بخوایم نقد کنیم

پ.ن:فکر کنم یه دکتر هم تو سایت داریم که از lost خوشش میاد اونم خبرش کنید

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خوب همه معتادا عرض اندام كردن ما هم خودي نشون ميديم من الان 3 هفته هست كه معتاد شدم و از اين بابت خيلي خوشحالم :) .
منم اگه بتونم توي بحث هستم (البته يه سري امتحان دارم كه بايد پاس بشن مشغله كاري هم اضافه ميشه ) البته بايد شروع بشه ببينم چطوريه تا حالا از اينجور بحثها نديدم .
كسي نميخواد شروع كنه ؟ :)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373

خب راستش من از این Jack واقعا منتفرم چون اولا فک میکنه کسیه و مثلا همه باید به حرفش گوش کنن و اینا توی این Season 2 هم که دیگه خیلی پر رو شده! اگه جای Sawyer بودم تا حالا ده دفه کشته بودمش!

شخصیت مورد علاقمم بیشتر همون Sawyer هست و Hugo هم بچه باحالیه:biggrin1:
Locke هم آدم خوبیه و از حرفا و جملاتی که میگه واقعا لذت میبرم مثلا با جمله ی " Don't tell me what i can't do "ش خیلی حال کردم.

چرلی ديگه!مرتيکه معتاد يجوری فکر کرده پدره بچه کلير هست!
يکی نيست بهش بگه اخه به تو چه!تورو سننه!!

خو آخه Claire که با چارلی مشکلی نداره تازه به یه نفر که بتونه بهش اعتماد کنه هم نیاز داره چارلی هم که ترک کرد...البته از بعضی حرکتاش بدم اومد اما با اینکه احساس خاصی نسبت بهش ندارم کلا بچه ی بدی نیست.:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
منم اول از همه از John Locke خوشم میاد. شخصیت فوق العاده جالبی داره و یه جوریه که میشه روش حساب کرد و همه چی رو باهاش درمیون گذاشت. گذشته جالبی هم داشته و توی جزیره هم اتفاقهای عجیبی براش می افته.
بعد از اون هم مثل 99% از کسانی که سریال رو میبینن از Sawyer خوشم میاد ! تیکه کلامهاش حرف نداره ! مخصوصآ وقتی میخواد یه نفر رو صدا کنه و اصطلاحات باحال به کار میبره ! اون وقتایی هم که آدم میشه (!) و میخواد کار خیر انجام بده قیافه ش محشر میشه !!!
فعلآ فقط از شخصیت Claire بدم میاد و بقیه رو دوست دارم. Claire هم به خاطر لحن حرف زدنش یه جوری میشم !
البته یه شخصیت دیگه هم هست که کسانی که سیزن 2 سریال رو هنوز کامل ندیدن اسپویل رو نخونن :
توی شخصیتهای جدید که توی سیزن 2 اضافه شدن هم اون کشیشه خیلی معرکه ست ! هم حرف زدنش هم حرکتهاش

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
من نمیدونم این یارو لاک که تا قبل فلج بود چطوری میره گراز اونم از نوع ماده شکار میکنه . خودش پوست کردن بلده . تله میزاره تازه یک دوجین چاقو هم همراشه :biggrin1:
بچه تو سیزن اول من یک جا از این یارو خیلی خوشم اومد رفت یک سوت خاص ساخت و جلوی جنگل ایستاد تا سگ اون یارو سیاه پوسته (بچش ) رو پیدا کرد بعد اون پدر پسر تو ساحل خواب بودن رفت بابا رو یواش بیدتر کرد
و سگ رو داد بهش که اون بده به پسرش

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من نمیدونم این یارو لاک که تا قبل فلج بود چطوری میره گراز اونم از نوع ماده شکار میکنه . خودش پوست کردن بلده . تله میزاره تازه یک دوجین چاقو هم همراشه

از اول عمرش که فلج نبوده .

مگه ندیدی با بابا!ش میره شکار ؟

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
فکر کنم نفرات واسه شروع کافی باشه موافقید امشب اپیزود یک از سیزن یک رو ببینیم از فردا راجبش حرف بزنیم ؟

من که رفتم با کاغذ خودکار بشینم با دقت یبار دیگه این قسمتو نگاه کنم ببینم چه نکاتی رو دقت نکرده بودم قبلا
نتیجه رو همینجا میزارم شما هم عقب نمونید ببینید چی پیدا میکنید

پ.ن:قسمت یک رو خیلی وقت پیش دیدم خوشحالم که یه بهونه پیدا کردم واسه دوباره دیدن;)

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
نه کجاش میره شکار چرا من ندیدم :confused:

توي فلاش بكهايي كه توي قسمتهاي پاياني سيزن 1 هست نشون ميده كه با اون باباي دغل بازش ميرن شكار البته شكار پرنده . (واقعا اون صحنه كه با چاپلوسي جانو مجبور مي كنه كه يه كليشو بده بهش واقعا صحنه ناراحت كننده اي بود )

خو آخه Claire که با چارلی مشکلی نداره تازه به یه نفر که بتونه بهش اعتماد کنه هم نیاز داره چارلی هم که ترک کرد.

