همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این تاپیک به درخواست بچه های سایت ایجاد شده تا در مورد این سریال صحبت بشه.

فقط از کابران عزیز چند تا تقاضا داریم.

1- هیچ گونه بحث سیاسی و ... در مورد اینکه چرا نذاشتن سریال تو تلویزیون ملی پخش بشه و کلا این طور بحث ها نکنید.

2- هیچ گونه لینک دانلودی در این تاپیک قرار داده نخواهد شد و کاربری که این کار رو بکنه اخطار دریافت میکنه و در صورت ادامه دسترسیش با توجه به تصمیم مدیران برای مدتی قطع خواهد شد.

حداقل برای سازندگان داخلی و ملی ارزش قائل باشید و نسخه اورجینال رو تهیه کنید.

3- اگر میخواهید در مورد مسئله مهمی از داستان، که ممکنه برای کسانی که ندیدن اسپویل جدی بشه، از اسپویلر استفاده کنید. قبل از اینجاد اسپولر هم یه تذکر بدید تا اونی که ندیده بدونه جریان اسپولر از چه قراره و باز نکنه. برای مثال: کسانی که تا X قسمت دیدن باز کنن.

4- اینکه کی نسخه کپی رو می خره و کی نسخه اورجینال رو می خره به خود شخص مربوطه و دیگران هم هیچ علاقه ای ندارند که خبر دار بشن که شما از چه نسخه های استفاده می کنید بنابراین هرگونه بحث در این مورد ممنوع است.

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ἁlireza

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
خیلی ممنون از این که این تایپیک رو راه اندازی کردین من قسمت اولشو دیدم خوب بود بد نبود حالا باید ببینیم بعدش چه جوری میشه
ولی باید بگم که کیفیت بسته بندی اصلا خوب نیست
فعلا همین به ذهنم میرسه در ضمن حتما این سریال را تهیه کنید دانلود نکنید

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
حالا در مورد چی بحث کنیم ؟ :D
آقا ما خانوادمون تحمل نداشتند پری روز همش رو دیدیم :D
حالا هم منتظر بقیشیم !
بعضیا میگفتند زیاد جالب نیست !
راست میگی خودتو نشون بده تا بهت نشون بدم چی جالب نیست ! :D

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
تو قسمت 3 یه تیکه میگه "من آقا محمد خان قاجارم، مدرک هم دارم، می خواین نشونتون بدم!" :))
3 دقیقه داشتیم می خندیدیم! :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حالا در مورد چی بحث کنیم ؟ :D
آقا ما خانوادمون تحمل نداشتند پری روز همش رو دیدیم :D
حالا هم منتظر بقیشیم !
بعضیا میگفتند زیاد جالب نیست !
راست میگی خودتو نشون بده تا بهت نشون بدم چی جالب نیست ! :D
منم همرو پشت سر هم دیدم،حالا بد بختی اینجاست که پک دوم 2 هفته دیگه میا:(( و از اون به بعد هر هفته میاد:(

او تیکش که گفت دختر خالم بلقیث
180 سانتیمتر طولشه و 167 سانتیمتر عرضش -من از خنده منهدم شدم:))=))

تیتراژکار هم عالیه -باصدای زیبای خود مهران مدیری.به هرکی دادم حال کرد و از این اهنگ تیتراژ فاز گرفت که بره سریال رو بخره

• Like
Reactions: Ἁlireza

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درود
دوستانی که دیدن در حد انتظار ظاهر شده ؟ میرزه بعد از عمری یه چیزی اورجینال بگیریم؟ :D
الان نخر -بزار هفته اینده که تا 3 قسمت بعدیش 1 هفته وقت باشه.من جدا نمیدونم این دو هفته فاصله برای چیه-هیچیش یامون نمیمونه
هر سری باید یه ریویو کلی بکنیم:D

یعنی هر هفته همه قسمتاش رو ببینیم باز

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
من هم خريدم از همون "بقالی سر كوچه :D " ولی خوب يه قسمت كوتاهی از اوليشو ديدم...
نميدونم چرا ولی برای اولين بار بود كه خيلی بيشتر از اينكه خندم بگيره تاسف می خوردم

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خیلی قشنگ و حرفه ای تر از بقیه سریالایه مدیریه ولی قسمت 3 یکم خسته کنندس!تیکه های خنده دار کم شده!ولی کلا هنوز اولشه باید در آخر تشخیص داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر