همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
ممنون از پاسختون
پس این بازی‌هایی که الان داخلش هست چطوری ریخته شده؟:|
فقط سه چهارتا بازی هست که میخوام
سلام
میریزن
انلاین میشن
اکانت دارن اکتیو میکنن.
بعدم دیسکانکت میکنن

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام دوستان این فیش های usb کنسول همیشه داخلشون برقه چه درحالت power saving چه درحالت Instant on

چون پایه ایستاده گرفتم اینطوری همیشه فن هاش روشنه معمولا کنسول یا هر وسیله دیگه ای خاموش میشه برق توی usb ها قطع میشه

تنظیمات خاصی داره که باید درست کنم تا درخاموشی برق usb ها قطع بشه؟

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
سلام خوبین این مشکلی یکی از دوستان من هست که ایکس وان اس داره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکلش رو بتونید حل کنید
وقتی کنسول ایکس وان اس رو روشن میکنم تصویر میاد صدا نمیاد رو یه کنسول دیگه هم امتحان کردم ولی اون سالم بود
تفاوتش هم این بود رو اون کنسولی ک صدا نمیومد می‌آورد ک فرمت پورت dvi3 هست در حالی ک کنسول سالم hdmi3 بود
واسه هر دو کنسول هم از یه سیم اچ دی ام ای استفاده کردیم
چیکار کنم درست شه؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان نحوه آفلاین ریختن بازی روی اکس باکس وان رو مسی توضیح می ذه یا لینک بده تو گوگل نیست افلاین نخ انلاین ممنون

modamali

کاربر سایت
Jan 24, 2020
3
سلام
من امروز ایکس‌باکس وان خریدم. خواستم آپدیتش کنم ولی نه به صورت آنلاین شد و نه آفلاین. یعنی فلش رو اصلاً شناسایی نکرد. مشکلش چیه؟ باید چیکار کنم؟
بعد از سال‌ها دوری از دنیای گیم اومدم سراغش، قبلاً ps2 داشتم

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام
من امروز ایکس‌باکس وان خریدم. خواستم آپدیتش کنم ولی نه به صورت آنلاین شد و نه آفلاین. یعنی فلش رو اصلاً شناسایی نکرد. مشکلش چیه؟ باید چیکار کنم؟
بعد از سال‌ها دوری از دنیای گیم اومدم سراغش، قبلاً ps2 داشتم
بازی روش ریختن یا نه؟

modamali

کاربر سایت
Jan 24, 2020
3
بازی روش ریختن یا نه؟
نه. بازی نریختم. مشکل از سرعت نت بود. امروز تونستم آنلاین آپدیت کنم. حالا مشکل اینه که نمی‌تونم sign in کنم. ارور می‌ده که در منطقه شما قابل دسترس نیست. شما چطوری آنلاین بازی می‌کنید حتی؟ من دیسک گذاشتم و به زور بازی کردم و خب مسلماً سیو هم نشد دیگه. چه کنم؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
نه. بازی نریختم. مشکل از سرعت نت بود. امروز تونستم آنلاین آپدیت کنم. حالا مشکل اینه که نمی‌تونم sign in کنم. ارور می‌ده که در منطقه شما قابل دسترس نیست. شما چطوری آنلاین بازی می‌کنید حتی؟ من دیسک گذاشتم و به زور بازی کردم و خب مسلماً سیو هم نشد دیگه. چه کنم؟
ذخیره شدن بازی نیازی به آنلاین بودن نداره، برای وصل شدن باید از dns استفاده کنی
185.55.225.25
185.55.226.26

modamali

کاربر سایت
Jan 24, 2020
3
ذخیره شدن بازی نیازی به آنلاین بودن نداره، برای وصل شدن باید از dns استفاده کنی
185.55.225.25
185.55.226.26
ولی تا sign in نشم، نمی‌تونم ذخیره‌اش کنم. شایدم اشتباه می‌کنم. امشب چک می‌کنم دوباره.
Dns رو امتحان کردم جواب نداد. اینا رو به نوبت توی اولی بزنم یا توی اولی و دومی؟
و دمت گرم داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر