همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
دوبلش انصافا عالیه!
تنها بدیی که داره اینه:
1. کیفیت وی سی دی تعطیله!
2. خودم نگران سانسوراشم :biggrin1:!

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
راست میگی.با توجه به کم بودن جمعیت مونث سایت,یه کمی عجیبه!

یعنی فقط دخترا به ساویر رای میدن؟ گی گفته؟
من خودم به هارلی رای دادم. واقعا بهترین شخصیت پردازی رو داشت و همینطور بهترین بازی رو انجام داد.

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اسپویلر منو کی جواب میده :D ؟ :D
مزه اش به اینه که خودت بشینی ببینی !!
اگه میخوای بدونی بفرما !
ایشون یه جورایی دسمالی میشن !
یه سری میره طرف جک بعد تو فصل 3 به بعد میره طرف ساویر !
آخرای فصل 5 و 6 هم میره طرف جک دوباره !
دوباره با جک بهم میزنه!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اخر سر کیت نصیب ساویر میشه یا جک :D!
رسما با ساویر مشکل دارم :):D
بگم بهت شش فصل سریالت رسما می پره!چون تا آخر سریال چیزی جر روابط برات مهم نمی مونه با اون مسخره بازی هاشون.یه شخصیت جدید میاد تو رقابت و تا آخرین قسمت سریال معلوم نیست کی به کیه!
یعنی فقط دخترا به ساویر رای میدن؟ گی گفته؟
من خودم به هارلی رای دادم. واقعا بهترین شخصیت پردازی رو داشت و همینطور بهترین بازی رو انجام داد.
نه,ولی بیشتر باب دل دختر هاست!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
از همون قسمت اول من فهمیدم که این سریال چرته... هرچند خوب شروع کردا اما واقعا افتضاح تموم شد. درسته این سریال سبکش با فرار از زندان کاملا متفاوته اما هر دو سریال هستند و به نظر من این سریال به گرد فرار از زندان هم نمیرسه. کسانی که دنبال سریال خوب هستند و بین این لاست و فرار از زندان شک دارند که کدومو نگاه کنن من بدون شک میگم فرار از زندان ;)
لاست فقط برای وقت پر کردن خوبه که یه عیبی هم داره اینه که ذهنت رو پر از سوال میکنه که هیچوقت بهشون جواب نمیده )x
واقعا Prison Break از Lost بهتره ؟ واقعا؟
اصل مقايسه غلطه
Lost چه لحاظ ساختاري چه لحاظ بازي ها و چه لحاظ سوژه و چه لحاظ نويسندگي انقدر بكر و عاليه كه من وقتي اسم Prison Break رو كنارش مي بينم واقعا خندم مي گيره
البته اين اتفاق فقط تو سايت و فروم هاي فارسي ميفته
همه جا ميان Lost رو با سريال هاي واقعا خوب مقايسه مي كنن نه يه سريالي مثل Prison Break كه صرفا يه كار هيجانيه كه فقط دو تا سيزنش حس و حال خوبي دارن (سيزن يك و سه كه البته سيزن سه صد سال به پاي يه سريالي مثل Oz نمي رسه هر چند خيلي سعي كرده بود خودش بهش برسونه از لحاظ فضاسازي اما عمرا نشه تو تلويزيون سراسري كاري كرد كه تو كيبل مي كنن)
حالا اينكه آخر اين سريال اون چيزي نبود كه خيليا مي خواستن دليلي بر بد بودنش نيست
طراحان سريال وظيفه نداشتن كه سريال رو اونجور كه مخاطب مي خواست تمام كنن
اونا يه برنامه اي داشتن و براساس اون رفتن جلو و يه پايان مناسب واسه سريالشون ساختن، پاياني كه خودشون ميخواستن قرار نيست كه هر كاري يه طراح مي كنه حتما باب طبع همه باشه

پ.ن.: در اينجا بگم كه Lost در عين خوبي هايي كه داره عمرا بين 10 سريال برتري كه تا امروز ديدم قرار نمي گيره ;) پس خواهشا اين حرفا پاي طرفداري كوكورانه نذارين

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mojtaba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر