همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429
گزارش ها حاكي از آن است كه دنيل در اپيزود آخر اين سيزن ديده شده است :biggrin1: و همچنين تا آخر اين سيزن به اطلاعاتي درباره ريچارد خواهيم رسيد:confused: و يكي از شخصيت هاي اصلي در اين سيزن دار فاني را وداع خواهد گفت و ديگه بر نخواهد گشت يعني تيريپ جان لاك نمي ميره!

ولی جولیت چندان محبوبم نیستا(به نظر من باید یکی از 3 گزینه زیر رو بکشن)
سویر-جک-کیت(البته کیت هویجه-پس بهتره بن لاینس جاش رو بگیره توی 3 نفری که برای مردن انتخاب میشن):biggrin1:

جولیت که میگید فصل بعد نیست پس میمیره یکی از نقش های محبوب هم که میگید میمیره(جان لاک یا بن لاینس یاجک یا ساویر )دنیل فارادی هم که مرد پس کی میمونه :(

ولی جولیت چندان محبوبم نیستا(به نظر من باید یکی از 3 گزینه زیر رو بکشن)
سویر-جک-کیت(البته کیت هویجه-پس بهتره بن لاینس جاش رو بگیره توی 3 نفری که برای مردن انتخاب میشن):biggrin1:
دعا کن جیمز و بن نمیرن وگرنه خودم شخصاً مورد عنایت قرار می دمت:biggrin1:

من یکی که می گم جولیت اصلاً آدم خوبی نیست و جاسوس ریچارده ( چون جزو Hostiles بود و خود Hostiles می گن اگه کسی جزو ما بشه معصومیتش از بین می ره و دیگه قابل برگشت نیست ! ) ( همون موقع که داشتن بن بچه رو به ریچارد می دادن ! )
اینکی هم داشته باشید بد نیست:biggrin1:
Lost - S05E14 HDTV.XviD-NoTV
Info:
http://www.tvrage.com/Lost

نه فصل 6 تموم میشه
این فصل هم 17 قسمته -تا به حال 14 قسمت پخش شده
قسمت 15 هفته اینده
و قسمت های 16و17 پشت سر هم دوهفته اینده پخش میشن

-------
Insomniac
(موسوم به امیر حسین)

دعا کن جیمز و بن نمیرن وگرنه خودم شخصاً مورد عنایت قرار می دمت:biggrin1:

من یکی که می گم جولیت اصلاً آدم خوبی نیست و جاسوس ریچارده ( چون جزو Hostiles بود و خود Hostiles می گن اگه کسی جزو ما بشه معصومیتش از بین می ره و دیگه قابل برگشت نیست ! ) ( همون موقع که داشتن بن بچه رو به ریچارد می دادن ! )

پاسخ

اتفاقا من خیلی حال میکنم یکی از این دوتا بمیره ،از اونجایی که شخصیت جیکاب پیدا میشه!!
به احتمال زیاد بن هم هست چون باید تکلیف خیلی چیزها رو مشخص کنه ولی
-چون گفتن یکنمه شخصیت سویر پفکی شده و جذابیتش رو ازدست داده میخوان حذفش کنند(اینا رو جایی خوندم):biggrin1:

منم با حدسیات اونا خیلی موافقم:biggrin1:

آخرین ویرایش:
در مورد دنیل :
اگه نخوان هندی بازی دربیارن باید مرده باشه ! چون یه جایی خانم هاکینگ به ویدمور یه چیزی تو این مایه ها گفت : در مورد قربانی کردن با من حرف نزن که خودم بچه ـم رو فرستادم تا قربانی بشه ! یعنی فارادی باید بمیره :دی
همین طور ویدمور گفت : He was my son too
البته یه لحظه دقیقه 30 اپیزود من فکر کردم الآن جک یه چیزیش میشه :دی قیافه ـش معصوم شده بود ! اونجایی که فارادی بهش گفت : ممکنه هر کدوم از ما بمیریم ...
به نظر میاد این دنیل بدبخت بچه نامشروع این دو تا باشه :دی آخه همونجایی که ویدمور گفت : اون بچه منم بود ... هاکینگ خوابوند تو گوشش :دی
در مورد اپیزودهای بعدی هم توی IMDb برین قسمت بازیگرهای هر اپیزود. چیزهای جالبی پیدا میکنین :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or