همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429
نه راست ميگيد مثل اينكه جدا اشتباه اومدم.
هنوز نميدوني گاليله اسم نيست؟

من يك نفرم! اكثريت شما هائيد..

بحث؟ تنها در صورتي باهات بحث ميكنم كه انگليسي بلد باشي چون در غير اين صورت 40 % از فيلم رو نفهميدي و لذتش رو از دست دادي.. فكر كنم 50% هم صرف خوندن زير نويس كردي. فقط 10% درصد از فيلم رو نگاه كردي. بخاطر همين اين همه معما براتون درست شده.

در ضمن.. بر عكس ميشه 360 درجه و عكس ميشه 180 درجه..

بيخيال اصلا...
اين دختره kate اعصابم رو خورد ميكنه..

آقا خواهشا بحث رو ادامه ندین ! شما که انگلیسیت خوبه و هیچ معمایی هم براتون درست نشده، به جای مقایسه سریال و بحث های بیخود لطف کنید بیاید این سوالات بچه ها رو که متاسفانه انگلیسیشون خوب نیست و براشون معما درست شده رو جواب بدین .

-----------------------------------------------------------------------------------

مثل اینکه بالاخره یه نفر پیدا شده و به Kate Austen رای داده :d

به به kateهم بلاخره رای اورد:biggrin1:
اریا اگه شد بیا این jinرو هم مثل کلیر حذفش کن (اینم کمی از اون نداره)
Season 5, Episode 12: Dead Is Dead

Original Air Date—8 April 2009

یک خبر بد-
بین قسمت 13 و 14 - 14 روز فاصله افتاده -قسمت 13 -15 Aprilپخش میشه و قسمت 14 -29 April
نه راست ميگيد مثل اينكه جدا اشتباه اومدم.
هنوز نميدوني گاليله اسم نيست؟

من يك نفرم! اكثريت شما هائيد..

بحث؟ تنها در صورتي باهات بحث ميكنم كه انگليسي بلد باشي چون در غير اين صورت 40 % از فيلم رو نفهميدي و لذتش رو از دست دادي.. فكر كنم 50% هم صرف خوندن زير نويس كردي. فقط 10% درصد از فيلم رو نگاه كردي. بخاطر همين اين همه معما براتون درست شده.

در ضمن.. بر عكس ميشه 360 درجه و عكس ميشه 180 درجه..

بيخيال اصلا...
اين دختره kate اعصابم رو خورد ميكنه..
اصلا من زبان بلد نیستم+نفهمم+هر چی که هستم هستم-
سریالام تا الان هیچچی نفهمیدم-فقط زیر نویس بود
شما لطفا برای بحث و کل کل تو این تاپیک نیا-
11 روز دیگه 6 قسمت اخرpb شرع میشه- اونم دیدی دیگه .....
هر روز باید باید بیایم بگیم بحث نکنید،بحث نکنید(لطفا در تاپیک مربوطه)

آخرین ویرایش:
واقعا دو اپیزود 10/11 جالب بود سعید مثل پنیر بن کوچولو رو کشت :biggrin1: در اینجا میبینم که ساویر عزیز دیگه همه کاره شده و همه نگاها به اونه

اسپویلر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by a moderator:
خوب دقت کن:
این اعدادی که میگی گویا یه توالی خاص هستن که اینطور که میگن همه جا وجود دارن!(توی لاست اینجور بوده)
بعد حالا این اعداد فک کنم توی سیزن سوم لاست هم بودن دیگه!یه معمایی بود در رابطه با همین اعداد!درست میگم؟
نکته ی جالب اینه که توی سیزن دوم توی دقایق 4-8 و ادامه ی توالی یه سری اتفاق مهم میفته!نمیدونم تا حالا کسی میدونست یا نه!
درست میگم؟

خوب دقت کن:
این اعدادی که میگی گویا یه توالی خاص هستن که اینطور که میگن همه جا وجود دارن!(توی لاست اینجور بوده)
بعد حالا این اعداد فک کنم توی سیزن سوم لاست هم بودن دیگه!یه معمایی بود در رابطه با همین اعداد!درست میگم؟
نکته ی جالب اینه که توی سیزن دوم توی دقایق 4-8 و ادامه ی توالی یه سری اتفاق مهم میفته!نمیدونم تا حالا کسی میدونست یا نه!
درست میگم؟
تو همون سایتی که صفحه قبل دادم اشاره شده بود-
کلا اینجور دقایق یک مقدار تعیین گننده شده توی سریال-حتی طرفدار هم زیاد داره:biggrin1:

