همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
خب شما تا اخر فصل 5 برو جواب سوالت رو میگیری!!
خب تا آخرش رو دیدم که این سوال رو میپرسم
آخه جوابش ربطی به سوال نداره و چرا تو صندوق رو به کسی نشون میداد که جواب این سوال رو میدونست
زیر سایه پای مجسمه چیه؟ کسی که همه مارو نجات میده
کلا منظورشو نفهمیدم
==============================
یک سوال دیگه جان لاکه قلابی همون دوست جیکوب هست؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
خب تا آخرش رو دیدم که این سوال رو میپرسم
آخه جوابش ربطی به سوال نداره و چرا تو صندوق رو به کسی نشون میداد که جواب این سوال رو میدونست
زیر سایه پای مجسمه چیه؟ کسی که همه مارو نجات میده
کلا منظورشو نفهمیدم

==============================
یک سوال دیگه جان لاکه قلابی همون دوست جیکوب هست؟

زیر مجسمه جیکوب بود دیگه. حالا حتمآ یه جوری میخواد همه رو نجات بده توی فصل بعد :D (امکان نداره نویسنده ها به همین راحتی از این شخصیت بگذرن)

جان لاک قلابی هم اون طور که معلومه همون دوست (یا دشمن) جیکوب هست. قبلآ زیاد راجع به این موضوع (و همین طور خصوصیت دشمن جیکوب در تبدیل به انسانهای مرده) صحبت شده ولی همین نکته کافیه که اول اپیزود طرف به جیکوب میگه بالاخره یه راهی برای کشتنش پیدا میکنم و آخر اپیزود هم جیکوب به جان لاک میگه پس بالاخره اون راه رو پیدا کردی.

City Sport :
سام خب بابک درست میگه ! اول و آخر اپیزود , طرف نگفت کسی رو میارم که بکشتت ! گفت یه راهی پیدا میکنم بکشمت و آخر اپیزود هم جیکوب این رو بهش گفت :D
اونجا هم که الکس میاد , همون طور که چند صفحه قبل گفتم به نظر من الکس و جان لاک تقلبی و بابای جک و ... همه یک نفر و همین دشمن جیکوب هستن. چون اگه دقت کنی تا جان لاک میره الکس میاد و حرفهاش رو میزنه و تا الکس میره جان لاک میاد. یا اونجایی که سان و اون خلبانه هستن , بابای جک و جان لاک قلابی رو توی یه صحنه نمی بینیم ! چون این یارو نمیتونه در یه لحظه در دو جسم باشه !
و البته هنوز هم به نظرم این یارو همون دود سیاه هست و دلایلم رو هم چند صفحه قبل گفتم :D

hardark

کاربر سایت
Feb 19, 2008
63
به نظرم هممون سر كاريم...
كه فكر مي كنيم جان لاك قلابي دوست جيكوب هست...من يك نظريه دارم البته دلايل زيادي ندارم براي اثباتش بنا بر اين بايد تا سيزن 6 صبر كنم تا رد يا ثابت بشه
جان لاك قلابي رقيب جيكوب نيست بلكه خود جان لاك هست كه از گذشته يا آينده براي كشتن جيكوب اومده.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به نظرم هممون سر كاريم...
كه فكر مي كنيم جان لاك قلابي دوست جيكوب هست...من يك نظريه دارم البته دلايل زيادي ندارم براي اثباتش بنا بر اين بايد تا سيزن 6 صبر كنم تا رد يا ثابت بشه
جان لاك قلابي رقيب جيكوب نيست بلكه خود جان لاك هست كه از گذشته يا آينده براي كشتن جيكوب اومده.
از آینده که قطعا نیونده چون در آینده مرده دیگه !

hardark

کاربر سایت
Feb 19, 2008
63
از آینده که قطعا نیونده چون در آینده مرده دیگه !

درسته...
از گذشته فقط امكان داره اومده باشه
كلا وقتي نويسنده هاي لاست براي ماها انقدر مدرك و رد پا مي گزارند كه بفهميم جان لاك قلابي همون رقيب جيكوب هست بايد شك كنيم به پيش بيني هامون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,578
نام
امیر
من فکر کردم منظورتون اینه که توی مجسمه لاک میمیره ، وگرنه دار زدنش را دیدم. اینطور که معلومه همش را دیدم و باید 6 ماهی صبر کنم :D

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
هر چی هست سر همین جان لاکه اگه یادتون باشه تو سیزن یک یکی ار همین ها گفت اینده همه چی دست این مرده هست

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
هر چی هست سر همین جان لاکه اگه یادتون باشه تو سیزن یک یکی ار همین ها گفت اینده همه چی دست این مرده هست
آره این جان لاک خیلی مرموزه یا هر کی تو قالبشه
با اینکه جیکوب رو خیلی کمتر از جان لاک تو سریال داشتیم
ولی هنوز این جان لاک رو کمتر از جیکبوب شناختم

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
الان فعلا 5 تا Season ساختن دیگه ؟؟ شنیدم 7.8 ماه به بازیگرا استراحت دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من شنیدیم سیزن 6 رو هم ساختن و دست کمپانی و سریال تموم شده
فقط میخوان چند ماه دیگه پخشش کنن
البته جایی شنیدم اگه درست باشه

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,645
نام
محمدرضا
من شنیدیم سیزن 6 رو هم ساختن و دست کمپانی و سریال تموم شده
فقط میخوان چند ماه دیگه پخشش کنن
البته جایی شنیدم اگه درست باشه
تا جایی که من خبر دارم فیلم برداری سیزن 6 هنوز شروع نشده و توی مهر شروع میشه(مطمئن نیستم);)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,139
تا جایی که من خبر دارم فیلم برداری سیزن 6 هنوز شروع نشده و توی مهر شروع میشه(مطمئن نیستم);)
حالا من شنیده بودم که چند وقتی هست فیلمبرداری سریال کلا تموم شده.:confused::biggrin1:

یکی بیاد شفاف سازی کنه.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر