همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

قسمتهای 29و30 خنده دار بود ولی توجه کنین که فقط خنده دار بود.:|
متاسفانه همش لودگی و جنگولک بازی!! واقعا طنزهای ما کی میخواد طنز واقعی بشه خدا میدونه.

سلام
انتقاد از وضع موجود ،بي كفايتي شاهان و درباريان ،تملق و چاپلوسي و خيلي از پيامهاي ديگه كه داره ارائه ميشه به نظرم براي سريال طنز كافيه بعضي از دوستان دنبال مفاهيم خيلي عميق ميگردن كه تو سريال طنز/اجتماعي نبايد دنبالش بگردن.

سلام
انتقاد از وضع موجود ،بي كفايتي شاهان و درباريان ،تملق و چاپلوسي و خيلي از پيامهاي ديگه كه داره ارائه ميشه به نظرم براي سريال طنز كافيه بعضي از دوستان دنبال مفاهيم خيلي عميق ميگردن كه تو سريال طنز/اجتماعي نبايد دنبالش بگردن.
طنز/اجتماعی نیست مصطفی جون ! طنز/تاریخی هستش که اتفاقا باید خیلی عمیق باشه . کنایه هم سریال طنز باید با طنزش برسونه . لودگری شده این . عر زدن و از اون رو سر تکون دادن و اربده زدن ِ پدرسوخته که نشد طنز اونم از نوع تاریخی !

• Like
Reactions: M A X
طنز/اجتماعی نیست مصطفی جون ! طنز/تاریخی هستش که اتفاقا باید خیلی عمیق باشه . کنایه هم سریال طنز باید با طنزش برسونه . لودگری شده این . عر زدن و از اون رو سر تکون دادن و اربده زدن ِ پدرسوخته که نشد طنز اونم از نوع تاریخی !

دوست عزیز حرفت رو کاملا قبول دارم و منم مثل تو معتقدم که دیگه دارن لوده بازی در میارن.
اما اگه از انصاف نگذریم بعضی تیکه هاش واقعا جالب و پیامهای زیبایی داره ، مثلا در قسمت دهم :

در عروسی وقتی داد میزن شام اتفاقی که افتاد واقعیتی تلخ بود از فرهنگ ایران امروز

و یا زمانی که در قسمت نهم دیدیم :

سرلشکر ایران رو از کار به سادگی اخراج میکنند و به جاش یک اجنبی سره کار میاد یاده اون داستان سپه بد چشم آبی می افتیم

و یا تیکه هایی دیگه که باید قبول کرد حد توان این تیم اینه و نمیشه بیشتر از این انتظار داشت با توجه به خیلی شرایط که همه ازش آگاهیم.

90% پستهای تاپیک شده خوشم نیومد! مهران مدیری سر کار گذاشته! افت کرده! طنز نیست!
خوب بگو تو که دوست نداری نخر!!! خوب وقتی میشینی how i met your mother رو با این سریال مقایسه میکنی معلومه این مزخرفه:دی
یاد بگیریم از هرچی به اندازه خودش انتظار داشته باشیم.

• Like
Reactions: βehdad
90% پستهای تاپیک شده خوشم نیومد! مهران مدیری سر کار گذاشته! افت کرده! طنز نیست!
خوب بگو تو که دوست نداری نخر!!! خوب وقتی میشینی how i met your mother رو با این سریال مقایسه میکنی معلومه این مزخرفه:دی
یاد بگیریم از هرچی به اندازه خودش انتظار داشته باشیم.

how i met your mother که واقعا مزخرفه. این همه سال ملت رو سر کار گذاشتن تا الان هم هیچی به هیچی. بعید هم میدونم تو این دو تا قسمت آخر هم کاری از دستشون بر بیاد. لااقلfriends رو بگی یه چیزی. قهوه ی تلخ هم به نظر من هر قسمت داره بهتر از قبلی میشه.

• Like
Reactions: βehdad
how i met your mother که واقعا مزخرفه. این همه سال ملت رو سر کار گذاشتن تا الان هم هیچی به هیچی. بعید هم میدونم تو این دو تا قسمت آخر هم کاری از دستشون بر بیاد. لااقلfriends رو بگی یه چیزی. قهوه ی تلخ هم به نظر من هر قسمت داره بهتر از قبلی میشه.
:| شما دیگه شاهکاری!
کل ملت از این سریال راضی هستن اونوقت شما میگی ملت رو گذاشته سر کار؟:دی
همین که از friends خوشت میاد معلومه به سبک بدون داستان و دلقک بازی خوشت میاد.
که خوب تو himym همچین چیزی نیست! داستان کاملا توش مهمه و هر قسمت هم قشنگ تر میشه!
در ضمن آخر این فصل با مادر آشنا میشه تو عروسی رفیقش

طنز/اجتماعی نیست مصطفی جون !
شهاب من اين حرف رو از روي پروانه نمايش سريال ميگم!
_____
به نظرم اواسط سريال بازيگر جديد هم اضافه بشه مثل بقيه سريالهاي مديري... احتمالش هست.

چرا هی میگید لوده بازیه سریال؟ معانی عمیقش رو درک نمیکنید. بعبارت اخری 2deep4u.

پ.ن پرهام عزیز ایندفعه به شخص خاصی گیر ندادم. (:دی)
oh really?
اونوقت کدوم معانی عمیق رو ما هیچ کدومشو درک نکردیم و فقط شما درک کردید نابغه؟

شماها به این سریال میگین لودگی پس به کارای اون لولایی چی میگین ؟ :d
خب نوید جان اگر بخواییم بر اساس قانون نسبیت حرف بزنیم که قهوه تلخ تو وضع الان کمدی ایران،یک اثر فاخریه واسه خودش:d ولی اگر بخواییم با یه اثر کمدی مقایسه کنیم باید قبول کنیم که داره به سمت هجو کشیده میشه نه طنز!

خب نوید جان اگر بخواییم بر اساس قانون نسبیت حرف بزنیم که قهوه تلخ تو وضع الان کمدی ایران،یک اثر فاخریه واسه خودش:d ولی اگر بخواییم با یه اثر کمدی مقایسه کنیم باید قبول کنیم که داره به سمت هجو کشیده میشه نه طنز!

خُب من خودم به نظرم در مقایسه با پاورچین و نقطه چین ضعیفتر هستش اما اصلا با اون 2تا شاهکار مقایسش نمیکنم چون چیزی جز ضد حال خوردن برام نداره . کلا تا جایی که تونستم سعی کردم لذت ببرم . خیلی از قسمت ها بوده که اصلا لبخند هم نزدم اما کلا کارای مدیری رو در هر شرایطی دوست دارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or