ولي فكر كنم هنوز دلش نمي خواد كه ترك كنه چون اگه آخراي سيزن 1 رو ديده باشين از توي هواپيماي اون قاچاقچي ها كه هروئين رو توي مجسمه ها جاسازي مي كردن يه دونه از اون مجسمه هارو با خودش آورد كه فكر نمي كنم براي قشنگي با خودش آورده باشه البته من فعلا فقط تا قسمت سوم سيزن 2 سريال رو ديدم و هنوز از آينده خبر ندارم

من خودم به شخصه اول از ساوير خوشم مي ياد كلا دوست داره كه منفي باشه و حتي كارهاي خيري هم كه انجام ميده با كلي نيش و كنايه هستش مخصوصا Episode هاي اول سريال كلا طوري بازي مي كنه كه آدم ازش خسته نميشه بعد هم از لاك خوشم مي ياد شخصيتي كاملا مرموز كه اعتقاد زيادي به سرنوشت و تقدير (Destiny) داره و به اعتقاد اون تمام اين مسائل و مشكلات سرنوشته اونها هستش كه داره رقم مي خوره .
بدترين شخصيت هم كلير هستش به نظر من . واقعا بشدت شخصيت لوسي داره مخصوصا صحبت كردنش واقعا آدمو اين شكلي مي كنه :sick: مخصوصا وقتي از يه چيزي ناراحت ميشه كه ديگه نگو

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
خوب من دوباره اپیزود یک رو دیدم و بازم لذت بردم نکاتی که جالب بود ایناس به نظر من:

1-من نفهمیدم چرا مهماندار 2 تا شیشه مشروب به جک داد با اینکه خلاف مقررات بود؟!

2-جک واقعا تو این اپیزود قهرمان بود به تنهایی چندین نفر رو نجات داد و بقیه رو هدایت میکرد

3-اون زن سیاه پوسته که جک نجاتش داد (نفس نمیکشید) اگه دقت کرده باشین حلقشو داشت میبوسید و تو فلش بک هم گفت شوهرش تو هواپیماس و به عقب هواپیما نگاه کرد که نشون میداد اون تو دم هواپیما بوده
4-هواپیما سه تیکه شد دو تیکشو ما دیدیم و عجیب بود که چطوری اینهمه ادم زنده موندن!

5-کسی میدونه چرا چارلی کلمه fate رو رو انگشتش نوشت؟!(به نظر مذهبی نمیاد)

6-طبق گفته جک حداقل 48 نفر نجات پیدا کردن

7-و اما مهمترین نکته اون صدای عجیب و افتادن درختها بود!

8-همون صدا خلبان رو کشت ولی اونو نخورد که بنظر عجیب میاد!

9-کیت با شمارش تا 5 همنطور که جک بهش گفته بود ترس رو از بین برد و جالبه که اون صدا هم محو شد!

پ.ن:اون صدا بیشتر به نظر صدای یه دایناسور میومد ولی عجیبه که کسی نتونست اونو ببینه!
پ.ن2:نظر شما چیه راجب این اپیزود؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
* مثل اکثر بقیه تون عاشق ساویرم. ولی از کیت بدم نمیاد !
ولی من از اون مرتیکه کره ای متنفرم. نمیدونم چرا هیچکس از اون بدش نمیاد . :)

+ اولش جک رو نشون میده تو اون نِیستان . وقتی به هوش میاد و بلند میشه ، چجوری میشه که اون راه رو میگیره و ادامه میده تا به هواپیما میرسه ؟ چرا اشتباهی راهه دیگه ای رو نمیره ؟

+ اون کره ایه چرا به زنش میگه با هم بمونن ؟ چرا پیش بقیه نمیرن ؟

+ لاک که آدم با شخصیت و سنگینیه. چرا با اون پرتقال تو دهنش برای کلیر شکلک در میاره ؟ اصلا بهش نمیخوره !

+ مسئله ی آغاز ناگهانی بارش شدید بارون و تموم شدن ِ دوباره ناگهانیش هم بسی جالبه .

+ و این دیالوگ از چارلی آخره اپیزود، وقتی جسد خلبان رو میبینه ، سواله منم هست :
Guys . . .how does something like that happen ?

+ خالکوبی ِ جک ! به نظرتون چیه ؟

اون صدا بیشتر به نظر صدای یه دایناسور میومد ولی عجیبه که کسی نتونست اونو ببینه!

به نظر من بیشتر شبیه صدای یه چیزه مکانیکیه تا دایناسور . مثلا یک ربات عظیم الجثه. چون با صدای راه رفتنش انگار صدای تلق و تولوقِ آهن پاره پاره میاد ! :biggrin1:
اینکه خلبان رو نخورده بود هم دلیله دیگه ایه که برای فرضیه م میارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر