همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام.سوالی برام پیش اومده ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه:
یه زمانیکه اینترنتها قطع شده بود من میتونستم بازیهاییکه از گیم پس گرفته بودمو بازی کنم.ولی الان که کنسولو offline میکنم نمیتونم بازی کنم و میگه به نت وصل شو تا بدونیم گیم پس داری بعد.
حالا سوال پیش میاد چرا اونموقع که نت قطع بود میشد ولی الان با offlineکردن نمیشه بازی کرد؟

و اینکه اوناییکه اکانتهاشون که بازی داره روی کنسولی home میکنن و به طرف میگن آفلاین باش اونا چرا میتونن بازی کنن با وجود آفلاین بودن؟
ممنون
سلام عزیز، بعد از به نت وصل کردن و اجرای بازی نت رو قطع کنید و دستگاه رو فول شات داون کن 30ثانیه صبر کن دستگاه رو روشن کن الان باید تاریخ و ساعت دستگاه به حالت اول برگشته باشه اگه اینطوری بود با خیال راحت بازی ها رو انجام بده بدون نگرانی از اتمام مدت اشتراکت، موفق باشید

• Like
Reactions: aha2012

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دیسک و گفتم اک گرفتم.
ولی باز تمیزش کردم.
چون بازی تسخه کامله چیزی لازم نیست دان شه ولی باز افلاین هم نصب کردم بازم همون داستام شد!
نصب بازی دقیق 36.96GB هست که همیشه رو 18.20GB ارور میداد و هیچ رقمه ادامه نمیداد.

امروز تست کردم و رفتم تو بازی دیدم کنسول صداش بلند شد و نصب و ادامه داد!
خوشحال مشغول دیدن ادامه نصب بودم که باز رو 28.90 GB ارور داد و موند.

چند وقت دیگه میرم پای بازی و ببینم میشه بخش داستانی رو تموم کرد یا نه.
امیدوارم این قسمتش که نصب نمیشه مربوط به انلاین باشه.

دیسک اک هم به دلایلی ممکنه دارای اشکال باشه و نصب نشه یا روی یه کنسل نصب شه روی دیگری خیر.
(درایو کنسول شما هم ممکنه مقداری ضعیف شده باشه و...)

اگه دسترسی دارید دیتای بازی رو با هارد اکسترنال بریزید روی کنسول و با قرار دادن دیسک خودتون بدون مشکل بازی کنید.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود به همه ی عزیزان. دوستان هر بازی ای که از زمان لانچ پی اس 4 و ایکس وان اومده رو میشه کپی کرد روی کنسول؟
یا فقط یه سری از بازی ها رو میشه کپی کرد؟ چون از 2013 تا 2020 یه چیزی حدود 200.300 تا بازی ریلیز شده که صد در صد بازی کردنشون باارزشه
نمیشه به راحتی بیخیالشون شد

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان.چجوریه که یک سری ها اکانت لایو و گیم پس رو با قیمت خیلی پایین میفروشند ؟غیر قانونی و خطر بن نداره؟ممنون

amirnfk

کاربر سایت
Nov 30, 2019
3
سلام دوستان.چجوریه که یک سری ها اکانت لایو و گیم پس رو با قیمت خیلی پایین میفروشند ؟غیر قانونی و خطر بن نداره؟ممنون
دوستان این سوال منم هست کسی چیزی میدونه راجع به این اکانتهایی که گیمپس نامحدود دارند و مبلغشون هم ناچیزه؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من هر چی مشخصات مبزنم واسه خرید از استور واسه بازی 360 قبول نمیکنه چیز هم روشنه و امریکاست ولی باز میره تو صفحه اصلی!
اکانت و شارژ کردم پولی ولی موقع خرید میره تو قسمتی که باید مشخصات کارت اعتباری وارد کرد.
واقعن خسته کنندس.......

کسی میتونه کمک کنه؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
من هر چی مشخصات مبزنم واسه خرید از استور واسه بازی 360 قبول نمیکنه چیز هم روشنه و امریکاست ولی باز میره تو صفحه اصلی!
اکانت و شارژ کردم پولی ولی موقع خرید میره تو قسمتی که باید مشخصات کارت اعتباری وارد کرد.
واقعن خسته کنندس.......

کسی میتونه کمک کنه؟
تنها راهش داشتن کارت اعتباری روی اکانت هست

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,243
واقعن خسته کنندس.......

کسی میتونه کمک کنه؟
منم میخواستم همین حرکت رو بزنم ولی دیدم دنگ و فنگ داره بیخیال شدم،الان گیم پس زدم و دارم ninja gaiden 2 , gears 2,gears 3 رو بازی میکنم البته ،کلا بنظرم اگه دنبال بازی کردن انحصاریا هستی همین گیم پس جواب میده.

• Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
واقعن خسته کنندس.......

کسی میتونه کمک کنه؟
سلام رفیق از بخش پشتیبانی امتحان کردی؟ اسم بازی رو بهشون بگو خودشون برات میخرن

• Like

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
منم مشکلم همینه موقع دانلود بازیهای ۳۶۰ای که رایگان میشن تو لایو نمیتونم دان کنم و میگه کارت اعتباری،ولی من میرم تو کنسول ۳۶۰از اونجا بازیو میگیرم و موقع دانلود کنسل میکنم و بعدش میاد تو بخش بازیهای کنسول وان و تو وان دانلودش میکنم :)

• Like
Reactions: Reza0017

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
سلام دوستان آپدیت برای فیفا 20 اومده هر کاری میکنم دانلود نمیشه و instalation stop میده تغیرر dsn هم انجام دادم فایده نداشت لطفا کمک کنیدسرویس اینترنتم پارس آنلاین هست

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
سلام دوستان آپدیت برای فیفا 20 اومده هر کاری میکنم دانلود نمیشه و instalation stop میده تغیرر dsn هم انجام دادم فایده نداشت لطفا کمک کنیدسرویس اینترنتم پارس آنلاین هست
تغییر پورت رو امتحان کردی ؟ :-?

• Like
Reactions: Jaasder

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام دوستان .تازه ایکس باکس وان اس دیجیتال خریدم.پونزده تا بازی توشه.از زمان روشن شدن تا بالا اومدن تصویر سی ثانیه طول می‌کشه ؟عادیه؟سوال بعدی فقط دسته های مخصوص به خودش میخوره ؟و سوال بعدی گیم پس قیمتش چنده ماهانه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
عادیه طول کشیدنش
سلام دوستان .تازه ایکس باکس وان اس دیجیتال خریدم.پونزده تا بازی توشه.از زمان روشن شدن تا بالا اومدن تصویر سی ثانیه طول می‌کشه ؟عادیه؟سوال بعدی فقط دسته های مخصوص به خودش میخوره ؟و سوال بعدی گیم پس قیمتش چنده ماهانه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Syamak8808

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر