همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429
خود فارادی هم گفت که این گذشته ما نیست که الان توش هستیم این حال ماست و هر اتفاقی میتونه برامون بیفته و مادرش هم به ویدمور گفت که منم بچمو قربانی کردم
یعنی مادرش میدونسته که بچه به دنیا میاره که بعدا به گذشته برمیگرده و خواهد مرد و این چیزی نیست جز سرنوشت
ولی من فکر میکنم بالاخره یکی تو این فیلم پیدا میشه که به این سرنوشت غلبه میکنه و تغییرش میده

یعنی فارادای توسط الویس به دنیا میاد و بعد میمیره ؟ بعد الان که مرده اون هنوز به دنیا نیومده ! پس ....
آقا ولش ما که کم آوردیم :biggrin1:

یعنی فارادای توسط الویس به دنیا میاد و بعد میمیره ؟ بعد الان که مرده اون هنوز به دنیا نیومده ! پس ....

\
برعکسش هم میشه یعنی اینکه -اول میمیره بعد به دنیا میاد (کلا 3 تا اتفاق برای فاردی میفته!!!
واقعا گیج شدم

آقا ولش ما که کم آوردیم :biggrin1:

\
برعکسش هم میشه یعنی اینکه -اول میمیره بعد به دنیا میاد (کلا 3 تا اتفاق برای فاردی میفته!!!
واقعا گیج شدم
:biggrin1::biggrin1:
بابا گیج شدن نداره
الان زمان حاله نه گذشته نه اینده
فارادی بعد از گذشت سی یا بیست و اندی سال از عمر خودش میمیره حالا کجا میمیره مهم نیست 500 سال قبل یا 500 سال بعد در زمان حال خودش میمیره
گرفتین؟؟:biggrin1:
در مورد سرنوشت که قابل تغییر نیست هم یه چیز میخاستم بگم که الان حال تایپ کردن ندارم:biggrin1:

:biggrin1::biggrin1:
بابا گیج شدن نداره
الان زمان حاله نه گذشته نه اینده
فارادی بعد از گذشت سی یا بیست و اندی سال از عمر خودش میمیره حالا کجا میمیره مهم نیست 500 سال قبل یا 500 سال بعد در زمان حال خودش میمیره
گرفتین؟؟:biggrin1:
در مورد سرنوشت که قابل تغییر نیست هم یه چیز میخاستم بگم که الان حال تایپ کردن ندارم:biggrin1:
آقای عزیز چرا گیج شدن نداره ؟؟ پس الان که اینا دارن زندگی رو ادامه میدن، و فردا پسفردا میرسن به آینده یعنی نباید شخصی به نام فارادی باشه؟؟

بر فرض مثال بگیم نباشه؛ پس اونایی که موندن تو آینده که همه فارادی رو میشناسن. اونموقع چی میشه؟ پس حق دارن گیج بشن.
اینقدر هام که تو فکر میکنی جریان ساده نیست. شما خودت میخوای ساده ببینی برات ساده میشه :دی

Last edited by a moderator:
خدایش من هر چی بشتر فکر میکنم- بیشتر گیجتر میشم:biggrin1:
الان دوتا پست بالا رو خوندم باز رفت یکور دیگه!!!
اصلا ول کنید این فارادی و لاست رو!!!بزارید شب رو راحت بخوابیم

FaRd!N :
آقای عزیز چرا گیج شدن نداره ؟؟ پس الان که اینا دارن زندگی رو ادامه میدن، و فردا پسفردا میرسن به آینده یعنی نباید شخصی به نام فارادی باشه؟؟

بر فرض مثال بگیم نباشه؛ پس اونایی که موندن تو آینده که همه فارادی رو میشناسن. اونموقع چی میشه؟ پس حق دارن گیج بشن.
اینقدر هام که تو فکر میکنی جریان ساده نیست. شما خودت میخوای ساده ببینی برات ساده میشه :biggrin1:
البته فردین یه چیزی این وسط هست که مشکلات رو حل میکنه تا حدودی ! من خودمم نظر تو رو دارم. یعنی وقتی فارادی 30 سال قبل میمیره , پس فارادی 30 سال بعد کی هست ؟! یعنی دو تا فارادی داریم ؟
ولی این وسط دو تا چیز میتونه جوابگو باشه :
1. کلآ وقتی آدم توی زمان سفر میکنه , وارد یه بُعد دیگه بشه مثلآ ! یعنی دقیقآ 2 تا فارادی داشته باشیم :دی یکی همونی هست که به 30 سال قبل رفته و یکی هم توی یه بُعد دیگه داره زندگی میکنه که 30 سال بعد هست :دی
2. یه نکته اینجاست که همه اینهایی که به 30 سال قبل رفتن , یا هواپیماشون سقوط کرده یا با اون کشتی به جزیره رفتن و دیگه برنگشتن. یعنی توی سال 2004 (یا هر سال دیگه) همه مردم فکر میکنن طرف مرده , پس فرقی نمیکنه توی جزیره بمیره یا نه :دی
مثلآ الآن کسی منتظر فارادی نیست چون همه فکر میکنن با کشتی رفته به جزیره و دیگه برنگشته ! پس بمیره هم فرقی براشون نمیکنه چون منتظر دیدن دوباره اون نبودن :دی
ولی بازم یه سری چیزا هست که منطق رو زیر سوال میبره. مثلآ فارادی 30,40 ساله در کنار فارادی 10,15 ساله رو چجوری میشه توجیه کرد ؟! توی اون صحنه ای که فارادی میمیره , خودش به دنیا اومده چون اگه یادتون باشه قبلش رفت با اون شارلوت صحبت کرد (یعنی وقتی شارلوت 5,6 سالش هست , پس فارادی هم یه 10 سالی میشه به دنیا اومده) :دی
نکته 2 : خودمم نفهمیدم چی گفتم :دی

Dinosaur

ایییییی واییییی آریا جان قربون اون دهنت. نمیدونم چرا اینقدر خلم من.
تقریبا بیتشر از 2 سال در مورد زمان و نظریات و نظریه انیشتین کتاب خوندم اما به کلی یادم رفته بودن اونا. آفرین. طبق نظریه انیشتین اگه سفر در زمان اتفاق بیوفته کسی که این کار رو میکنه وارد بعد دیگر دنیا میشه.
خودشم این مسئله ساده رو مطرح میکنه که اگه یه نفر بره گذشته جدشو بکشه پس باید خوشم وجود خارجی نداشته باشه، اما در حالی که داره. به این بعد می گن جهان موازی. یعنی یه جهانی الان دقیقا در موازات جهانی که ما زندگی می کنیم در حال زندگی هستش که دقیقا منی که اینجا هستم اونجا نیز هستم.

نکته 2 رو باهات موافقم :دی

Dinosaur

ایییییی واییییی آریا جان قربون اون دهنت. نمیدونم چرا اینقدر خلم من.
تقریبا بیتشر از 2 سال در مورد زمان و نظریات و نظریه انیشتین کتاب خوندم اما به کلی یادم رفته بودن اونا. آفرین. طبق نظریه انیشتین اگه سفر در زمان اتفاق بیوفته کسی که این کار رو میکنه وارد بعد دیگر دنیا میشه.
خودشم این مسئله ساده رو مطرح میکنه که اگه یه نفر بره گذشته جدشو بکشه پس باید خوشم وجود خارجی نداشته باشه، اما در حالی که داره. به این بعد می گن جهان موازی. یعنی یه جهانی الان دقیقا در موازات جهانی که ما زندگی می کنیم در حال زندگی هستش که دقیقا منی که اینجا هستم اونجا نیز هستم.

نکته 2 رو باهات موافقم :دی
من این همه روز و شب خون دل خوردم که همچین چیزی رو کشف کنم ! نگو انیشتین کشف کرده بوده :دی ولی جدآ تنها دلیلی که میشه برای همه این اتفاقات آورد همین هست. (حداقل تا اینجای سریال :دی)
اون لینک Youtube رو دیدین ؟! جالبه ها :دی (شایدم قبلآ کسی گذاشته بوده من یادم رفته !)

من این همه روز و شب خون دل خوردم که همچین چیزی رو کشف کنم ! نگو انیشتین کشف کرده بوده :biggrin1:
حالا زیاد کسی نمیدونه!!!به فردین میگم پستش رو ویرایش کنه ،فردا میریم ثبت میکنیم به اسم اریا:biggrin1:
سوالی چند از کلامُ ال جی جی

این سوالات نمیدونم یا یادم رفته یا جوابی نداشتم(کمک کنید)
1-واقعا به یکنوعی گیج کنندست!!! اون شارلوت این وسط چی شد؟؟؟
2-این ویدمور چرا از جزیره اخراج شد؟؟؟
3-این ویدمور چرا نمیمیره ما از دستش را حت شیم(کلی سوال کم میشه)؟
4-اخر سر این دود سیاه چی بود؟؟؟ اون روزی که بن دود سیاه رو احضار کرد چطوری این کا رو کرد(یادم رفته توضیح بدید)
5-البرت(ریچارد)چی کاره بیده؟
6-الان دقیقا رهبر جزیره کیه؟؟؟(بن -جان)
7- جیکاب چی کاره هست؟

امروز X MEN جدیده رو دیدم -چارلی توش بود!!!خیلی دلم براش تنگ شده بود!!!!
یک سوال دیگه مگه نمرد !!!چطوری زنده شد رفت مردان ایکس بازی کرد:biggrin1::biggrin1::biggrin1:(شوخی):biggrin1::biggrin1::biggrin1:

سلام
این سیزن 5 قراره کی تموم بشه ما شروع کنیم به دیدن (اخه من نمیتونم 1 هفته صبر کنم تا قسمت بعد:biggrin1:)
الان چند قسمت از سیزن 5 پخش شده؟

سلام
این سیزن 5 قراره کی تموم بشه ما شروع کنیم به دیدن (اخه من نمیتونم 1 هفته صبر کنم تا قسمت بعد:biggrin1:)
الان چند قسمت از سیزن 5 پخش شده؟
13 می تموم میشه!!!الان 5 می هست!!!
چیزی نمونده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or