Lost.S05E12.HDTV.XviD-NoTV

Code:
http://rapidshare.com/files/219116855/hio-lo.512.notv.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/219116843/hio-lo.512.notv.part2.rar 
http://rapidshare.com/files/219116877/hio-lo.512.notv.part3.rar 
http://rapidshare.com/files/219116717/hio-lo.512.notv.part4.rar
> 08-04-2009 20:32:07 ---- Lost.S05E12.HDTV.XviD-NoTV​

اینم لینک 150 مگی برای بکس BC
http://rapidshare.com/files/219142411/lost.0512.hdtv.xvid-notv.rmvb

اپیزود 12هست از فصل پنجم

لینک های پایین هم اضافه شدند

آخرین ویرایش:
این قسمت واقعا قشنگ بود-(سریع ببینید بحث کنیم)لطفا
2تا سوال دارم:biggrin1:

زیر نویس میلاد ساعت 8 شب اماده میشه(خودش توی نت گفته)

آخرین ویرایش:
آخرین ویرایش:
برو بکس -دانلود کنید ببینید دیگه!!!!

یک بار دیگه نشستم با زیر نویس میلاد دیدم
بن یکجا گفت من همچین موردی ندیدم(که مرده بیاد توی جزیره زنده بشه)
پدر جک هم همین اتفاق براش افتاد-چرا وقتی بن رفت جیکاب رو ببینه-غیب بود ولی
کسای دیگه میتونستن ببیننش-

این قسمت به نظرم قشنگ ترین قسمت بین 4-5 قسمت اخیر بود-

حالا چه اتفاقی افتاده برای افراد تازه وارد؟؟؟:biggrin1:
-
یکجورایی ویدمور رو نقشش رو مشخص کرد. ولی باز چی کار کرده بود که پرتش کردن بیرون؟؟؟:biggrin1:-
10 دقیقه اخر تقریبا در حد -مافوق سریال بود- واقعا حال کردم(به این میگن LOST(:love:

سلام سلام ،
دوستان من تازه الان ديسک اول سيزن 5 رو ديدم مخم هنگيده عجئيييييييب!!!!
اول از همه لطفا تورو خدا ، جونه ادمين های بازی سنتر (!) :دی قشنگ برام توضيح بديد از نظر زمانی چه اتفاقی داره ميوفته؟ (لطفا فقط در حدی توضيح بديد که در ديسک اول سيزن 5 نشون داده شده ، و اگر جواب سوالاتی که ميپرسم تو ديسک های بعدی داده ميشه لطفا بگيد و جوابش رو نديد) ! چون :
يکجا به اون يارو پيره زنه به بن ميگه فقط 70 ساعت وقت داری ، اما 3 سال ميگذره ، دزموند بچه دار ميشه ! این 70 ساعت هنوز تمام نشده؟!! - و در کل بگيد از نظر زمانی چه اتفاقی داره ميوفته؟ من همه چيرو قاطی کردم ، خيلی خر تو خر شده !!
فکر ميکنم قشنگترين قسمتش هم جايی بود که چارلز ويدمور رو تو جزيره زمان جوونيش نشون داد ، وای فوق العاده بود! ( دهنه این ريچارد رو هم سرويس با این کاراش ، توله خدا سال عمر داره!! :دی )

دوستان اگر جواب این سوالات من در پست و صفحه خاصی قبلا داده شده ، لطفا يا شماره صفحه يا شماره پست رو بگيد تا برم بخونم

يکجا به اون يارو پيره زنه به بن ميگه فقط 70 ساعت وقت داری ، اما 3 سال ميگذره ، دزموند بچه دار ميشه ! این 70 ساعت هنوز تمام نشده؟!!
پاسخ
این 70 ساعت- از اخرین مهلتش شروع میشه- اینقدرم زمان عقب جلو میره نه من فهمیدم نه jj:cheesygri
حالا وایسا بیشتر ببینی-بیشتر هنگ میکنی:biggrin1:

-
و در کل بگيد از نظر زمانی چه اتفاقی داره ميوفته؟
پاسخ
همونجایی که توی فصل 4 بنجامین اون گردونه(فرمون زمان):biggrin1:رو چرخوند جزیره در حال حرکت در نقاط مختلف و زمانهای مختلف میشه(و هنگ کردن مغز بیننده )

من همه چيرو قاطی کردم ، خيلی خر تو خر شده !!
بهت تبریک میگم،تازه شدیم هم درد:biggrin1:

فکر ميکنم قشنگترين قسمتش هم جايی بود که چارلز ويدمور رو تو جزيره زمان جوونيش نشون داد ، وای فوق العاده بود! ( دهنه این ريچارد رو هم سرويس با این کاراش ، توله خدا سال عمر داره!! :biggrin1: )

پاسخ
قسمت 12 رو که امروز سحر پخش شد رو ببینی چی میگی!!!!:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or